Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ – Semifinále soutěže o nejpůvabnější ženu ve věku od 27 do 47 let bude již tento pátek hostit liberecká Tipsport Aréna. Také Jablonec nad Nisou zde má své želízko v ohni. Castingem a přípravným soustředěním prošla jedna z nejstarších účastnic soutěže Ilona Hortová z Vrkoslavic.
Děčínsko – Dvě výhry ze dvou úvodních kol a to ještě na hřištích soupeřů. To je naprosto excelentní bilance nováčka fotbalové I. B třídy Ústeckého kraje Unionu Děčín.
Nymbursko – Fotbalová I.A třída měla na programu čtvrté kolo. V něm se dařilo poděbradské Bohemii a Semicím, oba celky zvítězily. Naopak s prázdnou odešel Polaban Nymburk.
Brno – Novější čestné pohřebiště na brněnském Ústředním hřbitově ozdobí příští rok nová socha, která se má stát dominantou místa. Jejím autorem je klatovský výtvarník Václav Fiala, který se svým nápadem uspěl v konkurenci devětadvaceti dalších návrhů ve výtvarné soutěži.
Kolešovice – Další překvapení druhého kola okresní nejvyšší soutěže kopané přinesl zápas mezi Kolešovicemi a Lány. Většina soutěžících naší rakovnické Tip ligy věřila právě hostům, že přivezou z venku tři body. I přes převahu a několik desítek jejich šancí si ale odvezli pouze bod.
Pardubice – Padají jak méně zdatní lyžaři ze sjezdovky Peklák, která se tyčí nad fotbalovým hřištěm České Třebové. Borci tamního FK se stejně jako na jaře i v letošní sezoně nepárají s protivníky, kteří mají tu drzost uzmout jim nějaký ten bod.
Vysokov – Čtrnáctý ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty Vysokova se již tradičně konal v areálu U myslivce. Soutěž byla opět zařazena do seriálu Náchodské hasičské primátor NTC ligy, která je již 9 let organizována pro zájemce náchodského regionu o požární sport.
Hanušovice – Máte rádi pivo a dobrou zábavu? Zapojte se do soutěže Šumperského deníku a Pivovaru Holba a vyhrajte vstupenky na Velkou pivovarskou slavnost, která se uskuteční v pátek 3. a v sobotu 4. září v Hanušovicích.
Litol, Celákovice – Zatímco fotbalisté Litole po čtyřech odehraných divizních kolech ve skupině A na své první body stále čekají, Union Čelákovice ve skupině B nepoznal hořkost porážky.
Děčínsko –Z pětice celků z děčínského regionu hrající fotbalovou I. A třídu Ústeckého kraje se ve druhém kole z vítězství radovala hned čtveřice. Na první body stále čeká už jen nováček z Březin, který po Pokraticích prohrál tentokrát doma s béčkem Roudnice.
Brno - Právě rekonstruované Moravské náměstí zdobí od úterního dopoledne první ze čtyř soch, které se tam mají podle plánů objevit a které budou symbolizovat čtveřici ctností.
Sudoměřice - Po dvou sezonách se Sudoměřice vrací na nadregionální scénu. Bývala hokejbalová bašta přihlásila 1. Národní ligu. Do ní vstoupí už v sobotu 11. září duelem s rezervou Hradce Králové.
Ústí nad Labem, západní Čechy, Rotterdam /FOTOGALERIE/ - Žádný Čech nezískal naráz tolik prestižních cen jako absolventka Fakulty umění a designu UJEP.
Českobudějovicko – SK Ševětín po sedmibrankové smršti v úvodním kole tentokrát vyšel v I. B třídě střelecky naprázdno. Fotbalisté Olešnice po dvou odehraných kolech vedou skupinu D před Lomnicí, přestože po jarní sezoně opustil jejich řady kouč Martin Havel.
Zlín – Zodpovědným výkonem si splnil svůj cíl a nejprestižnější domácí podnik dokončil v elitní dvacítce. Vyšší cíle ani Vladimír Barvík na Barumce neměl, neboť oproti továrním týmům, zahraniční konkurenci i tuzemské špičce jsou jeho finanční zdroje a možnosti značně omezené.
Děčínsko – Velmi oblíbená tipovací soutěž čtenářů Děčínského deníku Fortuna liga má za sebou druhé podzimní kolo, ve kterém se, z důvodů nezpůsobilé hrací plochy, neodehrálo jedno utkání, a tak se tipovalo pouze devět zápasů.
Hrady a zámky chystají na víkend první Hradozámeckou noc. Své brány otevře návštěvníkům třicítka státních památek a šest hradů a zámků vlastněných soukromými majiteli.
Slovácko /FOTOGALERIE/ - Nováček soutěže zůstává posledním týmem bez ztráty bodu, fotbalisté Drslavic totiž v napínavém derby pouze remizovali s Nivnicí.
Veselí nad Moravou /ROZHOVOR/ - Po třech letech se opět objevila na Slovácku házenkářka Simona Roubínková. Bývalá opora Veselí nad Moravou a Zlína se ale tentokráte představila v dresu soupeře a v rámci přípravy v barvách německého druholigového Halle přijela změřit síly se dvěma moravskými interligovými týmy.
Nymburk, Čelákovice – Dalšími zápasy pokračoval nohejbalový krajský přebor. Byly to první podzimní mače po dvouměsíční přestávce. Týmy Čelákovic B a Lokomotivy Nymburk vyhrály shodně 6:3.
Kolín - Všichni příznivci futsalu pozor: od začátku listopadu do konce února vznikne na okrese nová futsalová soutěž “Okresní futsalová liga“. Do této akce se mohou přihlásit jakékoliv týmy, fotbalové nebo mužstva z řad amatérů.
Českobudějovicko – Okresní přebor fotbalistů pokračoval 2. kolem. Nováček z Vltavy opět zvítězil, zatímco béčko Rudolfova doma muselo být šťastné za remízu, protože prohrávalo se Sedlecem už 0:3!
Benešov - Podobně jako v supermarketu mohou od dnešního dne nakupovat léky pacienti v jedné z krajských nemocničních lékáren v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově.
Jindřichův Hradec – Zajímavá konfrontace sil je v úterý k vidění v jindřichohradecké sportovní hale. Prvoligoví basketbalisté Lions přivítají v přípravném duelu Lokomotivu Plzeň, která je nováčkem Mattoni NBL.
Prachaticko – Fotbalové soutěže na Prachaticku startují o víkendu i soutěže v kategoriích mládeže. Upozorňujeme, že přebor dorostu se hraje společně s okresem Strakonice, aby soutěž získala na atraktivitě.
Votice – Ve středu předehrávají fotbalisté Marily Votice 5. kolo divize, když od 17 hodin přivítají na svém hřišti nováčka soutěže ze Zličína, který na první body stále čeká.
Ostrava- Sedmadvacetiletý záložník Ján Moravčík se vrátil po letech cestování do svého mateřského klubu. Dva týdny před startem MSFL dostal od ředitele klubu a kouče Lubomíra Vlka nabídku. Ani minutu neváhal. Okamžitě se zařadil do základní sestavy, ve čtyřech zápasech dal dva góly. Štaci v ostravském klubu bere hráč s druholigovými zkušenostmi jako šanci k návratu zpět do velkého fotbalu.
Hodonínsko /FORTUNA LIGA/ - Také čtvrté kolo oblíbené tipovací soutěže Fortuna liga ovládl Luboš Balus. Tipér z Mutěnic získal ve čtvrtém kolem jedenáct bodů, a díky supertrefě se stal šampiónem kola.
Region /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ - Po čtyřech zápasech I. A třídy skupiny B drží fotbalisté Prakšic nepříznivý primát. Jsou jediným mužstvem v mužských soutěžích řízených KFS Zlín, které na svém kontě nemají ani bod a vstřelenou branku.
Náchod – Atmosféra, která při jedenáctém ročníku soutěže mužské krásy v sále náchodského Beránku panovala, byla velice přátelská, pohodová a také veselá.