Plzeň /ROZHOVOR/ - V Plzni svému jménu zatím nedal lesk, jaký měl ve Zlíně. Přesto si fotbalový útočník Tomáš Poznar vysněné angažmá nemůže vynachválit. „Realita dalece přesáhla mé představy," prohlásil v otevřeném rozhovoru pro Deník.
Zlín – Přestávka měla zlínským extraligovým hokejistům pomoci k nabrání psychické a herní pohody. Povedlo se to ale jen napůl. „Bohužel opět nebudeme kompletní. Z taktických důvodů ale nemohu být konkrétní," posteskl si jinak s přípravou spokojený trenér Martin Hamrlík.
Region - /atletika, stolní tenis, florbal, nohejbal / Bohatý program mají možnost absolvovat, nebo pouze navštívit ve vánočním období příznivci sportu ve Zlínském kraji. V Luhačovicích, Zlíně a Pozlovicích připravili silniční běžecké závody, v krajském městě a Štítné nad Vláří se bude hrát stolní tenis, v Holešově florbal a v Otrokovicích nohejbal.
Zlín – Součastné vánoční období si Dušan Machala určitě užívá. Sportovní matador ze Zlína totiž nedávno potvrdil celkový triumf v letošní české Senior´s Tour tenisových amatérských padesátníků.
Brno /FOTOGALERIE/ - Úvodní dvě sady měli brněnští volejbalisté na dosah, jenže obě připadly hostujícímu Kladnu. Domácí pak lehce ztratili i třetí set a v dohrávce jedenáctého kola extraligy prohráli 0:3.
Brno - Úvodní dvě sady měli brněnští volejbalisté na dosah, jenže obě připadly hostujícímu Kladnu. Domácí pak lehce ztratili i třetí set a v dohrávce jedenáctého kola extraligy prohráli 0:3.
Zlín – /ROZHOVOR/ Po bok takových hokejových velikánů, jakými jsou Ivan Hlinka, Dominik Hašek či Jaromír Jágr se v minulém týdnu zapsal zlínský útočník Robert Říčka. Stejně jako oni dotáhl kariéru až do národního týmu. V reprezentačním dresu si užil Channel One Cup v Helsinkách a v Moskvě. „Turnaj mi přinesl obrovské zkušenosti a neskutečné zážitky," rozplýval se včera 27letý odchovanec Havířova.
Zlín – /ROZHOVOR/ Čekání skončilo. Po dlouhých třech měsících. Téměř polovinu základní části si vyžádala operace a léčení kolene útočníka extraligových hokejistů Zdeňka Okála, který se už dnes v Mladé Boleslavi pokusí pomoci ševcům dostat ze suterénu soutěže.
Zlín - /ROZHOVOR/ V Plzni svému jménu zatím nedal lesk, jaký měl ve Zlíně. Přesto si fotbalový útočník Tomáš Poznar vysněné angažmá nemůže vynachválit. „Realita dalece přesáhla mé představy," prohlásil v otevřeném rozhovoru pro Deník.
Zlín - Poslední adventní neděli bylo na zlínském náměstí Míru pořádně živo, veselo, krásně a andělsky. Přesvědčit se o tom mohly již od 15 hodin stovky lidí, kteří si atmosféru nedělního krásného náměstí v centru Zlína užívali do večerních hodin. Vždyť program se nesl v duchu poslední adventní neděle s názvem „Andělská neděle Naděje zrození" .
Otrokovice – „Smím prosit?" Přesně tato slova slyšeli všichni, kteří v neděli v Otrokovické Besedě měli po osmitýdenním tanečním kurzu své závěrečné taneční. Další dobrou zprávou je, že se do Otrokovic vrací tanec a taneční hodiny pro všechny generace.
Přerov – /ROZHOVOR/ Ještě v sedmnácti letech kopal za dorost Přerova, pak přišel zlom, několik správných kroků přes Zlín a Jablonec, a dnes patří ke stabilním členům reprezentačního kádru. Fotbalista Filip Novák je oporou elitního dánského celku FC Midtjylland i držitelem rekordu české ligy v počtu gólů vstřelených obráncem.
Bylo to horší než zlý sen, letošní rok volejbalisté VK Ostrava zakončili ve 12. kole extraligy prohrou v Příbrami 0:3 a ve vyrovnané tabulce klesli až na 7. místo.
Zlín - Ředitelka malenovické školky D. B. nadýchala v deset hodin dopoledne jedno a půl promile. Kontrolu na ni poslal v listopadu podle radnice anonym. Město jako zřizovatel MŠ Milíčova vyhlásilo na post ředitele nové výběrové řízení, za bývalou ředitelkou ale stojí. „Byla to výborná manažerka," komentuje radní Kateřina Francová.
Zlín – Stejný kousek jako v 1. kole, kdy jako jediní zatím porazili Kladno, se volejbalistům Zlína nepodařil. Ve 12. kole extraligy padli s lídrem tabulky 1:3. „Oproti zápasu na Kladně jsme dělali mnohem víc chyb na útoku," srovnal trenér a manažer Fatry Roman Macek.
Praha - V kinech mají za sebou premiéru filmy Krycí jméno Holec i Anděl Páně 2 s jeho hudbou. Nedávno vyšlo album 55 Richarda Müllera, pro které Ondřej Brzobohatý zhudebnil patnáct textů Petra Uličného a pod kterým je podepsaný také jako producent. Album už si vysloužilo platinu za prodej.
České Budějovice - Volejbalový Jihostroj zvládl ve třech setech poslední letošní domácí extraligový zápas, teď ho čeká atraktivní středeční odveta proti soupeři z Maďarska. Challenge Cup: Jihostroj ČB - Kaniczbarcika začne ve středu v 18.00.
Praha - Vítěznou sérii kladenských volejbalistů v extralize nezastavil ani Zlín, který v utkání 12. kola v domácím prostředí připravil středočeského favorita jen o první set. Svěřenci trenéra Milana Fortuníka vyhráli 3:1 a oplatili soupeři říjnovou porážku z úvodního kola, která je nadále jejich jediným nezdarem v soutěži.
Kladno - Druhou polovinu základní části zahájili volejbalisté Kladna ve Zlíně, kde byl první set pokračováním špatného příběhu z prvního vzájemného utkání. Lídr extraligové tabulky ale tentokrát roli favorita přece jen potvrdil a vyhrál 3:1.
Napajedla – Stát se na chvíli součástí betlému mohou lidé v Napajedlích. Mají tam totiž jeden unikátní s tematikou zrození Ježíška, který zdobí prostranství před tamním kinem.
Kladno – V sobotu ráno nasedli volejbalisté Kladna do vlaku směr Zlín, kde je večer (17.00) čeká souboj s domácími borci. Po utkání odcestují mikrobusy do Starého Města, kde se budou připravovat na pondělní televizní duel s Brnem (20.10).
Zlín - V souvislosti s přípravou výstavby nového dopravního terminálu se začne zásadně měnit vzhled autobusového nádraží ve Zlíně. Už v první polovině roku 2017 dojde k odstranění prodejního centra, takzvaného „Ekofermu" či „parníku," který se nachází podél nadjezdu v ulici Gahurova vedoucí na Jižní Svahy.
Region – Pouze jednu výhru si připsaly kluby ze Zlínského okresu v 10. a 11. kole třetí ligy stolních tenistů. V tabulce jsou po polovině základní části Šarovy sedmé a Kostelec jedenáctý. Odvety jsou na programu od 14. ledna.
Zlín – S dalšími dvěma porážkami se museli o víkendu smířit druholigoví stolní tenisté KST Zlín. Zejména ztráta s Jeseníkem je pro družstvo z krajského města hodně nepříjemná. V tabulce je po 11. kole zlínský celek na jedenáctém místě a před odvetami mu zůstávají velké záchranářské starosti.
Zlín – Když volejbalisté Zlína v 1. kole triumfovali na Kladně 3:0, málokdo by čekal, že v první polovině extraligy budou jedinými přemožiteli Středočechů. Dnes mají šanci uštědřit lídrovi tabulky druhý úder – v 17 hodin jej hostí v Městské hale Zelené. „Doma chceme bodovat, to je jasné," prohlásil před konfrontací trenér a manažer Fatry Roman Macek.
Zlín, Praha – /ROZHOVOR/ Ve své premiéře na Noci Mistrů zazářil. Člen Akademie karate Zlín Jindřich Mašláň vybojoval mistrovský pás WASO (World Associates of Sporting Organizations) v tradičním karate a potvrdil tak svou stále rostoucí formu.
Zlín - Smůla se jim lepí na paty. Druholigoví futsalisté UTB Zlín marně hledají loňskou a pohárovou formu. Třebaže herně vysokoškoláci nepropadají, opět padli tím nejtěsnějším rozdílem tentokrát na palubovce druhého Vyškova.
Otrokovice - Na revizora v městské hromadné dopravě v Otrokovicích ve čtvrtek zaútočil jeden z cestujících, kterého kontrolor přistihl, že jede načerno. Cestoval krátce po obědě trolejbusem.
Zlín - Atraktivní futsalové mužstvo přijede v pátek do krajského města, kde celek UTB Zlín v rámci 10. kola druhé ligy přivítá Baník Ostrava. Zápas bude k vidění od 19 hodin ve Sportovní hale Euronics.
Zlín – Dva rozdílné zápasy odehráli v Regionální lize florbalisté klubu Zlín Lions. Lvi po vysoké porážce od béčka Bučovic rozstříleli Počenice a v neúplné tabulce jim po 10. kole patří třetí příčka. V dalších duelech se zlínský tým v neděli představí ve Sportovní hale v Tuřanech, kde od 12.30 hodin vyzve poslední Židenice a v 15.30 hodin změří síly s Hornetsem Brno.
Zlínský kraj /ANKETA BYLA UKONČENA/ – Jsou pestrobarevné, v noci září široko daleko a symbolizují dobu adventu a Vánoc. Náměstí měst i návsi obcí v celém regionu už zdobí vánoční stromy. Ale který z nich je ten nejkrásnější? Deník vyhlásil čtenářskou soutěž o Nejkrásnější vánoční strom Zlínského kraje.
Střední a východní Morava - Regionální Deník na letní měsíce připravil populární soutěž Svatební pár Deníku. Pochlubte se svými krásnými svatebními fotografiemi v našich Denících a vyhrajte atraktivní ceny. Jelikož nechceme krátce po svatbě trhat páry, nebudeme soutěžit o nejkrásnější nevěstu a nejpůvabnějšího ženicha, ale o nejhezčí svatební pár. Na konci října, na základě hlasování čtenářů, vyhlásíme Svatební pár Deníku.
Region – /futsal, malá kopaná, hokej a florbal/ I v posledním víkendu před vánočními svátky je možné si ve Zlínském kraji zvolit pestrý sportovní program. O důležité body zabojují futsalisté UTB Zlín, hokejisté Kroměříže s Uherským Hradištěm a florbalisté Vsetína. Kvalitně obsazený mezinárodní halový fotbalový turnaj žen pořádají v Uherském Brodě.
Zlín – Jan Adámek ovládl prosincový Běh na 2 míle ve Zlíně. Třiatřicetiletý atlet z Valašského Meziříčí mezi 36 muži dosáhl v posledním dvanáctém podniku letošní sezony, který měřil 3,2 kilometru času 11:10. Druhé místo na trati v Přílukách vybojoval s třiadvacetisekundovou ztrátou František Dosoudil z klubu Solario Team Hulín, třetí pozici obsadil časem 11:49 domácí Jan Bezslezina.
Malenovice – Mužstvo Bostonu si upevnilo pozici lídra v Malenovické hokejbalové lize. Zlínský tým ve 13. kole díky hattricku Jakuba Langera porazil nepříjemný Stator 6:2. ,,Byl to duel dvou nejproduktivnějších hráčů soutěže Radima Juráška proti Markovi Večeřovi.
Zlínsko – Na čtyři stovky fanoušků si nenechaly ujít středeční Vánoční bruslení s extraligovými hokejisty PSG Zlín, kdy se setkali s brankáři Kašíkem, Štůralou, ale i s borci z pole Blaťákem, Kotvanem, Honejskem, Veselým, Bukartsem, Kubišem či Romanem Vlachem.
Zlín – „Pojďte si dát svařák na zahřátí," láká návštěvníky v přízemí Obchodního centra Zlín-Kvítková prodávající. Místnost plná nejrůznějšího zboží, od plyšových hraček, kabelek, hrnečků či jejich sad, přes různé dekorace, ubrusy, knížky, gramofonové desky, až po dětské a dospělé oblečení je však pro mnohé lákavější. Pomůžete potřebným a ještě si uděláte radost. Tím se vyznačuje dvoudenní 7. nadějný dobročinný bazar.
Praha - Volejbalisté Karlovarska otočili v 11. kole extraligy nepříznivý vývoj utkání v Příbrami a po vítězství 3:2 se dostali do čela tabulky. Druhé Kladno, které ztrácí bod, ale odehrálo o dva zápasy méně.
Zlín – Volejbalisté Zlína v důležité bitvě vydřeli tři body. V utkání 11. kola porazili ČZU Praha 3:1 a po polovině sezony jim patří s 16 body osmá pozice. „K vítězství nám hodně pomohla vybojovaná koncovka ve druhém setu," vypíchl trenér a manažer Fatry Roman Macek.
Zlín – V dobré formě jsou házenkářky Zlína před vrcholem kalendářního roku v podobě závěrečných bojů v Českém poháru. V přípravě na čtvrtfinále této soutěže totiž ve středu zvítězily na půdě pátého týmu nejvyšší rakouské soutěže Stockerau 31:28. „Mohly jsme vyhrát i výraznějším rozdílem, a to i přesto, že nám chyběly dvě hráčky základu," poznamenala asistentka zlínského trenéra Lenka Černá.