Kozel motorkáři neuhnul, byla z toho vážná nehoda
Ostrava - Kuriózní kozí nehodu vyšetřují ostravští policisté. Drama, které skončilo zraněním motocyklisty, se odehrálo v neděli večer na Slovenské ulici v Ostravě-Přívoze.
Ostrava - Kuriózní kozí nehodu vyšetřují ostravští policisté. Drama, které skončilo zraněním motocyklisty, se odehrálo v neděli večer na Slovenské ulici v Ostravě-Přívoze.
Strakonice - Dva opilci jezdili svými auty po městě
Pečky - Nádraží plné narkomanů, strach a obavy z možné nákazy v řadách cestujících, občas i ohrožovánízaměstnanců dráhy – takový je obrázek vlakového nádraží v Pečkách. Neudržitelnou situaci by mělo pomoci zmírnit opatření, jež vzešlo z nedávné schůzky zástupců města, Českých drah, terénního programu občanského sdružení Prostor a policie.
Kolín - Našli jste i vy v regálu jen prázdný obal? Žádný div. Drzounů neplatičů neubývá.
ZADNÍ MILÍŘE - V sobotu po půlnoci hořel bývalý kravín používaný nyní pro chov bažantů
Mladoboleslavsko/ Děsivě vypadající přepadení zdatně sehrál před policisty šestadvacetiletý muž. Prý přišel o jednatřicet tisíc korun.
Zlín - Na podnapilou devětatřicetiletou ženu si zlínské městské policii v neděli dopoledne postěžoval muž, který spolu se svou přítelkyní procházel náměstím Míru ve Zlíně. Ta se svlékala do půl pasu a kladla mu značně neslušné návrhy.
Otrokovice - Čtyřicet šest cestujících bez platného jízdního dokladu na území Otrokovic odhalili o víkendu revizoři Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice DSZO při kontrolní akci. Jízdenky kontrolovalo pět revizorů ve spolupráci s hlídkou městské policie na zastávce Hurdisovy domy a Trávníky.
Východní Čechy/FOTOGALERIE/ - Rozsáhlý požár skladovací haly začali v sobotu večer hasiči likvidovat v Jaroměři - Jezbinách.
Severní Terasa - Další stotisícovou pokutu dostal majitel hotelu Máj Jaromír Houžvička. Udělil mu ji městský obvod Severní Terasa.
Pečky - Nádraží plné narkomanů, strach a obavy z možné nákazy v řadách cestujících, občas i ohrožovánízaměstnanců dráhy – takový je obrázek vlakového nádraží v Pečkách. Neudržitelnou situaci by mělo pomoci zmírnit opatření, jež vzešlo z nedávné schůzky zástupců města, Českých drah, terénního programu občanského sdružení Prostor a policie.
Východní Čechy/FOTOGALERIE/ - Rozsáhlý požár skladovací haly začali v sobotu večer hasiči likvidovat v Jaroměři - Jezbinách.
Jaroměř - Rozsáhlý požár skladovací haly likvidovali od sobotního večera 6. září tři jednotky hasičů v Jaroměři - Jezbinách. Událost byla na operační středisko HZS ohlášena v 19.48 hodin.
Jižní Čechy - Také tento týden pomáhali jihočeští hasiči zvířatům, která přecenila svoje síly.
Hranicko/Přerovsko -O šedesát čtyři nehod méně než vloni a téměř o čtyři miliony nižší materiální škody – taková je letošní bilance nehodovosti během letních měsíců na Přerovsku
Přerovsko -O šedesát čtyři nehod méně než vloni a téměř o čtyři miliony nižší materiální škody – taková je letošní bilance nehodovosti během letních měsíců na Přerovsku
Pardubice/Ostrava - Z Ostravy se v minulých dnech vrátil jízdní oddíl pardubické městské policie. Na jedenáctém ročníku mezinárodních závodů se pardubičtí strážníci rozhodně neztratili!
Jaroměř - Rozsáhlý požár skladovací haly likvidovali od sobotního večera 6. září tři jednotky hasičů v Jaroměři - Jezbinách. Událost byla na operační středisko HZS ohlášena v 19.48 hodin.
Východní Čechy/FOTOGALERIE/ - Rozsáhlý požár skladovací haly začali v sobotu večer hasiči likvidovat v Jaroměři - Jezbinách.
Ostrava - Mimořádná bezpečnostní opatření budou doprovázet nadcházející pohárové utkání mezi Baníkem Ostravs a Spartakem Moskva. Do Ostravy se chystá několik set příznivců ruského týmu. Nejvýznamnější novinkou jsou zřejmě vstupenky s vepsaným číslem pasu či občanského průkazu.
Ostrava - V prvních osmi měsících roku provedli pracovníci ostravského živnostenského úřadu ve spolupráci s Policií České republiky a Českou obchodní inspekcí v Ostravě padesát kontrol.
Uherský Ostroh - S odřeninami a šokem vyšel z útoku neznámých neurvalců 58letý strážný podniku v Uherském Ostrohu. Při jeho službě ho přepadly tři maskované osoby.
Jižní Čechy - Tento týden pomáhali jihočeští hasiči již třem zvířatům, která přecenila svoje síly.
Kopidlno - Místostarosta Kopidlna Roman Novák se dopustil osobního pochybení. Podle starosty nelze kauzu spojovat s městem.
Liberecko - Obce na Liberecku, které v červnu rozčílila poslanecká sněmovna odhlasováním novely silničního zákona, mohou být spokojené. Vláda totiž v týdnu rozhodla o tom, že městské policie budou moci i nadále měřit rychlost na silnicích a vybírat pokuty. Proti novele, která strážníkům tuto pravomoc odebírala, se v červnu zdvihla vlna protestů.
Karviná - V pátek poprvé vyrazili do terénu asistenti, kteří budou spolu s policistou-–okrskářem procházet ulicemi v problémových lokalitách a nabízet lidem mimo jiné i právní poradenství.
Litomyšl -Policisté ve středuhlídkovali u přechodu před základními školami v Litomyšli. Nesprávné přecházení vozovky patří mezi příčiny tragických nehod.
PLZEŇ - Přestože vláda ve středu schválila novelu zákona, která strážníkům dovoluje měřit rychlost výhradně na místech určených Policií ČR, pro plzeňské strážníky se vlastně nic nemění.
Rychnovsko - Prorazit bránu, překonat zámky, nic z toho není pro zloděje traktorů problém.
Zlín - Zboží za bezmála deset tisíc korun se ve středu 3. září dopoledne pokusil odcizit v supermarketu Kaufland na zlínském Čepkově jedenadvacetiletý muž z Ostravy.
Hlinsko - O posledním prázdninovém víkendu měli hlinečtí strážníci napilno
Jižní Čechy - Také tento týden pomáhali jihočeští hasiči zvířatům, která přecenila svoje síly.
Razová - Obec Razová o víkendu slaví sedm set dvacet let svého trvání. Velkolepý program připravený ve spolupráci se sponzory a dalšími partnery by měl být předznamenáním rozvoje obce u přehrady Slezská Harta.
DOMAŽLICE - Do preventivní celorepublikové policejní akce Zebra se za tebe nerozhlédne se včera zapojili školáci v Domažlicích
Kostelany nad Moravou - Do skladu hradidel v Kostelanech nad Moravou se vloupal zloděj.
Jičínsko - Tragicky skončila dnes 4. září ráno nehoda osobního vozidla nedaleko kruhového objezdu v Úlibicích. Při nehodě zemřel asi třicetiletý spolujezdec, přibližně stejně starý řidič utrpěl vážná zranění.
Teplice/ Chomutov - Ve středu 3. září kolem 19. hodiny zavraždil 39letý muž z Teplicka v Chomutově 20letého Vietnamce, který pracoval jako obsluha v herně Las Vegas ve Školní ulici. V herně sebral několik tisíc korun a potom tam založil požár, zřejmě aby zahladil stopy. Nezabíjel poprvé. Už za to seděl i ve vězení.
Kozlovice - Škodu za milion a půl korun si vyžádal požár, který ve středu po dvacáté hodině zachvátil rodinný domek v Kozlovicích. S plameny, které prakticky zničily celý objekt, bojovalo pět hasičských jednotek až do půlnoci.
Zlín - Dvojice nezletilých sprejerů skončila v úterý 2. září večer v rukou zlínských strážníků chvíli po té, co dokonali své dílo na domě v ulici Kvítková. Školáci si totiž nevšimli, že je pozoruje místní občan, který hned zavolal hlídku.
HORNÍ SLAVKOV - Město se nevzdává ani myšlenky zřídit svoje vlastní strážníky
Poslední srpnovou sobotu hostilo královské město Nymburk Den středočeských záchranářů. Na prostranství pod nymburskými hradbami bylo živo od časných ranních hodin. Břehy laguny jindy klidného přístaviště se v krátké době zaplnily nejmodernější technikou zdravotníků, hasičů, policistů i vojáků.
Jičínsko - Tragicky skončilave čtvrtek4. září ráno nehoda osobního vozidla nedaleko kruhového objezdu v Úlibicích. Při nehodě zemřel asi třicetiletý spolujezdec, přibližně stejně starý řidič utrpěl vážná zranění.
Strakonicko - Nepozornost je výzvou pro chmatáky
Praha - Žádné číhání za bukem u první značky města či obce. Zhruba tak se dá popsat nejvýraznější změna, kterou pro strážníky městské a obecní policie připravila vláda. Ve středu rozhodla o tom, že jim i nadále ponechá pravomoc měřit rychlost automobilů a vybírat za to pokuty.
Zlín - Dvojice nezletilých sprejerů skončila v úterý 2. září večer v rukou zlínských strážníků chvíli po té, co dokonali své dílo na domě v ulici Kvítková. Školáci si totiž nevšimli, že je pozoruje místní občan, který hned zavolal hlídku.
Trutnov - Policisté z místního okresního ředitelství se v úterý 2. září zapojili do preventivní akce, kterou pořádá Policie České republiky ve spolupráci se Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra.
Bruntál - (ROZHOVOR) Bruntálský policista Marek Šifalda z okresního ředitelství a jeho pes Christian tvoří druhou nejlepší dvojkou v kraji. Zazářili na čtrnáctém ročníku krajského přeboru služebních psů Policie ČR.
Třebíčsko - Rušnou noc zažili z pondělí na úterý nejen třebíčští policisté, ale i majitelé osobních aut.
Ostrava - Opilého invalidu chodícího o berlích si jako terč svého útoku vybral jedenadvacetiletý násilník. Na bezbrannou oběť se vrhl tento týden před restaurací v centru Ostravy.
Region - Hned třikrát se v pondělí 1. září potkali zlínští strážníci se sedmnáctiletým mladíkem z Vizovic. Nejprve dvakrát kradl v různých supermarketech ve Zlíně, v noci si pak ustlal v mateřské školce.