Soutěž vyhrál andělský závěs
Rychnov nad Kněžnou – Výtvarné soutěže nazvané Vánoční ozdobička, kterou pořádalo rychnovské Déčko, se zúčastnilo celkem sedmadvacet kolektivů.
Rychnov nad Kněžnou – Výtvarné soutěže nazvané Vánoční ozdobička, kterou pořádalo rychnovské Déčko, se zúčastnilo celkem sedmadvacet kolektivů.
Benátky nad Jizerou – Litolští fotbalisté sehráli první přípravné utkání, v němž podlehli týmu Úval, který hraje krajský přebor. Litol se připravuje na jarní sezonu v divizi, kde je nováčkem soutěže.
Stříbro – Dům dětí a mládeže Kaštánek ve Stříbře připravil pro děti maškarní rej na ledě.
Klatovy – Hokejisté SHC Klatovy prodloužili vítěznou šňůru, doma rozstříleli Roudnici.
Hodonín – V dalším kole extraligy vyhrály stolní tenistky MSK Břeclav v Hodoníně nad béčkem ČSAD hladce 6:1. Převaha favorita byla zřejmá, domácí hráčky se vůbec nedostaly k možnosti usilovat o individuální úspěchy v jednotlivých zápasech.
Kolín - Jak velká voda vlétli benešovští hokejisté do nedělního utkání druhé ligy proti Kolínu. Rozhodčí pomalu ještě ani nestihl zápas zahájit a Benešov už vedl. Nejproduktivnější hráč druholigové skupiny střed a kapitán Vodních lvů Michal Kaňka otevřel skóre utkání už po šestnácti odehraných vteřinách.
Krnov /FOTOGALERIE/ -Hokejisté HK Krnov si po vítězství na ledě Horního Benešova vyšlápli i na vedoucí celek krajské soutěže Kopřivnici, vyhráli 4:3Krnovští hokejisté jsou ve formě. Prokázali to doma proti Kopřivnici. I když už prohrávali o dva góly, zápas otočili.
Humpolec – Nejvíce sestupem ohroženým týmem ve fotbalové I. A třídě je z týmů z Pelhřimovska rezerva Humpolce.
Břeclav – Krajské finále přeboru škol v šachu má již třináct let pevné místo v břeclavském Domě školství.
Pelhřimov – Třetí prohru za sebou utrpěli v dohrávce odloženého utkání II. ligy pelhřimovští hokejisté.
Most, severní Čechy - V Mostě se bude volit nejkrásnější dívka severních Čech. Odvážné krásky z blízkého okolí i z celého kraje se mohou do soutěže ještě stále přihlásit. Finále Miss Sever se uskuteční v mosteckém klubu Glow v březnu.
Brno /SOUTĚŽ O LÍSTKY/ - V sobotu 5. února se do Brna sjedou motokrosoví freestylisté z různých koutů světa, včetně české jedničky Libora Podmola.
Liberec – Velmi překvapivý výsledek se zrodil v 23. kole extraligy volejbalistů. Favorizovaná Dukla Liberec podlehla na domácí půdě nováčkovi soutěže Aeru Odolena Voda 1:3.
Drachkov – V loňském roce se v Drachkově zrealizovalo několik akcí, které byly převážně podpořeny z dotací.
Libínské Sedlo -Počasí posledních dnů přeje hlavně lyžařům.
Jižní Čechy - Krajská liga hokejistů měla o víkendu na pořadu již dvacáté kolo.
Červené Pečky /FOTOGALERIE/ -Po pořádajích Červených Pečkách také Zásmuky vykročily do zimního turnaje správnou nohou a na umělé trávě si poradily s mužstvem poděbradské Bohemie, jinak účastníkem stejné skupiny I.A třídy.
Opavsko – Jsme obklopeni nejrůznějšími stavbami a jejich fasády mohou krášlit, nebo také hyzdit náš svět. Zaujala vás nová fasáda na starším domě? Nechejte ji ocenit.
Havlíčkův Brod – Tři zlaté a čtyři stříbrné medaile přivezli mladí zápasníci Sokola Hodonín z Mistrovství České republiky, které se v sobotu konalo v zápase řecko-římském pro kategorie kadetů a seniorů v Havlíčkově Brodu.
Ostrava, Praha /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ - Známý textař, hudebník a producent Petr Šiška se objeví na televizní obrazovce opět jako moderátor zábavného pořadu. Od tohoto týdne, každý čtvrtek večer od 20 hodin, se stane na ČT 1 průvodcem vědomostní soutěže nazvané Vysoká hra.
Domažlicko /ROZHOVOR, FOTO/ - Chovatelé z Domažlicka za sebou mají úspěšný výstavní rok.
Rudolfov – Už 40 přihlášek do nové soutěže mají v Rudolfově. Rozhodovat se bude o nejlepší pálence.
Náchodko -Podívejte na přehled nejzajímavějších událostí na Náchodsku za uplynulý týden: Traktor se srazil s vlakem; lékař ordinoval s alkoholem v krvi… a další.
Deštné v Orlických horách - Nejrychlejším závodníkem patnáctého ročníku Šediváčkova longu se stal Michal Merhaut z Křivic na Týnišťsku.
Jihlava -Po přestřelce v první třetině servírovali jihlavští a ústečtí hokejisté brankovou dietu, zápas rozhodly až nájezdy.
Choceň – „Je to nádherný pocit, když si člověk dokáže, že umí překonat sám sebe,“ prohlásil s úsměvem i hrdostí v hlase první plavec, který v sobotu absolvoval stometrovou trať „Zámeckého okruhu“, soutěže zimních plavců na Tiché Orlici.
Jihlava -Tanečníci a muzikanti z Jihlavy se dostávají do nejvyšších kol republikových soutěží.
Horní Suchá – Betonová skipová věž v areálu bývalého dolu František se může dočkat opětovného zprovoznění. Návrhy na využití jsou rozličné a zástupci radnice nyní chtějí určit přesné podmínky, za kterých se zde může skip využívat.
Hostinné – Jednou ze dvou investičních priorit současného vedení radnice je rozšíření kanalizace do dalších částí města.
Přelouč – Kde že loňské sněhy jsou… První přeloučská liga dospěla do čtvrtfinále. Mezi nejlepší šestku se však neprobojoval obhájce stříbra, kterým byla Kenya.
Holýšov /FOTOGALERIE, VIDEA/ – Soutěž ve standardu a latině se konala v kulturním domě.
Třeboňští sázejí v 9. ročníku soutěže na dům rybníkáře Štěpánka Netolického.
Chlumčany – Fotbalisté TJ Keramika Chlumčany jsou v posledních letech tradičním účastníkem I. A třídy, i když v nedávné minulosti úspěšně bojovali v krajském přeboru i divizi. V loňské sezoně skončili v soutěži na desátém místě, letos jsou před jarní částí na páté pozici.
Klatovy – Posledními zápasy 3. kola pokračovala Šumavská lga amatérského hokeje. Hrála se celkem tři utkání, protože Nýrsko dohrávalo odložený zápas s Autokempfem.
Cekov – Sál restauračního zařízení v Cekově nestačil o víkendu vychladnout.
Terešov - Poražení vánočního stromu si nenechali ujít v sobotu patrioti obce.
Velké Poříčí /FOTOGALERIE/ – Vytvořit co nejlepší společenský večerní účes – to bylo úkolem 3. ročníku soutěže kadeřnic a kadeřníků, kterou uspořádala Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí ve společenském sále domova mládeže.
Jeseník – V Jeseníkách v neděli odstartovala nejtěžší soutěž pořádaná českou armádou Winter Survival. Při mezinárodním mistrovství v zimním přírodním víceboji si účastníci sáhnou až na dno sil.
Olomouc - Miss Haná pro rok 2011 se stala dvaadvacetiletá brunetka z Uherského Brodu Veronika Šticová. Rozhodla o tom porota ve finále soutěže, které se konalo v neděli na olomouckém výstavišti Flora.
Kroměříž /FOTOGALERIE/ – Dort ve tvaru cukrové číše. Taková byla trofej soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích, která se v sobotu uskutečnila ve společenském sále kroměřížské Střední škole hotelové a služeb. Tanečních bojů se zúčastnilo zhruba dvě stě šedesát tanečních párů z celého Česka i ze zahraničí.
Bruntál, Jižní Amerika/ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ -Jiří Žák z Bruntálu, dřívější kamionista Rallye Dakar doprovázel bruntálský Czech Dakar Team i na letošním ročníku soutěže. Se čtenáři Deníku se podělil o své zážitky ze závodu, ale také z pobytu v Jižní Americe, v Chile a Argentině.
Šumperk – Při sobotním derby v Prostějově byl opět jednou z hlavních osobností Draků. Nejproduktivnější zadák celé soutěže Aleš Holík pomohl Šumperku k výhře 5:3 nad Jestřáby gólem a dvěma přihrávkami.
Staré Zubří /VIDEO, FOTOGALERIE/ – „Já jsem princezna,“ upozorňuje důrazně všechny přítomné v chodbičce před sálem Kulturního domu ve Starém Zubří asi pětiletá blonďatá dívenka.
Východní Čechy – Excelsior ŽBL – 16. kolo: Trutnov spěchá do skupiny A1, i když se s outsiderem nadřel.
Klatovy – Pouze s torzem družstva zajížděli klatovští junioři k dalším zápasům dorostenecké ligy U18 na palubovku jednoho z favoritů soutěže Thermie Karlovy Vary a do severočeského Mostu.
Ústí nad Labem /AKTUALIZOVÁNO/ - Dvacet minut z aktuálního dění, sportu i kultury. Ústí spouští svou vlastní televizi. První vysílání plánuje TV Ústí na úterý. Zatímco starostové obcí na Ústecku se radují z možného zviditelnění, někteří Ústečané kroutí hlavou nad smyslem takového kroku.
Kudlovice /FOTOGALERIE/ – Dětská drobotina z Kudlovic a okolních vesnic už několik dní nedočkavě odpočítávala, kolik ještě chybí do sobotní patnácté hodiny, od níž si mohla v kudlovickém kulturním domě začít vychutnávat karnevalový rej, nejrůznější soutěže a diskotéku. Moderovala je učitelka tamní základní školy Barbora Havlíková.
Brno, Pardubice – Basketbalové Brno je po 16. kole nejvyšší ženské ligy spokojeno jen na půl. Frisco Sika v Pardubicích překonalo o stobodovou hranici, když vyhrálo 107:72, Valosun před svými fanoušky přenechal dva body za výhru Strakonicím po výsledku 57:74.
Boskovice – V sobotním zápase fotbalového turnaje O pohár města Boskovice – Artézia Cup narazili domácí na papírově nejslabší tým celé zimní soutěže. Tentokrát se nenechali překvapit a tým Kunštátu porazili 3:2.
Petrovice u Sušice – Třináct borců z Petrovic u Sušice a okolí se přihlásilo o víkendu do třetího ročníku soutěžního klání v sochání dřevěných soch za pomoci motorové pily Petrovice Art 2011.