
FOTO: Vystřelené hokejky letěly do nebe
Krupka - Vystřelené hokejky, létající housenka i létající tužková baterie to vše bylo k vidění v modelářské show RMK Krupka.
Krupka - Vystřelené hokejky, létající housenka i létající tužková baterie to vše bylo k vidění v modelářské show RMK Krupka.
Stará Lysá - Fotbalistky Staré Lysé jsou na druhém místě, ale trenérka úplně spokojená není. Podzim hodnotím jako neúspěšný, řekla Martina Jedličková.
Chomutovsko - Přinášíme přehled sportovních utkání od pátku až do pondělka.
Prachatice – Hokejbalisté HBC Prachatice se opět představili na více frontách. Výsledkově to bylo střídavě oblačno, výhry přivezli dorostenci.
Chrudim – V 10. kole II. ligy staršího dorostu přivítali domácí házenkáři na své palubovce soupeře z města automobilů. Ten byl dle postavení v tabulce mírným favoritem, ale nakonec utrpěl svoji třetí a zároveň zatím nejtěžší prohru v soutěži.
Český Krumlov - Jedinečný zážitek čeká na všechny, kdo si jako svůj program na úterní večer zvolí koncert stálic české populární hudby, Hany Zagorové a Petra Rezka.
Liberec - Po zápasech na palubovkách soupeřů se konečně představili druholigoví basketbalisté Slavie TU Liberec na domácím hřišti, kde porazili Pelhřimov i Žďár nad Sázavou.
Bor – Soutěž Mini Miss Bor má svou vítězku. Na čtvrtečním finále v Borském kině se jí stala Karolína Rubantová. Karolína si zároveň získala titul Miss sympatie publika.
Strakonice – Atraktivního a velice silného soupeře hostí zítra v 17 hodin pod bezednými koši basketbalistky Strakonic
Český Brod - Členka oddílu aerobiku TJ Sokol Poděbrady Nikola Skopalíková získala 1. místo v soutěži jednotlivců Master Class v Českém Brodě v kategorii 8 až 10 let.
Sokolov – Druhá fotbalová liga za sebou na podzim zavřela brány. Hráči Baníku Sokolov se rozloučili s fanoušky domácí bezbrankovou remízou s Vlašimí.
Praha, Třinec /FOTOGALERIE/ – V Praze se ve čtvrtek vyhlašovaly výsledky soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2008. První místo ve zvláštní kategorii Manažer podnikatelské nemovitosti získala Věra Palkovská, a to za svou práci pro zónu Třinec-Baliny.
Nantes, Ústí nad Labem – Ještě v sezoně 2007/2008 patřili k obávaným dvojicím české volejbalové extraligy. Jeden vymýšlel přesné přihrávky, druhý je nekompromisně pokládal na palubovku.
Střední Čechy - Šachisté odehráli zápasy v krajském přeboru a regionální soutěži družstev.
České Budějovice - "Táta chce, abych byl lepší než on," tvrdí nahrávač Lukáš Dvořák, syn bývalé opory Jihostroje.
Bohušovice n. O. – Ve 3. lize kuželkářů začíná přituhovat. Odehráno je devět kol a o přední místa v tabulce soutěží celá polovina týmů.
Liberec - Jana Slatinská a Petr Polec ze Slavie TU Liberec se zúčastnili oblastního turnaje Libereckého a Ústeckého kraje mladších žáků v badmintonu, který uspořádal Slovan Vesec. Slatinská vyhrála smíšenou čtyřhru i dvouhru. Na turnaji startovalo 42 nejlepších chlapců a dívek severočeské oblasti ze 7 oddílů.
Třinec – Lidé z Třince mají možnost prožít předvánoční čas s Živým betlémem. Společně s Kašparem, Melicharem a Baltazarem, pastýři a darovníky se mohou poklonit Ježíškovi, který se narodí v Betlémě, aby přinesl pravou lásku všem lidem na celém světě.
Blanensko - Víkend prožijí lidé na Blanensku na cestách. Koná se tu tradiční cestovatelský festival Rajbas Outdoor Kotlík
Chomutov – Hokejisté Chomutova v první lize válcují jednoho soupeře za druhým, ale na diváckém zájmu se to příliš neodráží.
Zubří – Házenkářský klub HC Gumárny Zubří nikdy nešel cestou nákupů hotových hráčů. V drtivě většině se již dlouhá léta spoléhá na své vlastní odchovance. Letos v létě však udělal v případě spojky Martina Stržínka výjimku.
Strakonice - V týdnu Jihočešky vrátily Karlovým Varům porážku, v Českém poháru je porazily 73:69 a postoupily do další fáze soutěže.
Liberec - Včerejší výhra nad posledním mužstvem extraligové tabulky volejbalistů, RWE Brno, znamená pro Duklu Liberec posun do čela soutěže. Dosud vedoucí Ostrava však měla v 12. kole volno vzhledem k lichému počtu účastníků.
Uničov – Krize dolehla na druholigové hokejisty Uničova. Od 24. října ze sedmi zápasů vyhráli jediný a získali pouze tři body.
Uherský Brod /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Pětadvacetiletý Broďan Alexandr Pospěch se věnuje fotografování už roky. K jeho vášni jej přivedl otec. Fotografuje lidi, ale hlavním tématem jeho obrázků je příroda, ať už exotická či tuzemská.
Kladno - To by bylo, aby se nepodařilo včas sehnat výsledky okresních přeborů starších a mladších přípravek dřív než týden nebo čtrnáct dní po odehrání kola. Rozhodl jsem se proto vyzvat vedoucí a trenéry družstev ke spolupráci.
Jičín – Házená: Mladší dorostence nezastavily ani Vršovice, tým zůstává stále bez porážky.
Střední Čechy - Dalšími dvojzápasy pokračovaly volejbalové krajské přebory mužů i žen a především v soutěži žen došlo k tomu, že už žádné družstvo není bez porážky. Posledním, kdo prohrál, byly volejbalistky Rakovníka, které zaváhaly v Mělníku.
Střední Čechy - Dalšími dvojzápasy pokračovaly volejbalové krajské přebory mužů i žen a především v soutěži žen došlo k tomu, že už žádné družstvo není bez porážky. Posledním, kdo prohrál, byly volejbalistky Rakovníka, které zaváhaly v Mělníku.
Ústí nad Labem /ON-LINE ROZHOVOR OD 10.00 HODIN/ – Pohádkový příběh píše letošní sezona druholigové soutěže. Ústečtí fotbalisté se z pozice outsidera prokousali až na samotný vrchol a stali se nečekanými podzimními mistry. Po šestnácti odehraných kolech mají navíc osmibodový náskok na postup do nejvyšší soutěže.
Chomutov - Nečekaného úspěchu na přeboru České republiky v judu dosáhly mladší žačky Adriana Skotalová a Marie Dužíková z Dobré.
Nymburk, Rakovník - Za krajským přeborem staršího dorostu se zavřela podzimní vrátka o tomto víkendu. Rakovnické naděje odjely ke svému poslednímu zápasu do Nymburka, který se sice pohybuje v dolních patrech tabulky, ale na domácím hřišti získává body i proti soupeřům, kteří bojují o čelo tabulky.
Domažlice – Sedmé kolo DNHL nabídlo utkání HC Nýřany a lídra soutěže AHC Devils s výsledkem 4:7.
Střední Čechy - Po týdenní přestávce pokračovaly dalším dvoukolem středočeské stolnětenisové soutěže družstev, které i tentokrát přinesly v některých utkání překvapení. Příkladem je v divizi oddílové derby v Hudlicích, v němž A tým prohrál s B týmem debaklem 0:10. Zajímavé výsledky se ovšem narodily i v soutěží I. třídy, ale i II. třídy.
Praha – Před několika dny se v našem hlavním městě uskutečnila soutěž ve skupinových choreografiích.
Nové Město na Moravě – Kruhový objezd byl v Novém Městě postaven v roce 2007. Už tehdy se na radnici hovořilo o tom, že se měl stát reprezentativní vstupní branou do města.
Bavory, Hrušky - Oba týmy regionu potřebují vjihomoravském krajském přeboru nutně bodovat. Každy však zúplně jinýchdůvodů.
Liberec – Zázrak se nekonal. V semifinále Poháru ČFbU liberecké florbalistky podlehly favorizovanému týmu Tigers Praha a do finále soutěže se nepodívají.
Ostrava- Zatímco dospělým futsalistům prvoligová sezona začala už dávno, mladíci zahajují soutěž až teprve teď.
Louny - Napjatá situace týmu Loun nakonec možná pomohla, vyhrál brankou v poslední vteřině.
Plzeň – Radnice se zřejmě zbaví polikliniky v Plzni na Slovanech. Městští radní schválili ve čtvrtek záměr prodat budovu na Francouzské třídě v městské soutěži obálkovou metodou. Transakci musí ještě odsouhlasit městští zastupitelé.
Nymbursko - Pokud jste se rozhodli, že v nejbližších dnech navštívíte nějaký sport, můžete vybírat z následující nabídky.
Cheb – Lenka Filková z Chebu si na druhém ročníku celostátní soutěže dopravních policistů vybojovala první post mezi ženami, celkově skočila čtvrtá
Prachatice – V pátek 13. listopadu se konalo vyhlášení výsledků soutěže o nejhezčí fotku či příběh z prázdnin, kterou vyhlásilo Informační centrum pro mládež Prachatice.
Náchodsko – Krajská hokejová liga pokračovala ve středu dalším zajímavým mistrovským kolem. V Jaroměři došlo na prestižní derby, v němž domácí přehráli Náchod. Nové Město nad Metují i Hronov si naopak připsaly jednoznačná vítězství.
Svitavy - Svitavští gymnazisté jsou zatím nejlepší.
Svitavy – V krajském šachovém přeboru I. třídy se střetli dva kandidáti předního umístění.
Náchod – Desítka zdravotních sestřiček – finalistky soutěže „Nej sestra“ – z různých koutů republiky dnes přijede do Náchoda.
Mnichovo Hradiště - Lucky Mladá Boleslav předvedlo ve 3. kole Okresní futsalové ligy dvě kanonády.
Mnichovo Hradiště - Nejen závodní tenisté ale i veřejnost může využít tenisovou halu s umělým povrchem IV. generace.