NBL: Liberec vyhrál překvapivě v Pardubicích
ČR - Nejvyšší basketbalová soutěž má za sebou 22.kolo. Vněm se zrodilo několik překvapivých výsledků.
ČR - Nejvyšší basketbalová soutěž má za sebou 22.kolo. Vněm se zrodilo několik překvapivých výsledků.
Olomouc - Obrovská energie sálá z členů olomouckého pěveckého sboru Zpěvanky bez ohledu na to, že jsou všichni v důchodu. Přes různé zdravotní obtíže nepolevují ve zkoušení ani koncertování a daří se jim - potřetí v řadě vyhráli Platinového skřivana v soutěži seniorských sborů.
Pardubice - Fanoušci Moelleru mohou po čase zase velebit svoji modlu. Nejlepší kanonýr extraligy Petr Sýkora se vrátil do pardubické sestavy ve velkém stylu. Jihočechům vstřelil dvě branky a jednu nachystal. Druhým oslavovaným hrdinou v bitvě proti lídrovi soutěže se stal Sýkorův parťák z útoku – Tomáš Rolinek. Ten se na skolení Českých Budějovic podílel nachlup stejnou produktivitou.
Rousínov - Rousínovští fotbalisté berou brněnskou zimní akci hlavně jako přípravu, budou zkoušet tři nová jména.
Blansko - Běžecké závody mají na Blanensku dlouhou tradici, zbývá vylepšit jejich klasifikaci.
Jihlava - Stát chce mít přehled v toku peněz a na to potřebuje nový počítačový systém. Jde o velkou zakázku, rozdělenou na několik etap. Získání této zakázky přinese vítězné firmě tržby v řádu stovek milionů až několika miliard korun. Hypoteticky se hovoří i o dvou až šesti miliardách korun.
Kostice - Také desáté mužstvo I.A třídy, Sokol Kostice, začalo s přípravou na jarní část sezóny. Kádr mužstva zůstal stabilizován.
Frymburk - Nejlepší z devítky okresních zástupců účinkujících v A skupině oblastní I. B je nejžhavějším kandidátem na postup.
Vrchlabí - Porazit Mladou Boleslav vjejím prostředí Zlatopramen Arény, respektive při rekonstrukci haly vazylu Benátkách, se podařilo vprvní lize doposud pouze jedinémo celku, a to HC Vrchlabí
Příbram/ Účastník příbramského Okresního přeboru ve futsalu OTH Hořovice zaskočil ve čtvrtek večer o soutěž výše působící tým Malibu Mladá Boleslav, když jej v 1. kole Poháru ČMFS porazil 5:3.
Liberec - Základní část krajského přeboru se dohrála a nyní začíná nadstavba.
Pardubice - Marian Přibyl: Co přišel nový trenér, tak na tréninku dokola nacvičujeme obranu.
Třinec - Startovní listina třineckého závodu Moravské výškařské tour se rozrostla o další jméno. V závodě Beskydská laťka se představí také Ital Giulio Ciotti.
Liberec/ Krakonošův dlabenec se škvarky, guláš z tofu a bramborové placičky a průtahová česnečka. To jsou jen některé z rodinných receptů přihlášených do soutěže Vaří celý Liberec.
Děčín - Předpoklady se naplnily
Pardubice - živanice si chtěji zajistit divizi a již na jaře se na tuto soutěž dobře připravit
Orlickoústecko - Nohejbalista Jiří Doubrava je dvaadvacetiletý držitel medailí z mistrovství republiky i Evropy. Ve své sbírce má stříbro a bronz v mužských republikových soutěžích a může se i pyšnit stříbrným kovem z mistrovství Evropy, které se konalo v loňském roce.
Trutnov - Vúvodu druhé poloviny soutěže druhé ligy vbiliardu hostilo družstvo TJ Lokomotivy Trutnov hráče Žižkova C. Soupeř to neměl jednoduché, jelikož nastupoval proti lídrovi, který neztratil ani jeden mistrovskýbod!
Nový Bor - „Byly doby, kdy se hrávalo na škvárovém povrchu,“ říká sekretář Jiří Obrovský
Jičín - Úvodní utkání 2. kola Českého kuželkářského poháru, kam byli přímo nasazeni, hráči SKK zvládli. Pohárovou soutěž hrají čtyřčlenné týmy.
Nový Bor - Sportovci v Novém Boru bijí na poplach. Mají peníze už jen na měsíc. Pak přijde bankrot
Polička - Krajský přebor mužů v ledním hokeji má za sebou tři čtvrtiny základní části. Díky vítězství v dohrávce se na špici dostal poličský Spartak.
Opava - V druhé nejvyšší basketbalové soutěži došlo ve čtvrtek i na lídra z Opavy. Doposud neporažený celek prohrál překvapivě na palubovce VŠB Ostrava.
Strakonice/ Po čtrnácti dnech čeká strakonické druholigové basketbalisty další dvojkolo.
Letohrad - Žádná posila zvučného jména nedorazí, Letohrad sází na vlastní fotbalisty.
BENEŠOV - Trenérka Mazurová byla spokojena s přístupem svých hráček
Hranice -Tradičním maškarním karnevalem pro děti ožije v sobotu 19. ledna od 14 hodin Galerie M+M na Jurikově ulici v Hranicích.
Svitavsko/ Tři čtvrtiny základní části nejvyšší krajské soutěže hokejistů jsou za námi, do konce chybí sedm kol. Tabulka napovídá, že do semifinále play–off mají nakročeno první tři celky, o čtvrté místečko budou bojovat věční rivalové z Litomyšle a Chocně. Stát se ale ještě může ledacos.
Uherské Hradiště - Basketbalisté JVSB Uherské Hradiště se v minulém dvojkole oblastního přeboru představili na palubovkách dvou nejslabších celků soutěže.
Orlickoústecko - Výběr z rozhlasu
Lichnov - Přestože situace v klubu se zdá být tíživá, hráči lichnovského NFC zahájili přípravu na jarní boje krajského přeboru. Do začátku soutěže se však musí vyřešit několik otazníků, hlavně co se týče složení kádru.
Hazlov - V dalším zápase karlovarského turnaje hrají Hazlovští s týmem Vejprnic
Břeclav - Někdejší opora poštorenského Tatranu Ivan Dvořák se vrátil do Břeclavi. Zatím však pouze vdresu slovenského prvoligového klubu zNitry.
Jihlava - Radostné očekávání, napětí, ale také obavy a nejistota. S takovými pocity se v pátek budilo zhruba 600 dětí na Jihlavsku.
Olomouc - V pátek večer se česká házená hodila dogala. Mělak tomu pádný důvod, na Galavečeru Českého svazu házené se oceňovali nejúspěšnější jednotlivci uplynulého roku. Mezi nimi se neztratili ani vyslanci z Hané.
Prostějov - Na první pohled to s hokejisty HK Jestřábi Prostějov nevypadá vůbec dobře. Ve středu prohráli domácí derby 36. kola 1. ligy mužů se Šumperkem (2:3 po samostatných nájezdech), figurují na sestupové příčce s dvoubodovou ztrátou na Beroun, respektive šestibodovým mankem na Třebíč a nyní vyráží k třízápasové šňůře na kluziště soupeřů.
Prostějov - Basketbalisté Prostějova hodlají výhrou zaútočit na druhé místo Nového Jičína.
NYMBURK, KOLÍN - Dvaadvacáté kolo nejvyšší basketbalové soutěže Mattoni NBL proti sobě svede vsobotu v17.45hodin dva středočeské týmy. Nymburk se představí na palubovce Kolína.
Pardubice - Fanoušci Moelleru mohou po čase zase velebit svoji modlu. Nejlepší kanonýr extraligy Petr Sýkora se vrátil do pardubické sestavy ve velkém stylu. Jihočechům vstřelil dvě branky a jednu nachystal. Druhým oslavovaným hrdinou vbitvě proti lídrovi soutěže se stal Sýkorův parťák zútoku– Tomáš Rolinek. Ten se na skolení Českých Budějovic podílel nachlup stejnou produktivitou.
Živanice - Sokol Živanice je lídrem krajského přeboru Pardubického kraje a na jaře zaútočí na postup do divize
Ústí nad Labem - Zápasový kolotoč druhé ligy ženského volejbalu se rozjíždí také pro druhého zástupce Ústí nad Labem v této soutěži – hráčky týmu SKP Sever, které hostí zítra od 9 a 13 hodin ve své hale na Stříbrníkách družstvo Bohemians Praha.
Jablonec n. N./ Střílet góly! Ptát se na cíle nového útočníka v řadách fotbalistů Jablonce Pavola Straky je téměř zbytečné.
PLZEŇ - První basketbalová liga pokračuje o víkendu dalším dvojkolem. V jeho předehrávce došlo k velkému překvapení. Dosud nevýrazný celek VŠB Ostrava posílený o prvoligové pendlující hráče zdolal suverénní Opavu a připravil ji první prohru v soutěži.
PLZEŇ - Už jen tři zápasy odehrají volejbalisté USK Slavia Plzeň v základní části první ligy. V tabulce jsou zatím poslední a nemine je boj o záchranu.
Česká Lípa - Zkušený fotbalový obránce divizního FC Nový Bor Petr Silný (na snímku) se dohodl s klubem FK Česká Lípa na půlročním hostování.
Liberec - Basketbalovou soutěž sice vede SK Liberec, ale druhá Lokomotiva má o zápas méně. Jizerská basketbalová liga má za sebou deset kol. Výsledky 10. kola: Lokomotiva Liberec I - SEBA Tanvald 63:47, SK Liberec - Bižuterie Jablonec B 103:47, Bižuterie Jablonec A – VSK Liberec BX 54:47.
Chrudim - Něco přes šest milionů korun hodlá město v letošním roce zaplatit odborným firmám, které se chopí údržby městské zeleně. Chce proto vypsat veřejnou zakázku.
Liberec - Ve třech turnajích, konaných v Praze se utkali šermíři o mistrovské body Českého poháru. V nejpočetněji obsazené soutěži Velké ceně Letňan, která se uskutečnila v nové šermířské hale v Letňanech, se utkalo 80 nejlepších mužů v šermu kordem.
Ostrava - Rok a půl staří tygří samečci Claudius a Cornelius vnejbližších dnech opustí ostravskou zoologickou zahradu a zamíří do německého Straubingu.
PLTEŇ - Prodavači, obchodníci a číšníci z rokycanského Středního odborného učiliště v Jeřabinové ulici zanechali skvělý dojem na celokrajské soutěži v plzeňském domě Inwest.