
Táborští v Roudném školili z efektivity
Roudné - Ve šlágru kola měli svěřenci trenéra Marcela Tomáška sice opticky více ze hry, góly ale stříleli jen hosté.
Roudné - Ve šlágru kola měli svěřenci trenéra Marcela Tomáška sice opticky více ze hry, góly ale stříleli jen hosté.
Zlínský kraj - Invazi krásek z celého světa včera zažilo Uherské Hradiště. Město přijela navštívit téměř čtyřicítka mladých krásek ze zemí, jako je Arménie, Bahamy, Finsko, Tchajwan či Venezuela. Všechny jsou finalistkami soutěže Miss Europe & World Junior, tedy dívky od 16 do 21 let.
Jičínsko - Úřední zpráva Okresního fotbalového svazu:
Poděbrady - Víkendovými zápasy odstartuje další ročník Poděbradského poháru, soutěže amatérských hokejistů.
Kolín/ Ve třetím kole kolínské Pivní ligy v malé kopané si Ostrov nečekaně hladce poradil s třetím týmem minulého ročníku soutěže Barborkou a uštědřil jí debakl 8:1. Střelecky se přitom zaskvěl Lukáš Hrda, autor hattricku.
Cheb - Jména výherců soutěže o vstupenky na koncert kapely Nazareth
Lovosice - Po letní přestávce začal opět basketbalový přebor mužů. Tentokrát je soutěž opět rozdělena na dvě skupiny, po loňské společné soutěži s nadstavbovou částí se tedy oblastní přebor vrátil do zajetých kolejí. Druhá skupina, ve které hrají i Lovosice, nemá snahu se poprat o postup do II. ligy.
Opava - Uplynulou sobotu se uskutečnil v Café Evžen další z příjemných literárních večerů, který uspořádalo nakladatelství Perplex. Křtila se básnická sbírka Ivana Tázlara Píšu epitaf na teplou dlaň.
Děčínsko - Fotbalové celky z děčínského regionu hrající ligové nebo oblastní soutěže mají na programu další kolo.
Žatec - Malá nápověda pro soutěžící Fortuna ligy.
Frýdek-Místek - Ve Frýdku–Místku proběhl 9. ročník známého judistického turnaje.
Proti bude mimo jiné i velezkušený Jaroslav Kamenický (DOPLNĚNO).
Praha, Domažlice/ Do nové sezony vstoupili berounští mladí basketbalisté výborně. V lize juniorů zaznamenali dvě vítězství.
Paskov - Házenkářským týmům KH Orel Paskov se v minulém týdnu vůbec nedařilo. V sobotu ráno vyráželi paskovští dorostenci do Rožnova pod Radhoštěm.
Malacky - Mladí judisté z Kostic bojovali na Velké ceně v Malackách. Této tradiční soutěže se zúčastnilo na 160 judistů a judistek ze Slovenska, Maďarska a Česka. Kostičtí judisté se však s touto konkurencí dokázali vyrovnat velmi kvalitně a pro svůj oddíl vybojovali celkem šest medailí.
Berounsko, Hořovicko/ O víkendu se hrají všechny okresní fotbalové soutěže. Nyní vám přinášíme delegace rozhodčích pro nadcházející dvě kola okresních soutěží.
Nedachlebice - Jednou ze čtyř obcí Uherskohradišťska, které získaly ve čtrnáctém ročníku soutěže Vesnice roku 2008 Zlínského kraje ocenění, byly Nedachlebice. Starosta obce Vratislav Němeček převzal v Lidečku z rukou ministra pro místní rozvoj Jiřího Čunka ocenění za péči o seniory.
Berounsko, Hořovicko/ Stejně jako každý týden vám i nyní přinášíme Úřední zprávy OFS Beroun.
Kunovice, Ostrava - Po úvodních dvou výhrách utrpěly druholigové házenkářky SHK Kunovice premiérovou porážku v soutěži. Nad jejich síly byly házenkářky Sokola Poruba.
Šternberk/ Šumperk - Přestože je teprve začátek sezony a tudíž skoro o nic nejde, středeční porážka šumperských hokejistů na ledě Šternberku vyvolala u šumperských fanoušků téměř zuřivou reakci. Draci po jarním sestupu z 1. ligy ani trochu netají svůj vysoký rozpočet i ambice hrát opět o 1. ligu.
Krnov - Hledání pokladů je pro všechny děti vždy velká zábava. Při hledání pokladů Evropy se však i lecčemu novému naučily.
Světlá nad Sázavou - Po víkendovém kole krajského přeboru se rozhodl Jaroslav Žejdlík ukončit svoje účinkování na lavičce světelských fotbalistů. Bez angažmá ale možná dlouho nezůstane.
Jindřichův Hradec - Tento týden zahájil již druhým rokem svou činnost kroužek mladých přátel přírody a myslivosti, který je organizován pod záštitou Okresního mysliveckého spolku v Jindřichově Hradci.
Opava - První kolo třetí ligy florbalistů zavedlo opavský tým do sportovní haly v Paskově. Na Slezany čekala velice silná Slavia Havířov a nováček soutěže, domácí béčko Paskova. „Letos se nově hraje třikrát patnáct minut čistého času, oproti loňskému hrubému času. Takže zápas je delší. Sestava je v podstatě stejná, naše hlavní posila se představí až v dalším kole. Kdo to je, to si zatím nechám pro sebe,“ uvedl kapitán Přemysl Novák
Ostrava - Evžen Tošenovský, hejtman Moravskoslezského kraje, zahájí tuto sobotu v 10 hodin na Slezskoostravském hradě IV. Festival dřeva.
Liberec - Sečtením bodů po dvou kolech Poháru Federací se oddíl gymnastického aerobiku Sport Aerobic Liberec z Aerobic Centra na Kunratické dostává do vedení a v soutěži klubů se stává nejúspěšnějším oddílem republiky.
NA CHVÍLI ZÁVODNÍKEM. Jezdcem rally se stali včera odpoledne malí i velcí zájemci, kteří se v Kroměříži na Velkém náměstí zúčastnili Playstation cup rally o pohár hejtmana Zlínského kraje.
Křivoklátsko/ IVS Budy nabízí školám kurzy, semináře i soutěže.
Poděbrady, Praha - První zápas v nejvyšší soutěži má za sebou mladý fotbalista Luboš Hruška. Na trávníku pobyl v dresu Žižkova celý druhý poločas.
Bruntál - Po témeř půlroční přestávce vstoupí v neděli bruntálští florbalisté do nové sezony. Premiéra, která bude velkou neznámou. Tým v čele s Adamem Kožinou totiž nově působí v Moravskoslezské lize mužů, kam v loňském soutěžním ročníku postoupil.
Praha - Kam za sportem v Praze?
Chrudim/ Třebíč - Starší dorostenky třebíčského Spartaku v rámci třetího kola druhé ligy v házené na palubovce Chrudimi dosáhly dalšího vítězství.
Vsetín - Úspěšný víkend za sebou mají hokejbalisté HBC Vsetín. V Moravské národní lize nejprve doma porazili Jihlavu a poté zvítězili po samostatných nájezdech v Brně. O nadcházejícím víkendu má Moravská národní liga volno, Vsetín pojede tuto sobotu k utkání českého poháru do Zlína-Malenovic.
Litomyšl, Olomouc - O víkendu 20. – 21. září proběhla dvě atletická mezistátní utkání, na kterých nechyběli ani zástupci SK ZŠ Jablonné v Podještědí.
Mimoň - V druhém kole severočeské ligy házenkářům Jiskry Mimoň nešla střelba a přihrávky.
Uherské Hradiště - Pátý ročník mezinárodního turnaje Slovácký kord v šermu kordem mužů a juniorů, který se o víkendu 20.-21. září uskutečnil ve sportovní hale v Uherském Hradišti, domácím borcům příliš radosti nepřinesl.
Český Krumlov - Z pěti duelů premiéry přeboru a soutěže skončily čtyři dvouciferně.
Hustopeče – Třídenní slavnosti v Hustopečích proběhnou tradičně první říjnový víkend. Pro návštěvníky je připraven bohatý program a šestnáct mázhausů.
Baška – Koncert Anety Langerové proběhne v Kulturním domě Baška ve čtvrtek 25. září. Začátek je v 19 hodin.
Kadaň - V dalším kole druhé nejvyšší soutěže mužů v pozemním hokeji přijela do Kadaně rezerva pražské Slavie.
Hluboká nad Vltavou, Strakonice - Strakonický klub vyhlásil pro nadcházející ročník nejvyšší ženské soutěže smělé cíle.
Moravská Třebová - Důstojnou a velmi příjemnou kulisu mělo slavnostní vyhodnocení VI. krajské olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje.
Zlín - Zřejmě stabilizovaná je již situace v zadních řadách zlínských hokejistů. Poslední posilou aktuálně 8. celku extraligy se stal obránce Tomáš Linhart, jenž do týmu přestoupil z Pardubic, odkud si přivezl tříletou smlouvu.
Trutnov - Kolo plné událostí. Tak lze shrnout středeční zápasy v nejvyšší okresní soutěži mužů. V Hostinném se domácí radovali ze skalpu Vítězné díky gólu z 89. minuty, v Pohůří zase všech pět domácích branek nastřílel jediný muž, David Zdržálek. Kocbeřští fotbalisté si s chutí zastříleli do sítí Kunčice.
Chrudim – /NOVÉ FOTO ZE SOBOTNÍHO ZÁVODU/ Poslední zářijový víkend, tj. v pátek 26. a sobotu 27. září, se do města opět vrátí více jak padesát závodních vozů, které se vydají na závody do okolních obcí Litoměřice – Křižanovice - městys Bojanov a Chotěnice – Morašice – Mladoňovice. Páteční večer patřil na Resselově náměstí v Chrudimi slavnostnímu představení posádek sedmé Rallye Pardubice.
Písek - Studenty lesnických škol v Písku i příchozí návštěvníky uchvátily dřevěné sochy holandského řezbáře, který pracuje pouzes motorovou pilou a brusnými kotouči.
Moravská Třebová - Ladislava a Vladimír Hejdovi z Moravské Třebové mají netradiční koníček. Práskají honáckým bičem. K zálibě přivedli syna Davida, který vyhrál na mistrovství Evropy.
Krnov - V minulém týdnu jsme vyhlásili ve spolupráci s Kofola music clubem soutěž pro příznivce Anety Langerové o lístky na její krnovské vystoupení, které se uskuteční v pátek 26. září ve 20.00 hodin.
Pardubice - Pamako – divizní soutěže: Bez chyby odstartovali nováček Radost z pohybu i AFC Benits
Chrudim - /DOPLNĚNO/ Gymnázium Josefa Ressela, Dům dětí a mládeže Chrudim spolu s klubem AFK Chrudim uspořádaly ve středu na stadionu AFK Středoškolský atletický pohár. Přinášíme jeho výsledky.