VIDEO: Pád z pěti metrů se stal ženě málem osudným
Pardubice - Pád do hlubin v rozestavěné hale v Tyršových sadech skončilo zraněním.
Pardubice - Pád do hlubin v rozestavěné hale v Tyršových sadech skončilo zraněním.
Severní Čechy - V severních Čechách zemřelo při dopravních nehodách za první pololetí roku více lidí než loni.
Olomouc -Opilý mladík nezvládl v noci řízení osobního automobilu BMW a havaroval nedaleko olomouckého supermarketu Terno v ulici Horní Lán. Ve voze se při nárazu těžce zranil jeho devatenáctiletý spolujezdec, který seděl na zadním sedadle.
Moravskoslezský kraj - Ochránci zákona věnují Stodolní ulici velkou pozornost, uhlídat pořádek však není v jejich silách. Zejména o víkendech řeší řadu výtržností a rvaček, výjimkou nejsou ani krádeže či různá napadení.
Proseč - Ve čtvrtek v patnáct hodině 53letá řidička vozidla Ford Tranzit z České Třebové při vyjíždění z vedlejší silnice nedala přednost v jízdě 45letému pardubickému cyklistovi a vjela mu do jízdní dráhy.
Trutnov - Za červenec policisté zpracovali 276trestných činů a 1232přestupků, za které byly uloženy blokové pokuty ve výši 1milionu korun.
Prachatice - Na přechodu pro chodce přehlédl řidič osobního automobilu chodkyni.
Opavsko - Před dvěma týdny jel čtyřicetiletý muž z Hlubočce domů. Těsně před cílem své cesty však jeho peugeot zastavila policejní hlídka a řidič nadýchal téměř čtyři promile alkoholu.
Ústí nad Labem -Přes rok platná protialkoholická vyhláška zlepšila podle vedení města o osmdesát procent situaci ve vymezených ústeckých lokalitách. Přesto se na některých místech pije pravidelně alkohol dál. Ústecká radnice slibuje, že pokud bude potřeba, proti opilcům zakročí. V nejbližší době ale nic neplánuje.
KLATOVY - Na sedm let vyhostil klatovský okresní soud Poláka Lecha Józefa Bialika, který v Horažďovicích oloupil svého krajana
Ostrava - Ochránci zákona věnují Stodolní ulici velkou pozornost, uhlídat pořádek však není v jejich silách. Zejména o víkendech řeší řadu výtržností a rvaček, výjimkou nejsou ani krádeže či různá napadení.
Pardubice - Pád do hlubin v rozestavěné hale v Tyršových sadech se v pátek v noci stal ženě málem osudným.
Karlovarský kraj - Počasí příliš vodákům nepřeje
Krásno - Pád letadla na krásenském letišti
Ochoz u Brna - (SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE) - Tři stovky neonacistů se v sobotu odpoledne sjely do Ochozu u Brna, aby se tam zúčastnily koncertu několika skupin. Těch nakonec dorazilo jen pár, protože čtyři už v pátek svou účast odřekly. Koncert skončil přesně v deset večer, závažnější konflikt policisté řešit nemuseli.
Soudnička - Vlachovice jsou obec nedaleko Valašských Klobouk. Každý dnes ví, jak umí Valaši slavit různé folklorní svátky, a ještě lépe to asi uměli v minulosti. Roku 1872 se jim ale konec masopustního období vůbec nevyvedl.
Proseč - Ve čtvrtek v patnáct hodině 53letá řidička vozidla Ford Tranzit z České Třebové při vyjíždění z vedlejší silnice nedala přednost v jízdě 45letému pardubickému cyklistovi a vjela mu do jízdní dráhy.
Ochoz uBrna/ (AKTUALIZOVÁNO O GALERII) Tři stovky neonacistů se v sobotu odpoledne sjely do Ochozi uBrna, aby se tam zúčastnily koncertu několika skupin. Těch nakonec dorazilo jen pár, protože čtyři už v pátek svou účast odřekly. Koncert skončil přesně v deset večer, závažnější konflikt policisté řešit nemuseli.
Chomutovsko - Na silnicích Chomutovska se stalo během prvního pololetí letošního roku téměř 900 nehod. Pět lidí při nich přišlo o život a 114 se zranilo, z toho 14 velmi těžce. Je smutné, že v některých případech při bouračkách zahynuly lidé, kteří ani neseděli za volantem.
Východní Čechy - Zda byl Ladislav Lubina při tragické nehodě minulý čtvrtek pod vlivem alkoholu, mu už nejspíš nikdo nikdy nedokáže
Blažejovice - Smyk dostal na vozovce z Blažejovic do Volar řidič Škody Octavia.
Borohrádek - Dvaapadesátiletý řidič předevčírem odpoledne jel s nákladním vozem značky MAN od centra Borohrádku k obci Veliny a auto nacpal pod železniční mostek.
Horní Planá - Jeden muž byl zachráněn, po druhém už druhý den v Lipně marně pátrali potápěči.
Pardubice - Pád do hlubin v rozestavěné hale v Tyršových sadech se v pátek v noci stal ženě málem osudným
ČERNÁ ŘEKA - Po střetu s kamionem skončil autobus v příkopu. Cestující utrpěli jen lehká zranění a šok
TACHOV - Totálně opilý řidič havaroval se svojí Škodou Felicia ve čtvrtek večer v Tachově, několik desítek metrů od sídla Okresního ředitelství Policie České republiky. Dechovou zkouškou mu policisté naměřili 2,73 promile alkoholu
Kolín - K dopravní nehodě došlo ve čtvrtek 31. července před dvaadvacátou hodinou v Kolíně v blízkosti kolínské hasičské stanice v Polepské ulici.
Východní Čechy - Zda byl Ladislav Lubina při tragické nehodě minulý čtvrtek pod vlivem alkoholu, mu už nejspíš nikdo nikdy nedokáže
Východní Čechy - Zda byl Ladislav Lubina při tragické nehodě minulý čtvrtek pod vlivem alkoholu, mu už nejspíš nikdo nikdy nedokáže.
Kladensko - Ohrožují sebe i životy zcela nevinných lidí. Počet šílenců, kteří sedají opilí za volant stále roste. Důkazem jsou poslední dva červencové dny. Jejich bilance? Za dvacet čtyři hodin policisté nachytali pět řidičů, kteří usedli za volant pod vlivem alkoholu, dva výtečníci řídili vozidlo, aniž by měli řidičské oprávnění a jedna osoba je podezřelá z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Policisté do policejní cely eskortovali pět řidičů!
Východní Čechy - Zda byl Ladislav Lubina při tragické nehodě minulý čtvrtek pod vlivem alkoholu, mu už nejspíš nikdo nikdy nedokáže.
Žatec - Radnice v Žatci hledá další obchody ve městě, které by se zapojily do projektu vyplácení sociálních dávek pomocí poukázek. Nový systém chce městský úřad zavést od letošního září.
Rakovník/ Neznámý řidič nacouval do zaparkovaného automobilu a ujel.
Horní Planá /AKTUALIZOVÁNO/ – Dvojice opilých rybářů se ve čtvrtek vydala na pramici na lipenské jezero. Pramice se ale převrátila a po jednom z mužů pátrají hasiči spolu s policií a dalšími složkami ještě nyní.
Rakovník/ Díky předjíždění způsobil dopravní nehodu, při které se bočně střetl s osobním vozidlem.
Region - Policisté vyhodnotili statistiky dopravní nehodovosti na Bruntálsku a Krnovsku za prvních šest měsíců roku. Havárií je letos zatím méně, následky jsou srovnatelné.
Ostrava - V policejní akci Síto uvízl uplynulý pátek v noci Radim Berka, vedoucí odboru financí a rozpočtu ostravského magistrátu. V reportáži televize Nova jej jako opilého řidiče viděly tisíce lidí.
Východní Čechy - Zda byl Ladislav Lubina při tragické nehodě minulý čtvrtek pod vlivem alkoholu, mu už nejspíš nikdo nikdy nedokáže
Šumperk - Tropické teploty lákají k vodě. Lidé houfně navštěvují koupaliště a věnují se slunění. Řada z nich si však neuvědomuje možné zdravotní problémy, které jim mohou vysoké teploty a přímé sluneční záření způsobit.
Zlínsko - Méně meruňkovice, zato dostatek slivovice a calvadosu. Tak odhadují letošní sezonu pálenice ovocných kvasů na Zlínsku. V těchto dnech začínají jejich práce na výrobě pálenek. Potrvají přibližně do konce roku.
Východní Čechy - Zda byl Ladislav Lubina při tragické nehodě minulý čtvrtek pod vlivem alkoholu, mu už nejspíš nikdo nikdy nedokáže
Jižní Čechy/ Minulý týden se v jižních Čechách konala krajská dopravně bezpečnostní akce nazvaná Auto není kancelář.
Nový Jičín-Libhošť - Alkoholiky nazývá obyvatele Libhoště obhájkyně tamního vraha Radima Halamíčka. Libhošť přirovnává k romské vesnici na východě Slovenska. Výroky právničky místní lidi šokovaly.
Česká Lípa - Česká Lípa přijetí opatření zvažuje, v Děčíně už mají první zkušenosti.
Svitavy -Za volant usedají lidé nejen pod vlivem alkoholu ale také drog. Policisté rozjíždějí ve svitavském okrese speciální kontrolní akce. Zfetovaného řidiče zatím neodhalili.
KLATOVY - V dnešní době bude možná pro mnohé překvapivé, že pro výrobu piva nejsou potřeba mnohamilionové investice do zařízení
Prostějov - Víte, co najdete pod smrkem u večerky? Opilého bezdomovce. Tento vtípek mohl vzniknout třeba v prostějovské Kostelecké ulici. Lidé bez střechy nad hlavou tam totiž s lahváčem v ruce postávají či polehávají od rána do večera.
Přerov - S chováním bezdomovců má problémy město Přerov. Lidé bez střechy nad hlavou na ulici popíjejí alkohol, pokřikují na kolemjdoucí, znečišťují veřejná prostranství a válí se na zemi podnapilí. Na jejich chování čím dál více upozorňují místní obyvatelé.
Přerov - S chováním bezdomovců má problémy město Přerov. Lidé bez střechy nad hlavou na ulici popíjejí alkohol, pokřikují na kolemjdoucí, znečišťují veřejná prostranství a válí se na zemi podnapilí. Na jejich chování čím dál více upozorňují místní obyvatelé.
Hořovice/ Po nekonečných měsících, kdy měli hořovičtí problémy nejen s přerostlou trávou, ale i s odpadky, přišla na pomoc úklidová skupina z Úřadu práce Beroun