Opava – Basketbalovou Mattoni NBL čekají revoluční změny. Opavský fanoušek se může těšit na konfrontaci se slovenským basketbalem. Mattonku totiž bude hrát čtrnáct týmů, z toho dva slovenské Astrum Levice a Inter Bratislava.
Teplicko - Chlebíčky, klobásky, pivo a výborná zábava - 8.E si užila maturitní večírek jak se patří. "Večírek jsme si mohli dovolit díky vyhraným penězům v soutěži o Nejlepší maturitní tablo. Ještě jednou děkujeme," řekla Markéta Trousilová, zástupce třídy 8.E Gymnázia Teplice.
Praha/Olomouc /AKTUALIZOVÁNO/ – Disciplinární komise fotbalové asociace se rozhodla neuzavřít případ údajné korupce v Gambrinus lize. Sigma Olomouc tak prozatím zůstává v nejvyšší soutěži.
Kladensko /FOTOGALERIE/ - Kandidátka pejsků a kočiček do ankety MazlíčekKladenského deníku je hotová, přinášíme jejich fotogalerii. Hlasovat je možnéod středy 28. červnaprostřednictvím kupónů v tištěném vydání Kladenského deníku. Hlasování skončí 20. července.
Liberec - Druhé kolo letní fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky, kterou vyhlásila Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor. Hlasování potrvá do půlnoci 3. července.
Brno – Padesát tisíc korun a titul Nej pes. To byla hlavní motivace pro účastníky superfinále soutěže Nej pes 2011, které mohli v sobotu odpoledne sledovat návštěvníci brněnského výstaviště. Soutěž byla součástí veletrhu chovatelských potřeb Propet a přehlídka psů Intercanis.
Praha - Delegáti valné hromady Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) schválili nové stanovy, které mimo jiné změnily název organizace na Fotbalová asociace České republiky (FAČR).
Bílovec - Již druhý bílovecký radní od podzimních voleb odstoupil ze své pozice. Tomáš Bárta (ODS) se 17. června vzdal svého mandátu zastupitele města. Na jeho místo nastoupil Vít Gola.
Česká Skalice – Příští týden v úterý 28. června se na valné hromadě českoskalické TJ bude rozhodovat i o osudu fotbalového oddílu, jehož tým mužů skončil v letošní sezoně druhý v krajském přeboru. Vedle dalších bodů se tu bude projednávat i přijetí smlouvy o půjčce, jež by měla ekonomicky skomírající českoskalickou kopanou vzpružit.
Pardubice /BASKETBAL/ - Mattoni NBL vykročila do budoucnosti a poprvé se bude hrát jako nadnárodní soutěž. Novými účastníky pro sezonu 2011/12 totiž budou dva slovenské celky - úřadující mistr tamní extraligy Levice a tým z chvostu tabulky uplynulé sezony Inter Bratislava.
Znojmo – Američtí fotbalisté Znojmo Knights mají po základní části ligové série A7. Nyní je čeká regenerace a příprava na říjnové finále. Také ale hlasování o vstupu do soutěže hrané pod hlavičkou České asociace amerického fotbalu.
Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.
Bílá – Dne 1. července 1951 vstoupil v platnost nové rozdělení katastru obcí Ostravice, Staré Hamry a Bílá. Celá tato operace trvala s dlouhou přestávkou 32 let a odehrála se ve dvou etapách vymezených lety 1919 až 1923 a 1945 až 1951.
Krkonoše, Pojizeří /OD KVĚTNA NOVINKA!/ - Soutěž o nejhezčí miminko: Každý týden vložíme do stránek s fotografiemi hlasovací kupon se jmény novorozenců s pořadovým číslem a naši čtenáři vyberou to nejhezčí za daný měsíc.
Třebíč - Problém při čtvrtečním zasedání třebíčských zastupitelů vybublal na povrch ve chvíli, kdy na stole otevřeli závěrečný účet dobrovolného svazku obcí Vodovody a kanalizace (VAK) za loňský rok. V dokumentu byly podstatné chyby a zastupitelé ho proto odmítli schválit.
Opava /ANKETA/ - Vážení čtenáři, prostřednictvím našeho Deníku se opět můžete podívat na miminka narozená v opavské porodnici. Tentokrát přivítáme pět holčiček a osm chlapečků.
Kladno, Slaný - V uplynulém týdnu se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem
Šumpersko - V neděli jen tři hodiny dopoledne - od devíti do dvanácti hodin - budou moci zahrádkáři v Zábřehu nastartovat sekačku a pustit se do sekání trávy. Omezení přinesla nová vyhláška, kterou místní zastupitelé přijali 22. června.
Příbram/ V lidském životě je řada krásných chvil. Tou nejkrásnější a nejšťastnější je jistě narození zdravého miminka. A stojí za to zaznamenat. Proto dnes opět představujeme zástupce budoucí generace, kteří se v příbramské porodnici narodili od 17. do 22. června 2011. Přestože víme, že každé miminko je nejkrásnější, můžete se zapojit do hlasování o miminko týdne.
Chrudimsko -Houbařská sezona se pomalu rozjíždí. Pokud už chystáte košíky a brousíte si kapesní nožíky, abyste mohli vyrazit do lesa, nezapomeňte s sebou přibrat i fotoaparát.
Zábřeh - Zábřežská radnice ukončí jakoukoliv spolupráci s firmou Wanemi CZ. Pověřila advokátní kancelář, která město vůči firmě nově zastupuje, aby podnikla všechny kroky k ukončení všech smluvních vztahů.
Liberec - První kolo letní fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky, kterou vyhlásila Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor. Hlasování potrvá do půlnoci 26. června.
Cheb – Premiérový ročník soutěže Podnikatel města Chebu, kterou organizuje Okresní hospodářská komora (OHK) Cheb ve spolupráci s městem Cheb, už zná svoje vítěze
Česká Skalice – Půjčku 200 tisíc korun, kterou českoskalické zastupitelstvo nabídlo ekonomicky ochablému fotbalovému oddílu, zvažoval ve středu na mimořádném zasedání výkonný výbor oddílu kopané TJ Jiskra Česká Skalice.