
Filípek dostal speciálně upravené auto
Ostrovce, Plzeň - Velkou radost prožívali v pátek manželé Směšných. Z Plzně totiž odjížděli speciálním vozem, který je upravený pro jejich hendikepovaného syna.
Ostrovce, Plzeň - Velkou radost prožívali v pátek manželé Směšných. Z Plzně totiž odjížděli speciálním vozem, který je upravený pro jejich hendikepovaného syna.
Plzeň – Jan Eberle a hokejová Plzeň se přitahují.
Plzeň – Cyklistická Giant liga má za sebou již osmý díl, ve kterém opět zazářili příbramští závodníci Martin Boubal a Martin Hebík. Oba potvrdili, že se jim v letošní sezoně velmi daří, když pro barvy svého týmu získali double. Již posedmé zvítězil lídr celkového pořadí Martin Boubal, právě před Hebíkem a třetím Janem Rybou ze Sparty Praha.
Plzeň – V ruském Orenburgu se konal evropský pohár žen v judu. Absolventka Sportovního gymnázia v Plzni Alice Matějčková vyhrála turnaj v kategorii do 78 kilogramů.
Plzeň - Podle informací od záchranné služby není nikdo v ohrožení života.
U vážně vyhlížející nehody na mostě Milénia v Plzni zasahovaly v neděli odpoledne záchranné složky. Dvaatřicetiletý muž se čtyřletým dítětem v náručí chtěl přejít frekventovanou silnici mimo přechod pro chodce. Vešel však přímo do dráhy přijíždějící octavie. Řidič nestihl zareagovat a střetu již nedokázal zabránit.
Aš – Skupina 0609 z Aše se po delší odmlce vrací na hudební scénu.
Cihelny – Pro všechny řidiče je to v době rozkopaných silnic snad velmi dobrá zpráva.
Plzeň - Nová mapa vyhlídkových věží a rozhleden byla pokřtěna v pátek v Plzni před katedrálou sv. Bartoloměje, jejíž obrázek je i na přebalu.
Plzeň – Je dobojováno! Posledním hracím kolem skončil druhý ročník malého Plzeňského fotbalu.
Plzeň – Aby mohly v CHKO Brdy vzniknout takzvané traumabody, čili tlačítka, díky nimž si například turisté v tísni budou moci přivolat pomoc, uzavře Plzeňský kraj smlouvu se státním podnikem Vojenské lesy a statky (VLS).
Plzeň – Na tenhle zápas budou chtít hodně rychle zapomenout.
Volyně – Rozmarným létem, dobrým jídlem i hudbou voněla v sobotu plovárna ve Volyni. Konal se tam Food Festival s podtitulem Jezte v rytmu jazzu, etno a funky. Na rozdíl od jiných podobných akcí byl určený kulinářům z Volyně a okolí.
Plzeň – Vítězstvím 5:1 nad pražskou Duklou na jejím hřišti po parádním výkonu udělali tečku za úspěšnou sezonou fotbalisté Viktorie Plzeň.
Plzeň – Po 138 dnech prací přerušených zimní přestávkou, ukončila společnost Swietelsky stavební projekt Dokončení Zámeckého náměstí a Tlumené ulice v Křimicích.
Rokycany – Žáci ze dvanácti škol našeho okresu se v pátek utkali o titul Malý záchranář.
Pardubice – Waynes tahouny českého slowpitche a základem reprezentace. V dubnu pardubičtí hráči vyhráli mezinárodní turnaj, v květnu pokračují na vítězné vlně bez taváhání.
Plzeňský kraj – Z balíku tří milionů korun bude kraj rozdělovat maximálně půlmilionové dotace.
Plzeň - Plzeňané měli možnost prohlédnout si katedrálu sv. Bartoloměje před opravou.
Plzeň – O titulu rozhodli před týdnem, za sebou mají i mistrovské oslavy. A v sobotu od 16.00 hodin udělají fotbalisté Viktorie Plzeň utkáním závěrečného třicátého kola v Praze s Duklou za úspěšnou sezonou definitivní tečku.
Kutná Hora - Nejlepší výčepní ze středních a severních Čech i z Vysočiny se ve čtvrtek sešli v mladoboleslavské restauraci Plzeňský šenk, aby se utkali o postup do celostátního kola soutěže Pilsner Urquell Master Bartender.
Plzeň - K vážné nehodě zamířily všechny záchranné složky.
Plzeň – Minulý týden se dozvěděli, na koho narazí ve svém druhém ročníku Ligy mistrů. Po pátku už ale hokejisté plzeňské Škodovky znají také rozpis samotných soubojů.
Plzeň - Turek Orhan Kaya profituje z velkého boomu této speciality jeho vlasti.
Štěpánovice – Pro vážně zraněnou ženu a muže musel letět ve čtvrtek v podvečer vrtulník do Štěpánovic, kde se čelně střetla dvě osobní auta. Při nehodě bylo zraněno i dítě, které skončilo v nemocnici.
Plzeň - Dvaadvacet milionů korun si mezi sebou rozdělí plzeňské základní školy. Peníze půjdou na tablety, stavebnice nebo exkurze. Dvouletý evropský projekt má u žáků probudit zájem o technické obory.
Plzeň – Vrchol domácí sezony v terénním triatlonu se v Plzni odehraje v sobotu 2. června v rámci Triatlonového festivalu u Boleveckého rybníka.
Plzeň – Od Velké ceny Osvobození ve sportovní střelbě, která se konala na začátku května, zaznamenaly střelci Dukly Plzeň velké úspěchy.
Plzeň – V sobotu se v Blovicích koná slet Sokolské Župy plzeňské. Od 13.30 hodin bude na programu průvod městem od místní sokolovny a zpět.
Plzeňský kraj - Ještě čtyři dny zbývají na to, aby se veřejnost zapojila do hlasování v letošním ročníku ankety Stavba roku Plzeňského kraje.
Klatovy – Dny plné strachu o život své dcery prožívali rodiče jedenáctileté Niny, kterou 8. května srazilo na přechodu v Domažlické ulici v Klatovech auto. Mnozí Klatované volají po tom, aby se na daném místě zvýšila bezpečnost.
Klatovsko – Přinášíme výběr sportovních akcí v regionu od pátku 25. května do čtvrtka 31. května.
Plzeň – Když jít do Štruncových sadů v Plzni, tak na fotbal v podání už pětinásobných českých šampionů. To si asi řekne většina sportovních fanoušků.
Plzeň - Plzeňané se zapojili do kampaně Do práce na kole a vyměnili auto za bicykl.
Plzeň – Osmý díl Giant ligy v Plzni byl vinou rozmarů počasí zkrácen. Start ještě provázelo slunce, ale před koncem závodu se v areálu SK Rapid rozpoutalo peklo.
Plzeň - Práce na stavbě jižního železničního mostu přes Mikulášskou ulici si v sobotu a v neděli vyžádají úplnou výluku tramvajových tratí linek č. 1 a 2, které tudy vedou.
Brno – #runjinak započne na jihu Moravy. Netradiční závod na 3,9 kilometrů odstartuje v sobotu v půl jedenácté dopoledne. Start a cíl se nachází v brněnské ulici Údolní, přičemž účastníci poběží k parku Špilberk a zpět. Trasu navíc organizátoři označí navigačními prvky, závodí se o speciální medaile, běžecké hodinky a běžecké vybavení.
Letohrad - Jeleni po deseti letech slaví velký úspěch. Extraligoví hokejbalisté po senzačním jaru ve čtvrtfinále přejeli Plzeň, v semifinále jim ale stopku vystavil krajský rival, pardubické Autosklo.
Rakovnicko – Už dnes večer se otevřou veřejnosti dveře kostelů. Koná se totiž již jubilejní 10. ročník Noci kostelů. Na Rakovnicku se do ní zapojí celkem osm kostelů. A všude je pro návštěvníky připraven nejen kulturní program, ale lidé se dostanou i do míst, kam jindy nemají šanci nahlédnout.
Plzeňsko - Od čtvrtečního odpoledne zasahovali hasiči v Plzeňském kraji u událostí v souvislosti s přívalovými dešti. O den dříve zaplavila voda Cebiv na Tachovsku.
ROZHOVOR/ - Euforie, jako kdyby získali titul. Fanoušci a házenkáři Zubří si úspěchů a výher umějí užívat, o čemž se přesvědčili ve středu večer po třetím skalpu Lovosic a obhajobě bronzových medailí.
Stříbro – Základní umělecká škola Stříbro ve spolupráci s městem Stříbro uspořádala jubilejní XXV. přehlídku mládežnických okresů.
Plzeň – Křetínský slíbil Plzni zisk, část politiků ale míní, že město nemá podnikat.
Zápasnický oddíl Sokol Ostrava uspořádal před časem mistrovství ČR v zápase řecko-římském v seniorské kategorii, na kterém se představil i tichavský junior Václav Petr, jenž bojoval v nejtěžší váhové kategorii do 130 kg.
Závišický judista a člen juniorské reprezentace ČR na sebe znovu výrazně upozornil, když na nedávném mistrovství ČR juniorů v Hranicích na Moravě došel až do finále.
Plzeň - Festival artistů všeho druhu vyvrcholí v sobotu v Borském parku.
Klatovy – Posledními třemi zápasy v rámci kvalifikace o extraligu, která se konala v Klatovech od pátku do neděle, zakončily kadetky U17 Basketbalového klubu Klatovy úspěšný ročník 2017/2018.
Plzeň – Juniorská a dorostenecká mistryně Evropy v hodu kladivem Kateřina Skypalová začala sezonu splněným limitem na mistrovství světa juniorů ve finském Tampere.
Sokolov - Na sobotním GCF 44 v Sokolově bude bojovat domácí Steven „Kejerty“ Krt.
Plzeň – Ani pražská Lucerna, ale ani hala Lokomotivy v Plzni. Odveta o pás republikového mistra boxerů profesionálů v těžké váze mezi Plzeňany Pavlem Šourem a Václavem Pejsarem se uskuteční v karlovarském Grandhotelu Pupp. Borci se utkají v sobotu 23. června.