Karlovy Vary – Festival spěje do finále! Ve středu večer přijel do Karlových Varů John Malkovich. Závěr festivalu ozdobí další hollywoodská hvězda Antonio Banderas. Snad právě proto se úterý a středa v Karlových Varech odehrávala v poklidnějším duchu…
Karlovy Vary – Posedět u výborné kávy a přitom poslouchat rozhovor s některou uznávanou českou osobností, to můžou zažít festivaloví návštěvníci během festivalové přehlídky v karlovarském kině Čas, jehož část nyní provozuje pražská společnost Cathedrale.
Karlovy Vary – Společná hlídka, kterou do festivalových ulic Karlových Varů vyslali státní policisté ve spolupráci se strážníky městské policie, slaví obrovský úspěch.
Karlovy Vary - Luxusní automobily, celebrity na každém rohu a celodenní program plný výjimečných filmů, představení, večírků a koncertů. Takový je 44. ročník Mezinárodního filmového festivalu, nejprestižnější filmové přehlídky ve střední a východní Evropě.
Karlovy Vary - Po Miloši Formanovi byla zatím druhou velkou celebritou karlovarského festivalu. Francouzka Isabelle Huppertová vplula do Thermalu na projekci svého filmu Villa Amalia a vyhlížela stejně, jak ji léta známe – křehká, drobná plavovláska, s plachým výrazem a zasněnýma očima, a zároveň rozhodně.
Prostějov - Titul v kategorii dvojic a třetí místo z trojic si z mistrovství republiky přivezli nohejbalisté Sokola I Prostějov. Nic na tom nezměnila ani jejich rozsáhlá marodka.
Karlovy Vary – Luxusní automobily, celebrity na každém rohu a taktéž celodenní program plný výjimečných filmů, představení, večírků a koncertů. Takový je 44. ročník Mezinárodního filmového festivalu, nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě.
Karlovy Vary - Festivalový filmový víkend v Karlových Varech se nesl z velké části ve francouzském duchu. Divákům se představili herečka Isabelle Huppertová a režisér Patrice Chéreau.
Karlovy Vary – První část svátečního dvojdne byla na karlovarském závodišti vyhrazena příslušnicím něžného pohlaví, které se střetly v hlavním dostihu programu, v Letní ceně klisen – Cena spol. Sokolovská uhelná, a.s.
Karlovy Vary /FOTOGALERIE/ - Čtvrtým dnem pokračoval v pondělí 6. července 44. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. S novináři se setkali například představitelé hlavních rolí dvou českých filmů El Paso a Protektor.
Tachov, Karlovy Vary – Několikaměsíční spolupráce Služby kriminální policie a vyšetřování Karlovy Vary a kriminalistů ze Služby kriminální policie a vyšetřování Tachov vedla k zadržení organizované skupiny prodejců drog.
Chomutov - Atletická dráha chomutovského letního stadionu po roce opět přivítala tradiční běžecký závod, již potřicáté se běžela Chomutovská hodinovka.
Karlovy Vary – Dobře placená procházka, to je jazzová opera podle hudby Jiřího Šlitra a písničkami Jiřího Suchého, která se hraje v Národním divadle a kterou natočil její režisér Miloš Forman i ve filmové verzi. Na karlovarském festivalu měla svou světovou premiéru.
Karlovy Vary – Filmový festival je vítaným týdnem i pro karlovarské „pařmeny“. Právě během těchto devíti dnů se Karlovy Vary pro mnohé mění v jeden velký mejdan.
Karlovy Vary – Nešidit divadlo ani film – to je celoživotní ambice Patrice Chéreaua – francouzského režiséra a jednoho z prvních hostů karlovarského festivalu, který se zúčastnil i slavnostního zahájení. Na festivalu má retrospektivu svých filmů, kterých – jak tvrdí – není zase tak moc – deset hotových, jedenáctý dokončuje.
Karlovy Vary /EXKLUZIVNÍ FOTOGALERIE/ Křišťálový globus za mimořádný přínos světovému filmu v neděli v podvečer ve Velkém sále přebrala Isabelle Huppertová, jedna z hlavních hvězd letošního festivalu, kterou proslavila role v kontroverzním snímku Pianistka. Podívejte se na festivalové dění očima našeho fotografa Jana Handrejcha.
Karlovy Vary – Dobře placená procházka, to je jazzová opera podle hudby Jiřího Šlitra a písničkami Jiřího Suchého, která se hraje v Národním divadle a kterou natočil její režisér Miloš Forman i ve filmové verzi. Na karlovarském festivalu měla svou světovou premiéru.
Karlovy Vary - Dobře placená procházka – to je jazzová opera podle hudby Jiřího Šlitra a písničkami Jiřího Suchého, která se hraje v Národním divadle a kterou natočil její režisér Miloš Forman i ve filmové verzi. Na karlovarském festivalu měla svou světovou premiéru.
Karlovy Vary - Nešidit divadlo ani film – to je celoživotní ambice Patrice Chéreaua – francouzského režiséra a jednoho z prvních hostů karlovarského festivalu, který se zúčastnil i slavnostního zahájení. Na festivalu má retrospektivu svých filmů, kterých – jak tvrdí – není zase tak moc - deset hotových, jedenáctý dokončuje.
Karlovy Vary – Něco začalo a něco skončilo. Tak by se dalo jednou větou popsat co se v lázeňské metropoli v pátek událo. Odstartoval Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech a dveře za sebou uzavřela letní příprava hokejistů mistrovské HC Energie.
Karlovy Vary – Přes hodinu trvalo v pondělí karlovarským zastupitelům ujasnit si, zda Podzemní garážovací dům v Libušině ulici, veřejně prospěšná stavba města, je, či není v souladu s územním plánem města.
Karlovy Vary – Filmový festival je vítaným týdnem i pro karlovarské „pařmeny“. Právě během těchto devíti dnů se Karlovy Vary pro mnohé mění v jeden velký mejdan.