
Dvě vážné bouračky a úraz elektřinou v Boleslavi!
Mladá Boleslav - Záchranáři v Mladé Boleslavi měli odpoledne napilno, po nehodě na železnici zasahovali také u muže zraněného elektrickým proudem a střetu čtyř vozidel.
Mladá Boleslav - Záchranáři v Mladé Boleslavi měli odpoledne napilno, po nehodě na železnici zasahovali také u muže zraněného elektrickým proudem a střetu čtyř vozidel.
Květná - Policisté vyšetřují příčinu havárie osobního vozidla Ford.
Rýmařovsko - Štěstí v neštěstí měl muž, který se topil v rybníku v Rýmařově. Na jeho volání o pomoc zareagovalo hned několik lidí a to mu zachránilo život, který už visel doslova na vlásku.
Přeštice-Zastávka /AKTUALIZOVÁNO/ - Další smrtelná nehoda po necelých třech měsících zastavila ve středu v půl deváté ráno dopravu na železničním přejezdu v Přešticích–Zastávce. Osobní auto tu opět vjelo na koleje ve chvíli, kdy drnčel a blikal semafor.
Ostrava- U nezvyklé nehody zasahovali v úterý ostravští hasiči. Pomáhali polskému kamionu, pod kterým se v Ostravě-Třebovicích propadla zámková dlažba.
Kroměříž – Rychlá záchranná služba musela odvézt šestašedesátiletého řidiče, který ve středu 1. září před devátou hodinou ráno na Milíčově náměstí v Kroměříži naboural do dodávky. Nebyl ovšem zraněn při střetu, za volantem zkolaboval.
Praha 5 - Lidé v několika ulicích páté městské části byly bez vody, prasklý vodovod už je opravený.
ČR - Podle předběžných policejních statistik zahynulo na českých silnicích za oba prázdninové měsíce 168 lidí. Je to o 18 obětí nehod více než loni.
Jeřišno, Maleč – Materiální pomoc v podobě zednického nářadí, spojovacího materiálu, zakrývacích plachet, ale i školní potřeby, odvezli do Heřmanic u Frýdlantu zástupci dvou obcí Jeřišna a Malče na Chotěbořsku.
Zloději jsou vynalézaví, někteří předvádí velké výkony. Kuriózní jsou idopravnínehody
Tanvald, Smržovka– Rychlost se nevyplácí.
Odry, Suchdol nad Odrou - Po šestašedesáti letech vyzdvihli z pole u Oder suchdolští historikové německou stíhačku Messerchmitt, která havarovala 17. prosince 1944 při leteckém souboji s americkými stíhači.
Žďársko – Ke dvěma střetům aut se zvěří došlo během dvou dní na konci uplynulého týdne. Úhynem srnce a poškozeným vozem BMW skončila nehoda, která se stala mezi Vojnovým Městcem a Škrdlovicemi na Žďársku.
Hradec Králové – V první den nového školního roku se na vytipovaných přechodech poblíž základních škol objeví nejen strážníci Městské policie Hradec Králové, ale i hlídky republikové policie dohlížející na bezpečné přecházení dětí.
Slavkov u Brna - Škody za desítky milionů, vytopené domy a sklepy, poničená zámecká zeď. Takové jsou ve zkratce následky letošních květnových záplav ve Slavkově. Asi jen politický sebevrah by toto téma číslo jedna v letošních komunálních volbách ignoroval.
Liberecký kraj – Na velkou vodu se podle krajského šéfa Asociace samostatných odborů Milana Šubrta vymlouvají iněkteré firmy, které ale nedávná ničivá povodeň nezasáhla
Město Touškov, Čeminy - Hasiči k tragédii vyjížděli v úterý večer
Liberec– Na velkou vodu se podle krajského šéfa Asociace samostatných odborů Milana Šubrta vymlouvají iněkteré firmy, které ale nedávná ničivá povodeň nezasáhla.
Praha- České dráhy budou od 20. září platit pasažérům vlaků SuperCity, EuroCity a InterCity odškodné tehdy, pokud bude mít vlak vinou drah zpoždění nebo nesplní požadavky na kvalitu, například nebude fungovat klimatizace.
Little Rock - Tříčlenná posádka zdravotnického vrtulníku v úterý zahynula, když se v americkém státu Arkansas jejich stroj zřítil. V době nehody helikoptéra letěla pro pacienta a na palubě byli kromě pilota pouze lékaři, uvedl zpravodajský server CNN.
Ostrava/FOTOGALERIE/ - Dopravní komplikace způsobila nehoda, která se stala v úterý před polednem poblíž jedné z ostravských nejfrekventovanějších křižovateku vodárny v Nové Vsi.
Chomutovsko - 2 700 000. Tolik jste si otevřeli stránek internetové verze Chomutovského deníku od začátku roku do včerejšího dne.
Liberec - Při bleskových povodních nasadilaarmádana pomoc lidem téměř osm stovek mužů. S čím se potýkali, řekl v rozhovoru pro Deník velitel Krajského velitelství v Liberciplukovník Josef Kulovaný.
Liberec - Na velkou vodu se podle krajského šéfa Asociace samostatných odborů Milana Šubrta vymlouvají i některé firmy, které ale nedávná ničivá povodeň nezasáhla.
Liberec– Na velkou vodu se podle krajského šéfa Asociace samostatných odborů Milana Šubrta vymlouvají iněkteré firmy, které ale nedávná ničivá povodeň nezasáhla.
Pardubice - K vážné vyhlížející dopravní nehodě došlo v pondělí ráno na křižovatce u Anenského podjezdu v Pardubicích.
Ústí nad Labem /ŽILI V ÚSTÍ/ - Strohschneider byl císařským pilotem. Zabil se při přistání na ohněm osvětlenou dráhu.
Orlickoústecko – Během uplynulého víkendu vyjížděli policisté ústecké nehodovky ke třem závažnějším nehodám.
Krnov /FOTO/ - V Krnově se v úterý stala dopravní nehoda. Žena, která zůstala zaklíněna v jednom z vozů, utrpěla vážná zranění.
Třebíč - Co mají Třebíč a Benátky společného? Pokud někdo o Třebíči řekne, že to je město kanálů, nemyslí tím město na způsob Benátek, nýbrž nešikovně řešený odvod vody. Kanály uprostřed silnice, nebo jako naschvál zrovna v místě, aby do nich auto najelo kolem, jsou jakousi neoficiální městskou specialitou. Říká se dokonce, že nikde jinde takových vypečených míst není tolik, jako v Třebíči.
Dejvice - V Praze se v úterý ráno stala dopravní nehoda dvou autobusů a dvou osobních aut. Při kolizi se zranilo šest lidí.
Krnov /FOTO/ - Na křižovatce ulic Rooseweltova a Jiráskova v Krnově se v úterýdopoledne stala vážná dopravní nehoda tří aut, při niž byla vážně zraněna pětašedesátiletá žena.
Tvarožná Lhota - Ve čtvrtek 26. srpna poblíž Tvarožné Lhoty havaroval automobil Hyundai i20.
Lužany – Doslova černý víkend absolvovaly tři hvězdy českého automobilového sportu.
Chile - Obří vrtačka vyhloubila prvních 15 metrů do tvrdé skály, která odděluje 33 zavalených chilských horníků od okolního světa. Vyvrtáním šachty o délce kolem 800 metrů chtějí chilští odborníci otevřít uvězněným lidem cestu ke svobodě, kterou jim 5. srpna uzavřel důlní zával.
Bělohradsko - V pátek 27. srpna jela ve večerních hodinách sedmačtyřicetiletá řidička osobním vozidlem Škoda Fabia ve směru od Lázní Bělohradu na Pecku.
Rychnovsko - Žáci jdou ve středu do školy, městští strážníci budou hlídat přechody. Nebezpečí však číhá všude, nejenom před školou.
Sukorady - Kuriózní nehoda se stala v noci z pondělí na úterý.
Praha - V srpnu zemřelo na silnicích 62 lidí, nejméně za 21 let. Začátek prázdnin byl však více tragický. První prázdninový měsíc letos na silnicích zahynulo 104 lidí.
ČR - Pokud se uskuteční všechny plánované vládní škrty státních investic, hrozí kolaps českého stavebnictví. O práci můžou přijít až desítky tisíc lidí. Na tiskové konferenci to v pondělí řekli představitelé Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS).
Benešovsko - V celé České republice zahynulo při víkendových nehodách osm lidí. Svým dílem "přispělo" i Benešovsko. Na silnicích tu zemřeli čtyři lidé.
Praha 5 - Havárie na Kopanině komplikovala život tisícům lidí, pomoci museli i hasiči. Dodávka vody fungovala špatně.
Praha 5 - Havárie na Kopanině komplikovala život tisícům lidí, pomoci museli i hasiči. Dodávka vody fungovala špatně.
Frýdek-Místek - Začátek školního roku je tradičně spjat s dopravně-bezpečnostní akcí „Zebra se za tebe nerozhlédne“. Během ní budou policisté a strážníci dohlížet na žáky a studenty u přechodů pro chodce i na Frýdecko-Místecku.
Písečná /FOTOGALERIE/ – Těžké zranění dvacetiletého cyklisty s dobou léčení až půl roku. Takový je výsledek havárie, která se stala v pátek 27. srpna kolem třinácté hodiny mezi Písečnou a Širokým Brodem na Jesenicku.
Karlovy Vary – Na mostě v Doubí havaroval kamion s pivem.
Česká Ves – Stádo krav zastavilo v neděli 29. srpna večer na hodinu a půl provoz na železnici mezi stanicemi Jeseník a Písečná.
Náchod /FOTOGALERIE/– Prestižní soutěž Muž roku, která je součástí charitativní akce Den dobrých skutků, přilákala v pátek večer do náchodského divadla desítky lidí. Někteří z nich zasedli do porotcovských křesel, jiní vystoupili na mola coby soutěžící, další se spokojili s rolí diváků.
Kanada - Američtí vědci přerušili expedici k vraku Titaniku a zamířili zpět do kanadského přístavu Saint John's. K návratu je přinutily špatné počasí a silné vlny, které do oblasti přinesl hurikán Danielle. Expedice by měla pokračovat za několik dní, uvedla agentura AP.
Jičínsko – Oblastní charita Jičín částečně přehodnotila využití letošní Tříkrálové sbírky a 22 000 korun zaslala na účet Oblastní charity Liberec.