Vodku a pivo si prý dal až po nehodě
Chrudimsko - Alkohol za volantem o víkendu opět „úřadoval“. Tři opilé řidiče dopadly policejní hlídky, alkohol sehrál svou roli rovněž ve třech z devíti nehod, které policisté během tří dnů řešili.
Chrudimsko - Alkohol za volantem o víkendu opět „úřadoval“. Tři opilé řidiče dopadly policejní hlídky, alkohol sehrál svou roli rovněž ve třech z devíti nehod, které policisté během tří dnů řešili.
Východní Čechy - Na požívání alkoholu a jiných omamných látek před jízdou se zdejší policisté zaměřili při páteční dopravně bezpečnostní akci.
Hradec Králové - Včera provedený rozbor krve Ladislava Lubiny, který zavinil minulý čtvrtek u Hlolohlav tragickou nehodu čtyř aut, neprokázal alkohol. Potvrdila to mluvčí královéhradecké okresní policie Anna Pešavová.
Jižní Čechy - Policisté upozorňují, že letní bouračky jsou horší než nehody při zimních kalamitách.
BABYLON/BŘEZÍ - Včera se střetl volkswagen s audi
DOMAŽLICE - Řidič při zastavení na křižovatce upadl ze své ´Jamahy´
DOMAŽLICE - Řidič nákladního vozu couval, kam neviděl
Východní Čechy - Na začátku tragické dopravní nehody u Holohlav na Hradecku, při které ve čtvrtek zemřel 61letý otec bývalého fotbalového reprezentanta Vratislava Lokvence, nebyl alkohol.
DOMAŽLICKO - Dosud nezjištěný řidič naboural Renault Scénic a odešel
DOMAŽLICE - Skupinka opilých bezdomovců se denně povaluje na lavičkách v domažlických alejích. Alkohol si často opatřují krádežemi v prodejně Albert. Jejich chování a nepořádek, který po nich zůstává, je trnem v oku mnoha občanům
Ostrava - Kapitální úlovek se povedl ostravským celníkům. V závěru minulého týdne provedli razii u šestatřicetiletého muže z Ostravy.
Chrudim - Na křižovatce u hostince "U Guláška" došlo v pondělí kolem patnácté hodiny ke srážce osobního vozidla s cyklistou.
Citov - Pozitivní výsledky mají přerovští policisté ze sobotního zátahu, který uspořádali na návštěvníky vyhlášené rockové zábavy v Citově konané každoročně pod názvem Červencová noc.
Citov - Pozitivní výsledky mají přerovští policisté ze sobotního zátahu, který uspořádali na návštěvníky vyhlášené rockové zábavy v Citově konané každoročně pod názvem Červencová noc.
Orlová - K vážné dopravní nehodě došlo v pondělí dopoledne v Orlové, u Penny Marketu. Devatenáctiletý řidič vozu značky Opel Vectra jel ve směru na městskou část Lutyně. Při tom ale přejel do protisměru, kde srazil jeden a padesátiletou pošťačku, která tudy projížděla na kole.
Hradec Králové - Při odběru krve, provedeném po více než sedmi hodinách po dopravní nehodě, nebyl Ladislavu Lubinovi prokázán alkohol v krvi. Lubina pravděpodobně zavinil hromadný střet čtyř automobilů, při kolizi zemřel otec bývalého fotbalového reprezentanta Vratislava Lokvence.
Východní Čechy - Na začátku tragické dopravní nehody u Holohlav na Hradecku, při které ve čtvrtek zemřel 61letý otec bývalého fotbalového reprezentanta Vratislava Lokvence, nebyl alkohol. Vyloučily to výsledky krevní zkoušky Ladislava Lubiny, který hromadný střet čtyř automobilů zavinil. „Dnes dorazily výsledky krevních testů, jejichž výsledky jsou negativní,“ potvrdila mluvčí hradecké policie
Hradec Králové - Při odběru krve, provedeném po více než sedmi hodinách po dopravní nehodě, nebyl Ladislavu Lubinovi prokázán alkohol v krvi. „Dnes dorazily výsledky krevních testů. Jsou negativní,“ potvrdila mluvčí hradecké policie
Mladoboleslavsko/ Jeden z opilých řidičů dokonce naboural v Jičínské ulici do benzinové pumpy
Zlínský kraj - Alkohol se stal osudným dvaapadesátiletému muži, který se vydal v sobotu odpoledne na kole z Bystřice pod Hostýnem do místní části Sovadina. Při průjezdu jednou ze zatáček totiž nezvládl řízení a cestou z kopce sjel do příkopu.
Prostějov - Opilý řidič srazil v neděli na přechodu v Plumlovské ulici v Prostějově důchodkyni. Těžce zraněná žena leží nyní v prostějovské nemocnici.
TACHOVSKO - Z policejní svodky
Železný Brod - V neděli ve 12 hodin došlo na silnici mezi Loužnicí a Železným Brodem k dopravní nehodě osmatřicetiletého motocyklisty, který jel ve směru na Železný Brod.
Děčínsko - Černý týden se na Děčínsku nekonal
Uherský Brod - S nožem v ruce ohrožoval devětačtyřicetiletý opilec své sousedy. V pátek 25. července podvečer tlouk výtržník na dveře šestačtyřicetileté sousedky jednom uherskobrodském domě. Muž několikrát do dveří i hodil nožem.
Jižní Čechy - Během tří prázdninových týdnů zahynulo na jihočeských silnicích už deset lidí. „Jen za prvních devatenáct dnů července jsme zaznamenali v policejních statistikách 499 dopravních nehod, při kterých bohužel zemřelo deset lidí,“ říká jihočeská policejní mluvčí Jana Kameníková.
Štíhlice - /AKTUALIZOVÁNO/ K vážné havárii došlo dnes 28. července dopoledne u Štíhlic. Opilý mladý řidič těžce zranil stejně starého spolujezdce.
Příbor – Vplameni skončil vneděli 27. července kolem půl desáté autobus Karosa. Důvodem byla zřejmě prasklá pneumatika.
Přerov - Policisté pátrají po řidiči, který svou nepozorností způsobil v pátek kolem deváté hodiny ráno zranění pětašedesátileté důchodkyni v přerovské Kratochvílově ulici. Šofér s dosud neznámým vozidlem nedával pozor a otevřel dveře v době, kdy zde projížděla cyklistka směrem k náměstí TGM.
Přerov - Policisté pátrají po řidiči, který svou nepozorností způsobil v pátek kolem deváté hodiny ráno zranění pětašedesátileté důchodkyni v přerovské Kratochvílově ulici. Šofér s dosud neznámým vozidlem nedával pozor a otevřel dveře v době, kdy zde projížděla cyklistka směrem k náměstí TGM.
Ostrava - Na nádraží Ostrava-Vítkovice odstranili lavičky, zamkli záchody, spolupracují s policií. Přesto je dál trápí problém jménem bezdomovci. Zbavit se nechtěných návštěvníků je věc složitá.
Třebíčsko – Až k sedmi dopravním nehodám museli o víkendu vyjíždět policisté na Třebíčsku.
Rakovnicko/ Řidič se nevěnoval řízení vozidla a zezadu narazil do zastaveného automobilu.
Jižní Čechy - Během tří prázdninových týdnů zahynulo na jihočeských silnicích už deset lidí. „Jen za prvních devatenáct dnů července jsme zaznamenali v policejních statistikách 499 dopravních nehod, při kterých bohužel zemřelo deset lidí,“ říká jihočeská policejní mluvčí Jana Kameníková.
Jablonecko - Poznámka k článku Festival se vydařil, zůstal stín smrti člena kapely Chinaski - 28. července
Protivín - Přesný důvodhavárie autav příkopu policie prošetřuje
Veselí nad Moravou - Ke zranění cyklisty autem došlo po sobotní sedmnácté hodině.
Zlín - Tři až deset případů v souvislosti s podnapilými lidmi musejí denně řešit strážníci Městské policie ve Zlíně.
Pavlíkov/ Řidič se při předjíždění čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem.
Pardubicko - Většina problémů, které policisté řeší, se stává pod vlivem alkoholu. Ať to jsou pěstní souboje nebo krádeže
Kutnohorsko - Policisté z dopravního inspektorátu vnímají nehodovost jako problematiku, které je třeba věnovat pozornost a zejména jí předcházet. V tomto ohledu doporučují řidičům i ostatním účastníkům silničního provozu, aby byli k sobě navzájem co možná nejohleduplnější, zbytečně neriskovali a byli pozorní.
Višňová - Zhruba trojnásobný počet účastníků měla oproti předpokladům soukromá technoparty v Andělce u Višňové. Na louce bylo ještě v neděli dopoledne téměř devět tisíc příznivců alternativní elektronické hudby, kteří se na místo většinou dostali vlastními auty. Těch stálo v areálu zhruba devět set.
Praha -Na Novořeporyjské spojce došlo v sobotu, krátce po šestnácté hodině k tragické dopravní nehodě. Řidič osobního automobilu smetl z vozovky dva motorkáře, kteří byli s těžkými zraněními převezeni do nemocnice.
Staré Město/ Branná - Dvě různé uniformy – jedna policejní hlídka. Takový neobvyklý pohled se naskytl řidičům jedoucím v sobotu hodinu po poledni ze Starého Města směrem na Hanušovice.
Brno – Jednadvacetiletý Brňan si nedal tak dlouho pokoj, až skončil za mřížemi vazební věznice. Policie ho stíhá hned ze tří trestných činů.
Valašské Meziříčí - Na to, že se před jízdou autem nesmí pít alkohol, zřejmě v pátek 25. července zapomněl šestapadesátiletý řidič z Valašského Meziříčí.
Andělka - /VIDEO/ Zhruba trojnásobný počet účastníků má oproti předpokladům soukromá technoparty v Andělce u Višňové. Na místě bylo v neděli odpoledne téměř devět tisíc příznivců alternativní elektronické hudby, kteří se na místo většinou dostali vlastními auty. Těch je v areálu zhruba devět set.
Ostrava - Kancelář firmy, která sídlí v prostorách výstaviště v Moravské Ostravě, chtěl v sobotu brzy ráno vykrást pětatřicetiletý zloděj.
Dolní Bečva - Rekreační chatu v Dolní Bečvě navštívil v uplynulém týdnu nezvaný host. Sedmašedesátiletý majitel stavení z Ostravy to zjistil a nahlásil policistům v sobotu 26. července.
Klášterec nad Ohří/ Město chystá vyhlášku, která vyžene opilce z veřejných prostranství. Platit začne nejpozději v lednu.