
Lídr se nedostal na bednu v turnaji
ŽATEC - Třetí turnaj Bláhova memoriálu poznal už třetí vítěze v mužích i ženách.
ŽATEC - Třetí turnaj Bláhova memoriálu poznal už třetí vítěze v mužích i ženách.
STRAKONICE - Ani ne po uplynutí 72 hodin nastoupív sobotustrakonické basketbalistky k dalšímu ligovému utkání.
HRADEC KRÁLOVÉ - Devadesáté výročí Velké říjnové socialistické revoluce, co byla vlastně v listopadu, oslaví zítra restaurace Pod Strání.
CHRUDIM -Předposlední podzimní kolo svých soutěží absolvovali i mladífotbalisté.
LITOMĚŘICE / ROUDNICE - Druholigová hokejová soutěž pokračuje dalšími zápasy, ve kterých se představí i oba zástupci Litoměřicka.
PARDUBICE - První liga futsalu v sobotu opět zamíří do ČEZ Areny. Soupeřem Torfu Pardubice bude FC Nejzbach Vysoké Mýto, vedoucí celek tabulky.
HAVÍŘOV - V Mostě dokázali havířovští hokejisté protrhnout střelecké trápení.
HUMPOLEC - Černé pivo zachutnalo i ostrovanům. Humpolecký pivovar Bernard sklidil se svým Speciálním černým ležákem ocenění v soutěži Tesco Drinks Awards, která se uskutečnila v Londýně.
JIHLAVA - Dnes se ve sportovní hale na Bedřichově koná taneční soutěž vlatinsko-amerických tancích. Desítky účastníků zcelé republiky se sjeli do krajského města Vysočiny bojovat o Velkou cenu města Jihlavy.
NOVÁPAKA - První basketbalová liga žen má za sebou téměř čtvrtinu základní části a jednotlivá družstva již naznačují své ambice. Novopacké sokolky vstoupily do letošní sezony daleko lépe než vloni.
HRADEC KRÁLOVÉ - 14. kolo II. fotbalové ligy: FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov v neděli v 17 hodin.
MOST - Začátkem týdne sehrály mostecké zápas proti pražskému týmu USK.
OSTRAVA - Ostravští hokejisté si dnes připomenou zápasy z vyřazovací části minulé sezony první ligy. Na ledě porubského zimního stadionu se představí Hradec Králové.
KARVINÁ - Ženy Karviné ve své skupině II. ligy dál výsledkově tápou. V Kunovicích si připsaly už čtvrtou prohru. Přestalo se dařit i mladším dorostenkám.
Drtiči jedou na led posledního Uničova, nastoupit by měl i známý bouřlivák Sršeň
KRNOv - Druhý ročník soutěže Krnovská Regina připravuje na 10. prosince krnovská Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu (SOŠ DCR) společně s Městským úřadem. Akce z níž by se podle představ organizátorů měla stát tradice, bude uspořádána v Multikulturním centru Silesia.
KARLOVY VARY - Píseň byla první soutěžní kategorií, která včera v Lázních I. odstartovala 42. ročník Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka. Během dneška už ovšem dojde i na oblíbené operní árie.
TRUTNOVSKO - Na začátku srpna odstartovala, na začátku listopadu končí. Podzimní fotbalová sezona. Úplnou tečku za prvními polovinami soutěží pod Krkonošemi ovšem udělají příští týden poslední zápasy okresních zástupců v Divizi C.
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Exotickou kuchyni, třeba steaky z argentinského masa, pravý maďarský perkelt nebo indické speciality, ale i tradiční jihočeská jídla doplněná o pokrmy z doby husitské nabídne letošní 11. ročník gastronomické přehlídky Gastrofest na českobudějovickém výstavišti.
REGION - Fotbalový víkend přinese řadu zajímavých zápasů.
Zaslali jste nám spoustu fotografií. Všechny byly něčím zajímavé. Výběr těch nejkrásnějších dětí vnápaditých kostýmech nebyl pro redakci vůbec snadný, vyhrát ale mohl jen jeden zkaždé kategorie.
PODBOŘANY - POKAL vede družstvo FK Hlubany, v jednolivcích Ausbuher a Švihlíková.
ŽATEC - Fotbalisté vedoucího Blatna ještě nemají podzimní primát zajištěný.
HAVLÍČKŮV BROD - Dvanáct písní se vešlo na novou desku Hodina skupiny Bůhví, do koncertu v havlíčkobrodském klubu Effect se jich ovšem vejde víc. Ve středu od 20 hodin tu vypukne koncert této kapely, kterou vede Ondřej Brzobohatý.
OLOMOUC - Olomoucké házenkářky zažijí jeden z vrcholů letošní sezony. Ve třetím kole evropského poháru doma přivítají polský celek KS Zgoda Ruda Slaska. V klasickém pohárovém systému postoupí do dalšího kola celek, který bude mít lepší bilanci po polské odvetě.
NÁCHODSKO - Krajský přebor i regionální soutěž východ šachových družstev zahájily prvním kolem.
HOLICE - Městská knihovna Holice vyhlásila žákovskou Literární soutěž o ceny cestovatele Dr. Emila Holuba, která bude probíhat následující tři měsíce. Je součástí projektu Klubu dětských knihoven Kde končí svět, jenž funguje již šestým rokem.
PŘEROV - Čtvrtým kolem pokračovala o minulém víkendu nejvyšší soutěž volejbalistek. Přerovský volejbalový klub jel na palubovku Olympu Praha, kde se chtěl letos pokusit konečně vyhrát. To se však nepodařilo a opět byl poražen poměrem 1:3 na sety.
PŘEROV - Čtvrtým kolem pokračovala o minulém víkendu nejvyšší soutěž volejbalistek. Přerovský volejbalový klub jel na palubovku Olympu Praha, kde se chtěl letos pokusit konečně vyhrát. To se však nepodařilo a opět byl poražen poměrem 1:3 na sety.
PRAHA -Krajská fotbalová disciplinárka tentokrát příliš zlá na hříšníky nebyla. Přesto někteří nestihnou ani úvod jarní části soutěže. Mezi nimi bude i kutnohorský Jiří Štainz, který vyfasoval pět zápasů.
PARDUBICE - Také I.A třída se loučí s podzimní sezonou.
ÚVALNO - Jezdecký klub Úvalno loni poprvé ve spolupráci s Šůstkovým statkem ve Velkých Heralticích uspořádal Hubertovu jízdu. Druhý ročník jízdy se v Úvalně chystá na dnešek, sobotu 3. listopadu od 10 hodin.
NOVÝ JIČÍN - Basketbalisté Nového Jičína zajíždí na palubovku Kolína. Střetnutí 10. kola Mattoni NBL začíná již dnes v 17.45 a řídit jej budou Robert Vyklický z Veselí nad Lužnicí, Pavel Večeřa z Bran a Jiří Smetana z Plzně.
PŘEROV - Hokejisté HC ZUBR Přerov zažívají vstup do II. ligy, o jakém se jim ani nesnilo. Jsou lídry soutěže, vedou o šest bodů a v domácím prostředí mají stoprocentní bilanci. Jaké jsou příčiny tohoto skvělého startu do sezony, jsme se zeptali Pavla Sedláka, manažera HC ZUBR Přerov.
PŘEROV - Hokejisté HC ZUBR Přerov zažívají vstup do II. ligy, o jakém se jim ani nesnilo. Jsou lídry soutěže, vedou o šest bodů a v domácím prostředí mají stoprocentní bilanci. Jaké jsou příčiny tohoto skvělého startu do sezony, jsme se zeptali Pavla Sedláka, manažera HC ZUBR Přerov.
VSETÍN - Hokejisté Vsetína chtějí hrát extraligu na Slovensku.
KARLOVY VARY - Dnes a zítra se uzavře podzimní část okresních fotbalových soutěží a pro většinu mužstev Karlovarska začne nezvykle dlouhá, téměř pětiměsíční přestávka.
HAVLÍČKŮV BROD - Divizní fotbalisté Havlíčkova Brodu se na podzim naposledy představí domácím fanouškům. Podzimní derniéru nebudou mít zrovna nejlehčí. V sobotu od 14 hodin totiž přivítají vedoucí tým divize D Hulín.
VSETÍN - Extraligoví hokejisté Vsetína chytli parádní lauf: z posledních jedenácti utkání osmkrát zvítězili.
KARVINÁ - Třetiligoví fotbalisté MFK Karviná změří dnes síly s dalším béčkem v této soutěži – s rezervou Jihlavy. Zápas bude prvním ze dvou posledních domácích utkání Karviné v podzimní části.
KROMĚŘÍŽSKO - Fotbalisté hrající okresní přebor mají na programu třinácté kolo. O vítězi první poloviny soutěže se rozhodlo už dříve. Na čele tabulky přezimuje trochu překvapivě celek Lubné. Lídr soutěže nepatřil k těm největším favoritům.
VSETÍN - Po naplno rozjeté hokejové lize s názvem O pohár Bobra ve Valašském Meziříčí se amatérští hokejisté dočkali začátku nového ročníku také ve Vsetíně, kde se rozjela tradiční liga „O pohár zimního stadionu.
KOLÍN - Sérii tří zápasů bez porážky budou chtít fotbalisté Kolína natáhnout v domácím utkání s Letohradem. Hraje se v sobotu 3. listopadu od 14 hodin.
BLANSKO - Program IX. ročníku cestovatelsko-outdoorového festivalu RAJBAS * OUTDOOR * KOTLÍK aVIII. ročníku filmové soutěže OKEM DOBRODRUHA. BLANSKO vMoravském krasu 23. – 25. listopadu 2007.
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Čtyřiatřicet prací poslali žáci a studenti valašsko-meziříčských škol do literární soutěže Miroslava Kabely, jejíž devátý ročník měl tento týden uzávěrku.
TÁBOR - Poprvé v letošní sezoně už od 17 hodin (3. 11.) nastoupí táborští hokejisté k domácímu druholigovému utkání proti Kolínu.
CÍRKVICE - Malá vesnická škola v Církvici není jen stoletý dům, do kterého se v sobotu 3. listopadu sejde veřejnost, aby vzpomněla právě stoletou existenci. Budova se má čím chlubit i v lavicích. Výuku tam absolvoval autistický chlapec na jedničky a dvojky. Jiný žáček začal první třídu a v dalším školní roce nastoupil jako třeťák.
BEROUN - Již desátý ročník soutěže Velká cena města Berouna ve sportovním tanci
KARLOVY VARY - Předposledním kolem dnes pokračuje fotbalový krajský přebor.
HUSLENKY - Den věnovaný odkazu evangelického faráře a přírodovědce Gustava Adolfa Říčana se tento týden uskutečnil v huslenské Základní škole na Bařinách.