Květná – Ten, který bude bdít nad manipulací s vojenským materiálem v muničním skladu. VOJTĚCH PRAŽAN, bývalý hlavním pyrotechnik a nynější místostarosta vesnice, je vyvoleným nejen obcí, ale také ministerstva obrany.
Rokycany - Šestadvacetiletý muž si začátkem minulého měsíce převzal výzvu okresního soudu, aby nejpozději do jednoho týdne od doručení nastoupil trest odnětí svobody.
Chleby - Silvestrovská jízda škodovky s označení taxislužby skončila ve středu kolem dvaadvacáté hodiny v mělkém obecním rybníčku. Pětatřicetiletý muž nezvládl v pravotočivé zatáčce řízení, dostal smyk a z hráze na okraji Chleb ve směru k Týnci nad Sázavou na Benešovsku se ve vodě s vozem převrátil na bok.
Hořovice – Hlídky městské policie střeží hořovická náměstí a ulice od první poloviny loňského roku. Strážníci mají za sebou desítky zásahů v rámci rušení veřejného pořádku i dopravních problémů. Navíc úzce spolupracují s Policií ČR.
Okres Louny - Bez „mordu" byl region poprvé od roku 2010. Za posledních devět let došlo v okrese Louny k dvanácti vraždám či pokusům o ně. Nejvíce případů se v posledních letech odehrálo v Podbořanech, následuje Žatec.
Chleby – Silvestrovská jízda škodovky s označení taxislužby skončila ve středu kolem dvaadvacáté hodiny v mělkém obecním rybníčku.Pětatřicetiletý muž nezvládl v pravotočivé zatáčce řízení, dostal smyk a z hráze na okraji Chleb ve směru k Týnci nad Sázavou se ve vodě s vozem převrátil na bok.
Plzeň - Firmu Škoda JS, zajišťující výrobu jaderných zařízení a servis pro jaderné elektrárny, podle jejího vedení neprověřuje ani nevyšetřuje česká ani švýcarská policie. Vůči společnosti nebylo vzneseno žádné obvinění ani podezření, uvedlo vedení plzeňských strojíren v reakci na informace uvedené v minulých dnech v českých médiích.
Říčany – Neznámý pachatel pod pohrůžkou namířené střelné zbraně si minulé pondělí 29. prosince dopoledne v říčanském zlatnictví vynutil po obsluze vydání šperků.
Prostějov – Uběhlo už téměř půl roku od nehody, při které v centru města srazilo auto pětasedmdesátiletou cyklistku z Vrahovic (žena si nepřála uveřejnit své jméno, redakce jej má však k dispozici). Kromě poškozeného kola si z nehody odnesla také zdravotní problémy, které jí trápí dodnes.
Kroměříž – Osmatřicetiletého muže se v pondělí podařilo zachránit kroměřížským strážníkům. Hodlal totiž ukončit svůj život skokem ze silničního mostu v Kroměříži, o jeho zamýšleném činu ale informoval strážníky všímavý kolemjdoucí. Na most Karla Rajnocha tak byla hned vyslána hlídka.
Tábor - I městská policie měla plné ruce práce, když na Silvestra na náměstí začaly bujaré oslavy nového roku, strážníci museli usměrnit mladíka, který odpaloval pyrotechniku z rukou, dívka je požádala o pomoc se svou kamarádkou a asistovali při pátrání po ženě, která chtěla skočit pod vlak.
Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají po 42letém Marku Kouglovi s místem trvalého pobytu Teplice – Nová Ves, Habrová 3101/23. Na muže 28. listopadu vydalo Okresní státní zastupitelství v Příbrami souhlas se zadržením, neboť hledaný je podezřelý ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy.
Most – Náhoda je blbec. To si může říct šestadvacetiletý Mostečan. Opilý se snažil ukočírovat svoje auto, přitom ale vjel do protisměru, kde zrovna jeli strážníci. Místo v cíli své původní cesty tak skončil u státní policie.
Praha - Nepoužitím bezpečnostních pásů na sebe upozornila posádka ukradeného auta, kterého si pražští strážníci všimli v noci na pátek v ulici Na Hanspaulce. Jen krátce po půlnoci. V té chvíli ale ještě nevěděli, že vozidlo je odcizené.
Jílové u Prahy - Dosud neznámý pachatel využil půlhodinové nepřítomnosti staršího muže a u nedostatečně zajištěných vstupních dveří rozbil jejich skleněnou výplň.
Jílové u Prahy - Dosud neznámý pachatel využil půlhodinové nepřítomnosti staršího muže a u nedostatečně zajištěných vstupních dveří rozbil jejich skleněnou výplň. Následně se mu podařilo nepozorovaně vniknout do domku, který prohledal a nikým nepozorován si z něj odnesl nalezenou desetitisícovou korunovou hotovost.
Skuteč - Výborná spolupráce mezi strážníky a operačním pracovníkem Zdravotnické záchranné služby zachránila nejspíše život 24 letému občanovi Skutče. Stalo se tak v případě krví zbroceného mladíka, který se nacházel opilý a pořezaný na Palackého náměstí ve Skutči deset minut před druhou hodinou v noci.
Zlínský kraj – „Silvestrovská noc byla klidná," tak shodně hodnotí krajští záchranáři, hasiči i policisté poslední noc uplynulého roku. Ve Zlíně to potvrdil i zástupce ředitele městské policie Pavel Janík.
Klínovec - Dvaatřicetiletá sjezdová lyžařka se v úterý 30. prosince ztratila při lyžování na Klínovci. Kolem jedné hodiny odpoledne odbočila ze sjezdovky Dámská do zasněženého a lesnatého terénu a nenašla už cestu zpět.
České Budějovice – Vedení českobudějovické s. r. o. L. stanulo před Okresním soudem v Liberci. Ten jednatele Ing. T. N., výrobního ředitele Ing. J. M. a zaměstnance L. M. uznal vinnými zločinem podplácení. Řediteli a jednateli uložil čtyři roky vězení, třetímu obžalovanému tři roky podmíněně na čtyři léta. Všem obviněným byla zabrána částka jeden milion korun.
Praha – Na Silvestra a v noci na Nový rok do dnešního rána řešili policisté v Česku přes 3500 oznámení. Nejvíce jich bylo v Praze, kde policie vyjížděla mimo jiné k sedmi desítkám rvaček a napadení. Na webu policie to sdělila mluvčí policejního prezidia Jana Macalíková. Požárů bylo v Česku na Silvestra přes 70 a od půlnoci do 06:00 dalších 92, obvyklý denní průměr je kolem padesátky, oznámila mluvčí hasičů Michaela Franclová.
Děčín /VIDEO/ – O silvestrovské noci měli napilno strážníci městské policie i státní policisté v Děčíně. Nejen, že si lidé stěžovali na hluk i nebezpečnou pyrotechniku, ale došlo i k mnoha vážným činům.
Květná – Trasa převozu munice z Vrbětic na Zlínsku, kde vybuchly dva muniční sklady, do Květné na Svitavsku bude projednána s představiteli obcí a měst.
Valašské Meziříčí – Větší množství munice, jež našel při úklidu půdy v rodinném domě po dědovi, přinesl v úterý (30. 12.) třiatřicetiletý muž na Obvodní oddělení Policie ČR ve Valašském Meziříčí.
Nové Strašecí - Během Silvestra se novostrašečtí městští strážníci zaměří hlavně na kontrolu supermarketů ve městě a samozřejmě také provozoven na náměstí.
Nové Strašecí – Během Silvestra se novostrašečtí městští strážníci zaměří hlavně na kontrolu supermarketů ve městě a samozřejmě také provozoven na náměstí.
Region - Těší se na novoroční oslavy a předem se ve velkém zásobují zábavní pyrotechnikou. Ve snaze ušetřit pár korun ale nakupují na stáncích zboží bez českého návodu a nepřemýšlejí o rizicích, která jim při použití rachejtlí neznámého původu hrozí.
Praha – Na silnicích v Česku letos zemřelo k dnešku 629 lidí, o 46 více než za celý loňský rok. Zastavil se tak dlouhodobý úbytek mrtvých, který trval nepřetržitě posledních šest let. Vyplývá to ze statistik policie. Přes nárůst smrtelných nehod je však množství úmrtí letos po loňsku druhé nejnižší od roku 1961.