Kutná Hora /AKTUALIZUJEME O JMÉNA NOMINOVANÝCH/ - Anketa Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory roku 2013 se letos bude konat podruhé! Galavečer spojený s vyhlášením vítězů vypukne 25. února 2014 v Tylově divadle.
Zlín – Štěpánskou moravskou bitvu emocí s přehledem ovládla Kometa Brno. S drsnou nadsázkou třeba proto, že spořádala přes Vánoce méně řízků než právě berani.
Třebíč - Přes tři hodiny. Tak dlouho se hrálo sobotní derby mezi Třebíčí a Jihlavou. Nedošlo však ani k nekonečné sérii nájezdů, dokonce ani k prodloužení. Stadion Horácké Slavie se totiž na více než čtyřicet minut zahalil do tmy, která znemožnila pokračování zápasu.
Brno /ROZHOVOR/ – Přicházel jako velká posila. Jenže stačil odehrát dva zápasy a byl konec. Na tři měsíce. Útočníka brněnské Komety Libora Pivka odstavilo z ledu zraněné koleno. Až v tomto týdnu se dostal znovu do zápasového tempa. V dresu prvoligové Třebíče.
Praha - Do Síně slávy českého hokeje byli ve čtvrtek uvedeni Bohumil Prošek, Arnold Kadlec, Bedřich Ščerban a Josef Dovalil. Ke slavnostnímu aktu došlo v průběhu první přestávky utkání Channel One Cupu mezi českým týmem a Finskem v Praze.
Litoměřice - Poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce zvládli hokejisté Stadionu na jedničku. Kalich Arena explodovala celkem pětkrát, brankáš Sedláček si navíc připsal čisté konto. Šumperk si odvezl porážku 5:0.
Havlíčkův Brod – V pondělním zápase I. hokejové ligy mezi brodskými Rebely a Berounem (9:2) si čtyři kanadské body připsal čtyřiadvacetiletý útočník Jan Berger.
Havlíčkův Brod – Nezklamal. Bývalý trenér brodských Rebelů Petr Novák, který v Kotlině odkroutil pět let, neztratil ze svého vtipu ani v jiných štacích.
Vysočina – Další kanonáda. Havlíčkobrodští Rebelové neměli na domácím ledě po Kadani slitování ani s dalším protivníkem a Beroun rozstříleli vysoko 9:2.
Vysočina – Další kanonáda. Havlíčkobrodští Rebelové neměli na domácím ledě po Kadani slitování ani s dalším protivníkem a Beroun rozstříleli vysoko 9:2.
Třebíč - Málo chybělo hokejistům Stadionu k bodovému zisku v Třebíči. Rozhodující gól zde totiž inkasovali tři minuty před koncem. Třebíč ovšem v power-play další gól nepřidala a díky tomu Stadion zůstal před svým soupeřem v tabulce o skóre na pátém místě.
České Budějovice – Ve 33. kole první ligy hokejisté Motoru České Budějovice prohráli s Duklou Jihlava 1:3. Zítra hrají Jihočeši v Benátkách nad Jizerou (17.30).
Beroun – Ve 32. kole první ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Berouně 2:0, když oba jejich góly vsítil kapitán Aleš Kotalík. Další zápas hrají Jihočeši již v pondělí doma s Duklou Jihlava (17.30).
Litoměřice /FOTOGALERIE/ - Tři vzájemná utkání spolu sehrála mužstva Litoměřic a Havlíčkova Brodu. Všechna tři měla stejného vítěze, Stadion Litoměřice. V sobotu vykročili Severočeši za výhrou již ve třetí minutě zásluhou Bahenského. Domácí sice dvakrát vedení ztratili, ale od druhé trefy Víta Budínského se již Rebelové nedokázali na domácí dotáhnout. Výhru 5:3 pečetil v závěru do prázdné branky Jakub Suja.
Beroun - Ve 32. kole první ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Berouně 2:0, když oba jejich góly vsítil kapitán Aleš Kotalík. Další zápas hrají Jihočeši již v pondělí s Duklou Jihlava (17.30).
Ústí n. L. – Chtěli tři body, mají jen dva. Ústečtí hokejisté se v domácím utkání s Benátkami nad Jizerou pořádně trápili a ještě devět minut před koncem prohrávali. Nakonec ale dotáhli své snažení do vítězného konce, vyhráli 3:2 po prodloužení a částečně tak odčinili nedávný debakl na ledě Jihlavy, kde padli 3:9.
Jihlava - Detektivové specializující se na nejzávažnější hospodářskou kriminalitu v kraji Vysočina obvinili desetičlenný gang ze zvlášť závažného zločinu úvěrového podvodu. Jako organizovaná skupina si osm mužů a dvě ženy vzali od čtyř bank mnohamilionové úvěry, a nespláceli je.
Jihlava – Skupina si podle policie vzala od bank úvěry za více než 56 milionů korun, a nic nesplatila. Dozorující státní zástupce už loni vydal souhlas k obstavení majetku Vladimíra Přidala.
Třebíč, Vysočina - Propadli se. Třebíčští hokejisté nezvládli v Havířově přímý souboj o šesté místo, prohráli 1:3 a svoji pozici v tabulce přenechali soupeři.
Jihlava – Pořádný výprask schytali ústečtí hokejisté v dalším pokračování prvoligové soutěže na ledě jihlavské Dukly. Bezradní Lvi totálně nezvládli druhou třetinu, ve které šestkrát inkasovali a nakonec si domů odvezli debakl 3:9! V tabulce tak klesli na předposlední příčku.
Litoměřice - Do utkání vstoupili domácí lépe a do vedení Stadion dostal Matai, který se trefil z pravého kruhu. Olomouc se snažila o vyrovnání, ale domácí brankář Král svůj tým držel ze všech sil. Vyrovnat se Kohoutům podařilo až začátkem třetí třetiny, kdy se prosadil Knotek. Hosté poté převzali otěže utkání do svých rukou a dalšími dvěma góly otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.
Praha /ROZHOVOR/ - S minulostí na něj nechoďte. Budoucnost s ním také nerozebírejte. Nemá to cenu. Progresivního kouče gólmanů Lva Praha Rostislava Haase zajímá jen momentální čas. Tady a teď.