Ostravák vletěl do fábie
BORŠOV - Skupina dopravních nehod vyjížděla v úterý k pěti dopravním nehodám.
BORŠOV - Skupina dopravních nehod vyjížděla v úterý k pěti dopravním nehodám.
MOST - Ke střetu vozidel Peugeot 206 a Škoda Octavia došlo v ulici Moskevská v Mostě - na křižovatce s ulicemi Jiřího z Poděbrad a Bělehradská
HONBICE/CHRUDIM - Policie ČR hledá opětovně na Chrudimsku několik hříšníků, kteří utekli od odpovědnosti.
HEŘMANICE - Policisté pátrají po řidiči, který byl v pondělí v 8.20 hodin účastníkem dopravní nehody u obce Heřmanice a ujel od ní. Šofér osobního automobilu, kterým byla pravděpodobně Toyota šedé metalízy, dostal na vozovce pokryté rozbředlým sněhem smyk.
SVITAVY - Během středečního dne se ve svitavské regionu obrátilo na policii 13 občanů, převážně oznamovali spáchané majetkové trestné činy a dopravní nehody.
ROKYCANY - Další katastrofa dopadla na rokycanské školství a zároveň kapsu města. PoZŠ v ulici Míru je to tentokrát uzavření druhého pavilonu mateřinky v Čechově ulici. O havárii, která podle předběžných odhadů spolkne možná 300 tisíc, se postarala prasklá hadička splachovače WC.
CHEB - Oběť museli z pod automobilu vyprostit hasiči
ŠILHEŘOVICE, HLUČÍN - Neznámý pirát silnic srazil dvě u silnice stojící ženy. Ty po nárazu odlétly do hlubokého příkopu a jedna z nich náraz a následující let odnesla vážným zraněním.
VELKÁ BÍTEŠ - Policisté už znají viníka tragické dopravní nehody, k níž došlo v polovině srpna mezi Rudou a Velkou Bíteši.
Přechodů pro chodce u kruhových objezdů v Liberci můžou využívat snad jen sebevrazi. Asi nejlepším příkladem proč tomu tak je, je kruhový objezd nedaleko terminálu MHD ve Fügnerově ulici. Řidiči, kteří odbočují z kruhového objezdu do ulice Na Pláni (pokračující do ulice Dr. Milady Horákové) nemají bezpečný výhled na chodce, kteří se chystají po přechodu přejít přes vozovku.
OPATOV - K vážné dopravní nehodě došlo v Opatově na Jihlavsku.
RAKOVNICKO - Ke třem dopravním nehodám vyjížděli policisté z rakovnického dopravního inspektorátu.
KOLÍNSKO - Policisté dostali ve středu 28. listopadu doslova zabrat.
CHRUDIM - Autobus zranil cyklistku, ženu odvezla záchranka do nemocnice. Na jiném místě města neznámý řidič poškodil vůz a ujel.
JIHLAVA - Při pondělní hromadné dopravní nehodě na 127. kilometru dálnice D1 u Meziříčka utrpěli zranění čtyři lidé. Tři z nich patřili k hlídce dálniční policie.
TŘEBÍČ - Simulovaná havárie v jaderné elektrárně Dukovany na Třebíčsku bude námětem rozsáhlého cvičení Zóna 2008, které se uskuteční ve dnech 10. a 11. září 2008. Cvičení se zúčastní stovky lidí, zatím není jisté, zda v některých částech nezasáhne i veřejnost, řekl novinářům hejtman Vysočiny Miloš Vystrčil.
VÝCHODNÍ ČECHY - Chrudimi se bočně střetl autobus s cyklistkou, která byla při nehodě těžce zraněna. Na Královéhradecku došlo ke střetu dvou vozidel a cyklisty, u něhož byl zjištěn dechovou zkouškou alkohol.
FRÝDEK-MÍSTEK – Kriminalistům se podařilo úplnou náhodou zadržet odsouzeného muže, který měl tu smůlu, že se zapojil do dopravní nehody ve Frýdku-Místku. Skončil ve vězení, jemuž se dosud vyhýbal, a navíc byl obviněn z pěti trestných činů.
SLOVÁCKO - Celkem pětadvacet dopravních nehod řešili o víkendu 24.-25. listopadu policisté na Slovácku. Raritou je, že u dvou byli účastni chodci a u jedné cyklista, který nadýchal 2,47 promile alkoholu.
OKRES LOUNY - Zima již naplno udeřila. V ranních hodinách se na silnicích objevuje námraza a ve výše položených místech je sníh. Silničáři drží pohotovost a situaci zvládají.
BYSTŘICE NAD OLŠÍ - K nehodě dieselové nákladní lokomotivy v železniční zastávce v Bystřici nad Olší muselo v úterý večer vyjet pět hasičských jednotek.
VRBKA - Nepříjemnou havárií skončila úterní cesta čtyřiašedesátileté řidičky osobního automobilu. Seniorka u obce Vrbka sjela ze silnice do příkopu, kde čelně narazila do mostku, následkem čehož utrpěla zranění.
ROKYCANY - Rokycanští profesionální hasiči a dobrovolníci z Blovic vyjížděli v úterýk ohlášené srážce nákladního a osobního auta v Míšově.
HAVÍŘOV - Cesta mezi Ostravou a Českým Těšínem je zase o něco bezpečnější. V půli trasy, na vrcholu Bludovického kopce v Havířově, je od pondělního odpoledne je v provozu nová okružní křižovatka.
STARÝ JIČÍN - Poněkud kuriózní nehodu prošetřovali ve středu 28. listopadu novojičínští policisté. Stala se krátce před šestou hodinou ranní na silnici I/48 u Starého Jičína.
TÁBORSKO - V noci na včerejšek (27. listopadu) potrápil sníh řidiče, kteří se bez potřebného vybavení pohybovali ve vyšší polohách okresu. Na silnicích se tvořily naváté jazyky. Problémy měly jako každou zimu kamiony v Sudoměřicích u Tábora.
HRANICE/PŘEROV - Dvě vážné dopravní nehody se staly v pondělí 26. listopadu na silnicích přerovského regionu. Při první z nich byla vážně zraněna 29letá chodkyně v Hranicích.Kdalší havárii pak došlo v Přerově, kde následkem střetu s vozidlem utrpěla těžký úraz 49letá cyklistka.
PŘEROV/HRANICE - Dvě vážné dopravní nehody se staly v pondělí 26. listopaduna silnicích přerovského regionu. Při první z nich byla vážně zraněna 29letá chodkyně v Hranicích.Kdalší havárii pak došlo v Přerově, kde následkem střetu s vozidlem utrpěla těžký úraz 49letá cyklistka.
RAKOVNICKO - Současnému zimnímu počasí odpovídala situace na silnicích rakovnického okresu. Dopravní policisté na Rakovnicku řešili devět lehkých dopravních nehod.
VÝCHODNÍ ČECHY - Skupina dopravních nehod - informace pro občany.
STARÝ JIČÍN - Poněkud kuriózní nehodu prošetřovali ve středu 28. listopadu novojičínští policisté. Stala se krátce před šestou hodinou ranní na silnici I/48 u Starého Jičína.
VÝCHODNÍ ČECHY - Chrudimi se bočně střetl autobus s cyklistkou, která byla při nehodě těžce zraněna. Na Královéhradecku došlo ke střetu dvou vozidel a cyklisty, u něhož byl zjištěn dechovou zkouškou alkohol.
VÝCHODNÍ ČECHY - Skupina dopravních nehod - informace pro občany.
LESKOVEC/KRNOV - Také strážci zákona ve dvou případech poznali, jaké to je havarovat.
CHOMUTOVSKO - První větší sněhová nadílka zasáhla města na Chomutovsku. Řidiči změnu počasí vyloženě nezvládli, dopravní policisté hlásí vysoké počty nehod. Silničáři nasadili veškerou techniku, kterou mají k dispozici.
VÝCHODNÍ ČECHY - Chrudimi se bočně střetl autobus s cyklistkou, která byla při nehodě těžce zraněna. Na Královéhradecku došlo ke střetu dvou vozidel a cyklisty, u něhož byl zjištěn dechovou zkouškou alkohol.
ČESKOBUDĚJOVICKO - V desítky dopravních nehod se v úterý zvrhl nástup zimy.
HAVÍŘOV - Stále bez výsledku je tragická nehoda, která se stala 15. října v Havířově na křižovatce Těšínské a Gagarinovy ulice v první třetině Bludovického kopce.
KARLOVARSKO - Dvanáct lidí zahynulo za deset měsíců letošního roku na silnicích Karlovarska.
JIHLAVA - Při pondělní hromadné dopravní nehodě na 127. kilometru dálnice D1 u Meziříčka utrpěli zranění čtyři lidé. Tři z nich patřili k hlídce dálniční policie.
ŽATECKO - K varující nehodě došlo v úterý 27. listopadu u Žíželic na Žatecku směrem Most na silnici I třídy č. 27. Varující na této nehodě je skutečnost, že na VW Golf byly obuty ještě letní pneumatiky a všude kolem nasněženo…
ŠUMPERSKO - Nejnebezpečnějším silničním úsekem na Šumpersku je silnice první třídy číslo 11 mezi obcemi Bludov a Klášterec. Neméně rizikový je však také hlavní tah z Mohelnice směrem na Moravskou Třebovou.
ČESKOLIPSKO - Z trestného činu ublížení na zdraví se nyní zodpovídá osmadvacetiletý muž
VIMPERK - Ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví je podezřelý pětatřicetiletý muž.
MLADÁ BOLESLAV - Pracovníci, kteří uklízejí mladoboleslavské silnice, zažili další bezesnou noc. Nezapomenou na ni ani řidiči, kteří na kluzkých silnicích havarovali.
KOLÍNSKO - Sníh komplikoval život řidičům i chodcům. Mladý řidič se u Červených Peček možná podruhé narodil.
ČESKOKRUMLOVSKO - „Jediný problém nám zase dělalo Lipensko, v rámci celého okresu pak nárazový vítr ve vyšších polohách,“ upřesnil včera provozní náměstek českokrumlovské Správy a údržby silnic Martin Lepeška.
BĚŠINY - Ve středu uplynul rok od tragické nehody, při níž po srážce v zatáčce nedaleko Běšin zahynulo pět kolegů z německé rybárny
BENEŠOVSKO - Příčiny dopravních nehod jsou obecně stále stejné. Opakují se i situace, kdy se na vozovku snášejí první sněhové vločky, třeba jako v úterý odpoledne