Přibyslav - Vysílání místní televize, archiv občasníku včetně archivu vysílání přibyslavské televize lze najít na přibyslavských webových stránkách, které v tradiční soutěži kraje Vysočina Zlatý erb získaly první místo.
Šumperk /VIDEOANKETA, FOTOGALERIE/ - Sametový milník naší historie z roku 1989 ve fotografiích a dokumentech ze Šumperka a Zábřehu. To je výstava Jaký byl listopad 89, která v pondělí 26. října začala v šumperském muzeu.
Klášterec nad Ohří /ROZHOVOR/ - Sedmnáctiletá Kristýna Rabštejnková si z finálového večera přivezla titul Miss silueta. Jak svůj velký večer prožívala? Chomutovský deník jí položil několik otázek.
Slušovice - Každý, kdo zavítá už ve středu od 10 do 11 hodin na dostihovou dráhu ve Slušovicích, bude mít možnost se zúčastnit natáčení několika scén nového rodinného seriálu Znamení koně.
Ústí nad Labem - V úterý budou novým klubem U Leguána rezonovat rockové tóny. V rámci Papučpárty vystoupí tři formace: art rockoví Mystream, punkoví Livin Targets z Německa a hlavní hvězda večera, protřelí rockeři Sunshine.
Valašské Meziříčí - Láska kvete v každém věku. Na nikoho se okřídlené rčení nehodí lépe než na Ludmilu Martinákovou a Otta Erbana, kteří si v pondělí řekli novomanželské „ano“ v Domově pro seniory v Podlesí u Valašského Meziříčí.
Prostějovsko /SOUTĚŽ, ANKETA/ - Oblíbená soutěž souboj tváří se opět vrací v novém kabátě. Lépe řečeno v nových plesových šatech. Tentokrát se v ní utkají výhradně dívky, které se letos zúčastnily Kurzů tance a společenské výchovy, které právě probíhají v Tanečním klubu Jiřího Šindlera v Olomoucké ulici.
Liberec /FOTOGALERIE/ - „Vzájemná pomoc je lékem duše,“ takové je motto akce, která začala včera na několika místech v Liberci pod názvem Týden s Tulipanem. Cílem šestidenní akce je přiblížit širšímu okolí činnost sdružení a ukázat návštěvníkům, že i s handicapem se dá žít.
Uhlířov /TÉMA, FOTOGALERIE/ – Vlastně to byla náhoda. Jeho vášní je cyklistika, profesí je někde úplně jinde, k zemědělství nikdy nepřičichl, a jak sám říká, nerozumí mu.
Valašské Meziříčí - Láska kvete v každém věku. Na nikoho se okřídlené rčení nehodí lépe než na Ludmilu Martinákovou a Otta Erbana, kteří si v pondělí 26. října řekli novomanželské „ano“ v Domově pro seniory v Podlesí u Valašského Meziříčí.
Zlín /FOTOGALERIE/ – Fotografie ukazující život v Nepálu a také tamní rukodělné tradičně vyráběné předměty výrobky si mohou prohlédnout návštěvníci zlínského Muzea jihovýchodní Moravy. Výstavu připravilo v Praze sídlící humanitární sdružení Namasté Nepál.
Prachatice /FOTOGALERIE/ - Letošní podzimní prázdniny budou v areálu Domu dětí a mládeže v Prachaticích patřit oslavám čtyřicátého výročí. Tak dlouho totiž již toto zařízení sídlí v Ševčíkově ulici.
Krkonoše, Pojizeří - Soutěž o nejhezčí miminko: Každý týden vložíme do stránek s fotografiemi hlasovací kupon se jmény novorozenců s pořadovým číslem a naši čtenáři vyberou to nejhezčí za daný měsíc.
Chomutov - Před více než měsícem zahájilo provoz Café Atrium, které sídlí v prostorách chomutovské knihovny. Od ostatních kaváren ve městě se liší v tom, že v ní obsluhují lidé se zdravotním handicapem, kteří získávají pod odborným dohledem své první pracovní zkušenosti.
Slušovice - Každý, kdo zavítá už ve středu od 10 do 11 hodin na dostihovou dráhu ve Slušovicích, bude mít možnost se zúčastnit natáčení několika scén nového rodinného seriálu Znamení koně.
Prostějovsko /FOTOGALERIE/ -Čtvrtý říjnovývíkend bylnaProstějovskuve znamení celé řady zajímavých akcí.Mohli jste si například zajet doMostkovic vysvětit prapor, podívat se na slavnost svatého Huberta do Plumlovači v Prostějově navštívit domácí utkání prvoligových volejbalistek.
Zlín /FOTOGALERIE/ – Fotografie ukazující život v Nepálu a také tamní rukodělné tradičně vyráběné předměty výrobky si mohou prohlédnout návštěvníci zlínského Muzea jihovýchodní Moravy. Výstavu připravilo v Praze sídlící humanitární sdružení Namasté Nepál.
Loštice - Přesně sedmdesát let poté, co ji nacisté nechali odsekat a místo po ní zamalovat, se židovská hvězda do štítu loštické synagogy vrací. Umožnila to další fáze opravy památky, která právě vrcholí. Dvě stě let stará budova se po nové střeše a výměně oken dočká nové fasády a už nebude městu pro ostudu.
Litoměřice /FOTOGALERIE/ - Litoměřice jako jediné město v České republice slavilo v sobotu padesáté narozeniny britského automobilu Minicooper. PROHLÉDNĚTE SI FOTOGRAFIE!
Malšova Lhota - /DOPLNĚNA FOTOGALERIE A VIDEO/ Nahlédnout do zákoutí Základní a Mateřské školy v Malšově Lhotě, zavzpomínat na dávné doby a ochutnat přitom posvícenské koláče bylo možné o uplynulém víkendu.
Ústí nad Labem -Za unikátní, ale také bezesporu ostudný, má většina Ústečanů Mariánský lom. Kromě toho, že přispívá ke zvyšování hlukové zátěže, přispívá do už tak dost znečištěného ovzduší v Ústí nemalou měrou emisemi prachových částic.
Ústí nad Orlicí - /OBRAZEM/ Pozoruhodná expozice nazvaná Šlitr & Suchý „Co namalovali“ (malby, kresby, grafiky, ilustrace, fotografie, dokumenty) byla slavnostně otevřena v pátek navečer v Galerii pod radnicí v Ústí nad Orlicí.
Lochenice - /DOPLNĚNA FOTOGALERIE/ Ani chladné počasí neodradilo obyvatele malé vsi nedaleko Hradce Králové od posvěcení obecních symbolů. Svůj úžasi nadšení z počtu lidí, kteří se v kostele sešli, neskrýval ani místostarosta Miloš Nepilý.
Plzeň - Ne, ne, hokejistům Plzně můžete vyčítat leccos. Ale jen tak se zlomit nedají. Znova to potvrdili v nedělním utkání s pražskou Slavií ve 20. kole extraligy.
Dobšice - Letošní dobšické posvícení se stalo zároveň vyvrcholením obecních projektů, u kterého nechyběla zahraniční návštěva. Gruzinská vyslankyně se zúčastnila otevření naučné stezky i nové expozice v obecním domě.
Klatovy /AKTUALIZOVÁNO/ - Ve 12. kole krajského přeboru hostili fotbalisté Klatov soupeře z Horní Břízy. Klatovy byly před zápasem s šesti body a jedním odloženým zápasem na posledním místě, jejich soupeř byl v tabulce dvanáctý.
KRNOV - Poslední soutěžní klání kampaně Krnov – město stromů byla fotosoutěž Strom, stromy Krnova. Do soutěže dorazilo celkem 55 fotografií od devíti autorů.
Okres Louny - Vážení rodiče, díky vstřícnosti žatecké porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších občánků lounského okresu. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.