Podle nadějného sudího Kindla turnaj nevybočuje
Kladno – Zimní liga Kladna podle jeho názoru ničím nevybočuje. Určitě ne přehnaně tvrdou a záludnou hrou. Tak míní mladý rozhodčí Adam Kindl (21), jenž zápasy téhle soutěže řídí prakticky každý týden.
Kladno – Zimní liga Kladna podle jeho názoru ničím nevybočuje. Určitě ne přehnaně tvrdou a záludnou hrou. Tak míní mladý rozhodčí Adam Kindl (21), jenž zápasy téhle soutěže řídí prakticky každý týden.
Tachovsko - Bobr: Kluci přistoupili k utkání s nejvyšší odpovědností a s chutí zvítězit
Uherské Hradiště – Zklamáním skončilo vystoupení šermířů Slovácké Slavie Uherské Hradiště na Světovém poháru juniorů v Budapešti. Ondřej Habarta se sice na rozdíl od Ladislava Zochra probojoval do druhého kola, tam ale rychle vypadl.
Netolice -Týden volna, ten si při jarních prázdninách, které začínají už v pondělí, užijí všichni žáci Základní školy v Netolicích.
České Budějovice - První semifinálová utkání sehraje vítěz základní části v domácím prostředí.
Praha – Do další fáze dospěla nejvyšší soutěž basketbalistů. Po skončení základní části se Mattoni NBL rozdělila do výkonnostních skupin A1 a A2. USK Praha bude pokračovat ve skupině A2 a v prvním kole přivítá na své palubovce současný předposlední tým soutěže Plzeň.
Benešov – Elitní florbalové přípravkové týmy se sešli na turnaji pořádaném v hale ZŠ Jiráskova v Benešově. Šest mužstev se utkalo systémem každý s každým o ceny, poháry a samozřejmě i medaile a v Benešově nakonec zůstala zlatá.
Jindřichův Hradec, Radomyšl - Tým vedený trenérem Radkem Volfem prohrál čtvrtfinále play off Penta Cupu 1:2 na zápasy.
Kraj – Dobrovolní hasiči mají šanci získat peníze navíc pro svoji činnost. Od úterý 1. března se můžou jednotlivé sbory a jednotky na území moravských krajů přihlásit do soutěže Dobrovolní hasiči roku 2011.
Opava – Možná poněkud rozporuplný, a v každém případě talentovaný rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus absolvuje v těchto dnech své turné a v jeho rámci navštíví rovněž opavský The Place club.Stane se tak v sobotu 26. února a koncert začne ve 20 hodin.
Kolín – Sportovní víkend láká na fotbalové zápasy kolínského zimního turnaje nebo na basket, který se výjimečně hraje v neděli.
Klatovy – Basketbalisté BK Klatovy zvládli na jedničku dvě těžká utkání krajského přeboru mužů na palubovkách soupeřů.
Plzeň – Přišel sice o dva hráče základní sestavy, zato tři nové fotbalisty získal. Když trenér fotbalové FC Viktorie Plzeň Pavel Vrba položí zimní ztráty a zisky v hráčském kádru na misky vah, zůstává optimistou.
Třinec - V posledním ligovém vystoupení futsalisté třineckého Likopu utrpěli debakl na palubovce úřadujícího mistra ligy. Chrudim je rozmetala 13:2.
Lužice – O uplynulém víkendu měl třetiligový A-tým florbalistů Lanžhota volno, zato jejich rezervní tým o soutěž níž čekaly dva těžké zápasy, které jim měly pomoci přiblížit se k záchraně v soutěži. Sokol se postavil proti desátému Adamovu i dvanáctým Ivanovicím na Hané.
Králův Dvůr - V sobotu se odehrál další turnaj středočeské ligy mužů, ve které hrají florbalové celky Hořovic a Králova Dvora B. Tentokrát čekal na oba zástupce berounského okresu vzájemný zápas.
Lovosice– Česká házenkářská extraliga má několik osobností, ale jedna nad všemi vyčnívá.
Plzeň – Mladá sbormistryně Anastázie Šourová převezme v pátek cenu Plzeňský Orfeus, kterou uděluje Nadace 700 let města Plzně.
Jičín – Krajská soutěž šachových družstev, skupina západ, má za sebou deváté kolo.
Zádveřice – Stejně jako v loňské sezoně začne Antonín Tlusťák soutěžní ročník na méně známém závodě Rallye des Routes du Nord.
Litoměřicko - Standardní zimní radovánky jako je oblíbené bruslení, lyžování ale i maškarní karnevaly které patří k měsíci únoru si mohou děti s rodiči či prarodiči zpestřit i návštěvou divadelního představení s Michalem Nesvadbou s názvem Michal k snídani.
Sušice – Fotbalisté Holýšova se na soustředění v Sušici utkali s německým TSV Regen, hrajícím 6. nejvyšší soutěž Bezirksoberliga. Holýšovu chyběl pro zranění kotníku Lucák, a protože musel brankář Čermák odjet, „řekl si o místo jedničky“ sekretář klubu Třeštík.
Sokolov – V dalším kole ligy U 20 hostili mladí muži BŠM Sokolov týmy Žižkova a Brandýsa n. Labem. Sokolovští hráči v obou zápasech prohráli.
Přerovsko - Jak si vedou hokejisté na Přerovsku ve svých soutěžích? Podívejte se.
Veselí nad Lužnicí – Fanouškovské hokejové tábory ve veselí nad Lužnicí a Soběslavi vyhlašují odtohoto pátku až do odvolání zostřenou pohotovost.
Přerov – Druholigoví hokejisté HC ZUBR Přerov ve středu před svými fanoušky porazili Orlovou 4:1, vyrovnali tak semifinálovou sérii na 1:1 a odvrátili konec sezony. Jen jeden tým však může jít do finále soutěže. O tom se rozhodne už v pátek v Orlové.
Opava - Bez kanonýra Radima Skleničky a i dalších několika hráčů se bude muset v jarní části krajského přeboru obejít kouč ambiciózního týmu Opava 2004 Tomáš Marek.
Písecko - V Divadelní kavárně v Písku vystoupí legendy českého folku Slávek Janoušek a Luboš Vondrák.
Svitavy – Dvacet zápasů mají za sebou svitavští basketbalisté v Mattoni NBL a minimálně dalších deset je před nimi.
Sokolov – První liga kadetek pokračovala v sobotu dalším dvoukolem a hned v úvodu je třeba zmínit dvě velká překvapení.
Písek – Basketbaloví junioři Sokola Písek předehrávali na Folimance utkání extraligy (tým USK hraje v řádném termínu základní skupinu juniorské Euroligy).
Ústí nad Labem – Vítězný recept posledního kola čtenářské soutěže v kulinářském umění O nejlepší čtenářský recept na Bylinkový řízek v česnekovém obalu zlomil rekord v počtu prodaných jídel.
Velké Karlovice – Letošní zima běžkařům příliš nepřeje. Kvůli nedostatku sněhu se termíny běžeckých soutěží neustále přesunují, jiné jako například Padesát kilometrů na lyžích po Valašsku se zrušily úplně.
Okres Louny - Na jaké kulturní a společenské akce můžete v regionu vyrazit.
Jičín – Nejvyšší soutěž mladších dorostenců pokračovala druhým jarním kolem.
Rychnov nad Kněžnou - Mezi tématy prezentací, které studenti vytvářeli a následně představovali hodnotící komisi, se objevila například problematika mladých lidí, terorismus, drogy a podobně.
Jindřichohradecko – V krajské anketě Talent, kterou každoročně vyhlašuje Dům, dětí a mládeže (DDM) v Českých Budějovicích, jsou každý rok v únoru vyhlášeni nejlepší žáci a studenti, kteří byli úspěšní v minulém roce. Zájem ze strany základních škol z Jindřichohradecka je však tradičně nízký.
Rychnov nad Kněžnou - Prvenství letošního ročníku soutěže zaslouženě vybojoval Ondřej Roleček, jehož na jaře čeká deset dní v Americe.
Valtice /AKTUALIZOVÁNO, ANKETA, ROZHOVOR/ - Sklepení zámku ve Valticích na Břeclavsku ukrývá poklady. Alespoň z pohledu vinařů a milovníků vína. Sídlí v něm totiž Salon vín, který každý rok návštěvníkům nabízí sto nejlepších vín z celé republiky.
Valtice /AKTUALIZOVÁNO, ROZHOVOR/ - Sklepení zámku ve Valticích na Břeclavsku ukrývá poklady. Alespoň z pohledu vinařů a milovníků vína. Sídlí v něm totiž Salon vín, který každý rok návštěvníkům nabízí sto nejlepších vín z celé republiky.
Chrudim – Pavel Rohlík: „Doufám, že nám fanoušci pomůžou i v baráži a budou chodit v hojném počtu“.
Rozvadov – Z fotbalové mapy Fincentrum krajského přeboru „zmizelo“ mužstvo TJ Rozvadov. Vedení klubu, který byl po podzimní části soutěže na posledním místě, ve středu oznámilo na krajský svaz, že odhlašuje mužstvo ze soutěže.
Praha /FOTOGALERIE/ - Vize Karla Pragera, významného českého architekta druhé poloviny 20. století, představuje lidem výstava Město nad městem v nové budově Národního muzea.
Polička - Krajská hokejová soutěž vrcholí a hráči Poličky míří k branám finále.
Hlásná Lhota – … anebv letošním roce sbor dobrovolných hasičů oslaví již 115 let od svého založení.
Východní Čechy - Deník přináší přehled víkendových akcí v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.
Plzeň – Přišel sice o dva hráče základní sestavy, zato tři nové fotbalisty získal. Když trenér fotbalové FC Viktorie Plzeň Pavel Vrba položí zimní ztráty a zisky v hráčském kádru na misky vah, zůstává optimistou.
Polička – Play off krajské soutěže mužů v ledním hokeji začalo pro vítěze základní části suverénní výhrou v úvodním zápase semifinálové série.
Pustá Kamenice – Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice uspořádala v sobotu 19. února tradiční dětský karneval, který předchází taneční maškarní zábavě pro dospělé, Šibřinkám.
Hrádek – Na tuto sobotu přeložili Hrádečtí kvůli chřipce odložený maškarní ples pro děti.