Pařezov /FOTOREPORTÁŽ/ – Jana Brantlová a Jiří Voják. To jsou jména vítězů hlavních kategorií 31. ročníku seriálu Běžec Chodska oznámená v pátek zaplněnému sálu Obecního úřadu v Pařezově. Kromě výše zmíněných zástupců oddílu Mílaři Domažlice si ovací publika užilo dalších čtyřicet vyhlašovaných…
Karlovarský kraj – Jednu velkou premiéru si odbyl na fotbalové mapě Karlovarského kraje okresní přebor veteránů, tedy hráčů nad čtyřicet let. Celkem se v premiérovém ročníku, který se hraje stejně jako ostatní soutěže na dvě části, a to klasicky podzim, jaro, přihlásilo šest týmů, z čehož pět zástupců bylo ze Sokolovska a jeden z Karlovarska.
Jablonec, Praha – Šestnáct let patřilo jméno Ludmily Semelové k české moderní gymnastice. Odchovankyně oddílu Ideastav Chodov dokázala ovládnout juniorské mistrovství republiky 2007 v jednotlivkyních. O tři roky později se probojovala s pódiovou skladbou seniorek na evropský šampionát do Brém.
Dvůr Králové, Strakonice - Obávaný duel na hřišti nepříjemného protivníka házenkáři Strakonic zvládli! V sobotu 29. listopadu porazili v 10. kole I. ligy Dvůr Králové jasně 26:20 (14:12) a připsali si tak deváté vítězství v řadě. O bod jsou tedy nadále v čele tabulky před druhou Kopřivnicí.
Chodov – Deset nových kamer dohlíží na pořádek a klid kolem a uvnitř Kulturního a společenského střediska (KASS) v Chodově. Moderní systém je vybaven i zařízením pro noční vidění.
Praha /ROZHOVOR/ – Moderní gymnastika je sport, který kombinuje prvky baletu, gymnastiky, tance a akrobacie. Zabývají se jí dívky pracovité, cílevědomé, inteligentní a krásné. To už tak dá dril, který odvětví přináší. Přesně taková je chodovská pětice Anna Rájecká, Lenka Široká, Aneta Ježová, Tereza Lohynská a Ludmila Semelová, pro které je sobota 29. listopadu dnem D. V Jablonci nad Nisou se totiž zúčastní mistrovství republiky v pódiových skladbách.
Karlovarský kraj – Hodně napilno měly o uplynulém víkendu hned čtyři týmy futsalové divize C, a to Lochotín, Jerigo, Březová a Herd Hradiště. Během dvou dnů je totiž čekala porce čtyř utkání, když si předehrávaly třetí kolo soutěže, a k tomu přidaly oficiálně druhé kolo.
Karlovy Vary – Sobotní Karlovarský kros definitivně ukončil letošní, v pořadí už 29. ročník Ligy běžců Karlovarského kraje. Do soutěže bylo započítáno 35 regionálních závodů a bodovalo v ní 344 mužů, z toho 173 v kategorii do 39, 111 v kategorii nad 40 a 60 v kategorii nad 50 let, a 142 žen, z nichž 63 startovalo v kategorii do 34 a 79 v kategorii nad 35 let.
Chodov, Plzeň – Druhá liga volejbalistek měla o minulém víkendu volný termín a toho využily hráčky Lokomotivy Plzeň k sehrání odložených duelů s Chodovem.
Výhru s pořadovým číslem 7 si v nedělní podvečer připsali prvoligoví házenkáři Kopřivnice, kteří doma tentokráte nedali žádnou šanci Chodovu, který vypráskali po výsledku 44:19.
Karlovarský kraj – Šestý díl futsalové skládanky v podání krajského přeboru se nesl v duchu překvapení. A nebylo divu. Vesměs všichni favorité totiž vyhořeli.
Karlovy Vary – Symbolická tečka za letošní běžeckou sezonou, dvaatřicátý ročník Karlovarského krosu, je za námi. A byla to tečka vydařená – na konec listopadu slušné počasí, téměř suchá trať a rekordní počty startujících, kterých bylo v hlavním závodě 101 a v doprovodných závodech dětí 170.
Kralupy – Florbalisté FBC Kralupy měli opět perný víkend. Během dvou dní se do bojů zapojila většina kategorií, od mužů, přes juniory až po elévy. Zejména starším se vedlo nadprůměrně.
Strakonice - To byl mač! Se šťastným koncem pro strakonické házenkáře. Ti v sobotu v 9. kole I. ligy prodloužili sérii vítězství na osm, když porazili Nové Veselí 29:27 a jsou v čele tabulky.
Strakonice - To byl „mač"! Se šťastným koncem pro strakonické házenkáře. Ti v sobotu 22. listopadu v 9. kole I. ligy prodloužili sérii vítězství na osm, když porazili Nové Veselí 29:27 (14:13) a jsou dál v čele tabulky. Dál také drží domácí neporazitelnost – ta po víkendu trvá 26 zápasů.
Praha - První kolo castingů jedenáctého ročníku soutěže Česká Miss se uskutečnilo v pondělí v Centru Chodov. Soutěže o nejkrásnější dívku tuzemska se zúčastnilo na osm desítek dívek. Ze semifinále 13. prosince, které se poprvé v historii soutěže uskuteční ve Špindlerově Mlýně, vzejde deset šťastných finalistek.
Nespeky – Na čtvrt dne uzavřená důležitá silnice na Prahu, desítky, možná stovky zvědavých lidí z místa i širšího okolí, zájem informačních médií. Tak to vypadalo v neděli 23. listopadu, počínaje dopolednem, v nespecké Benešovské ulici.
Ostrava - Florbal není jen urputná bitva o každý centimetr místa a o každý míček. Je to i zábava, ve které nechybí úsměvy. Krásným příkladem tohoto tvrzení může být pohled na českou reprezentantku Denisu Ratajovou, která se na hřištích směje skoro při každé vhodné příležitosti.
Ostrava – Takový zápas stojí za to vidět. Když hrají Vítkovice proti Střešovicím, vždy je téměř jisté, že si diváci přijdou na své. A ani tentokrát tomu nebylo jinak.
Holýšov /FOTOGALERIE/ – Rezerva Holýšova hostila v pondělní dohrávce Bělou, která se po sobotní těžké bitvě s farmou Staňkova v Krchlebech vyhoupla do čela tabulky okresního přeboru. Do zápasu třetího týmu soutěže s prvním zasáhli na obou stranách hráči ostřílení vyššími soutěžemi, navíc šlo o titul půlmistra, takže si diváci užili hodně dobrého fotbalu…
Jičín – Extraliga florbalistek má za sebou již deset kol. V posledním kole přivítal extraligový tým jičínských florbalistek další z pražských velkoklubů, Bohemians. Tým, který má každoročně medailové ambice, ale v Jičíně dokráčel k vítězství 7:3 mnohem obtížněji, než očekával.
Chodov – Desítky nových pracovních míst pro Chodov i celý region. Na nové pracovní příležitosti se místní mohou těšit v nové hale společnosti Lincoln CZ, které se podařilo v Chodově zdvojnásobit plochu pro výrobu centrálních lubrikačních systémů
Chodov – Na souboj prvního s druhým celkem tabulky III. třídy se šlo v sobotu v Chodově. Rezerva domácího Tatranu se slátanou obranou hostila Mrákov B. Hosté dorazili s cílem vyhrát a snížit tak ztrátu na lídra na jediný bod, což se nakonec podařilo. A protože v souboji A – mužstev obou klubů o den později rovněž vyhrál Mrákov, slavilo se na dokopné double!
Karlovarský kraj – Do historie šestého kola krajského přeboru ve futsale se zapsali tučným písmem především hráči karlovarského FutFetu. Ti totiž složili po prohře s Termity nejen bodový, ale také gólový reparát.
Bystřice pod Hostýnem – Nejcennějšího skalpu sezony dosáhli o víkendu prvoligoví házenkáři Bystřice pod Hostýnem. Po vítězství na půdě Náchoda se navíc po osmi kolech vyhoupli na čtvrté místo.
Praha - Pachatelem nejméně sedmi sexuálně motivovaných útoků na mladé ženy spáchaných před více než rokem na území Prahy 10 nebyl jeden muž, jak se kriminalisté původně domnívali. Detektivové dospěli k závěru, že tyhle skutky měli na svědomí dva různí násilnici.
Praha - Jeden byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, druhý ze zneužití pravomoci úřední osoby. Tak Generální inspekce bezpečnostních sborů s odstupem pohlíží na srpnový zákrok dvojice policistů, kteří na pražském Chodově honili ujíždějícího motorkáře.
Praha, Strakonice - Vítězná šňůra pokračuje! Strakoničtí házenkáři posedmé v řadě získali dva body, v neděli 16. listopadu je přivezli z Chodova, kde vyhráli 26:25 (14:10) a jsou tedy po osmi odehraných kolech dál v čele tabulky I. ligy.
Kopřivnice – Prvoligoví házenkáři Kopřivnice cestovali, po domácím zaváhání a remíze s Náchodem 35:35, v dalším kole do Karviné, kde je čekal souboj s tamní rezervou extraligového celku. Kopřivnice si v poločase dokázala vypracovat pětibrankový náskok a už i s uzdraveným Jiřím Gřesem se nakonec mohla těšit z vítězství 35:29.
Ostrava, Olomouc – V předchozích zápasech musely zpočátku soupeřky nahánět, proti Olomouci však vítkovické florbalistky nastoupily naprosto koncentrované a od počátku si s úsměvem na rtech v klidu budovaly náskok.
Náchod – Prvoligoví házenkáři Náchoda nedokázali navázat na týden starý vynikající výkon z Kopřivnice a na domácí palubovce doslova vnutily body Bystřici pod Hostýnem.
Praha /FOTOGALERIE/ - V Kulturním centru Zahrada na Chodově to o víkendu pořádně mňoukalo, konala se tam totiž soutěž Miss kočka 2014, na které se nejen volila ta nejkrásnější myšilovka, ale také si mohli návštěvníci vybrat nějakou domů, protože své mazlíčky tam vystavovaly rovněž zvířecí útulky.
Olomouc – Malý florbalový svátek čekal na olomoucké hráčky v sobotním extraligovém zápase. Na palubovku Čajkarény totiž dorazil vedoucí tým tabulky Chodov. Hanačky před zaplněnou tribunou předvedly nebojácný výkon a s favoritem padly přijatelným skóre 2:7.