Se Slováky to bude boj, naši fanoušci však věří v úspěch
Karlovarsko - Řada chlapů z regionu si kupodivu chce vychutnat hokejový mač se slovenskými ´bratry´ doma. Nechtějí, aby jim do toho někdo neodborně kecal
Karlovarsko - Řada chlapů z regionu si kupodivu chce vychutnat hokejový mač se slovenskými ´bratry´ doma. Nechtějí, aby jim do toho někdo neodborně kecal
Pardubice - Osm let dával do pardubického hokeje peníze elektrotechnický gigant, nyní však přísun financí z jeho strany ustal
Plzeň – Tma před očima, roztočené vnímání, pocit na zvracení. Plzeňští hokejisté si ve středu připomněli, jak neskutečně dlouhá může být pouhá půlminutka.
Bratislava /ROZHOVOR/ – Tři vítězství, devět bodů, dobrá forma týmu. Kouč českého národního týmu Alois Hadamczik neměl ve čtvrtek důvod k žádným starostem. „Atmosféra v týmu je výborná, stejně jako spolupráce s hráči,“ pochvaloval si kouč, kterého jen mírně znepokojily minuty před odpoledním tréninkem národního týmu.
Bratislava, Košice - Kvalifikační skupiny hokejového šampionátu se rozběhly. Norsko si udrželo jednobrankový náskok, Švýcary zdolalo 3:2.
Bratislava, Košice - Hokejové mistrovství světa porkačovalo úvodními zápasy osmifinálových skupin. Norsko si vyšláplo na Švýcary. Rusko proti Dánsku zachránil hattrickem Zinovjev.
Kladno – Zdá se, že právě on by byl jednou z nejvhodnějších osob do nového vedení kladenského hokeje. Má k němu vztah, vždycky se za něj bil, neschází mu kladenské srdce. Je komunikativní. Nikdy nebudoval kariéru na politice. Mají ho rádi fanoušci. Manažerské schopnosti už prokázal. Proč by tím mužem nemohl být Josef Zajíc?
Bratislava /ROZHOVOR/ - Slovenský lídr nabíral síly před bitvou s Čechy mimo dějiště mistrovství světa. Byl na procházce v horách.
Přerov – Přerovský hokejový odchovanec Martin Vojtek, brankář, který vyznává už řadu let barvy třineckých Ocelářů, ve čtvrtek přivezl do svého rodného města pohár pro vítěze letošního ročníku Tipsport extraligy a Prezidentský pohár, který obdržel Třinec jako nejlepší tým základní části.
Bratislava /OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE/ – Máme společnou historii, jsme Slovani, spousta z nás plesá nad songy Karla Gotta nebo Elánů. Češi a Slováci jsou si prostě blízcí.
Bratislava /SLOVENSKÝ ZÁPISNÍK/ – Máme společnou historii, jsme Slovani, spousta z nás plesá nad songy Karla Gotta nebo Elánů. Češi a Slováci jsou si prostě blízcí.
Bratislava – Pokud jste při hokejovém mistrovství světa doteď nudili, v pátek jistě nebudete. Na řadu přichází souboj, který od rozdělení federace rozdmýchává emoce, píše nevídané příběhy a oživuje sousedské vztahy. Česko versus Slovensko. Start: 20.15.
Plzeň – Tma před očima, roztočené vnímání, pocit na zvracení. Plzeňští hokejisté si ve středu připomněli, jak neskutečně dlouhá může být pouhá půlminutka.
Moskva - Hokejová hvězda z Washingtonuhodlá zahnat smutek z vyřazení v play off NHL na světovém šampionátu.
Plzeň – S plzeňskými hokejisty sice Ondřej Kratěna trénuje od pondělního zahájení přípravy, ale oficiálně byl útočníkův přesun ze Sparty do služeb HC Plzeň 1929 potvrzen až ve středu.
Jaroměř – Na III. ročníku mezinárodního turnaje v malé kopané se o prvním prázdninovém víkendu (2. – 3. července 2011) představí více než 100 týmů!
Karlovy Vary - HC Energie se chystá na novou sezonu
Kladno – Debaty nad budoucností kladenského hokeje neustávají. Fanoušci jsou na jednu stranu rádi, že se uvadajícího klubu ujalo město a chce mu pomoci. Na druhou stranu jsou naštvaní, že jim kvůli obtížnému převodu klubu z občanského sdružení, vedeného prezidentem Jaromírem Jágrem st., na novou akciovou společnost, vedenou městem Kladnem, utíkají posily a současný kádr je také v ohrožení.
Pardubice - /SERIÁL DENÍKU/ - Po slavné kariéře opustil Jiří Novák hokejové mantinely a po revoluci se dal na podnikání. Nyní vlastní v Pardubicích hotel a penzion
Opava – Čtvrťáci hokejového Slezanu se před nedávnem zúčastnili v žilinské DOXXbet Aréně mezinárodního Velikonočního turnaje. Po výborných výkonech si nakonec mladé naděje opavského hokeje odvezly ze Slovenska druhý nejcennější kov.
Bratislava - Útočník hokejové reprezentace vidí i přes výhru nad Finy rezervy. Důležité zápasy MS teprve přijdou.
Znojmo – Hnízdo Orlů v posledních dnech zaznamenává jednu změnu za druhou. V kabině znojemských hokejistů se zabydlelo trio nových tváří. Naopak kufry si balili brankář Luboš Horčička a útočník Tomáš Rachůnek, kteří míří do extraligových klubů.
Kladno /FOTOGALERIE/ – V sobotu se vypravila sedmičlenná skupina fanoušků kladenského hokeje do Bratislavy na zápas mistrovství světa mezi Českou republikou a Lotyšskem. Smyslem cesty nebylo pouze zažít atmosféru šampionátu, ale také podpořit svůj milovaný klub v současné dramatické situaci, kdy samotná existence slavného hokejového oddílu visí na vlásku.
Bratislava /OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE/ - Skvělý výkon gólmana, dobrá oslabení a jediný gól v české brance. „Odehráli jsme podobný zápas jako loni na mistrovství světa,“ pochvaloval si Petr Hubáček třetí vítězné představení na mistrovství světa. Čeští hokejisté ve čtvrtek udolali Finy a v pátek si to v osmifinálové skupině E rozdají s domácími Slováky. „Bude to nejvyhecovanější souboj,“ těší se brněnský útočník.
Brno /INFOGRAFIKA/ - Brněnské legendy hodnotí změny v hokejovém klubu. Jaromír Meixner by přivítal obránce, Jaroslav Jiřík útočníka.
Tábor –Připravených šest milionů zůstalo ležet v kase Tábora. Podporu zastupitelé odložili.
Jablonec n. N. - Pátek 6. května: Woko klub Jablonec: od 20.00 Hokej Česko – Slovensko a pak mejdan.
Bratislava - Hrdina českého týmu na MS Ondřej Pavelec na mistrovství světa málem vychytal druhou nulu, bezchybný výkon ale nepřeceňoval.
Bratislava /SLOVENSKÝ ZÁPISNÍK/ – Zatím jsou to jen náznaky. Přesto vám neuniknou. Slovenskou hokejovou horečku jako by srazil studený vítr, který v posledních dnech nepříjemně z venku profukuje až do novinářského centra.
Bratislava /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ - Češi v úchvatné hokejové bitvě pokořili na mistrovství světa v hokeji Seveřany 2:1. V prvním duelu kvalifikační skupiny je prověří v pátek Slovensko.
Pardubice – Začaly se prodávat permanentky na nastávající extraligovou hokejovou sezónu HC Eaton Pardubice. To samo o sobě není událost, která by si zasloužila komentovat, či jakkoliv pitvat.
Brno – Antonín Krátký. To je jméno absolutního vítěze posledního z šesti základních utkání ve Stiga hokeji projektu Vítámvás Cup. Každé z nich hostila jiná škola, tentokrát se ale turnaj odehrál na základce v Novolíšeňské ulici.
Bratislava, Košice - Hokejové mistrovství světa přineslo další šok, Lotyšsko po prohře v nájezdech bude hrát jen o udržení.
Bratislava /OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE/ – Zatím jsou to jen náznaky. Přesto vám neuniknou. Slovenskou hokejovou horečku jako by srazil studený vítr, který v posledních dnech nepříjemně z venku profukuje až do novinářského centra.
Bratislava /PŘÍBĚH ŠAMPIONÁTU/ – Nevyprané dresy, únava nebo tupé brusle. Všechny podobné problémy by nejspíš hokejisté řešili nebýt kustodů. Ti se sice neprohánějí po ledě, přesto patří k nepostradatelným součástkám hokejového týmu
Brno – Moravský patriot, to je přerovský rodák Jan Švrček. Při svých hokejových toulkách obkroužila posila Komety kolečko po východní části republiky. Po Přerovu, Třinci, Znojmu, Olomouci a Zlínu zakotvil v Brně. Jen na jedinou sezonu opustil rodné území a vydal se sbírat zkušenosti do Ameriky.
Zlín – V kabině hokejistů Zlína se vystřídala brankářská elita. Alespoň podle statistik uplynulého ročníku extraligy totiž druhého nejlepšího gólmana základní části podle procentuální úspěšnosti zásahů Tomáše Dubu nahradil ten úplně nejlepší – Luboš Horčička, jenž prožil životní sezonu v Plzni.
Mladá Boleslav /FOTO/ - BK Mladá Boleslav definitivně potvrdil podpisem smlouvy angažmá několikanásobného mistra světa Davida Výborného
Zlínsko – Ani po dalším víkendovém kole se v popředí všech tří skupin IV. fotbalové třídy Zlínska nic nezměnilo. Áčku dál suverénně vévodí Lhota u Malenovic, v béčku dělí Trnavu a SK Vizovice pouze skóre a v céčku je první Nedašova Lhota o dva body před Potečí. Třetí kandidát na postup Jestřabí měl volno.
Bratislava, Košice /AKTUALIZUJEME/ - Čeští hokejisté vybojovali na hokejovém šampionátu cennou výhru 2:1 nad Finskem. O góly se postarali Michálek s Jágrem. Klíčovou postavou byl ale téměř nepřekonatelný Ondřej Pavelec.
Mladá Boleslav - Hokejový šikula se zatím stal největším letním úlovkem hokejového klubu, který o svoji extraligovou příslušnost musel letos bojovat až v baráži.
Třinec /AKTUALIZOVÁNO/ - Důvod sportu mezi hokejovým klubem a společností Suaverado není zatím znám.
Bratislava /ROZHOVOR/ – Jeho tým je na domácím šampionátu na pokraji velkého neúspěchu. Kanadský kouč Glen Hanlon však stále uklidňuje slovenský hokejový národ. „Pokud předvedeme takové výkony jako proti Rusům, budeme úspěšní,“ říká sebevědomě čtyřiapadesátiletý kouč a neustále hýří humorem.
Kladeruby – O víceúčelové hřiště už patnáct let marně usilují v Kladerubech. Místní mládež musí za volnočasovými aktivitami docházet na odlehlé fotbalové hřiště.
Svitavy /ANKETA/ - Ptali jsme se v ulicích města, jestli lidé fandí českým hokejistům na mistrovství světa.
Vysočina – Škatule, škatule, hejbejte se. To naplno platí v těchto dnech a týdnech ve většině hokejových týmů. Ne jinak tomu je i v prvoligových mužstvech.
Pardubice - /SERIÁL DENÍKU/ - Legendární pardubická formace, která se rozpadla přesně před třiceti lety, vzpomíná na období, kdy v Ćeskoslovensku vládla normalizace
Plzeň - Indiáni dál posilují, po gólmanovi Svobodovi a bekovi Kaberlovi se do útoku těší Ondřej Kratěna.
České Budějovice - Podle sportovního manažera HC Mountfield není situace jednoduchá
Karviná - Mírných korektur se dočkaly oba víkendové zápasy karvinských fotbalistů. Druholigový tým začne proti Sokolovu již ve 14.30 hodin, béčko odehraje šlágr kola I.A třídy proti Stonavě na hřišti U Bažantnice.