V Lošticích otevírají první tvarůžkovou cukrárnu
Loštice – První tvarůžkovou cukrárnu v České republice otevírají v úterý 10. ledna v Lošticích manželé Poštulkovi.
Loštice – První tvarůžkovou cukrárnu v České republice otevírají v úterý 10. ledna v Lošticích manželé Poštulkovi.
Ústí nad Labem – V síti druholigového lídra uvízla první ryba. Fotbalisté Ústí nad Labem hlásí pro jarní část soutěže první posilu, když do kádru přichází na půlroční hostování z FK Teplice stříbrný medailista z ME do 19 let Patrik Lácha.
Domažlice - Fotbalisté A mužstva Jiskry Domažlice zahájili v pondělí 9. ledna zimní přípravu na jarní část České fotbalové ligy. Mezi třiadvaceti hráči chyběli Jaroslav Kovařík a Martin Knakal. Obávaný kanonýr Kovařík dostal na první trénink omluvenku, protože je na horách. Knakalova nepřítomnost je ale vážnějšího rázu. Druholigový Most na něm údajně hodlá postavit záchranu v soutěži…
Nymburk - Basketbalisté Nymburka porazili lídra skupiny Petrohrad 74:73 a připsali si třetí výhru za sebou.
Nymburk – Další cenný skalp získali basketbalisté Nymburka. Ti vyhráli na své palubovce ve Sportovním centru utkání VTB ligy, v němž si poradili s Petrohradem, předním týmem soutěže.
VýcodníČechy -Střední průmyslová škola chemická (SPŠCH) v Pardubicích pořádá již pátý ročník soutěže, která nese název Hledáme nejlepšího mladého chemika.
Kadaň – V úvodním duelu druhé části nejvyšší krajské soutěže hokejisté HC Lovosice úspěšní nebyli.
Ústí nad Labem /AKTUALIZOVÁNO/ - Policie: Rekonstrukce ústeckého muzea byla předražená o 182 milionů korun! Kriminalisté šetří tři trestné činy.
Brno – Nejvíce gólů týmu v aktuálním extraligovém ročníku nastříleli brněnští florbalisté v sobotu Pardubicím. Východočechy před jejich domácími diváky Buldoci potupili vysoko 13.6.
Hradec Králové – Sdružení Zlatý erb vyhlásilo čtrnáctý ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší internetové stránky měst a obcí.
Ostrava /DENÍK ZAUJALO/ - Rozpočty mnohých ostravských rodin se musí připravit na další zátěž. Ceny zvedly nejen mnohé restaurace v Ostravě, ale i školní jídelny.
Orlová – Na začátku nového roku se předseda fotbalové Slavie Orlová Radislav Mojžíšek rozhovořil o cílech fotbalového celku mužů v jarní části divize. Podle očekávání je smyslem letošního snažení Slavie postoupit do třetí nejvyšší soutěže v republice – do MSFL.
Krnov - Před nedávnem se dohrál dlouhý maratón utkání Krnovské bowlingové ligy 2011.
Přerov – Vzácné hosty, mezi nimiž nechyběl ani tajemník českého prezidenta a „pivní expert“ Ladislav Jakl, hostil v pondělí přerovský pivovar Zubr. Jeho sládková Nataša Rousková spolu se svým kolegou z Litovle Lumírem Hynečkem převzala ve varně z rukou degustátorů soutěže První pivní extraliga ocenění za nejlepší ležák.
Plzeň – Přísloví, že jablko nepadá daleko od stromu, se potvrdilo i na prestižním žákovském turnaji, memoriálu Josefa Žaloudka.
Brno – Jako kdyby hrály proti soupeřkám z vyšší soutěže. Tak si musely připadat v nedělním extraligovém utkání florbalistky Židenic. Brňanky už po úvodní třetině duelu nejvyšší domácí soutěže s pražskými Bohemians prohrávaly hrozivých 0:10.
Chrudim - Suverenní lídr České fotbalové ligy, nováček soutěže MFK Chrudim, začal zimní přípravu ve čtvrtek 6. ledna, jak jsme již informovali.
Plzeň – Kdo přišel v sobotu dopoledne do tréninkového areálu FC Viktorie Plzeň v Luční ulici, nelitoval. V exhibičním utkání dvou týmů nejvyšší a nejnižší soutěže totiž padlo pětadvacet branek. A to se ve fotbale hned tak nevidí.
Rakovník - Sobota v rakovnické sokolovně patřila Okresnímu přeboru jednotlivců a čtyřher stolních tenistů 2012, kterého se letos zúčastnilo dvacet jedna hráčů z rakovnických KST a RC, TJ Šanov, Sokola Lány, Hředlí a Janova.
Bludov – K překonání velikonočního rekordu se připravují v Kulturním domě v Bludově. Již několik týdnů sbírají kraslice, kterými během velikonočních svátků ozdobí obrovskou konstrukci.
Pardubice – Horní polovina dobrá věc, ale jsou důležitější… Přinášíme podzimní přehled starších žáků FK Pardubice v České lize žáků U15.
Zábřeh / SOUTĚŽ O VSTUPENKY/ – Jedna z nejúspěšnějších pěveckých dvojic současnosti, Eva Dvořáčková a Vašek Ševčík, míří do Zábřehu. Duo, které je známé pod názvem Eva a Vašek, vystoupí v zábřežském kulturním domě po necelém roce. Jejich vystoupení se koná v neděli 15. ledna.
Domažlice – Už 15. kolem pokračovala v herně M + M Bowling v Domažlicích amatérská bowlingová liga. O největší překvapení kola se postaralo družstvo Bowlingu, které rozdrtilo Ježíšovo děti 1336:1203 a na jejich úkor se vyhouplo na druhé místo průběžné tabulky.
Pořešín - Ve vyzývavých pózách s proudnicemi či poháry ze soutěží fotily pořešínské hasičky samy sebe.
Loštice – První tvarůžkovou cukrárnu v České republice otevřou v úterý 10. ledna v Lošticích manželé Poštulkovi. Z pravých olomouckých tvarůžků vyrábějí již tři roky originální Poštulkovy tvarůžkové moučníky v podobě šátečků, kremrolí, dortíků, dortů, vdolků, koláčků, lokší, rolád, řezů nebo štrúdlu.
Osek - Dobrovolní hasiči v Oseku pořádají každoročně branný závod mladých hasičů a to u příležitosti výročí výbuchu na dole Nelson III. Závody se konají vždy ve spojení s pietním aktem u památníku v Oseku. Letos k 78. výročí důlní tragédie, při které zahynulo 144 havířů.
Freistadt - Pořadí v cíli úvodního podniku českého mistráku: 1. Kopecký, 2. Hänninen, 3. Harrach.
Chomutovsko - Všechna miminka, která jsme otiskli v prosinci, přinášíme v jedné velké galerii. Opět s klikací soutěží.
Náchod – Pro příští sezónu 2012-2013 vyhlašuje město Náchod a Sportovní zařízení města Náchoda novou Ligu neregistrovaných hokejistů, která by měla nést název O putovní pohár města Náchoda.
Kutná Hora - Na domácím ledě chtěli muži SK Sršni Kutná Hora Sedlčanským vrátit porážku z prvního utkání krajské hokejové soutěže.
Jičín – Ligové házenkářské celky mají nyní zaslouženou přestávku, ale rozhodně neodpočívají.
Mělník – Poprvé v historii Mělnické zimní fotbalové ligy její pořadatelé z FC Mělník připravili samostatnou soutěž v kategorii žen, která slibuje velmi zajímavou podívanou.
Region - Další ročník soutěže amatérských hudebních skupin Líheň 2012, která patří k největším svého druhu v zemi, startuje.
Náchod – Prvoligoví házenkáři Náchoda začali s přípravou na druhou polovinu sezóny, ve které budou muset zabrat, pokud se chtějí v soutěži udržet.
Třinec - Staronovou postavou v kabině druholigového Fotbalu Třinec se stal krajní obránce či záložník Ondřej Byrtus. Na podzim hostoval v třetiligovém Frýdku-Místku, pod trenérem Duhanem hrával pravidelně. Dá mu na jaře šanci i třinecký kouč Luhový?
Karlovarsko - Odstartováno. Po menší odmlce se v novém roce přihlásil opět o své slovo futsalový Mezcal okresní přebor.
Rakovník - Po téměř dvouměsíční pauze se v sobotu 14. ledna opět sejdou fotbalisté SK Rakovník na společném tréninku, aby zahájili přípravu na jarní část krajského přeboru, v němž přezimují na posledním místě.
Snažíte se zhubnout a zpevnit postavu? V telefonické soutěži s Deníkem můžete vyhrát doplněk výživy Corectia C.L.A. TrioActive Extra podporující odbourávání podkožního tuku, snižující chuť k jídlu a příznivě působící na zpevňování svalové hmoty.
Teplice - Aktuálně, rychle a věcně to je web Teplického deníku. Spojení Deníku a Vás funguje, čísla mluví jasnou řečí: v roce 2011 jste si www.teplickydenik.cz zobrazili skoro 7,5 milionkrát!
Copiapó - Osamocený ve své kategorii jede Jan Veselý v Rallye Dakar 2012. Poprvé ve své kariéře je jediným českým zástupcem v kategorii motocyklů.
Šumperk /TABULKA/ – Třináctým kolem pokračovala Šumperská florbalová liga.
Rokycany - Fotbalisté z Husových sadů dokázali, že jim to jde nejen na trávníku. Lesk společenskému večeru dodala přítomnost starosty Šmolíka.
Lovosice - V lednu se v Domě dětí a mládeže ELKO Lovosice uskuteční už 13. ročník soutěže děvčátek, která navštěvují 1. stupeň základní školy.
Horažďovice – Rozhovor s trenérem Horažďovic Michalem Čadkem
Chrudim - Členové místního sboru dobrovolných hasičů se v pátek sešli k přípravě oslav 140. výročí založení sboru.
Kolín, Hodonín – Jednasedmdesát vteřin dělilo hodonínské hokejisty od čtyřiadvacáté letošní výhry. Drtiči nakonec přivezli z Kolína pouze bod za porážku 4:5 v prodloužení.
Pelhřimov /SOUTĚŽ/ – Muzeum rekordů a kuriozit přináší soutěž spojenou s veletrhem Regiontour, na kterém se už několik let snaží zájemce o turistiku nalákat do Pelhřimova novými exponáty a aktivitami.
Přelouč - Kapitán přeloučských hokejbalistů lituje proher v domácím prostředí. Kvůli nim prý utichl divácký kotel a fanclub nebyl tak vyhecovaný
Písek – Po krátké přestávce začala o víkendu druhá polovina interligové soutěže.
Brandýs n. O. – Žáci osmého ročníku ZŠ J. A. Komenského uspěli v celostátní literární soutěži. Jejich články se staly nejlepšími „novinářskými kachnami“ na ekologická témata.