Billy Boy nakonec v základní části třetí
Praha - Boleslavští florbalisté vyhráli poslední zápas základní části.
Praha - Boleslavští florbalisté vyhráli poslední zápas základní části.
Praha, Otrokovice – Florbalisté Otrokovic se ve svém druhém extraligovém čtvrtfinále play off utkají s Mladou Boleslaví. Rozhodlo o tom závěrečné kolo, respektive čas po jeho skončení.
Praha – Jenom se provětrat vyjela v sobotu zásahová jednotka pražské policie, jejíž příslušníci odpoledne spěchali na Chodov podpořit akci policistů z pohotovostní motorizované jednotky. Její asistence nakonec nebylo zapotřebí a po dvou hodinách se vše zklidnilo. Prvotní informace přitom krátce po 16. hodině zněla hrozivě: cizinec ozbrojený puškou se zabarikádoval v panelákovém bytě v Augustinově ulici – a mohl by být nebezpečný.
Chebsko - Zástupcům chebského regionu se dařilo se střídavými úspěchy.
Praha – Praha chystá změny v systému poskytování sociální péče. V první fázi chce zhruba pět velkých domovů s pečovatelskou službou, které jsou příspěvkovými organizacemi města, změnit na obecně prospěšné společnosti. Domovy tak nebudou závislé jen na příspěvcích města, ale budou se moci víc zapojit do státních či evropských grantových programů, řekl v rozhovoru s médii náměstek primátora Ivan Kabický (ODS).
Chodov - Zaměstnancům firma dlužila prosincovou výplatu. Část nebo celá jim byla vyplacena teprve ve čtvrtek.
Chodov - Někteří zaměstnanci chodovské manufaktury se nyní důrazně dožadují plného doplacení svých výplat, chtějí podat insolvenci
Zlín – /ROZHOVOR/ Hodně náročný měl v minulých týdnech program pivot zlínských házenkářů Svatopluk Pernica. Společně s Davidem Polozem totiž v uplynulých čtyřech zápasech vypomáhal extraligovému Zubří v boji o šestku, která by mu dala naději na obhajobu mistrovského titulu.
Chodov – Když vedoucí jedné z chodovských firem přišla ráno do práce, nestačila se divit. Její kancelář totiž ´vybílil´ místní třicetiletý zloděj se svým komplicem.
Liberec - Liberecké volejbalistky nastoupily proti soupeřkám, kterým měly co vracet. Oba podzimní duely na palubovce Slovanu Chabařovice totiž skončily jednoznačným vítězstvím domácích a Liberečanky nezískaly ani bod. Při momentální stoupající formě Lokomotivy, která ze čtyř posledních utkání s družstvy z čela tabulky nasbírala 10 bodů z možných dvanácti, slibovala střetnutí s dalším papírově silnějším soupeřem dramatickou bitvu, a to se i potvrdilo. A opět na vítězné vlně.
Sokolov - Na místo činu se vrátil lupič, který s nožem v ruce v polovině února vyrukoval na prodavačku v drogerii v ulici J. K. Tyla v Sokolově. Ve stejné ulici si lupič vybral další obchod. Tentokrát vnikl do květinářství a s nožem v ruce donutil prodavačku k vydání finanční hotovosti. Přišel si na několik stovek korun.
Sokolov - Utkání prvního celku s outsiderem celého krajského přeboru byl jasnou záležitostí sokolovských hráčů. Ti se sešli k utkání v patnácti hráčích, trenér Lukáš Šnobl tak nakonec musel udělat předzápasovou nominaci a tři hráče k utkání nepřipustil.
Chodov - Tentokrát herci Lukáš Hejlík a Lenka Janíková představí knihu Arnošta Lustiga: Láska a tělo
Sokolov – Na místo činu se vrátil lupič, který s nožem v ruce v polovině února vyrukoval na prodavačku v drogerii v ulici J. K. Tyla v Sokolově.
Náchodsko - Po krátké zimní pauze se do jarních bojů probudila házenkářská první liga mužů i druholigová soutěž staršího dorostu.
Děčín - Děčínské volejbalistky doma srdnatě bojovaly, druholigového lídra ale neporazily.
Praha /FOTOGALERIE/ – O tři branky porazily florbalistky Herbadentu Praha liberecké Crazy girls. Udržely si tak naději na prvenství po základním části extraligy. K tomu ale musí v posledním kole zvítězit na palubovce Elite a doufat v zaváhání vedoucích Vítkovic na Chodově.
Karlovarský kraj - Lupič, který v Karlovarském kraji přepadává čerpací stanice, zřejmě zamířil i do sousedního Ústeckého kraje. Minulý týden přepadl benzínku v Klášterci nad Ohří. V úterý o tom informovala mluvčí policie Kateřina Böhmová.
Plzeň – V souboji dvou celků z čela tabulky hostily čtvrté volejbalistky Lokomotivy Plzeň třetí BVC Chodov.
Karlovarský, Ústecký kraj – V Klášterci se obsluha začala bránit, lupič utekl
Milavče – Nečekaně dobře si po postupu do okresního přeboru vedou fotbalisté Sokola Milavče. Po podzimu jim patří třetí příčka tabulky, což je překvapením nejen pro jejich věrné, početné a hlasité fanoušky, ale i pro trenéra Václava Bora. „Odhadoval jsem, že první sezonu po návratu do II. třídy budeme pátí nebo šestí. Se třetím místem jsem nadmíru spokojen, zvláště, vezmeme-li v úvahu, že se nám zranil Lukáš Hruška, což je gólový hráč, a my jsme v tu chvíli museli spoléhat výhradně na Jakuba Šota," říká devětačtyřicetiletý lodivod.
Praha /FOTOGALERIE/ – Překvapivě hladký průběh měl šlágr předposledního kola florbalové AutoCont extraligy mezi třetím Chodovem a čtvrtými Střešovicemi.
Kynšperk, Sokolov - V přestávce bojů o mistrovské body se po krajském přeboru dospělých konal opět v Kynšperku také přebor staršího žactva a v Sokolově potom přebor mladšího žactva.
Olomouc – Vítězstvím 32:30 nad Louny zahájili jarní část první ligy olomoučtí házenkáři. Stavomontáže přitom na začátku druhé půle již vedly o deset branek, ale v závěru se musely o výhru strachovat.
Královské Poříčí - V centru obce si mohou lidé prohlédnouz hornickou architekturu, zámeček, hrázděnou lidovou architekturu či kostel sv. Kunhuty
Ostrava – Dvě, dá se říct, povinná vítězství jsou na světě a florbalistky 1. SC WOOW Vítkovice se vrátily do čela tabulky extraligy žen. Kolo před koncem základní části mají před druhým Herbadentem k dobru bod a ke konečnému prvenství a k jistotě nejvýhodnějšího postavení do play-off jim stačí vybojovat v Chodově dva body.
Olomouc – Zřejmě rozhodující vítězství v boji o play off si připsaly olomoucké florbalistky v předposledním utkání základní části extraligy. Celek FBS v sobotu na domácí palubovce přestřílel v derby Šumperk 5:1 a v neúplné tabulce poskočil na sedmou pozici.
Karlovarský kraj - Vznik černých skládek je problém většiny měst v kraji. Odlišný už je však jejich boj proti nim. Některá města sázejí na fotopasti, jiná spíše na osvětu veřejnosti. Problémy s černými skládkami se nevyhýbají ani lázeňskému krajskému městu.
Zlín – Sice splnili roli favorita a prodloužili sérii vítězství na dvanáct utkání v řadě, ale na body se lídr I. ligy v úvodním kole odvetné části hodně nadřel. Předposlední celek z Litovle totiž ve Zlíně držel vyrovnanou partii a šanci na úspěch do posledních minut.
Domažlicko - Domažlická kriminálka ukončila řádění 25letého muže, který za pět měsíců vykradl 17 objektů.
Domažlicko - Sedmnáct vloupání, celková škoda 178 tisíc korun. To vše má na svědomí pětadvacetiletý muž s bohatou trestní minulostí, který byl posledních pět měsíců postrachem majitelů restaurací, rodinných domů a také škol na Domažlicku. Jeho řádění je konečně konec.
Otrokovice – /ROZHOVOR/ Přestože byl Jaroslav Vaněk opět tahounem týmu, dal dva góly, na výhru to nestačilo. Extraligoví florbaloví Panteři i kvůli zdravotním problémům nakonec nezvládli skvěle rozehranou partii na půdě favorizované Mladé Boleslavi, kde padli v prodloužení (5:6).
Mladá Boleslav - Florbalisté Billy Boy se doma museli potýkat s pasivní defenzivní hrou Otrokovic.
Mělník - Druholigové hráčky Spartaku Děčín, už s trenérem Jiřím Hykšem, prohrály v Mělníku oba zápasy.
Karlovarský kraj - Města se brání proti jejich vzniku všemi možnými prostředky
České Budějovice – Florbalistky českobudějovického FBC United si mohly po minulém utkání zapsat do kroniky historický okamžik, neboť se jim podařilo vyhrát vůbec poprvé extraligový zápas, a to na palubovce Děkanky.
Karlovarský kraj - Města se brání proti jejich vzniku všemi možnými prostředky.
Chodov - Už podruhé během tří měsíců přepadl ozbrojený lupič čerpací stanici Benzina v Chodově na Sokolovsku. Odnesl si z ní pouze několik stovek tisíc korun. Policie má za to, že loupežné přepadení může mít na svědomí stejný pachatel.
Chodov - Pachatel si přišel na pár stovek
Sokolovsko - Co se stane, když do města zamíří velký volně žijící pták či divoké zvíře, které má za svůj domov les a lidem se záměrně vyhýbá? Obvykle vzbudí rozruch a mnohdy i zmatek. Zvláště když napochoduje na rušnou silnici a motá se mezi projíždějícími auty.
Sokolov - Mistrovské zápasy stolních tenistů pokračovaly dalším dvojkolem. Ve 3. lize se opět nedařilo Batestě Chodov, která prohrála jedno utkání dokonce kontumačně. V divizi mužů byl potom Slavoj Kynšperk stoprocentní.
Přimda - Ve Ski areálu Přimda se běžel lyžařský závod na 15 kilometrů klasickým způsobem.
Chodov/Sokolov - Volně žijící ptáci se někdy vydají i do ulic měst. Tam je to pro ně ale nebezpečné
Praha – Nechtěné štěně, které jeho bývalý páníček na počátku víkendu odsoudil k pomalé smrti umrznutím, zachránil před takto tragickým koncem náhodný kolemjdoucí. Ten si na pomezí Chodova a Opatova, u popelnic v Šalounově ulici, všiml krabice s neobvyklým „odpadem": uvnitř byla odhozená fenka; přibližně dvouměsíční štěňátko.
Praha – Nechtěné štěně, které jeho bývalý páníček na počátku víkendu odsoudil k pomalé smrti umrznutím, zachránil před takto tragickým koncem náhodný kolemjdoucí. Ten si na pomezí Chodova a Opatova, u popelnic v Šalounově ulici, všiml krabice s neobvyklým „odpadem": uvnitř byla odhozená fenka; přibližně dvouměsíční štěňátko.
Chodov/FOTOGALERIE/ - Úterní masopustní oslavy doprovodila v Chodově kapela Horalka. Na Popeleční středu se lidé při harmonice vydrželi bavit až do rána.
Sokolov - Zimní turnaj FK Baník Sokolov o víkendu pokračoval svým čtvrtým kolem
Sokolov - Když jsem trénovala na olympiádu, žehlení i luxování doma stálo, svěřila se Ivana Sekyrová
Liberec - II. liga volejbalu žen: Lokomotiva porazila lídra soutěže.
Děčín – Děčínské druholigové volejbalistky jsou v roce 2013 na domácí palubovce specialistky na pětisetové bitvy.