
Čelní střet osobáků u Všestar nepřežila starší řidička
Všestary - V pátek odpoledne se u Všestar na Královéhradecku stala vážná dopravní nehoda, kterou nepřežila jedna z řidiček, jednasedmdesátiletá seniorka.
Všestary - V pátek odpoledne se u Všestar na Královéhradecku stala vážná dopravní nehoda, kterou nepřežila jedna z řidiček, jednasedmdesátiletá seniorka.
Radňovice – Tři zraněné si vyžádala nehoda, ke které došlo v sobotu v Radňovicích.
Holštejn /FOTOGALERIE/ – Jedno nabourané auto a tři zranění lidé. Z toho jedna dívka s podezřením na vnitřní krvácení. To je výsledek nehody z noci na neděli, při které bouralo osobní auto nedaleko obce Holštejn.
Ústecký kraj - V Ústeckém kraji policie od začátku letošního roku eviduje na 60 nehod pod vlivem alkoholu do 1 promile a na 170 případů u řidičů s více než 1 promile alkoholu.
Tachov - Výčet tragických událostí bohužel ranní nehodou nekončí.
Chotěboř - Havárií skončila v sobotu dopoledne 2. září cesta šestasedmdesátiletého řidiče vozidla Opel ve směru od Chotěboře na Novou Ves. Při průjezdu zatáčkou dostal smyk, vyjel s automobilem mimo silnici.
Vysočina – Letošní prázdniny nebyly na silnicích Kraje Vysočina zrovna veselé. Při dopravních nehodách zemřelo šest lidí, což je stoprocentní nárůst oproti červenci a srpnu loňského roku. To vyhasly za volantem celkem tři lidské životy.
Strakonice - Silniční kontrola je běžnou záležitostí na strakonických silnicích.
Slaný – Ani letos nebylo Královské město Slaný ochuzeno o tradiční akci Rožnění uherského býka. Ta i přes nepřízeň počasí přilákala v sobotu na Masarykovo náměstí houfy návštěvníků. Kromě grilované speciality je potěšilo třeba divadlo, koncerty nebo herní zóna.
Českobudějovicko - K další nehodě vyrážejí záchranáři k Lišovu.
Vyškov /REPORTÁŽ/ – Napříč aerokluby v republice patří mezi jedno z nejmodernějších. Novým letadlem, čtyřmístným Robinem DR-400, pokračuje vyškovský aeroklub v modernizaci svého letadlového parku.
Kuřim, Brněnsko /FOTOGALERIE/ – Nepříjemné probuzení na cestě z dovolené v Chorvatsku zažili v neděli na Brněnsku cestující východočeského autobusu. V sedm hodin ráno řidič nedaleko Kuřimi zřejmě přehlédl objízdnou trasu, projel betonovým bedněním a skončil na staveništi. Cestující pak museli přestoupit do jiného vozu.
Úštěk - K tragické nehodě došlo v neděli kolem páté hodiny ranní na silnici číslo 15 mezi Zimoří a Úštěkem.
Úštěk - K tragické nehodě došlo v neděli kolem páté hodiny ranní na silnici číslo 15 mezi Zimoří a Úštěkem.
Vimperk - Před odbočkou na Výškovice havarovalo osobní vozidlo.
Malšice - Záchranné a vyprošťovací práce si važádala nehoda u Malšic.
Pardubický kraj /LINKA 112 - KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - V příkopu u silnice I/17 vedoucí z Kočí do Chrudimi skončilo v pátek po jedenácté dopoledne osobní auto.
O velkém štěstí může mluvit cyklista, který se dnes okolo poledne na železničním přejezdu ve Starých Křečanech málem srazil s vlakem. Nehoda cyklisty na několik desítek minut zastavila vlaky.
Dobruška - Dobrušští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Nového Města nad Metují zasahovali při dopravní nehodě dvou vozidel, ke které došlo v ulici Domašínská v Dobrušce. Jedna z dodávek narazila do garáže.
O velkém štěstí může mluvit cyklista, který se dnes okolo poledne na železničním přejezdu ve Starých Křečanech málem srazil s vlakem. Nehoda cyklisty na několik desítek minut zastavila vlaky.
Tchořovice - Ve čtvrtek 31. srpna krátce po 17. hodině došlo u obce Tchořovice na Blatensku k dopravní nehodě tří vozidel.
Britská stíhačka zablokovala dráhu pardubického letiště až do patnácté hodiny. Stroj si v sobotu prohlédnou britští specialisté.
Pardubice - Britská stíhačka zablokovala dráhu pardubického letiště až do patnácté hodiny. Stroj si v sobotu prohlédnou britští specialisté.
Provoz na populárních Rychlebských stezkách u Černé Vody na Jesenicku omezila těžba stromů napadených kůrovcem. Milovníci horských kol nemohou využívat mezi deseti a dvaceti procenty tras. Někteří však nerespektují zákaz a vjíždějí na uzavřené úseky. Riskují tím střet s lesnickou technikou a zranění.
Všestary - Vážná dopravní nehoda se stala v pátek odpoledne u Všestar na Hradecku. Jedna z řidiček byla v bezvědomí.
Americký prezident Donald Trump žádá Kongres o 7,8 miliard dolarů (více než 170 miliard korun) na nápravu škod, které způsobila tropická cyklona Harvey. Už nyní je však zřejmé, že tato suma bude jen první z řady. Celkový rozsah devastace totiž ještě není vyčíslen.
Královéhradecko - Přibývají nehody cyklistů na elektrokolech. Často je neumí bezpečně ovládat.
Praha - Škodu vyčíslenou na více než 400 tisíc korun si vyžádaly nehody s poměrně kuriózním průběhem, do níž se postupně zapojila hned tři auta. K haváriím, jež se obešly bez zranění, došlo v pátek odpoledne na dálnici D7 nedaleko Prahy – na dálničním kilometru 7,5. Pršelo – a právě povětrnostní podmínky zřejmě sehrály svoji roli.
Aš - K velmi vážné dopravní nehodě došlo v Aši.
Babylon – Kamion havaroval ve čtvrtek večer na silnici u Babylonu.
Rakvice – Ta událost mu navždy změnila život. Ačkoliv ho soud zprostil viny, pod tlakem obyvatel musel odejít. Nyní vedení obce připravuje návrat a uložení jeho ostatků na místní hřbitov. Příběh se týká někdejšího řídícího učitele Bohumila Horňanského, který byl v roce 1936 při tragické smrti jednatřiceti školáků z Rakvic na Břeclavsku.
Britský letoun v Pardubicích nezvládl přistání za špatného počasí. Letěl na show CIAF.
Srážka auta s tramvají na ulici 17. listopadu v Ostravě-Porubě zkomplikovala v pátek odpoledne zejména provoz městské hromadné dopravy.
Kladensko - Páteční deštivé odpoledne bylo velmi nepříznivé pro jedenačtyřicetiletou řidičku Škody Superb, která cestovala po silnici D7 ve směru ze Slaného do Prahy.
Pardubice - Britský letoun nezvládl přistání za špatného počasí. Letěl na show CIAF.
Bratříkov – Nehoda, která se stala v Bratříkově, dokazuje, jak důležité je dávat při řízení pozor.
Horní Věstonice - K tragické dopravní nehodě vyjížděli v pátek odpoledne hasiči, policisté a záchranáři k Horním Věstonicím. Na silnici I/52 srazila dodávka motorkáře. Ten havárii nepřežil. Frekventovaná spojnice Brna s Mikulovem byla v místě po dobu vyšetřování uzavřená v obou směrech.
Českobudějovicko - Dvě nehody. Jedna v Litvínovicích, druhá mezi Lišovem a Levínem. Viděli jste? Zavolejte.
Jihlava – Deštivé páteční ráno přineslo řidičům v Jihlavě hned několikrát smůlu. Čtyři vozy a nákladní auto se kolem páté hodiny ranní střetly na dálničním přivaděči u Jihlavy. Dvě z nehod vyžadovaly přítomnost policistů, další událost si vyřešili řidiči spolu. Za poškozenými auty se vytvořila kolona, policisté proto museli v místě řídit provoz. Úsek zprůjezdnili přibližně v půl deváté ráno.
Kutnohorsko - Jen s lehkým zraněním vyvázl jeden z řidičů tragicky vyhlížející nehody, která se odehrála v pátek 1. září krátce před polednem na silnici č.339 u obce Zbraslavice. Z dosud nezjištěných příčin „v sobě“ skončily dva nákladní vozy.
Nehoda na vjezdu do Šternberka zkomplikovala v pátek odpoledne provoz na hlavním tahu od Olomouce.
Jižní Čechy /VIDEO/ - Hned na několik míst v Jihočeském kraji vyjížděly týmy záchranářů k dopravním nehodám.
Středně těžkými zraněními skončila v pátek odpoledne havárka nákladního auta a tahače s návěsem v Žimrovicích. Podle tiskového mluvčího opavské policie Reného Černohorského došlo k nehodě v kopci.
Speciální automobil nyní spadá pod ostravský magistrát, je využíván i k dalším činnostem.
Pardubický kraj - Mokré silnice a nepřizpůsobení stylu jízdy v pátek zaměstnává záchranné složky.
První den nového měsíce nepřinesl nic dobrého pro mladého motorkáře v Bílčicích - Majůvce.
Kladensko - V pátek krátce po deváté hodině se stala nehoda na silnici D7 nedaleko odbočky na Kladno a Lidice. Srazily se zde renault s vojenským vozidlem. Řidič renaultu nedal přednost v jízdě vojenské koloně a srážku s jedním s vozidel už nebylo možné odvrátit.
Doubravice nad Svitavou – Ve čtvrtek večer zpomalila provoz na železnici mezi Rájcem-Jestřebí a Skalicí nad Svitavou oprava závor. Jednu z nich totiž na přejezdu v Doubravici nad Svitavou přerazilo auto. Při nehodě se nikdo nezranil. „Událost jsme nahlásili policii. Závora byla poškozená před osmou hodinou večer. Na místě technici vyměnili poškozené břevno závory. Zabralo to asi tři hodiny. V tuto dobu ve zmíněném úseku projížděly vlaky nižší rychlostí,“ uvedla mluvčí Správy železniční dopravní cesty Kateřina Šubová.
Čakovice - Silnici z Čakovic, místní části Týnce nad Sázavou směrem na Kamenici v okrese Praha - východ blokuje v pátek 1. září v poledne nehoda malého nákladního auta Iveco.
Vyjíždění na hlavní silnici řidičce nevyšlo ve čtvrtek 31. srpna po poledni, když se snažila vyjet z dvorního traktu areálu města Hranice.