Vstupenky na hokejové finále v Táboře jsou v předprodeji
Tábor – Mužstvo HC Tábor rozehraje už v sobotu finálovou sérii letošního ročníku druhé hokejové ligy proti Řisutům.
Tábor – Mužstvo HC Tábor rozehraje už v sobotu finálovou sérii letošního ročníku druhé hokejové ligy proti Řisutům.
Sokolov - Sokolovští hokejisté v play-off končí. Závěr utkání s Táborem okořenila hromadná bitka, Jan Soukup napadl sám celou střídačku hostí
Liberec, Pardubice - Neuvěřitelných 39 ročníků soutěže o nejchutnější houby ve sladkokyselém nálevu vyhráli opět liberečtí houbaři!
Brno – /ROZHOVOR/ Fanoušci žádají po propadu ze stříbrné příčky až do play out oběti. Hokejovou Kometu zřejmě v létě čeká obměna kádru. Hrdina loňského play off Jiří Trvaj se stejně jako jeho spoluhráči letos také nevyhnul slabším momentům, ale je odhodlaný vše napravit. „Smlouvu mám a mám i chuť," hlásí před posledním zápasem sezony brněnský gólman.
Mělník /ROZHOVOR/ – V loňské sezoně mělnické regionální hokejové ligy po prvenství v dlouhodobé části neprošli přes semifinále. Letos tak hokejisté HC Neratovice měli obrovskou motivaci se o pohár zase porvat. Po špatném začátku kalendářního roku, kdy prohráli tři zápasy v řadě, se vzchopili a naladili formu v pravý čas. Výsledkem je jejich sedmý titul.
Uherský Brod - O obhajobě titulu krajského přeborníka mohou stále snít hokejisté HC Uherský Brod. V rozhodujícím pátém utkání semifinále play off totiž porazili Šternberk a v repríze loňského finále se střetnou s vítězem základní části Brumovem.
Zlín – Téměř celou sezonu se drželi na prvním místě tabulky, přesto soutěž nemusejí vyhrát. V předposledním kole Zlínské amatérské hokejové ligy (ZAMHL) totiž otrokovický BUM nečekaně klopýtl s Březnicí a před závěrečnými boji musí čekat na zaváhání konkurenta. Jinak titul neobhájí.
Ostrava /ROZHOVOR/ - Do konce chybělo sedm minut, když po střele zlínského Zdeňka Okála klouzal puk za brankovou čáru. Ondřej Roman ho ještě stačil na poslední chvíli vystřelit ven, jenže o vteřinku později, než bylo potřeba.
Ostrava /ROZHOVOR/ - Do konce chybělo sedm minut, když po střele zlínského Zdeňka Okála klouzal puk za brankovou čáru. Ondřej Roman ho ještě stačil na poslední chvíli vystřelit ven, jenže o vteřinku později, než bylo potřeba.
Plzeň – Předtím dal gól naposledy 6. ledna. Ve 37. kole základní části v domácím souboji proti Kladnu se Martin Straka trefil do sítě soupeře.
Litoměřice – Není jim přáno. Hokejisté Stadionu Litoměřice skončili potřetí v řadě před branami play off I. ligy.
Praha - Nejhlasitější fanoušky v extralize mají z osmičky týmů ve čtvrtfinále play off hokejisté Vítkovic. Gól Jiřího Burgra v prodloužení, který znamenal vyrovnání série proti Zlínu na 2:2, provázel jásot o síle 119,3 decibelu. To odpovídá hlasitosti startujícího letadla. V hale bylo tehdy 8761 diváků.
Kralupy – Ani mohutná divácká podpora nepomohla. Hokejová juniorka Kralup prohrála v souboji o ligu s Táborem i nedělní domácí utkání, a do vyšší soutěže tak postoupili Jihočeši.
Litvínov – Dva domácí zápasy ze tří ztratili hokejisté Litvínova a Plzně ve čtvrtfinálové sérii. To před dnešním rozuzlením bitvy na západě Čech vlévá do litvínovských žil kapku naděje. „Oba týmy dvakrát venku vyhrály, takže domácí led není extra výhoda. Je úplně jedno, jestli se hraje venku nebo doma," ví útočník Vervy Jakub Černý.
Chomutov - Osm fanoušků chomutovského hokeje potrestal soud za výtržnost a hanobení rasy ročním zákazem vstupu na hokejová utkání na zdejším zimním stadionu.
Plzeň – Jako v roce 2009 v Pardubicích. To si hokejová Plzeň po letech znovu s Martinem Strakou v sestavě vynutila na soupeři sedmý zápas a „perníkáře" potom na jejich ledě vyřadila.
Břeclav – Přátelskou rozlučku se sezónou si připravil narychlo spojený tým mladých Břeclavanů. Na svůj led si pozval tým kanadské hokejové školy Okanagan Hockey School Europe, která sídlí v rakouském St. Pöltenu a v letošní sezóně hrála juniorskou rakouskou EBEL ligu. Tu porazili po vyrovnaném průběhu 5:4 po samostatných nájezdech.
Ústí nad Labem - Hostem online rozhovoru byl trenér Ústeckých Lvů Jaromír Šindel.
Ostrava - Vítkovický hokejový útočník Viktor Ujčík naznačil po závěrečném utkání sezony proti Zlínu, že zvažuje konec aktivní kariéry. Historicky nejlepší střelec českého play off oslaví v květnu 41. narozeniny.
Pardubice – Hokejový útočník Jan Semorád bude pokračovat v extraligových Pardubicích, s nimiž uzavřel nový kontrakt.
Karviná – Slovenský útočník v barvách hokejového HC Baník Karviná Garip Saliji zařídil v pondělí dvěma góly vítězství svého týmu 4:1 a dnes v Přerově bude se svými hokejovými kumpány usilovat o dokonalé zaskočení favorita.
Nejdek – Hokejisté Rebelu Nejdek neuspěli ani v pátém utkání kvalifikace o baráž II. ligy.
Tábor – Hokejisté HC Tábor zvládli semifinálovou sérii se Sokolovem ve čtyřech zápasech a nyní je čeká finále s Řisuty
Chotěboř: Sláva. Brodský okres má v I. hokejové lize juniorů již dvojí zastoupení.
Třebíč - Vypadli, ale sklízí uznání. Hokejisté Horácké Slavie totiž nedarovali vysoce favorizované Mladé Boleslavi nic zadarmo a v celé semifinálové sérii ji velmi potrápili.
Východní Čechy, Vrchlabí - Kvalifikace o II. hokejovou ligu: Vrchlabí si hravě poradilo s unaveným soupeřem, teď vyzve Chotěboř. „Už se moc těšíme," hlásí Patrik Fořt.
Chrudim – Mistrovská hokejová sezona 2012/2013 skončila i pro kategorii žáků, skupiny A. Chrudimští junioři, kteří si propásli kvalifikaci o ligu, mohou dnes nejen ztráty litovat, ale zase nejméně rok čekat na případný úspěch. Ale nemusí tomu tak být, jak jsme se dozvěděli ze zdrojů blízkých redakci. Úspěšnější Chotěboř na postup totiž nereflektuje a Chrudim by zájem měla. Rozhodnutí padne v nejbližších dnech.
Tachov, Mariánské Lázně – Tým HC Strakonice byl soupeřem kombinovaného týmu HC Tachov – Mariánské Lázně v baráži o první dorosteneckou ligu v ledním hokeji.
New York – Český hokejista Václav Prospal se v úterním utkání NHL podílel třemi přihrávkami na vítězství Columbusu 4:3 nad Nashvillem a stal se první hvězdou zápasu. Druhá z přihrávek osmatřicetiletého útočníka byla zároveň jeho pětistou asistencí v soutěži.
Ostrava – Nemluvil o euforii ani o úlevě. Vůdce zlínských hokejistů Petr Čajánek si moc dobře uvědomuje, že úterní postup do semifinále je pouze dílčí krok za jeho snem, který není nic jiného než zvednout nad hlavu mistrovský pohár.
Ostrava - Nemluvil o úlevě. Vůdce zlínských hokejistů Petr Čajánek si moc dobře uvědomuje, že úterní postup do semifinále je pouze dílčí krok za jeho snem, který není nic jiného než zvednout nad hlavu mistrovský pohár.
Ostrava Strašně moc chtěli před narvanou domácí halou vyhrát a ještě vrátit čtvrtfinálovou sérii se Zlínem k rozhodujícímu sedmému zápasu na jejich led.
Ostrava - Do třetice všeho dobrého. Známé pořekadlo doslova a do písmene platilo v případě zlínských extraligových hokejistů, kteří po dvou posledních smolných prohrách na ostravském ledě v úterý uspěli a získali potřebné čtvrté vítězství v sérii.
Tábor – Hokejový Tábor je na nohou! Po triumfu v základní části druhé ligy a snadno nabytém čtvrtfinálovém skalpu jablonce nad Nisou zvládla parta od Jordánu i vypjatou semifinálovou sérii se Sokolovem a může se těšit na finále. Stvrzenku na vstup do bitvy o prvenství proti Řisutům si táborští hráči obstarali v pondělním čtvrtém utkání na soupeřově ledě.
Litvínov /ROZHOVOR/ - Hokejisté Litvínova promarnili první pokus postoupit do semifinále po třinácti letech, už ve středu v Plzni dostanou druhou a poslední šanci. Využijí ji?
Česká Třebová – Závěrečnými dvěma zápasy vyvrcholil sedmý ročník Městské hokejové ligy, kterého se zúčastnilo 21 mužstev.
Ostrava – Do třetice všeho dobrého. Známé pořekadlo doslova a do písmene platilo v případě zlínských extraligových hokejistů, kteří po dvou posledních smolných prohrách na ostravském ledě v úterý uspěli a získali potřebné čtvrté vítězství v sérii.
Jirkov – Piráti z Kopečku měli první bál. O slavnostní nádech premiéry se postaral Picaroon, maskot extraligových chomutovských hokejistů. Jako dárek přivezl krásný bílý dres. Náladu nepokazil ani fakt, že se klub chystá na nenáviděnou baráž.
Kolín - Hokej dokáže být krásný, někdy ale také hodně krutý. A přesně o tom se přesvědčili hráči Kolína. S Hodonínem ještě čtyři minuty před koncem vedli o gól, vypadalo to na prodloužení semifinálové série, jenomže během posledních třiceti vteřin o náskok přišli. Ba co víc, rozhodující gól inkasovali vteřinu před koncem. Jak kruté.
Plzeň – Být u toho! Zažít kouzlo neopakovatelného. Hnací motor hokejových fanoušků nabírá na otáčkách.
České Budějovice – Nikdo jiný než Třinec, nejlepší tým dlouhodobé části extraligy, stojí starším dorostencům HC ČB v cestě za senzací, kterou by byl postup do semifinále.
Rokycany - Hokejovou krajskou soutěž mužů absolvuje v této sezoně pět celků z Rokycanska. Tří z nich se týkalo play-off a zbývajícího tandemu nadstavba o udržení či o umístění.
Vyškov/Prostějov – Další triumf přidali do své sbírky benjamínci hokejového klubu LHK Jestřábi Prostějov. Tentokrát se však jedná o ten nejcennější.
Zlín – Vůbec poprvé od osudového zápasu ze 3. února 2013 v Chomutově se včera objevil na ledě. Rozkleky, rozštěpy nebo bleskové přesuny v případě brankáře Luboše Horčičky zatím rozhodně nečekejte.
Zlín – Mají ideální příležitost pohřbít do propadliště dějin dvě protivné série. Dvě osmiletá prokletí, která se se zlínskými hokejisty táhnou od roku 2005. Od té doby totiž hned šestkrát nedokázali překonat čtvrtfinále play off.
Zlín – /ROZHOVOR/ Chytá své čtvrté play off v extralize. Přesto až v neděli vychytal svoje premiérové čisté konto v play off, mimochodem dvanácté v kariéře a vůbec první v letošní sezoně. „Nula vždycky potěší," pousmál se Jakub Sedláček, 22letý gólman zlínských hokejistů.
Přerov – Mohlo být hotovo. Přerovští hokejisté zajížděli na led Karviné s reálnou možností, že by semifinálovou sérii mohli i ukončit. Zápas jim však nevyšel. Soupeře sice zpočátku přehrávali, ale svou aktivitu gólově vyjádřit nedokázali, což je v konečném zúčtování přišlo draho, prohráli.
Vyškov – Na dvou frontách bojovali nejmenší hokejisté MBK Vyškov. V závěrečném kole krajské ligy žáků čtvrtých tříd svěřenci trenéra Miroslava Šimoníka vyhráli nad favorizovaným Vídeň Capitals 8:5, když pět gólů nastřílel Snášel a tři Závadský. V této soutěži se tabulky nedělají, v opačném případě by Vyškovské medaile neminula. Druháci MBK bojovali na vlastním ledě v největším turnaji této věkové kategorie v republice Grad Prix Vyškov. Sedmé místo v konkurenci osmnácti týmů je vynikající. V úvodním utkání dokonce porazili Opavu, která skončila třetí. Ve finále vyhrál Prostějov nad Krnovem 5:1.
Brno – Hokejové Kometě končí sezona čtvrtečním domácím šestým duelem ve skupině o umístění s Libercem. Jihomoravané si už v minulém týdnu zachránili extraligovou příslušnost i pro příští sezonu a v zápase jim o mnoho nejde. To však neplatí pro fanoušky, klub pro ně chystá hodně lákavou nabídku.
Kralupy – Sportovně-poznávací zájezd do země hokeji zaslíbené – Švédska – uspořádali na závěr sezony rodiče a trenéři pro mladší žáky Hokejového klubu Kralupy.