Vůně barev láká i dospělé
Český Krumlov - Další díl seriálu Českokrumlovského deníku Prima spolky Krumlovska.
Český Krumlov - Další díl seriálu Českokrumlovského deníku Prima spolky Krumlovska.
Pelhřimovsko – Kuželkářská sezona má za sebou prolog v podobě prvních kol.
Český Krumlov - Českokrumlovští v divizní premiéře doma zdolali Chotoviny.
Český Krumlov - Mnozí lékaři z ciziny končí v České republice u těžké manuální práce.
Rožmberk nad Vltavou - I sedmdesát parkovacích míst pod hradem v Rožmberku bylo výletníkům málo.
České Budějovice – Michaela Kubíčková a Michaela Mádlová, mladé volejbalisty z českobudějovické Madety, se již pilně připravují na novou sezonu pod sítí.
Lhenice - Béčko krumlovského Slavoje se představilo na trávníku neporaženého týmu „peckářů“ a vrátilo se s prázdnou. Lheničtí se výhrou posunuli na první místo.
Český Krumlov - Některé zahraniční karty zahrnují až sto padesát různých možností.
Veltrusy - Dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili vylovil z umělého kanálu ve Veltrusech veselský kajakář Richard Hála.
Český Krumlov – Po vítězství v okresním derby nad Prachaticemi zajížděli čkyňští fotbalisté na hřiště lídra soutěže. Sehráli dobrý zápas a sahali po třech bodech.
Český Krumlov - Krumlovský lídr tabulky hostil nepříjemný tým Čkyně.
Český Krumlov - Ivo Kašpárek kontroluje útroby školy a její zařízení už od šesti hodin od rána.
Český Krumlov - Díky bodové kartě je možné parkovat ve městě levně, ale to málokdo ví.
Český Krumlov - Připravovaná výstava je nejrozsáhlejším projektem za posledních osmadvacet let.
Výstavu Příběh města Český Krumlov si návštěvníci českokrumlovského Regionálního muzea měli původně užívat už od června letošního roku.
Jižní Čechy - Regionální Deník v srpnu vyhlásil soutěž o vstupenky na prachatický charitativní koncert Karla Gotta, který se uskuteční v úterý 14. září v Národním domě v Prachaticích
Jižní Čechy - Regionální Deník v srpnu vyhlásil soutěž o vstupenky na prachatický charitativní koncert Karla Gotta, který se uskuteční v úterý 14. září v Národním domě v Prachaticích
Český Krumlov - Kritika ocenila, že před otáčivým hledištěm v Krumlově se už nehrají jen líbivé tituly, ale i kusy se silným tématem. Sezona na krumlovské točně, kterou o víkendu uzavřela loutkohra s třetím dílem Kašpárka v rohlíku, byla pro Jihočeské divadlo úspěšná. I když přišlo 51 614 diváků, tedy o zhruba šest tisíc méně než loni, do pokladny přibylo o 200 tisíc korun více, něco málo přes 28 milionů. V rozpočtu divadla jde o pětinu všech příjmů.
Zubčice - Na dni řemesel slavily úspěch bušení do kovadliny, výroba korálků či oblékání figurek.
Český Krumlov - Kritika ocenila, že před otáčivým hledištěm v Krumlově se už nehrají jen líbivé tituly, ale i kusy se silným tématem.
Kájov - Třetí třídu mateřské školy vybudovali Kájovští za 4,07 milionu korun.
Českokrumlovsko - Na úřad práce začínají přicházet kromě jiných lidé propuštění z papíren ve Větřní.
Český Krumlov - Krumlovští zastupitelé se v zásadních tématech města nedokázali dohodnout.
Jižní Čechy – V 5. kole krajského přeboru fotbalistů Veselí vyloupilo píseckou rezervu. Vedoucí Český Krumlov ztratil doma bod se Čkyní.
Věžovatá Pláně - Další díl Expedice Českokrumlovského deníku: tentokrát do Věžovaté Pláně.
Jižní Čechy - Dvojice bratrů využívala volnéhranice k tomu, aby páchala zločiny i v sousedním Rakousku. Naštěstí už spadla klec.
Český Krumlov - V rámci sobotního Dne s handicapem se ve městě konaly speciální prohlídky.
Český Krumlov - Dvoudenní přehlídka rockové muziky a motorek Garden Party se v pátek a v sobotu přestěhovala ze Slap, kde se konaly předcházející ročníky, do Starých Dobrkovic u Českého Krumlova.
České Budějovice /FOTOGALERIE/ - V jihočeské metropoli otevřela v sobotu dveře řada památek. Dle prvních odhadů přilákaly kolem pěti tisíc lidí.
Český Krumlov - Originální projekt zkouší českokrumlovské gymnázium.
Český Krumlov - Peníze jsou, jen je najít, tvrdí jedni. Není kde brát, tvrdí jiní.
Koho volit? Toť otázka. Velmi často se v souvislosti s komunálními volbami říká: Volte osobnosti, nikoliv strany.
Saarbrücken, Prešov - Badmintonisté SKB Český Krumlov na prahu nové sezony otestovali stávající formu při mezinárodních turnajích v Německu a na Slovensku.
Český Krumlov – Když 24. července 1768 přijel kočárem do Krumlova na svatební návštěvu Jan Schwarzenberg, hrály k tomu dva lesní rohy, dva fagoty a čtyři hoboje.
Český Krumlov - Na oba zloděje byl vydán evropský zatykač.
Český Krumlov - Parta milovníků motorek obdarovala Nemocnici Český Krumlov.
Český Krumlov - Závodníci SK Vltava byli vidět při šampionátech dospělých a žáků i závodech raftů.
Český Krumlov - Fotbaloví žáci krumlovského Slavoje se zatím v krajském přeboru prezentují rozdílně.
Český Krumlov - Vietnamka vystudovala vysokou pedagogickou školu. Pak odešla prodávat do Čech.
Lažiště – Domácí borci si připsali první veledůležité tři body. Po dvou nelichotivých porážkách s prachatickým Tatranem a Českým Krumlovem potřebovali Lažišťáci na domácí půdě nutně bodovat. Soupeřem jim byl tentokrát mladý tým písecké rezervy. Ačkoliv se po půlhodině mohlo zdát, že je rozhodnuto, nakonec bylo ještě k vidění pořádné drama.
Český Krumlov - Osmdesátiletá Libuše Marková si řekla, že je třeba prohýbat si tělo.
Příbram - Čtvrté dějství republikové soutěže zavedlo mladíky krumlovského Slavoje na umělku rezervních týmů ligové Příbrami.
Oddíl kanoistiky SK Vltava Český Krumlov už pomalu může bilancovat končící sezonu 2010, která byla z mnoha pohledů přelomová a vpravdě historická.
Český Krumlov - Ve městě se v sobotuuskuteční Den s handicapem. Každý si může vyzkoušet, jaké to je žít s nějakým postižením.
Pasov - Na „stezku do korun stromů“, originální rozhlednu v příhraničním Neuschönau, v neděli přišlo rekordních 5200 návštěvníků.
Český Krumlov - V předvečer letošních Svatováclavských slavností bude 23. září v českokrumlovském Regionálním muzeu zahájena výstava Příběh města Český Krumlov jako pokračování akcí k loňskému sedmistému výročí města.
Českokrumlovsko - Víkendové zápasy fotbalových týmů z okresu komentuje Miroslav Schönkypl.
Český Krumlov - Patronem tam prý dlouho býval Perlový skřítek, který chránil mlýn i perlorodky.
Český Krumlov - Jsou místa, do kterých se vozíčkář nemá šanci bez pomoci jiného prakticky dostat.
Velešín /POMNÍČKY PODÉL CEST/ - Pavel Hošek z Velešína měl rád hokejbal.Medaile teď visí přes jeho fotku