ROK 2010: Zhlédli jste již 5,5 milionu stránek
Litoměřicko – Aktuálně, rychle a věcně. To je web Litoměřického Deníku.
Litoměřicko – Aktuálně, rychle a věcně. To je web Litoměřického Deníku.
Zlín – Na patnáct tisíc korun si úplnou náhodou přišel ve středu 25. srpna muž, který si zašel do zlínské směnárny proměnit stolibrovou bankovku. Šestadvacetiletá žena se totiž spletla a vyplatila mu mnohem více, než měla.
Karlovarský kraj – Policie České republiky pátrá po pohřešovaném Jiřím Šíbrtovi.
Třebenice /FOTOGALERIE/ - Minulý týden se objevily „šokující“ informace o tom, že medailí vyznamenaný třebenický strážník a známý obdivovatel českých letců bojujících proti fašismu Tomáš Rotbauer má na svém těle tetování, která mají propagovat nacismus.
Uherskohradišťsko – S odhalením totožnosti utonulého muže si už tři měsíce lámou hlavu jihomoravští kriminalisté. Tělo bylo vyloveno z řeky Moravy poblíž Petrova na Hodonínsku již 8. května, jeho totožnost je ale stále neznámá.
Znojmo – Svastika s čísly 88, která symbolizuje nacistický pozdrav a také orel s nápisem AH. Tyto symboly přivedly dvaatřicetiletého Davida Poláška z Dobšic v březnu tohoto roku před Okresní soud ve Znojmě. Od něj nakonec za podporu a propagace neonacismu odešel s podmíněným trestem.
Znojmo - Soud vůbec poprvé v České republice nařídil odstranění tetování s nacistickými symboly.
Havlíčkův Brod - S určitým omezením se museli na čas smířit dobrovolní dárci krve v havlíčkobrodské nemocnici.
Královéhradecko – Jsou našimi věrnými přáteli. Proto není fér tahat je k moři nebo vláčet letadlem za námi vysněnou dovolenou. Kam tedy během dovolených s nimi?
Východní Čechy - Jak se zdravě opalovat radí odborník na plastickou chirurgii MUDr. Robert Remeš.
Hradecko - Jsou našimi věrnými přáteli. Proto není fér tahat je k moři nebo vláčet letadlem za námi vysněnou dovolenou. Kam tedy během dovolených s nimi?
Děčín – Pokud je zvíře očipované a zaregistrované správně, je majitel nebo zaběhnutý pes dohledatelný i v zahraničí.
Hradecko – Jsou našimi věrnými přáteli. Proto není fér tahat je k moři nebo vláčet letadlem za námi vysněnou dovolenou. Kam tedy během dovolených s nimi?
Ostrava /ROZHOVOR/ - Každoročně v letních měsících hlásí krevní centra v kraji nedostatek krve. Přečtěte si rozhovor s primářkou krevního centra, reportáž jak poprvé daroval krev redaktor Deníku a o tom, proč daruje svou krev fotbalista Pavel Srníček.
Chrudim - Jak se zdravě opalovat radí odborník na plastickou chirurgii MUDr. Robert Remeš.
Vsetín – Tetování je prastarý způsob zdobení těla, při kterém se jehlami vpravuje barva pod kůži. V dnešní době není obtížné si takový obraz pořídit. Na Valašsku se tomuto druhu umění věnuje například Jiří Kovalčík ve svém vsetínském studiu.
Mimoň - Chyba v dokumentu umožňuje i nadále k označení psa tetování. I přes rozpor může zůstat v platnosti
Kašperské Hory – Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po duševně nemocném Michalu Brendlovi z Kašperských Hor, nar. 13. 12. 1979, který se v pátek ztratil v okolí tamního hradu a od té doby ho nikdo neviděl.
Východní Čechy - S letními měsíci spojené koupání a opalování neprospívá novému tetování. Zvýšená osobní hygiena je v tomto období nutností.
Chrudim - S letními měsíci spojené koupání a opalování neprospívá novému tetování. Zvýšená osobní hygiena je v tomto období nutností.
Chrudim - S letními měsíci spojené koupání a opalování neprospívá novému tetování. Zvýšená osobní hygiena je v tomto období nutností.
Mostecko - Pokud nemáte o víkendu ještě žádný program, určitě si přečtěte následující řádky. S našimi tipy pro celou rodinu se rozhodně nudit nebudete!
Plzeň - Plzeňská policie stíhá tři muže zadržené krátce po dubnovém pochodu radikálů Plzní. Všichni měli tetování nebo oblečení se zakázanou symbolikou, což potvrdily znalecké posudky. Nyní jim hrozí až tři roky vězení.
Ouběnice – V areálu bývalé slavní motokrosové trati Na Kocábě v Ouběnicích u Dobříše se o nadcházejícím víkendu uskuteční 5. ročník motorkářského srazu s názvem Motoorání Ouběnice 2010.
Mělnicko - „Zákazníků máme teď víc než v chladnějších měsících,“ hlásí tatéři v regionu
Prostějov – Za procházku se psem platí Prostějované, kteří nemají své čtyřnohé mazlíčky označené čipem nebo tetováním, pokuty.
Kolínsko – Možná náhoda, možná povedená skupinka přidělává v těchto dnech vrásky na čele prodavačkám a majitelům obchodů zejména v menších obcích na Kolínsku. Už ve dvou případech krátce po sobě se stalo, že zákazníci pod vymyšlenou záminkou odešli (i s obřím nákupem) z prodejny a jaksi se již „zapomněli“ vrátit kvůli tomu podstatnému. Kvůli zaplacení.
Kolín - Lidé občas utíkají bez placení nebo činí podobné nepřístojnosti. Jak to vidí redaktor Kolínského deníku Jakub Šťástka?
Vojkovice / Súdán – Na další putování, tentokrát po největší a pro mnohé jedné z nejobávanějších zemí Afriky, nás zavedou cestovatelé z Vojkovic na Karlovarsku Andrea Kaucká a René Bauer.
Česká Lípa – Z volného pracoviště v českolipské firmě Modus uprchl v pátek dopoledne čtyřiadvacetiletý vězeŇ Ondřej Pohořalý z Jablonecka. Po mladíkovi, který je na útěku od tři čtvrtě na dvanáct, vyhlásili policisté okamžitě pátrání.
Česká Lípa - Českolipská policie vyhlásila pátrání po uprchlém čtyřiadvacetiletém vězni Ondřeji Pohořalém z Jablonecka.
Přerov – Přerovskou policii zalarmovali příbuzní devětašedesátiletého muže, který v neděli znenadání zmizel a ani jeho nejbližší netuší, kde se právě nachází. Muž přitom prodělal závažnou operaci hlavy, která zanechala následky na jeho chování.
Libkova Voda – Ztráta domácího mazlíčka bolí. Obzvláště pokud si na něho lidé vytvoří silné citové pouto. Přesně tohle se přihodilo Kohoutovým z Libkovy Vody. Jejich postižený syn Patrik si zvykl na jezevčici Peggy.
Prostějov – Máte očipovaného psa? Ne? Tak si nachystejte peněženku. Strážníci totiž od 1. července začnou čtyřnohé mazlíčky kontrolovat. Pokud zjistí, že nejsou označeni čipem nebo tetováním, udělí město jejich majitelům pokutu. Přesně podle vyhlášky, kterou prostějovští zastupitelé schválili už v loňském roce.
Jihlava –Orientální tance Ištar oslavily letos v červnu velký úspěch.
Ústí nad Labem /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ – Rodinné vstupné, muzikálové i rádiové hity v netradičních akustických verzích, smyčce, pěkné prostředí amfiteátru v zeleni. A doufejme i fajn počasí. To jsou důvody, proč jít ve čtvrtek 24. června na akustický koncert zpěváka Petra Koláře (42) v Ústí. Také o ústecké show z turné „Pod hvězdami aneb Vždy je něco za oponou“ – jsme si s Petrem povídali. Stříbrný Český slavík, miláček žen, muzikálový zpěvák i úspěšný sólista vystoupí s kapelou a smyčcovým kvartetem v Letním kině v Ústí…
Petrov – Utopil se koncem dubna, našli jej začátkem května, v polovině června mu stále chybí jméno.
Jihlava–Již pět a půl tisíce lidí darovalo letos v Jihlavě svou krev.
Svatá Kateřina /FOTO/ - Opuštěného bernardýna našli na procházce na lesní cestě lidé z Kutné Hory.
Kolínsko, Kutnohorsko - Odhadem dvouletý bernardýn byl nalezen v úterý mezi Svatou Kateřinou a Novými Dvory na lesní cestě vedoucí do Starého Kolína.
Kutnohorsko - Odhadem dvouletý bernardýn byl nalezenv úterýmezi Svatou Kateřinou a Novými Dvory na lesní cestě vedoucí do Starého Kolína.
Klíše /AKTUALIZOVÁNO/ – Na vlastní pěst. Tak se rozhodl jednat Martin Peroutka, kterému v plaveckém areálu na Klíši neznámý zloděj vybral šatní skříňku, kde měl přes 7 tisíc korun.
Karlovarský kraj – Policie České republiky pátrá po uprchlém vězni Petru Kicelukovi.
Žatec /FOTO/ - Děti na oddělení žatecké nemocnice měly příjemné zpestření.
Staré Dobrkovice - Motorkáři pili, soutěžili, poslouchali muziku a skvěle se bavili.
Břeclav /ROZHOVOR/ - Chtěli jste střelce? Tak tady mě máte. Toto mohl před začátkem sezony mladý slovenský útočník David Bielčík klidně prohlásit. Jeho brankostroj se v posledních zápasech trochu zasekl, i tak jde ale o jednu z nejlepších posil za poslední léta.
Petrov /FOTO/ – Měl zhruba čtyřicet let, plnoštíhlou postavu, řídké vousy a výšku 176centimetrů.
Zlínský kraj – Zdobení těla tetováním je individuální záležitostí. K mání je nespočet motivů a rozmanitost, kam jej umístit. V jednom se však tatéři shodují, vždy se snaží alespoň o minimální originalitu.
Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Škoda Auto se představí na tuningovém srazu GTI u rakouského jezera Wörthersee.Podívejte se, jak!
Olomouc – Kdo byl neznámý, kterého na konci března srazil na kraji Olomouce vlak? Policie stále nezná totožnost mrtvého a žádá veřejnost o spolupráci.