Sníh likvidovali silničáři opět celou noc
SOKOLOVSKO - Policisté zaznamenávají další nehody, silnice blokují i zapadlé kamiony
SOKOLOVSKO - Policisté zaznamenávají další nehody, silnice blokují i zapadlé kamiony
VÝCHODNÍ ČECHY - Skupina dopravních nehod - informace pro občany
HAVLÍČKOBRODSKO - I když se v neděli dramaticky zhoršilo počasí a na většině míst v regionu po celý den sněžilo, na silnicích se to příliš neodrazilo. Podle mluvčí HZS kraje Vysočina Denisy Vrbové měli hasiči dokonce podprůměrný počet výjezdů.
MORAVSKOTŘEBOVSKO - Na silnici první třídy nedaleko Moravské Třebové havaroval devětačtyřicetiletý muž z Lanškrouna.
MOHELNO - Nové okolnosti o nehodě, při které byl minulý týden v Mohelně zraněn cyklista, zveřejnili včera policisté.
OLOMOUC - Dopravní nehoda z nedělního poledne si na křižovatce ulic Šlechtitelů a Keplerova v Olomouci vyžádala vážné zranění pěti lidí. V souvislosti s vyšetřováním této nehody je podezřelý ze zavinění srážky osmnáctiletý řidič, který při vjezdu do křižovatky nedal přednost v jízdě.
CHRUDIM/BOJANOV - Opilý šofér jel příliš rychle av Chrudiminedaleko viaduktu havaroval. Své síly přecenila řidička octavie. Její jízda skončila nárazem do stromu.
PRAHA - Vloupat se do trafostanice, odpojit a ukrást vodiče uzemnění nízkého napětí a s několika kily mědi během pár minut zmizet. Poškozené zařízení navíc mohlo kvůli nedostatečnému jištění ohrozit náhodné kolemjdoucí. To vše stihl třicetiletý pachatel, kterého dopadli detektivové z policejního obvodu Prahy II.
STRAKONICKO - Na zasněžených cestách skřípaly plechy.
OLOMOUC - Asi 10.000 lidí z olomouckých částí Neředín a Tabulový vrch se bude muset obejít od dnešního večera do středečního rána bez pitné vody. Společnost Středomoravská vodárenská jim přeruší dodávky kvůli výměně uzávěrů hlavních vodovodních řadů na křižovatce ulic Hněvotínská a Stupkova a v Okružní ulici.
VALTÍŘOV - Autem na střeše skončil střet Škody Felicie s dodávkou na silnici mezi Valtířovem a Svádovem u Ústí nad Labem. Tři zranéně osoby odvezla záchranka do nemocnice.
SEMILSKO - Jen sedmnáct dní dělí od sebe dvě smrtelné dopravní nehody, které se staly pod Kozákovem na Semilsku. Při obou vyhasl na silnici mladý lidský život, podle mínění policistů zcela zbytečně.
RAKOVNICKO - Jakoby byly vozovky v rakovnickém okrese začarované. Poslední tři oběti dopravních nehod před osudným okamžikem zcela ztratily úsudek o svých schopnostech a bezhlavě riskovali
MORAVSKOTŘEBOVSKO - Mezi Moravskou Třebovou a Starým Městem vylétla osmatřicetiletá řidička Škody 125 L ze zatáčky. Vyděsilo ji protijedoucí vozidlo a vyjela mimo silnici, kde narazila do stromu. Na dětské autosedačce vezla čtyřleté dítě.
BENEŠOV - Vodohospodáři nechali vytékat vodu schválně
KROMĚŘÍŽ - Srážku osobního automobilu a cyklisty řešili včera kolem druhé hodiny odpoledne dopravní policisté na Komenského náměstí v Kroměříži. Řidička při výjezdu z vedlejší silnice na hlavní přehlédla muže na kole, který tudy projížděl, a srazila ho.
VALTÍŘOV - Autem na střeše skončil střet Škody Felicie s dodávkou na silnici mezi Valtířovem a Svádovem u Ústí nad Labem. Tři zranéně osoby odvezla záchranka do nemocnice.
CHOMUTOVSKO - Na Chomutovsku se přemnožila divoká prasata. Situace došla tak daleko, že vbíhají řidičům pod kola. Divočáci totiž v lesích nemají dostatek potravy a stěhují se do měst.
VARNSDORF - Úsekem na Studánce se zabývá i odbor životního prostředí varnsdorfské radnice
STRAKONICE - Intenzivní sněžení, které v pondělí vpodvečer ve městě nad Otavou trvalo asi hodinu a půl, ochromilo zdejší dopravu.
KRALUPY - Poslední myšlenka muže na stroji Suzuki v kralupské Přemyslově ulici asi byla: Předjedu náklaďák…
DOMAŽLICKO - Namrzlé chodníky zaměstnaly technické služby na Domažlicku
SEMILSKO - Jen sedmnáct dní dělí od sebe dvě smrtelné dopravní nehody, které se staly pod Kozákovem na Semilsku. Při obou vyhasl na silnici mladý lidský život, podle mínění policistů zcela zbytečně.
Braškov-Novostavba rodinného domu v Braškově-Valdeku málem skončila celá v plamenech.
PODIVÍN - Nepříjemná nehoda nákladního mercedesu s návěsem se stala včera v brzkých ranních hodinách na třiatřicátém kilometru dálnice D2 u Podivína směrem na Bratislavu.
BATELOV - V Batelově na Jihlavsku došlo k dopravní nehodě osobního vozu Citroën.
BEROUNSKO - Pondělní příval sněhu zpozdil autobusy a na mnoha místech regionu měli řidiči velké problémy se sjízdností silnic, náledí je však i dnešním problémem
HLINSKO/ZDERAZ/PŘIBYLOV -Policie ČR se musela o víkendu zabývat na Chrudimsku 14 dopravními nehodami, při nichž sice nebyl nikdo zraněn, avšak škody se vyšplhaly k celkové částce 396 000 korun.
BENEŠOVSKO - Profesionální i dobrovolní záchranáři zasahují převážně na silnicích v regionu
BRNO – V Celní ulici srazila tramvaj holčičku, v brněnských Židenicích zase vykolejila „šalina“ na výhybce.
MĚŘÍN - Hromadná dopravní nehoda se zraněním se stala na 127. kilometru dálnice D1 mezi Velkým Beranovem a Měřínem ve směru na Brno. Do policejního vozidla, které přijelo k předchozí nehodě, narazilo dalších šest osobních automobilů.
ROKYCANSKo -Celá směna rokycanských silničářů vyjelav pondělíjednu hodinu po půlnoci na zasněžené silnice. Podle předpovědi, slibující noční teploty pod nulou a smíšené přeháňky, museli patrně silničáři na zhruba 370 kilometrů posypem ošetřovaných okresních silnic vyrazit i v úterý.
Jakoby byly vozovky v rakovnickém okrese začarované. Poslední tři oběti dopravních nehod před osudným okamžikem zcela ztratily úsudek o svých schopnostech a bezhlavě riskovali
LIPNÍK NAD BEČVOU -Zřejmě neopatrná manipulace s kotlem na tuhá paliva zapříčinila v neděli výbuch v rodinném domku v Lipníku nad Bečvou. Explozevážně zranila dva lidi.
BÝCHORY - Podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky má na krku čtyřiačtyřicetiletý řidič z Býchor. Ten se v neděli 25. listopadu odpoledne vracel do svého bydliště, ale v ostré levotočivé zatáčce mezi obcemi Býchory a Ovčáry přejel se svým vozem rover do protisměru a zpětným zrcátkem ťukl do protijedoucího vozu Škoda Octavia. Z místa střetu pokračoval dále bez zastavení.
JIHLAVA - Na silnicích leží ujetá vrstva sněhu. Na některých úsecích, které jsou zledovatělé a kde mají kamiony problémy, nasadili silničáři sypače. Pro osobní vozidla jsou silnice s opatrností sjízdné. Na dálnici D1 se stalo několik dopravních nehod.
KROMĚŘÍŽ - Srážku osobního automobilu a cyklisty řešili vpondělí kolem druhé hodiny odpoledne dopravní policisté na Komenského náměstí v Kroměříži. Řidička při výjezdu z vedlejší silnice na hlavní přehlédla muže na kole, který tudy projížděl a srazila ho.
PROSTĚJOVSKO - První nehoda se stala u Drahan a druhá poblíž Ptení. Dvě ženy se lehce zranily.
STRAKONICE - Policisté v sobotu večer vyjížděli na místo těžké havárie.
BABÍ - S prostřelenou břišní dutinou skončila v pátek 23. listopadu v podvečer v hradecké nemocnici tříletá dívka, kterou postřelil její otec.
BRATISLAVA - Slovenský fotbalista Michal Jonáš z Liberce je po vážné autonehodě v kritickém stavu.
BENEŠOVICE - Provoz na dálnici D5 dnes ráno zcela zablokovalatragická nehoda slovenského kamionu jedoucího ve směru na Rozvadov.Řidič kamionu po nárazuvypadl z vozu a zřítil se z desetimetrové výšky z mostu. Byl na místě mrtvý.
ZLÍN - O velkém štěstí může mluvit čtyřiašedesátiletý bezdomovec ze Zlína, který seděl v sobotu po poledni na kolejích u zlínské ulice Vodní nedaleko řeky Dřevnice. Strojvůdce vlaku, který tudy ve stejnou chvíli projížděl, stihl částečně přibrzdit.
LIPNÍK NAD BEČVOU/ Zřejmě neopatrná manipulace s kotlem na tuhá paliva zapříčinila v neděli 25. listopadu ráno výbuch v rodinném domku v Lipníku nad Bečvou, který vážně zranil dva lidi – muže a ženu.
LIPNÍK NAD BEČVOU/ Zřejmě neopatrná manipulace s kotlem na tuhá paliva zapříčinila v neděli 25. listopadu ráno výbuch v rodinném domku v Lipníku nad Bečvou, který vážně zranil dva lidi – muže a ženu.
DOBŘICHOVICE - Nehoda je stále v šetření, muži však nikdo život nevrátí
PAŘÍŽ - Na pařížském předměstí opět hořela auta, popelnice a garáže. Oheň se dotkl i policejní stanice a benzinové pumpy. Sedm policistů a jeden hasič byli zraněni a sedm mladíků muži zákona zatkli.
BENEŠOVICE - K tragické dopravní nehodě slovenského kamionu značky Renault, vezoucího papír, došlo dnes (26. listopadu 2007) před šestou hodinou ranní na 124. km dálnice D5, ve směru na Rozvadov, v úseku Benešovice- Bor
DĚČÍNSKO - Lidé, kteří jezdí na hory pravidelně si vše potřebné k tomuto sportu raději zakoupí
MOSTY U JABLUNKOVA - Velkým požárem skončila srážka dvou kamionů v Mostech u Jablunkova. Událost si vyžádala vysokou škodu. Příčinu kolize již začali vyšetřovat dopravní policisté.