Humpolec zazářil, udolal Strakonice
Humpolec – Cenného výsledku dosáhli hokejisté Humpolce v rámci jihočeského přeboru. V nesmírně dramatickém zápase se jim povedlo porazit druhý tým tabulky Strakonice.
Humpolec – Cenného výsledku dosáhli hokejisté Humpolce v rámci jihočeského přeboru. V nesmírně dramatickém zápase se jim povedlo porazit druhý tým tabulky Strakonice.
Velešín - Kriminalisté z Českého Krumlova pátrají po pachateli loupežného přepadení.
Strakonice - Obránce HC Strakonice se trefil jako přes kopírák.
Český Krumlov - „Učím jenom předškolní děti a má dcerka je mým parťákem,“ říká umělkyně.
Strakonice - Útočník Strakonic Karel Procházka proti Českému Krumlovu vypomohl v obraně.
Humpolec, Strakonice /FOTOGALERIE/ - Hokejisté Strakonic podlehli ve víkendovém dvojkole předposlednímu Humpolci venku 3:4. Doma ale porazili vedoucí Český Krumlov 5:2.
Český Krumlov - Krumlovští hokejisté v posledním domácím utkání tohoto roku nepotvrdili roli favorita.
Příbram – Z téměř sedmdesáti heren zůstane v Příbrami jen čtyřicet. V budoucnu se možná tento počet ještě sníží. V rámci prevence kriminality a na žádosti obyvatel města radnice zakázala provozování hracích automatů celkem už ve 29 podnicích. S automaty nemusejí herny přestat okamžitě, deseti z nich se však už termín definitivního zákazu nadobro přiblížil.
Jihočeský kraj – Hokejový krajský přebor měl o víkendu na programu dvě kola. Utkání Božetic s Velkou Radouní bylo odloženo na 31. ledna.
Český Krumlov - Charitativní akce a bleší trh pomůže hornoplánskému dětskému domovu.
Strakonice - Ve víkendovém dvojkole Strakonice podlehly nejprve předposlednímu Humpolci na jeho ledě 3:4, chuť si spravily proti prvnímu Českému Krumlovu, nad kterým doma zvítězily 5:2.
Český Krumlov - Ve městě není o očkování proti prasečí chřipce zájem.
Český Krumlov - Další výraznější sportovní úspěch slaví českokrumlovské gymnázium.
Český Krumlov - Z centra města dokonce zmizel i jeden z nazdobených smrčků.
Český Krumlov - Badmintonoví junioři SKB obsadili v krajském přeboru družstev první dvě místa.
Český Krumlov - Po prvním kole badmintonového KP žáků vede áčko SKB Č. Krumlov, Křemže druhá.
Český Krumlov - V hodnocení neziskové zdravotnické organizace bodovaly jihočeské nemocnice.
Strakonice - Strakonice čekají dva zápasy během dvou dní. V sobotu 12. prosince hrají v Humpolci, v neděli od 17 hodin hostí ve šlágru kola vedoucí Český Krumlov.
Českokrumlovsko - Stále největší relativní nemocnost v jižních Čechách je v našem regionu.
Český Krumlov - Dlouholetý předseda FK Slavoj Český Krumlov Josef Lovčík slaví v sobotu sedmdesátku.
Český Krumlov - Charitě a současně i příjemné zábavě bude patřit dnes Travellers´ Hostel v Českém Krumlově.
Český Krumlov - Rušeni pučením aneb Pozemské titěrnosti trochu jinak.
Vysočina – Náměšťský zámek je jednou ze 136 významných památek v republice, na kterých leží nařízení exekuce.
České Budějovice - Osud Mariánského náměstí není lidem lhostejný
Vysočina – Hrad Lipnice nad Sázavou je jednou ze 136 významných památek v republice, na kterých leží nařízení exekuce.
Český Krumlov - Netradiční zásah zažili českokrumlovští profesionální hasiči.
Holubov - Lidé mají nyní další možnost, jak lépe poznat krásy Blanského lesa.
Český Krumlov - Ve čtvrtém kole šachové druhé ligy narazili šachisté ŠK Český Krumlov v jihočeském derby na Sokol Tábor.
Jižní Čechy - Správci jihočeských historických objektů žádná omezení a problémy nepocítili.
Český Krumlov - Volejbaloví junioři VSK sehráli s favoritem z České Třebové dvě čtyřsetové bitvy, jednou výhrou si udrželi páté místo v tabulce 1. ligy.
Přísečná - Hasiči z Přísečné se mohou pochlubit silným ženským družstvem.
Telč – Telčský zámek je jednou ze 136 významných památek v republice, na kterých leží nařízení exekuce. Kromě památky UNESCO stejnou nálepku letos v březnu dostali ještě například Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Lipnice nad Sázavou či Karlštejn, Litomyšl, Český Krumlov nebo Hluboká nad Vltavou.
Český Krumlov - I když vás policisté při krádeži neodhalí, svátky vám může znepříjemnit silný zápach.
Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou - Okresní hokejové soutěže hrané na krumlovském a hlubockém ledě si odškrtly další tři zápasy základní části.
Budíkovice - Historie málokteré obce na Třebíčsku sahá osm století zpět. Srubová obec stála dle historických pramenů na místě dnešních Budíkovic už v roce 1227. Od té doby byla mnohokrát vypálena a znovu vstala z trosek a popela. Kolem roku 1800 vypukl požár na horní straně vsi, která pak z poloviny vyhořela.
Pelhřimov – Sedm korálků navlékli na vítěznou šňůru divizní kuželkáři pelhřimovského Spartaku. Podzimní derniéra se jim ale nepovedla, prohráli na drahách svého největšího soka Soběnova.
Český Krumlov - Blížící se devadesáté výročí svého klubu oslavili českokrumlovští turisté stylově.
Českokrumlovsko - Celkem bída. Tak komentují letošní předvánoční čas z hlediska obchodu někteří prodejci.
Vimperk – Hokejisté Vimperka potřetí po sobě prohráli. Prohráli s prvním týmem tabulky a na vítězství i přes snaživý výkon celého mužstva prostě neměli. Největší překážkou jim byl v brance Krumlova excelentně chytající Lukeš který kapituloval až pouhých osmnáct vteřin před koncem zápasu.
Český Krumlov - Sabina Milová z Českého Krumlova miluje svůj sport, do kterého dává maximum.
Klatovy – Na početnou marodku doplatila o víkendu hlavně obě juniorská hokejová mužstva.
Český Krumlov - Bývalý student českokrumlovského gymnázia získal významnou cenu.
Českokrumlovsko - Lidé, kteří protahují lyžařské trasy, se bojí bezohledného ničení své práce.
Český Krumlov - Občanská sdružení částečně nahrazují to, co by měl zařídit stát. Někdy je to ale nutné.
České Budějovice – Cizinecká policie pokračuje ve vracení občanů Slovenské republiky, kteří neoprávněně pobývají v našem kraji.
Suché Vrbné - Fotbaloví mladší žáci českokrumlovského Slavoje startovali na jednom z nejlépe obsazených halových turnajů v kraji, který pořádala budějovická Lokomotiva v rozměrné suchovrbenské sportovní hale.
Strakonice - Nová posila hokejistů Strakonic Libor Nikodém se hned v obnovené premiéře u Otavy zapsal do střelecké listiny.
Strakonice - Ve šlágru 13. kola krajské ligy rozstřílely druhé Strakonice doma třetí Tábor B 6:1 (2:0, 1:1, 3:0). Prosadila se i posila Libor Nikodém.
Český Krumlov - Divadelník Jiří Pokorný předal štafetu rozhovorů Janě Holcové z Českého Krumlova.
Čkyně – Třetí rok v soutěži bývá nejnáročnější, čehož si byli vědomi i čkyňští fotbalisté v krajském přeboru.