
OBRAZEM: Šachklub nebodoval
Klatovy - Šachisté Klatov v zápasech čtvrtých kol v soutěžích družstev vyšli bodově naprázdno
Klatovy - Šachisté Klatov v zápasech čtvrtých kol v soutěžích družstev vyšli bodově naprázdno
Třeboň - Fotbalisté divizní Třeboně zůstali během podzimní části soutěže tak trochu za očekáváním. Po polovině sezony o tom svědčí i jejich 11. příčka se ziskem 19 bodů.
Karlovy Vary — V pátek byli vylosováni vítězové soutěže Mladý záchranář.
Písecko - Králem střelců podzimní části okresních fotbalových soutěží mužů se stal Petr Zajíček (17 gólů), útočník mužstva SK Oslov, účastníka III. třídy.
Strakonice - Basketbalistky Strakonic tuto sobotu v rámci 13. kola ŽBL hostí od 17 hodin Slovanku.
Slavkov u Brna - Ve fotbalové I. A třídě jsou celkem tři mužstva z Vyškovska, kromě Bučovic a Ivanovic na Hané také SK Slavkov u Brna. Všichni hrají v B skupině. Slavkované za sebou mají první část sezony a jejich výsledek zatím není příliš uspokojivý.
Berounsko, Hořovicko - Dalšími dvěma koly pokračují o víkendu všechny soutěže stolního tenisu.
Ostrava - Porubskému trenérovi Kamilu Kašťákovi jeho premiéra na střídačce ostravského klubu vyšla. Získal skalp lídra soutěže z Brna, nyní zbývá potvrdit tři body v Benátkách nad Jizerou.
Deník ve spolupráci s národní značkou kvality KlasA vyhlásil čtenářskou soutěž „Vybav si kuchyň za recept“. Soutěžící z celé republiky posílali do regionálních redakcí Deníků své nejoblíbenější recepty. Hlavní výhrou v soutěži byly výrobky ETA v hodnotě 50 000 Kč.
Volyně - Vzpomínka na kamarádku přinesla Pavle Uhlířové ocenění ministerstva školství
Litomyšl/Svitavy - Fotbalové ohlédnutí: Spokojení trenéři Jiskry Litomyšl a TJ Svitavy hodnotí velice vydařenou podzimní sezonu v podání svých svěřenců.
Jednašedesátiletý Jiří Sekereš z Mikulova nedá dopustit na svého dlouholetého koníčka. Je jím radioklub, který vede neuvěřitelných osmatřicet let. Když vypočítává, kolik nadšenců do radiotechniky mu za tu dobu prošlo rukama, dostává se k číslu sedm set.
Už jen několik dní se můžete zúčastnit spotřebitelské soutěže se značkou KlasA a vyhrát kuchyňské náčiní od společnosti Tescoma v hodnotě 60 000 Kč. Stačí sbírat obaly z výrobků se značkou KlasA!
Liberec - Již tradičně se sešly oblastní výběry nejmladších badmintonistů kategorie do jedenácti let U11 v Českém Krumlově na celostátním turnaji družstev a jednotlivců. Tentokrát se turnaje zúčastnilo devět družstev, celkem 58 hráčů a hráček, z celé České republiky.
Mělník - Před druhou sezonou ve III. třídě nenechali fotbalisté Botafoga nic náhodě. V rámci možností se snažili věnovat přípravě, dokonce sehnali trenéra.
Nová Paka - Gymnázium a Střední pedagogická škola jsou jedním ze zařízení, jehož pedagogové motivují svým přístupem studenty k aktivitám, které rozvíjejí nejen jejich vědění, ale i tvůrčí činnosti.
Prachaticko - Soutěže družstev stolních tenistů tentokrát o moc v týdnu nepokročily. Hrálo se minimum zápasů, a tak především spodní soutěž nabírá zbytečně skluz. Nyní přichází přestávka a další zápasy se hrají 3. ledna.
Olomouc -V posledních třech kolech česko-slovenské WHIL dokázala Zora Olomouc získat pouze bod za remízu ve Veselí. Naposledy prohrály svěřenkyně trenéra Krejčíře v Praze se Slavií.
Brumov - Přestože si fotbalisté brumovského béčka v I. A třídě skupiny A oproti jaru o dvě příčky pohoršili, s desátým místem panuje v klubu rezervy účastníka divize E spokojenost.
Opava – Rivalita, napětí, bojovnost a soupeřivost. Že bychom se ocitli v akčním filmu? Kdepak. To jen byla podzimní část okresního přeboru 2008/2009.
Uherské Hradiště - Parádní jízda volejbalových juniorek Slovácké Slavie Uh. Hradiště stále nekončí. Poslední celek prvoligové tabulky Doming Brno B jim sice dokázal sebrat set, na dvou výhrách Hradišťanek to však nic nezměnilo.
Uherské Hradiště - Obrovské překvapení se zrodilo v závěrečném kole základních skupin Středoškolské ligy v halové kopané. V hale gymnázia v Uherském Hradišti totiž skončila pouť vítěze posledních dvou ročníků soutěže SZeŠ a G Staré Město.
Náchodsko - Většinu ligových i krajských volejbalových týmů regionu čeká poslední mistrovské dvojutkání letošního kalendářního roku.
Náchodsko - Hokejová krajská liga si pro své příznivce připravila na zítřek 14. mistrovské kolo.
Ostrava - V předehrávce 17. kola nejvyšší basketbalové soutěže zvítězili doma basketbalisté Ostravy v nervy drásajícím souboji nad USK Praha, čímž protáhli domácí neporazitelnost na pět zápasů a v tabulce poskočila minimálně do sobotního večera na 9. místo.
Trutnovsko - Soutěž o nejhezčí miminko: Každý týden vložíme do stránek s fotografiemi hlasovací kupon se jmény novorozenců s pořadovým číslem a naši čtenáři vyberou to nejhezčí za daný měsíc.
Jablonecko - Sportovní klání o nadcházejících dnech.
Istanbul - Útočník Galatasaray Istanbul protáhl střeleckou sérii na čtyři zápasy.
Klatovy - Třetí z pěti turnajů měl na programu čtvrtý ročník Florbalové amatérské ligy Teplárna Cup pořádaný Domem dětí a mládeže v Klatovech
Ostrava - Vyhrál zážitek, o němž se mu předtím ani nesnilo.
Dešenice - Téměř každá obec na Klatovsku má sbor dobrovolných hasičů. Výjimkou nejsou ani Dešenice a okolní vesnice.
Poděbrady - V hale Bios v Poděbradech se uskutečnila soutěž v dětském a juniorském aerobiku O zlatou vánočku 2 v 1. Klání pořádal oddíl aerobiku TJ Sokol Poděbrady.
Olympik Mělník - ERA PACK Chrudim 3:7 (utkání skončilo)
Beroun - Karatisté v kategoriích žactva, dorostu a juniorů prožili vyvrcholení sezony na mistrovství republiky v Hodoníně. Sešlo se tam téměř 400 závodníků z klubů z celé země, kteří se zde nominovali z postupových soutěží v průběhu roku.
Přelouč - Hokejbal: Obě soutěže Zimní přeloučské ligy se opět sešly, plac Pod Parkem nevychladne.
Rijeka – Česká reprezentantka vybojovala na ME v krátkém bazénu na prsařské dvoustovce 6. místo.
Valašské Meziříčí - Na vítězné vlně se vezou vposledních týdnech oba regionální zástupci ve druhé hokejové vlně. Parádní fazonu potvrdili ve středečním 25.kole třetí nejvyšší soutěže hokejisté Valašského Meziříčí iVsetína.
Žďár nad Sázavou - V pořadí 6. ročník XC závodu horských kol ve Žďáře nad Sázavou v sobotu odstartoval.
Lány - Již druhým rokem sev sobotuv Lánech uskuteční den s vánočními tradicemi nazvaný Voňavý advent. Místní sokolovnu při něm provoní vánoční cukroví a medovina, vyráběny tu budou ozdoby, svícny i drobné dárky, chybět nebude zdobení perníčků, vánočního stromku, zpěv a vánoční příběh pro děti i dospělé. Každý účastník se může přihlásit do cukrářské soutěže Zlatý Šafrán.
Děčín - V lázeňském městě Karlových Varech se v hale FC Buldoci konalo poslední kolo Národní ligy karate JKA (Japan Karate Association).
Zlín - Zatímco na jaře se starší dorostenci Tescomy Zlín v první lize zachraňovali, v této sezoně mají opačné starosti. Po podzimní části jsou třetím nejlepším týmem a před nimi je pouze Sparta Praha a Sigma Olomouc.
Kladno - Exbudějovický útočník je na Kladně spokojen a v neděli nastoupí v Budvar aréně proti svému mateřskému klubu.
Příbram/ Dvě vítězství, dvě prohry. Taková byla bilance příbramských basketbalových týmů v dalším dvojkole jejich mistrovských soutěží.
Rakovník/ Šárka Valterová, Matěj Kopecký a Jakub Charvát vybojovali první místo v krajské ekonomické soutěži.
Rakovník/ V Rakovnické radnici se konalo vyhlášení výtvarné soutěže.
Kralupy - Kralupští florbalisté zakončili první polovinu sezony vítězstvím nad Athletics Praha B 4:3, avšak v tabulce přezimují až na devátém místě.
České Budějovice - Před přestávkou, která na přelomu roku zastaví soutěž, pokračuje hokejová extraliga dorostu.
Třebíč - Za početné účasti výpravy slovenských reprezentantů se uskutečnila v Třebíči pohárová soutěž talentované mládeže v silovém trojboji. Z nymburských borců se na závody nominovali tři členové Sokola. Dorostenci Marek Novák a Martin Kozák a junior Tomáš Skořepa. Na soutěži padlo mnoho českých a osobních rekordů, přesto se závodníci Nymburka neztratili.
Krnov - Kádr krnovských juniorů bilancuje na čtvrté příčce ligové soutěže. Na loňskou dominanci však pouze vzpomínají.
Podzimní propadák fotbalových celků Slovácka mluví jasnou řečí: První tým skončil ve druhé lize čtrnáctý – dva body od sestupové pozice, juniorka v MSFL obsadila 13. místo – jeden bod od pásma sestupu a bývalá chlouba fotbalové akademie, celek starších dorostenců, tomu dokonce patří poslední místo v prvoligové soutěži.