Dvě nehody v regionu skončily lehkým zraněním
Přerov, Dřevohostice – Dvě zranění, naštěstí jen lehká, si vyžádaly dopravní nehody na Přerovsku ve středu a ve čtvrtek ráno.
Přerov, Dřevohostice – Dvě zranění, naštěstí jen lehká, si vyžádaly dopravní nehody na Přerovsku ve středu a ve čtvrtek ráno.
Uherské Hradiště – Kuriózní případ nahoty překvapil i zkušené policisty. Nejen naháč, ale i ztracené prádlo ze šňůry bylo náplní středeční práce hradišťských strážců zákona.
Ostrava – Rafinovaně si počínal pětatřicetiletý muž, který dostal zálusk na zbraně jedenasedmdesátiletého důchodce z Ostravska, s jehož dcerou (34 let) bydlel v jeho rodinném domě.
České Budějovice – Milan Kasper (41) 5. února kolem 11.35 hodiny požadoval v podnapilém stavu na zastávce hromadné dopravy v ulici J. Bendy v krajském městě po 26letém muži dvanáct korun na jízdenku.
Benešov – Je lepší být zdravý, mladý a bohatý, než chudý, starý a nemocný. Ale jen mladí pro to mohou ještě něco udělat. Zřejmě tímto heslem se řídili dva mladí muži (21).
Liberecko - Zřejmě zapomněli, že řídit pod vlivem alkoholu je nelegální a nebezpečné
Vídeň/Paříž/Řím - Na evropských tazích k jižním mořím se čeká dopravně zřejmě nejvypjatější víkend letošních prázdnin. Na dálnice vyjedou rodiny z jižního Německa, kde školákům teprve o víkendu začínají letní prázdniny.
Mladá Boleslav - Prchající muž daleko neutekl, kvůli strachu ze známého.
Chomutovsko – Policie uzavřela vyšetřování tragické dopravní nehody, při které v dubnu zahynuli čtyři studenti.
Karvinsko /DISKUSE/ - Tragédie. V posledních měsících stále častěji skloňované slovo v souvislosti s tím, co se děje na silnicích na Karvinsku.Poté, co si hned sedm obětí na životech vyžádaly dvě nehody osobních aut, je nyní pozornost upřena na cyklisty. Dva z nich přišli o život během několika posledních dní.
Táborsko – V hospodách se chrání kontrolou občanek.
Plumlov – Případ brutálního utýrání psa řeší policisté v Plumlově. Na čin šestatřicetiletého násilníka je upozornila žena, která se o incidentu náhodou doslechla. Zvíře bylo napadeno vlastním majitelem v lokalitě Kadláčí. Ta je v okolí známá díky maringotce bezdomovců, která před časem vyhořela. Lidé z okraje společnosti se tu však pohybují dál.
Sobotecko - Řidič malého motocyklu po smyku havaroval
Rakovník – Nemilého překvapení se dočkal dvacetiletý majitel rakovnické kavárny.
Chrudimsko –Výtečník měl v krvi skoro tři a půl promile.
Rynholec – Padesátiletý muž zřejmě přehlédl vozidlo jedoucí po hlavní silnici, nebo se nedostatečně věnoval řízení.
Český Brod - K dopravní nehodě došlo ve středu 28. července po devatenácté hodině u Českého Brodu na silnici I/38.
Příbramsko /FOTOGALERIE/ – Kolem rodinného auta na strakonické silnici prosvištěl tmavý Passat, policejní speciál, který lovil na této silnici řidiče nedodržující předpisy během připravené dopravní akce. Řidič si zřejmě myslel, že už mu nic nehrozí a šlápl trochu na plyn. Ve zpětném zrcátku náhle zahlédl blikající modrá světla druhého policejního vozu.
Jičínsko - V úterý 27. července prošetřovali jičínští policisté zejména majetkovou trestnou činnost.
Brno - Láhev rumu a taky láhev vodky si v noci na dnešek rozhodla v podchodu v Louční ulici v Brně vychutnat trojice přátel. Nikdo z nich přitom nebyl ani dost starý na to, aby si alkohol mohl koupit v obchodě.
Jelen – Až neuvěřitelně zní případ, který nyní řeší kolínští policisté. Zřejmě opilý nebo velice špatný řidič zamířil se starší škodovkou do noční krajiny.
Bruntálsko a Krnovsko - Vtéto rubrice můžete každý týdennajítdvě zprávy. Jednu z nich považujemeza přínosnou pro náš okres a dostane tak palec nahoru, druhá bude jejím opakem a získá palec dolů.
Čáslav – Čekárna na hematologickém oddělení v Čáslavi je každé úterý a čtvrtek od šesti hodin ráno plná dobrovolných dárců krve.
Ostrava /ROZHOVOR/ - Každoročně v letních měsících hlásí krevní centra v kraji nedostatek krve. Přečtěte si rozhovor s primářkou krevního centra, reportáž jak poprvé daroval krev redaktor Deníku a o tom, proč daruje svou krev fotbalista Pavel Srníček.
Hranice - Ne vlastní vinou havaroval v úterý odpoledne na křižovatce U Smrku v Hranicích devatenáctiletý řidič vozidla autoškoly. Třicetiletý šofér fordu tranzit přijížděl k rondelu a nedodržel bezpečnou vzdálenost za škodovkou autoškoly.
Pardubice – O tom, že policisté na tísňové lince 158 přijímají opravdu 'rozmanitá' oznámení, svědčí také následující případ.
Západní Čechy – Devětadvacet životů si v prvním pololetí letošního roku vyžádaly dopravní nehody na západě Čech.
Krnov – Opilý řidič po osmi pivech vzal děti na projížďku a pak boural do stromu
Králíky – Svérázným způsobem se stýskalo po řidičském oprávnění muži, který dostal dvouletý zákaz řízení.
Karlovy Vary – Několik pokut neukázněným motoristům a mladiství pod vlivem alkoholu. Takový je výsledek akce typu Úklid, která se v noci z pátku na sobotu uskutečnila v Karlových Varech.
Prachatice – Čtyřicetiletý muž z Příbrami přišel v Prachaticích o řidičský průkaz.
Orlickoústecko – Dva šokující případy zaznamenali policisté při víkendových kontrolách řidičů.
Pardubicko – Případy, kdy záchranáři bojovali o životy podnapilých plavců, nejsou ve statistikách výjimkou.
Ostrov, Domažlice – Ostrovští policisté zaškolovali v ulicích města frekventanty školního střediska z Domažlic.
Klatovy - Rána jako z děla vylákala v úterý dopoledne k oknům a na zahrádky obyvatele jinak klidné Měchurovy ulice v Klatovech.
Bělotín /AKTUALIZOVÁNO/ – Tragická dopravní nehoda se těsně v noci na úterý mezi obcemi Bělotín a Polom na Hranicku. Srazila se tam čtyři vozidla. Dva řidiči ve věku 25 a 37 let havárii.
Valašské Meziříčí – Podivnou zábavu si v úterý 27. července před druhou hodinou ranní našla skupina nezletilců ve Valašském Meziříčí, Krhové. Posilnění alkoholem rozbili dlažební kostkou výlohu jedné z místních prodejen.
Svitavy - Chybí vám v sobotu více otevřených obchodů?
Hrádek – Se čtyřmi promile alkoholu usedla jedenatřicetiletá žena za volant vozu Opel Astra. Daleko však nedojela. Cestu jí překazila dopravní značka.
Praha - Řidič tramvaje si na pár vteřin odskočil pro svačinu. Když se vrátil, jeho tramvaj byla pryč.
Opava – Džeky, kdo by ho mezi fotbalovou veřejností neznal. Fanoušek velký srdcem i postavou, je znám snad v celé republice.
Ostrava – Neobvyklý případ záchytkového podvodu vyšetřují ostravští policisté. Hlavními aktéry jsou dva muži (27, 41 let), kteří kvůli notné opilosti a také agresivnímu chování jednoho z nich skončili v těchto dnech na ostravské protialkoholní stanici.
Kroměříž – Těsně pod hranici trestného činu se vešel řidič, který po pár mocích alkoholu v neděli 25. července usedl za volant.
Ostrava /AKTUALIZOVÁNO/ – Neobvyklý případ záchytkového podvodu vyšetřují ostravští policisté. Hlavními aktéry jsou dva muži (27, 41 let), kteří kvůli notné opilosti a také agresivnímu chování jednoho z nich skončili v těchto dnech na ostravské protialkoholní stanici.
Milotice nad Bečvou – Do auta, které jelo před ním, naboural v pondělí odpoledne devětadvacetiletý řidič. Řídil Ford Mondeo a mířil od Milotic na Černotín.
Kroměříž – Ačkoli městští i státní policisté tvrdí, že dělají, co se dá, opilců vysedávajících před obchody, kteří žebrají po nakupujících peníze, v Kroměříži příliš neubývá.
Hranicko – Tragická dopravní nehoda se stala v noci na úterý mezi obcemi Bělotín a Polom. Srazila se tam čtyři vozidla. Dva řidiči ve věku 25 a 37 let havárii nepřežili.
Mladá Boleslav – Velká preventivní policejní akce se odehrála v pondělí na Mladoboleslavsku. 13 řidičů pochybilo!
Mladá Boleslav - Osmnáctiletý mladík skončil v pondělí ráno v rukou policie, když se v Mladé Boleslavi vloupal do restaurace.
Polom /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ – Tragická dopravní nehoda se těsně v noci na úterý mezi obcemi Bělotín a Polom. Srazila se tam čtyři vozidla. Dva řidiči ve věku 25 a 37 let havárii nepřežili.