Ostrava/AKTUALIZOVÁNO/ - Je dobojováno! Ostravský zpěvák Martin Chodúr zvítězil v nedělním superfinále nad Slovákem Miroslavem Šmajdou a získal titul historicky první Česko Slovenské SuperStar.Deník po uplynulých osm týdnůsledoval jeho putování finálovými koly apřed každým z nich poodhalil kousek z jeho soukromí.Těsně předzávěrečným klánímjsme připravili rozhovor s Martinem. Zastihli jsme ho při jeho jednodenní návštěvě Ostravy a zjistili, jak se před vyvrcholením soutěže cítí.
Kladno - Po středě známe tři finalisty a v pondělí 21. prosince poznáme vítěze čtvrtého pokračování fotbalového Počinu víkendu. Podle dosavadního hlasování slibuje poslední fáze velkou bitvu. Týkat se už nebude knovízského střelce Martina Drbala.
Děčín – Na valné hromadě Českého svazu karate asociace Japan Karate Association předal předseda svazu Karel Strnad klubu Sport Relax Děčín čestné uznání.
Klatovy – S dvojnásobným vítězstvím a bez obdržené branky zahájili hráči klatovské ligové rezervy Trivelu nový ročník krajské extraligy v sálové kopané.
Příbram - Poslední letošní mistrovský zápas futsalistů OTH byl hodně dramatický. Ani jedno z mužstev nedokázalo odskočit na vyšší, než jednobrankový rozdíl, a tak se rozhodlo v úplném závěru
Rakovník - Pětatřicet hráčů a hráček z celé republiky bylo aktivně zapojeno do premiérového ročníku Českého poháru v Adventure golfu – Czech K&L Cupu 2009, který po celých dvanáct měsíců pořádala Czech Minigolf Open Association
Medlov FOTOGALERIE/ – Velmi příjemný boj proti zimě uspořádali v sobotu večer ve zborovické místní části Medlov. V soutěži o nejlepší ovocnou pálenku se v tamní obecní místnosti utkalo devětadvacet vzorků.
Křemže - Pořadatelé z křemežské základní školy připravili i v letošním roce už tradiční a sportovní veřejností velmi oblíbené soutěže ve skoku vysokém – O vánočního kapra a Vánoční laťku.
Brno – Brněnské volejbalistky nenavázaly na sérii dobrých výsledků a poprvé od říjnového zápasu s mistrovským Prostějovem prohrály v domácím prostředí. V 15. kole extraligy VK KP Brno podlehlo Frýdku-Místku 2:3.
Jindřichův Hradec - BK Lions pořádá v pondělí 21. prosince od 17.30 hodin pro všechny příznivce jindřichohradeckého basketbalu ve sportovní hale v pořadí už třetí Vánoční basketbalové setkání.
Prosetín – V nejnižší krajské fotbalové soutěži – I. B třídě má náš region celkem osm zástupců. Čtyři mužstva skončila v první polovině tabulky, zbylá čtyři jsou na opačné straně čtrnáctičlenného pelotonu.
Bílina – Bára Kubešová z Bíliny se stala vítězkou velkého dlouho očekávaného česko-slovenské finále soutěže talentů „Staň se hvězdou kanálu Disney Channel“ inspirované originálním televizním seriálem Hannah Montana.
Prostějov – Myslíte si, že umíte připravit ten nejlepší vánoční salát? Máte šanci to zjistit. Soutěž, v níž hlavní roli hraje právě tato tradiční pochoutka, pořádá opět občanské sdružení Adrenalinsport klub Prostějov.
Ostrava - BasketbalistéPoděbrad prohráli v posledním utkání 19. kola Mattoni NBLna půdě Ostravyjasně o osmnáct bodů. Domácív tabulce soutěže s hráči Karmybodově srovnali krok. Hosté s výjimkou druhé čtvrtiny na svého soupeře nestačili.
Šumperk – Teď, anebo nikdy! Možná přesně tohle si říkali fanoušci Draků před duelem na ledě finančními problémy zmítaného Havířova. Šumperští hokejisté nakonec přání svých příznivců vyslyšeli.
Praha, Zubří – Házenkáři Gumáren Zubří neobhájí vítězství v uplynulém ročníku Českého poháru. Na víkendovém finálovém turnaji Praze prohráli Valaši už v sobotu 19. prosince v semifinále s Karvinou a jejich cesta za třetím triumfem ve druhé nejvýznamnější soutěži v republice tak skončila.
Beroun –
Ve Znojmě inkasovali čtyři góly ve druhé třetině a přišli o vítězství. Po šesti dnech hokejisté Hradce Králové totožným způsobem selhali také v Berouně. Prostřední část ještě přečkali, ale závěrečné dějství už ne. V síti Luňáka skončily čtyři puky…
Výčapy – Jestli něčím ve Výčapech netrpí, pak určitě nedostatkem skvělých hasičů. V rámci České republiky a díky místnímu Lukáši Honsovi i v rámci světa.
Přerov /FOTOGALERIE/ – Poletující vločky a rychle namrzající sníh zkomplikovaly v sobotu 19. prosince vystoupení Agentury Hit, které se konalo na přerovském náměstí T.G. Masaryka jako součást Vánočních hvězdiček.
Chodov – Karatisté TJ Jiskry Domažlice se zúčastnili vánočního turnaje mládeže, který se konal v Chodově u Karlových Varů, ze kterého přivezli pět medailí, pohár a samurajský meč.
Jindřichohradecko – V novobystřické hale pokračuje v neděli už třetím hracím dnem okresní futsalová C.K. liga, takže je určitě na místě představit si některá zúčastněná mužstva.
Praha - V sobotu 19. prosince 2009 na ČT1 od 20:00 vyvrcholí souboj známých osobností a profesionálních zpěváků o titul Král a Královna duetů ve velkolepé pěvecké show Duety …když hvězdy zpívají. Finálové páry – Simona Postlerová a Petr Kolář, Vojtěch Bernatský a Petra Janů – předvedou své nejoblíbenější duety z této soutěže v pomalém a rychlém tempu, poté píseň, která vyjadřuje jejich vztah a jako „třešničku na dortu" zazpívají oba hvězdné páry stejný duet. Vždy za živého doprovodu Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka.