Kreativ

ŠTÍTEK: hlasování

Anna Bubeníková se rodičům Veronice a Ladislavu Bubeníkovým narodila 15. listopadu 2019 v 8.47 hodin v Benešově. Vážila 2790 gramů a měřila 48 centimetrů. Doma v Benešově má sestřičku Emu (3).

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 47. týdne roku 2019.

Jan Hubáček se poprvé na svět podíval 16. listopadu 2019 ve 3.28 hodin v čáslavské porodnici. Pyšnil se mírami 3840 gramů a 53 centimetrů. Doma v Turkovicích do přivítali maminka Maryna, tatínek Jan a osmiletá sestřička Anička.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Městské nemocnici v Čáslavi a v Oblastní nemocnici v Kolíně vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 47. týdne roku 2019.

Daniel Lebduška

Piráti představili kandidáty do krajských voleb

Piráti v Pardubickém kraji si zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb. Volba probíhala prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností.

Matyášek Macoun. Narodil se 8. listopadu mamince Jitce Macounové z Turnova. Vážil 3,21 kg a měřil 48 cm.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Svým hlasováním můžete rozhodnout o nejhezčím miminku měsíce Krkonošského deníku. Každý měsíc odměňujeme pouze jedno miminko.

JANA PANTOFLÍČKOVÁ z Klatov se narodila 29. října v 8.38 hodin ve Fakultní nemocnici Plzeň-Lochotín (3860 g a 49 cm). Na holčičku se těšili rodiče Lenka a Dan a bráškové Daník (9) a Filip (7).

PODÍVEJTE SE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Klatovské nemocnici vám přinášíme fotografie nejmladších občánků, kteří se tam narodili.

Vítek Jindřich se narodil 18. října 2019 ve FN v Plzni, jako prvorozený syn rodičů Ivany a Romana ze Stupna. Malý Vítek přišel na svět v 19:27 hodin s mírami 3 600 gramů a 49 cm. Rodiče znali pohlaví miminka dopředu.

FOTO: Právě se narodili...

HLASOVÁNÍ: Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnic v Plzni a Hořovicích vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 45. a 46. týdne roku 2019.

Zdeňka Beránková přišla na svět rodičům Michaele Sedláčkové a Jiřímu Beránkovi z Tachovska v plzeňské Fakultní nemocnici 31. října v 16.01 hodin. Holčička měřila po narození 52 centimetrů a vážila 3830 gramů.

FOTO: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Představujeme nejmladší občánky regionu. Nově můžete také hlasovat o nejsympatičtější miminko týdne.

František Feigl z Háje se narodil v domažlické porodnici 10. listopadu ve 22:22 s 3410 gramy a 51 centimetry.

FOTO: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Představujeme nejmladší občánky regionu. Nově můžete také hlasovat o nejsympatičtější miminko týdne.

Ester Galambosová se narodila Romaně Dlouhé z Chlumce 10. listopadu ve 22.27 hodin v Ústí nad Labem. Měřila 48 cm, vážila 3,3 kg

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka na Ústecku

/HLASOVÁNÍ/ Podívejte se na čerstvě narozené nové občánky z našeho okresu. Rodičům blahopřejeme! Hlasujte v nevýherní anketě a vyberte nejsympatičtější miminko tohoto týdne. Hlasovat lze celý měsíc vždy po patnácti minutách.

Nikolas Leskota se narodil Aleně Leskotové z Valtýřova 9. listopadu v 15,54 hodin v teplické porodnici. Měřil 50 cm, vážil 3,20 kg.

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka na Teplicku

/HLASOVÁNÍ/ Podívejte se na čerstvě narozené nové občánky z našeho okresu. Rodičům blahopřejeme! Hlasujte v nevýherní anketě a vyberte nejsympatičtější miminko tohoto týdne. Hlasovat můžete celý měsíc každých patnáct minut.

Kryštof a Klára Floriánovi se narodili mamince Zuzaně Floriánové z Mostu 30. října ve 20.45 a ve 20.47 hodin. Kryštof měřil 48 cm a vážil 2,8 kg a Klára měřila 46 cm a vážila 2,37 kg.

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka na Mostecku

/HLASOVÁNÍ/ Podívejte se na čerstvě narozené nové občánky z našeho okresu. Rodičům blahopřejeme! Hlasujte v nevýherní anketě a vyberte nejsympatičtější miminko tohoto týdne. Hlasovat můžete měsíc každých patnáct minut.

Ema Hildebrandtová přišla na svět 7. listopadu 2019 v 1.44 hodin v Čáslavi. Vážila 2685 gramů a měřila 50 centimetrů. Doma v Bílém Podolí se z ní těší maminka Lucie a tatínek Pavel.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Městské nemocnici v Čáslavi a v Oblastní nemocnici v Kolíně vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 46. týdne roku 2019.

Karolína Hubertová se rodičům Ladislavě a Zdeňkovi Hubertovým z Nespek narodila 8. listopadu 2019 v 17.29 hodin. Vážila 3150 gramů a měřila 52 centimetrů.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 46. týdne roku 2019.

Leticie Jamborová se narodila 13. listopadu 2019 v kolínské porodnici, vážila 3775 g a měřila 50 cm. V Nové Vsi I bude vyrůstat s maminkou Veronikou a tatínkem Patrikem.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Oblastní nemocnici v Kolíně vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 46. týdne roku 2019.

Manželům Vendule a Ondřejovi Rychtaříkovým z Prahy, se 6. listopadu 2019 narodilo první miminko, syn Alois s váhou 3,17 kg a mírou 52 cm.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Nemocnici Hořovice vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 46. týdne roku 2019.

Robin Sutoris se narodil 10. listopadu 2019 v Příbrami. Vážil 3500 g. Doma v Praze syna přivítali maminka Aneta s tatínkem Jurajem.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnice v Oblastní nemocnici v Příbrami vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát ze 46. týdne roku 2019.

Štěpánka Opluštilová, Smržice, narozena 12. listopadu 2019 v Prostějově, míra 52 cm, váha 3700 g

Nově narozená miminka na Prostějovsku - 46. týden 2019

/FOTOGALERIE, HLASOVÁNÍ/ Představujeme vám další galerii nově narozených miminek. Díky vstřícnosti prostějovské porodnice a dalších zdravotnicích zařízení v kraji se tak na ně můžete podívat nejen v sobotním tištěném vydání Prostějovského deníku, ale i zde na internetu. 

Třetí místo patří pracovníkům hořického informačního centra.

Dvě okresní Íčka zabodovala v soutěži

Asociace turistických informačních center ČR již mnoho let vyhlašuje soutěž popularity informačních center. Hlasování probíhá v období od června do srpna na webu společnosti Kam po Česku.

Lídr jihomoravských Pirátů do krajských voleb Lukáš Dubec.

Vašíčka vystřídá v čele Pirátů Dubec

Brno, Čejkovice – Poslední lídr Pirátů do krajských voleb Ivo Vašíček z Čejkovic obhajoval postavení i pro samostatnou kandidátku České pirátské strany v roce 2020. Ve vnitrostranickém hlasování postoupil o víkendu do druhého kola.

Kladenská radnice - ilustrační foto

Projekt Zeleň místo billboardů vítězí na plné čáře

V rámci prvního ročníku participativního rozpočtu občané Kladna rozhodli, které projekty se uskuteční. Do hlasování postoupilo celkem 32 návrhů, které předložili sami obyvatelé města a celkem třináct z nich se dočká realizace. Město na ně vyčlenilo z rozpočtu tři miliony korun.

JIří Nohel z Domažlic se narodil v domažlické porodnici 5. listopadu ve 22:34 (2780 g, 52 cm).

FOTO: Právě jsme se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Představujeme nejmladší občánky regionu. Nově můžete také hlasovat o nejsympatičtější miminko týdne.  

Právě se narodili

/HLASOVÁNÍ/ Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnic v Plzni a Hořovicích vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát z 44. a 45. týdne roku 2019.