
Policisté kontrolovali mladistvé v hospodách
Krásná - Na restaurace si v minulých dnech posvítili policisté z obvodního oddělení Krásná.
Krásná - Na restaurace si v minulých dnech posvítili policisté z obvodního oddělení Krásná.
Na Městskou policie v Mostě se ve středu obrátil nájemník z domu v ulici M. Pujmanové, který strážníkům sdělil, že jeho 80letá známá, které chodí pro nákupy, již druhý den neotevírá a nemůže se na ni dozvonit ani dobouchat. Na místo okamžitě vyjely dvě hlídky strážníků společně se státní policií.
Třebíč – Těžké zranění si z cesty městskou hromadnou dopravou odnesla pětašedesátiletá žena, která jela ve čtvrtek odpoledne autobusem.
Třebíč/ Dolní Vilémovice – Dalším okradeným seniorem se stal osmdesátiletý muž z Dolních Vilémovic.
Třebíč - Další nehodu zaviněnou podnapilým řidičem řešili ve čtvrtek 23. října o čtvrt na jedenáct v noci třebíčští strážníci.
Z komentářů vybraných českých deníků 23. 10. 2008
Netolice - Čtyři kamery nakoupila radnice pro první etapu instalace kamerového systému ve městě.
Východní Čechy - Zdejší policisté přijali v posledních dnech několik oznámení o vloupání do rekreačních objektů, zejména chalup na Pardubicku, Rychnovsku a Orlickoústecku.
Štětí -Vyhláška upravující volný pohyb psů na území města Štětí se řadě „pejskařů“ příliš nezamlouvá. Jejich odpor proti nedávno schválené vyhlášce dokonce dospěl do stadia, kdy proti ní sepsali petici, pod kterou se podepsalo 232 místních občanů.
Chrudim - Preventivní vlak bude veřejnosti k dispozici v pátek 24. října na chrudimském nádraží od osmi do patnácti hodin.
PLANÁ - Hromady odpadků, plivance, nedopalky a potulující se mládež – tvář plánského náměstí
Kolín - Nejen na stránkách Kolínského deníku se můžete setkávat s černobílými nákresy podobizny hledaného pachatele. Naši redaktoři se vypravili za kriminalisty, kteří spolu s občany tzv. identikity vytvářejí.
Zlín - Prospat se do policejní cely putoval ve středu pětačtyřicetiletý muž z Fryštáku. Značně posilněn alkoholem totiž přišel ke své bývalé manželce do zaměstnání ve Zlíně, kde dělá i její současný přítel. Oběma začal vyhrožovat, že jim usekne hlavu.
CHOTĚŠOV - 44letého podnikatele a jeho 35letého pomocníka hledali hasiči osm hodin.
Hořovice/ Nadměrný provoz nákladních vozidel v Hořovicích se snaží zastupitelé města řešit dopravní studií. Její základní prioritou je vytěsnění tranzitní nákladní dopravy z centra a náměstí Hořovic.
Jaroměřice nad Rokytnou – Vloupání do novinového stánku vyšetřují v těchto dnech V Jaroměřicích nad Rokytnou.
Olomouc - V pátek 17. října 2008 v 16.30 došlo na výjezdu z Kollárova náměstí směrem na Tř. Svobody v Olomouci k dopravní nehodě. Policie teď pátrá po viníkovi.
Východní Čechy - Zdejší policisté přijali v posledních dnech několik oznámení o vloupání do rekreačních objektů, zejména chalup na Pardubicku, Rychnovsku a Orlickoústecku.
Východní Čechy - Policisté přijali v posledních dnech několik oznámení o vloupání do rekreačních objektů, zejména chalup na Pardubicku, Rychnovsku a Orlickoústecku.
Ratíškovice – (AKTUALIZACE) Zásah hasičů, policistů izdravotníků si vyžádala kolize dvou aut v lesním úseku mezi Hodonínem a Ratíškovicemi. Ke zranění přišli čtyři lidé. Jeden znich skončil vbrněnské fakultní nemocnici. Nehoda se stala ve čtvrtek kolem půl osméráno.
Hodonín – Po osmi měsících na svobodě se šestadvacetiletý Rohatčan nejspíše vrátí do věznice. Mohou za to opět jeho nenechavá ruce.
Uherské Hradiště - Dražba zboží po internetu se nemusí vyplatit. Přesvědčil se o tom muž, který se v září letošního roku pokusil prostřednictvím elektronického média získat v dražbě mince.
Východní Čechy - Policisté přijali v posledních dnech několik oznámení o vloupání do rekreačních objektů, zejména chalup na Pardubicku, Rychnovsku a Orlickoústecku.
Východní Čechy - Policie ČR pátrá po čtyřiadvacetiletém Eriku Zagovi z Hradce Králové. Hledaný muž se vyhýbá nástupu do výkonu osmnáctiměsíčnímu trestu vězení za ublížení na zdraví. Skrývá se na neznámém místě.
Východní Čechy - Policisté přijali v posledních dnech několik oznámení o vloupání do rekreačních objektů, zejména chalup na Pardubicku, Rychnovsku a Orlickoústecku.
Východní Čechy - Zdejší policisté přijali v posledních dnech několik oznámení o vloupání do rekreačních objektů, zejména chalup na Pardubicku, Rychnovsku a Orlickoústecku.
Mladá Boleslav - Automobilka Škoda Auto už vyrábí a dodává nové vozy pro Polici ČR. Potvrdila také skutečnost, že fotografie, které Deník jako první opakovaně zveřejnil už nejméně před měsícem, byly pravé.
Dobříš/ Příští měsíc by v Dobříši měly být instalovány tři bezpečnostní kamery. Jedna bude snímat všechny směry na křižovatce na náměstí, druhá bude u dobříšského zámku a třetí se instaluje na věžák, místními nazývaný Velín, blízko centra města. Z tohoto místa by měla být pod dohledem policie budova bývalého kina a dětské hřiště v ulici Boženy Němcové.
Zlín - Ruce zákona neunikl v úterý v podvečer 21. října čtyřiašedesátiletý muž ze Zlína. V podroušeném stavu totiž usedl za volant svého favoritu a vyrazil směrem ze sídliště Jižní Svahy do centra města. Na Okružní ulici nedaleko základní školy ale svůj vůz nezvládl a havaroval do sloupků, které slouží jako zábrana proti vběhnutí na vozovku.
České Budějovice - Dopadený pachatel vykradl několik vozidel a vloupal se i do penzionu.
Mladá Boleslav/ Automobilka Škoda Auto už vyrábí a dodává nové vozy pro Polici ČR. Potvrdila také skutečnost, že fotografie, které jsme jako první opakovaně zveřejnili už nejméně před měsícem, byly pravé!
Ostrava - Pohled na vytrhané chuchvalce vlasů, střepy a zakrvácenou podlahu se naskytl ostravským strážníkům, kteří v noci na středu zasahovali v herně Tygr v Ostravě-Přívoze.
Trutnov - Dopravně-bezpečnostní akce Policie České republiky a policistů Dopravního inspektorátu Trutnov, zaměřená na bezpečnost a plynulost silničního provozu, zejména však na požívání alkoholických nápojů před nebo během jízdy, se uskutečnila v regionu v noci z pátku na sobotu.
Frýdek-Místek - Jasný vzkaz vyslali včera beskydští lesníci a policisté – stop bezuzdnému řádění motorkářů v lesích!
České Budějovice - Zloděje, který opakovaně vykrádal auta, vyčmuchal a zadržel policejní pes Rony z českobudějovického oddělení Policie ČR.
Třebenice - Ekonomka Městského úřadu v Třebenicích je podezřelá z toho, že za posledních šest let zpronevěřila více než dva miliony korun z finančních prostředků města. Vedení města Třebenice na ni podalo trestní oznámení, případ začala vyšetřovat policie.
Frýdek-Místek - Jasný vzkaz vyslali včera beskydští lesníci a policisté – stop bezuzdnému řádění motorkářů v lesích! "Tomuto dlouhodobému problému čelíme v mezích našich možností kontrolními akcemi. Při té včerejší byli zadrženi dva jezdci na terénních motocyklech při bezohledné jízdě lesem v okolí Lysé hory", uvedli policisté.
Zlínský kraj - Počet dopravních nehod, při nichž se střetávají osobní i nákladní auta se zvěří neubývá. Centrum dopravního výzkumu uvádí, že vloni došlo v České republice k osmi a půl tisícům střetů se zvířaty. Za devět měsíců letošního roku bylo takových karambolů bezmála šest tisíc.
Prostějov - Pryč jsou časy, kdy se mohly prostějovské školy chlubit tím, že u nich k žádným případům trápení a šikanování dětí nedochází. „Šikana je obrovský problém, který na prostějovských školách byl, je a zřejmě bude,“ přiznávají někteří ředitelé prostějovských základních škol. Jeden z posledních případů v těchto dnech dokonce musí řešit policisté.
Frýdek-Místek, Dobratice /AKTUALIZOVÁNO/ - Policistům z Frýdku-Místku se podařilo dopadnout muže, který od srpna zneklidňoval občany tím, že oznamoval uložení bomb na vlakových nádražích.
Hodonín – Azyl jednoho zhodonínských hotelů nebyl příliš bezpečný pro nizozemské turisty. Ti během noci přišli o peníze, doklady, platební kartu a kameru.
České Budějovice - Zloděje, který opakovaně vykrádal auta, vyčmuchal a zadržel policejní pes Rony z českobudějovického oddělení Policie ČR.
Litvínov, Janov - Další starousedlíci se stěhují. Nechtějí žít s Cikány. Ti jsou neklidní. Nacionalisté varují, že se vrátí a bude jich víc.
Chrudim - Policisté vyšetřují závažnou dopravní nehodu, od níž řidič ujel. Stala se tento týden v pondělí v 11.30 hodin na přechodu pro chodce v Chrudimi na výjezdu z kruhového objezdu na Masarykovo náměstí.
Litvínov, Janov - Další starousedlíci se stěhují. Nechtějí žít s Romy. Ti jsou neklidní. Nacionalisté varují, že se vrátí a bude jich víc.
HOLÝŠOV - Neznámý pachatel odcizil svářecí kuklu a brusku
Jičínsko - Baby boom zasáíl i Ostružno. Tamní mateřská škola má plno. My jsme děti zastihli v Jičíně, kde navštívily areál státní policie a byly poučeny o tom, jak se mají chovat na silnicích, jak při setkání s lidmi, které neznají, a pod.
Hrabyně, Velká Polom - Munici z druhé světové války. Tu našli uplynulý čtvrtek jednak na poli poblíž silnice ve směru na Velkou Polom, a posléze také na louce na katastru obce Hrabyně.
Krnov - Zhýralec házel děvčatům do oken pokojů kameny. Počínáním sprosťáka, ale i dalšími případy se zabývali v uplynulém týdnu krnovští strážníci.
Bruntál - Městští strážníci v Bruntále minulý týden několikrát vyháněli mládež od kolejí nad Lidickou ulicí.