
V centru Karlových Varů shořelo auto
Karlovy Vary - Požár způsobila technická závada
Karlovy Vary - Požár způsobila technická závada
Žlutice - Auto narazilo do stromu, řidič nepřežil
Cheb –Čtyřicetiletý muž byl podle přivolaného patologa mrtvý čtyři až pět dní
Údolí - Požár domu v prudkém svahu zaměstnal hasiče
Březová - Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí ráno u přehrady Březová. U začátku přehrady ve směru od Plzně se srazila dvě osobní auta, jeden člověk při nehodě zahynul.
Krásné Údolí - Tragická dopravní nehoda osobního automobilu se stala na Karlovarsku v Krásného Údolí
Karlovarský kraj – V Habartově měl požár na svědomí žhář, vypátral ho policejní pes
Zvýšený počet požárů trav zaměstnává hasiče na Sokolovsku. Přesto, že požáry se zatím podle mluvčího krajských hasičů Martina Kasala obešly bez škod na majetku, často se jedná o případy, které vznikají z nedbalosti. „Požár suché trávy může způsobit odhozený nedopalek cigarety nebo nedohašené ohniště po pálení opadu na zahrádce. Hasiči proto připojují několik rad, aby se pálení shrabané trávy, listí a dalšího odpadu ze zahrádky obešlo bez újmy na zdraví či majetku,“ řekl.
Sokolovsko – Zvýšený počet požárů trav zaměstnává hasiče na Sokolovsku. Přesto, že požáry se zatím podle mluvčího krajských hasičů Martina Kasala obešly bez škod na majetku, často se jedná o případy, které vznikají z nedbalosti.
Luby -V dílně hořel dřevoobrábějící stroj.
Hrušková /FOTOGALERIE/ - V plné rychlosti narazil do stromu 41letý řidič v Hruškové na Sokolovsku. Zřejmě tak chtěl podle dosavadního policejního vyšetřování dobrovolně skoncovat se životem. Před vážnou nehodou údajně poslal svým známým mobilním telefonem zprávu, že se hodlá zabít.
Kraslice – Silný zápach linoucí se z kanalizace vyděsil ve čtvrtek večer obyvatele ulice Husova v Kraslicích.
Karlovarský kraj - Zraněného řidiče transportoval vrtulník s vážnými zraněními do nemocnice
Hrušková – Zraněného řidiče transportoval vrtulník s vážnými zraněními do nemocnice
Chebsko –Požár může vzniknout i při vypalování trávy.
Kraslice - Zdravotní stav chlapce je stabilizovaný
Kraslice -Zdravotní stav chlapce je stabilizovaný
Kraslice - Vrtulník záchranné služby musel zasahovat v Kraslicích, kde se opařilo patnáctiměsíční batole. Lékaři museli jednat rychle, chlapeček totiž utrpěl opařeniny druhého až třetího stupně na dvaceti procentech těla. Poraněný byl na krku, hrudníku a rukách.
Karlovy Vary - Na pondělním zásahu se podíleli hasiči z Karlových Varů, Ostrova a Staré Role
Karlovarsko - Z převrácené dodávky museli hasiči vyprostit posádku
Karlovarský kraj, ČR – Prvenství v Karlovarském kraji není, tři nejlepší se ale podívají do operačního střediska
Karlovarský kraj –Bez platné revize hrozí majitelům domů či chat až několikatisícová pokuta.
Karlovy Vary - Bez platné revize hrozí majitelům domů či chat až několikatisícová pokuta
Vojtanov –K neštěstí došlo v objektu bývalé celnice a příčinami se nyní zabývají policisté.
Sokolovsko – Tísňové lince bude i v tomto roce patřit 11. únor.
Karlovarský kraj - Stav sedmadvacetiletého řidiče osobního automobilu je po operaci stabilizovaný
Františkovy Lázně – Vážně zraněný řidič o život bojuje v nemocnici.
Cheb, Střížov –V případě plynných paliv jsou podle nové legislativy od ledna 2011 provozovatelé povinni čistit nebo kontrolovat spalinové cesty jednou ročně bez ohledu na výkon připojeného spotřebiče, varovalmluvčí hasičského záchranného sboru.
Slavkovský les - O pomoc při vytažení muže uvízlého v bahně u obce Prameny na Chebsku požádala policie jednotku hasičů z Mariánských Lázní. Muž chtěl v močále spáchat sebevraždu, bahno uvěznilo i policejní hlídku.
Slavkovský les - O pomoc při vytažení muže uvízlého v bahně u obce Prameny na Chebsku požádala policie jednotku hasičů z Mariánských Lázní. Muž chtěl v močále spáchat sebevraždu, bahno uvěznilo i policejní hlídku.
„Neexistuje místo, kde bychom neměli koho poslat k události,“ uvedl Martin Kasal
Sokolovsko - Hasiči avizovali, že vysoušečů je dostatek
Horní Slavkov – Obyvatelé osady Bošířany na Hornoslavkovsku zůstávají odříznutí od okolí. Nedaří se stále zlikvidovat vodu ze silnice spojující Bošířany a Horní Slavkov. Na úseku dlouhém čtvrt kilometru, kam stéká voda z tajícího okolí, je až metr vody.
Luby – Žhář trápí město Luby. Zapaluje především plastové kontejnery
Karlovy Vary - Za čtyři nové hydraulické vyprošťovací sady zaplatili bojovníci s ohněm takřka 2,5 milionu
Kynšperk nad Ohří - V sutinách naštěstí nikdo nebyl
Kynšperk - Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Ti raději nebyli vpuštěni dovnitř objektu
Praha - Kontroly komínů v některých krajích od nového roku prodražily. Někde i o několik stovek korun.
Sokolovsko - Tající sníh na střechách ohrožuje kolemjdoucí. Někde kvůli tání dokonce začalo zatékat do bytů.
Sokolovsko – Kvůl prudkému tání sněhu vyjížděli i hasiči v Kraslicích. Ze střechy panelového domu v ulic Svatopluka Čecha se tam uvolňovaly tuny sněhu a ohrožovali kolemjdoucí.
Chebsko –Úřady připomínají majitelům nemovitostí, že musejí zajistit bezpečný průchod
Karlovy Vary - Hasiči museli sundavat ze střechy domu muže, kterému se zřejmě zatočila hlava
Karlovy Vary - Hasiči zaznamenali neobvyklý zásah
Abertamy /FOTOGALERIE/ - Mimořádný poplach měli v pondělí 3. ledna odpoledne hasiči na Karlovarsku. K požáru hrázděné chalupy v Abertamech nakonec museli přijet hasiči z Karlových Varů a Sokolova. Zasahovali také dobrovolní hasiči z Perninku, Jáchymova, Potůček, Božího Daru a Nejdku.
Abertamy - U požáru zasahovali také hasiči ze Sokolova
Karlovy Vary /AKTUALIZOVÁNO/ - Při sobotním večerním přistání letounu Airbus 321 se 180 cestujícími na karlovarském letišti zasahovali hasiči. Podle mluvčího hasičů Karlovarského kraje hořelo brzdové obložení stoje, který se vracel z Petrohradu.
Karlovy Vary - Letoun se 180 pasažéry měl podle hasičů během přistání v Karlových Varech problémy
Mariánské Lázně -Dříví začalo hořet v jednomz domů v Mariánských Lázních. Požár poškodil strop sklepa. Hasiči ze stanice Mariánské Lázně ale zabránili, aby se oheň rozšířil i do bytu nad hořícím sklepem.
Kraslicko - Téměř dvacetikilometrová silnice II. třídy vede lesem a padají na ní stromy pod tíhou sněhu
Kraslicko -Téměř dvacetikilometrová silnice II. třídyvede lesem a padají na ní stromy pod tíhou sněhu