Strakonice - Hokejisté Strakonic vyhráli osmý zápas v řadě, v tabulce jsou první s náskokem šesti bodů. Hattrickem se blýskl útočník Václav Samek. HC Strakonice – HC Slavoj Český Krumlov 6:0 (1:0, 3:0, 2:0).
Český Krumlov - Na sklonku odcházejícího starého roku se hala krumlovského Tenis Centra na Chvalšinské silnici proměnila v nohejbalové kolbiště – a hrál se turnaj trojic.
Český Krumlov – Do ulic Českého Krumlova už opět vyrazilo několik skupin koledníků se zapečetěnými pokladničkami, aby získali peníze pro Českou katolickou Charitu Tříkrálovou sbírkou.
Českokrumlovsko - Sněhová nadílka se Českokrumlovsku vyhnula obloukem. Hlavní silnice jsou většinou suché a vymrzlé. Ani neděle nepřinesla větší problémy.
Českokrumlovsko - Loučovičtí hrající v azylu usilují o návrat do nejvyšší soutěže, Českokrumlovští figurují v divizi na třetím místě a chtějí do třetí ligy.
Český Krumlov - Na Silvestra krátce před polednem ožila krumlovská umělka tradičním přátelským utkáním příznivců dvou odvěkých rivalů – táborů Sparty a Slavie.
Jindřichův Hradec - Hokejisté Velké Radouně uzavřeli těsně před Vánocemi kalendářní rok cenným vítězstvím nad nebezpečnou Soběslaví 7:5, čímž učinili poměrně výrazný krok k postupu do play off krajského přeboru.
Frymburk - Silvestrovské půlnoční setkání občanů Frymburka uprostřed obce změnil krátce po půlnoci mladý řidič osobního auta z oslav na chvíle bolesti a strachu.
České Budějovice - Ohlušující rány z vybuchujících petard, bílý kouř se zápachem síry, po zemi kousky odpálených rachejtlí a rozlitý alkohol – tak to na Silvestra úderem půlnoci vypadalo na náměstí Přemysla Otakara II.
Český Krumlov - Téměř čtyři tuny darovaného krmiva a více než 15 tisíc korun vybraných na podporu činnosti městského útulku, to je výsledek Psích Vánoc, tedy každoroční českokrumlovské adventní akce. Ta se letos konala 19. prosince.
Český Krumlov - Austrálie - „Po odjezdu z Kalgoorlie mě předjíždí auto a zastavuje. Vystupují dva lidé – jsou z Českého Krumlova,“ popisuje cestovatel Roman Vít.
Česko - Všichni obyvatelé neprožívali Vánoce a Štědrý den stejně. Zatímco většina národa nevybočuje z českého schématu: zdobení stromku, pohádky, Štedrovečerní večeře, rozbalování dárků, televize a popřípadě půlnoční mše, mnozí lidé prožívají Vánoce jinak.
Českokrumlovsko - „U nás ve Vietnamu nesněží od hlavního města až dolů na jih. Pouze na severu,“ nastínil včera jeden z vyšebrodských usedlíků vietnamského původu Tung Nguyen Mau.