Tipy pro zahřátí
Koupel. Její účinky oceníte zvlášť když pociťujete únavu
Koupel. Její účinky oceníte zvlášť když pociťujete únavu
Slovácko - Sedm řidičů s alkoholem v krvi, takový je výsledek kontroly, kterou na silnicích Slovácka provedli o víkendu 2.-3. února policisté.
Poděbrady - Nevídanou drzost prokázal darebák, který se v předchozích dnech hned dvakrát vloupal na výletní loď Král Jiří kotvící na Labi v Poděbradech. Způsobil škodu za desítky tisíc korun.
Česká Lípa - Elektrikář z Nového Boru, podlehl v nemocnici vážným zraněním
Slovácko - Krádeže hliníkových plechů, měděných součástek a dalších kovů se v regionu opakují pořád dokola. Po relativním období klidu o tom svědčí několik víkendových případů, o nichž informovala hradišťská policejní mluvčí Jitka Zámečníková.
Vimperk - Bez placení si chtěl dopřát pětadvacetiletý muž alkoholu.
PASTUCHOVICE - Sloup veřejného osvětlemí a plot u rodinného domu v Pastuchovicích naboural v sobotu odpoledne opilý 33letý řidič osobního automobilu.
PLZEŇSKO - Vyšší počet dobravních nehod i vyšší počet při nich usmrcených osob zaznamenali loni policisté na jižním Plzeňsku ve srovnání se statistikami z roku 2006. Na Plzni–severu bylo dokonce o šest mrtvých více.
Jičínsko - Od Vidochova na Novou Paku jel v pátek 1. února dopoledne devětadvacetiletý řidič Škodou Octavií s přívěsným vozíkem.
Valašské Meziříčí - Rychlá jízda ve spojení salkoholem byla zřejmě příčinou sobotní havárie auta vHranické ulici ve Valašském Meziříčí.
ČERVENÝ HRÁDEK - Opakované výtržnosti a hluk trápí lidi žijící v okolí kulturního domu v Červeném Hrádku. Například paní Šmídová už dva roky spí kvůli hlasitým zvukům z diskotéky ve sklepě. Pokojík si tam zřídila, aby vůbec mohla usnout. Stížností na rušení nočního klidu je více. Hluk se provozovatel diskotéky snaží ztlumit, ale výtržnosti včetně ničení majetku jsou tady každý pátek v noci běžné i nadále.
St. Dvůr/Chrast/Chrudim/Vysočina - Republiková policie se o víkendu zabývala osmi dopravními nehodami, k nimž došlo na Chrudimsku. Zraněni při nich byli dva lidé, škody jsou vyčísleny na 340 000 korun. Mezi jejich nejčastější příčiny patřil alkohol.
Vrchlabí - Policisté zastavili v rámci silniční kontroly v sobotu v noci ve vrchlabské ulici Žižkova osobní motorové vozidlo značky Opel Astra s cizí státní registrační značkou.
Dvorce - Jednašedesátiletý sprosťák a násilník zmalé obce nedaleko Dvorců urážel, bil a znásilňoval otři roky mladší bývalou manželku.
Holešov - Kdopravní nehodě, při které se srazily dva starší vozy značky Škoda, došlo vpondělí ráno na silnici mezi Třeběticemi a Holešovem. Vyšetřování pak navíc ukázalo, že kolizi měl patrně na svědomí řidič, který za volant usedl pod vlivem lehkýchdrog.
Hřensko - Za pouhých patnáct minut zadrželi celníci přes dvě stě kusů oblečení snelegálními kopiemi světových značek
Poděbrady/ Nevídanou drzost prokázal darebák, který se v předchozích dnech hned dvakrát vloupal na výletní loď Král Jiří kotvící na Labi v Poděbradech. Způsobil škodu za desítky tisíc korun.
Kolín/ Ke srážce osobního vozidla schodkyní došlo dnes okolo poledne vulici Politických vězňů vKolíně.
Šumperk -Začátek jarních prázdnit se v Šumperku rozhodli bujaře oslavit dvě party nezletilých školáků. Jejich alkoholový dýchánek ale bude mít dohru na sociálním odboru radnice.
Postoloprty - Za volantem muž nezvládl emoce.
Jičínsko - První únorový víkend byl na Jičínsku bohatý na události, a tak policisté přijímali nejrůznější oznámení.
Východní Čechy - Dopravní nehodovost ve východočeském regionu
TACHOVSKO - Policejní svodka
Rakovník/ Město zažilo víkend plný opilců, hádek a ohně
Golčův Jeníkov - V neděli v noci jel od Golčova Jeníkova směrem na Vilémov vůz značky Renault. Řidič měl pořádně „v hlavě“.
Hevlín - Více než sto kusů oblečení označeného logy Gucci, Ed Hardy a Playboy zabavili o víkendu celníci v tržnících v obci Hevlín na Znojemsku. Jednalo se podle nich o padělky. Prodejem zboží by majitelům ochranných známek vznikla škoda téměř milion a půl korun. Uvedl mluvčí celníků Oto Ploch.
DOMAŽLICKO - Policejní zprávy z Domažlicka
Luboměr - V Luboměři, kde je starostkou už čtvrté volební období, žije od roku 1976. Má 52 let, je vdaná, je matkou tří dětí a původním povoláním je kuchařka.
Tišnov – Neopatrnost, neuposlechnutí zákazu a snad velké štěstí. Takový je příběh muže, kterého jednou srazil vagon a podruhé přejel vlak.
Olomoucko - Těžkým zraněním chodce skončila nehoda, která se stala ze soboty na neděli mezi Šternberkem a Babicemi. Mladý řidič ve felici tam srazil pětatřicetiletého muže, který šel po levé straně silnice.
Česká Lípa - Mladík se u něj bude zodpovídat ze zabití muže na Mimoňských válkách
Prachaticko - V plném proudu jsou masopustní veselí snad ve všech koutech Prachaticka.
Kladensko-Podivný svoz popelnic zaznamenali v Bělči. Vyváženy zde byly nádoby, které neměly nálepku o zaplacení.
Šternberk - Odpověď na otázku, zda před jízdou řidiči nepijí alkohol, měla dát bezpečnostní akce ve Šternberku. V noci z pátku na sobotu se do města vydalo dvacet policistů – republikových i městských.
Kladno-Dítě zmožené alkoholem se potácí kladenskými ulicemi. Není to zas tak neobvyklý jev. Strážníci městské policie se v minulých dnech zabývali hned několika případy podávání alkoholických nápojů mladistvým a nezletilým.
Rychnov nad Kněžnou - Zastavila tři policejní auta, dvě státní a jedno strážníků městské policie (MP). Z nich vyskákala desítka mužů zákona, rozrazily se dveře restaurace a následovala kontrola hostů. Tak vypadal středeční podvečerní zátah na popíjející mladistvé.
Rožnov pod Radhoštěm - Městské strážníky vRožnově pod Radhoštěm zaskočilo vpátek odpoledne hlášení, že se na sídliští Láz ujednoho zpanelových domů nachází skupinka dětí zřejmě pod vlivem alkoholu.
Heřmanův Městec - Městská irepubliková policie měla vzávěru týdne co do činění snenapravitelným alkoholikem, který vHeřmanově Městci ohrožoval za volantem auta bezprostředníokolí.
Olomouc - S těžkým zraněním byla do nemocnice převezena žena, kterou v Denisově ulici v centru Olomouce srazilo auto.
Žlebské Chvalovice - Na úspěch masopustu si při sobotní veselici ve Žlebských Chvalovicích připil snad každý a komu se nechtělo, dvojice „policistů“ ho s pistolí a obuškem dokázala k pozření kalíšku na zahřátí v minutě přesvědčit.
Česká Lípa - Soud už stanovil datum hlavního líčení s mladíkem, který zabil na tuningovém strazu muže ze Semilska
Hranice/Přerov -Dva pachatele loupežného přepadení dopadli v těchto dnech přerovští policisté. Případ se stal minulý týden v pondělí kolem půlnoci v baru v Hranicích.
Přerov/Hranice -Dva pachatele loupežného přepadení dopadli v těchto dnech přerovští policisté. Případ se stal minulý týden v pondělí kolem půlnoci v baru v Hranicích.
Prachatice - Muže, který si pod kabát strkal dvě láhve alkoholu, zpozorovala prodavačka jednoho z prachatických marketů.
Zpravodajství krimi z regionu posledních dní
Londýn - Poslední lékařské studie ukazují, že na prudkém nárůstu onemocnění dnou mají nejspíš vinu sladké limonády.
Karviná - V noci z pátku 1. na sobotu 2. února provedli městští strážníci spolu s policií ČR zátah v centru Karviné.
Karviná - V noci z pátku 1. na sobotu 2. února provedli městští strážníci spolu s policií ČR zátah v centru Karviné.
Hradecko - Dopravní policisté ve čtvrtek vyjížděli k osmi dopravním nehodám, které si vyžádaly jedno zranění lehké. Hmotná škoda dosáhla 445 tisíc korun.
Česká Lípa - Tři lahve alkoholu si chtěl bez zaplacení odnést z prodejny českolipského Kauflandu dvaašedesátiletý muž z Jablonného v Podještědí.