Pelhřimov po Velikonocích zaplní několik zákazových značek
Pelhřimov – Už za pár dní se řidiči, kteří cestují po Pelhřimovu, budou muset potýkat se značnými komplikacemi. Hned po Velikonocích na ně totiž bude ve městě čekat řada překážek.
Pelhřimov – Už za pár dní se řidiči, kteří cestují po Pelhřimovu, budou muset potýkat se značnými komplikacemi. Hned po Velikonocích na ně totiž bude ve městě čekat řada překážek.
Sokolov – Jedno z nejmodernějších a nejnavštěvovanějších kin v regionu dostane konečně parkovací místa navíc. Jezdí sem diváci z celého Sokolovska a při filmových trhácích nemají šanci zaparkovat u kina.
Strakonicko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Prachaticko - Přinášíme tipy pro volný čas.
Písecko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Zpěvák známý nejen ze soutěže X-Factor, ale také z řady muzikálových produkcí i sólových projektů se chystá vystoupit na Šumavě se svou one man show.
V tištěném Slováckém deníku bude ve čtvrtek 29. března další díl seriálu Jak jsme žili v Československu.
Mnichovo Hradiště – V úterý 27. března vyvrcholil v mnichovohradišťském kině projekt organizace Post Bellum s názvem Příběhy našich sousedů závěrečnou prezentací žákovských týmů.
Táborsko - Přinášíme přehled programu kin.
Jindřichův Hradec - Kam si vyrazit v polovině zkráceného týdne? Přináším seznam tipů.
Písecko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Strakonicko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Nová speciální izolace, zdemontování obkladů i umyvadel v každé z učeben, vystavění nové příčky, demontáž stropu, položení odlišné izolace a jiného sádrokartonu a pořízení takzvaného akustického pohlcovače.
Písek - Střecha letního kina v Písku je ve špatném stavu a návštěvníkům nebezpečná, jak už Deník informoval.
Chomutov - Mezinárodní filmový festival Febiofest vyráží po uvedení v Praze také do regionů. V tomto týdnu zavítá i do chomutovského kina Svět.
Táborsko - Přinášíme přehled programu kin.
Namířené samopaly, výhružné pohledy a vyděšení pasažéři. Letadlo ve vzduchu, posádka v háji. To je obvyklý scénář filmů o únosech letadel, jež mají nezřídka základ v reálné události.
Prachaticko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Nymburk – Večer, při kterém se na pódiu vystřídá několik písničkářů s vlastní autorskou tvorbou, nabízí neopakovatelnou kulturní podívanou a autentický kontakt publika s neznámými i známějšími interprety. Tak vypadá pořad zvaný Open Mic. První akce tohoto typu pod názvem Kinoty – Nymburský Open Mic se odehraje ve foyer nymburského kina už ve středu 28. března od 19 hodin.
Duchcov – Kopec zábavy a moře legrace, to je stand up comedy show Na Stojáka.
Příznivci fotografa Jindřicha Štreita, jenž bývá v Uherském Hradišti častým hostem Letní filmové školy, mohou navštívit projekci nového dokumentu Libuše Rudínské Na tělo, který je věnován právě jeho osobnosti.
V nákupním centru v ruském Kemerovu, kde v neděli uhořelo přes 60 lidí, byl uzamčen nouzový východ a nefungoval požární alarm. Požár vypukl pravděpodobně ve čtvrtém podlaží, kde se nachází zábavní centrum. Zamčené byly rovněž dveře kinosálů, aby se dovnitř nemohli dostat lidé bez lístku. Zmatená ochranka nechtěla lidi pustit ven mimo hlavní vchod. Někteří si se svými uvězněnými blízkými ještě stihli zavolat.
Benešov nad Ploučnicí – Svůj geniální herecký a skladatelský talent předvede ve čtvrtek 29. března od 20 hodin v Benešově nad Ploučnicí Jiří Schmitzer.
Strakonicko - Přinášíme přehled tipů pro volný čas.
Jindřichův Hradec - Radní učinili první krok. Předloží zastupitelům návrh na redislokaci kulturních a společenských zařízení.
Prachaticko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Zastupitelé rozhodli o prodeji pozemků před panelovými domy na třídě Václava Klementa, jedné z posledních stavebních parcel v této oblasti. Získala je Škoda Auto, která se původně do soutěže vůbec nepřihlásila. Za jeden metr čtvereční zaplatí městu 10 429 korun.
Mladá Boleslav -Zastupitelé rozhodli o prodeji pozemků před panelovými domy na třídě Václava Klementa, jedné z posledních stavebních parcel v této oblasti. Získala je Škoda Auto, která se původně do soutěže vůbec nepřihlásila. Za jeden metr čtvereční zaplatí městu 10 429 korun.
FOTOGALERIE / VIDEO / Bezmála 200 000 korun věnovali podporovatelé ze Slovácka Dětskému nadačnímu fondu Krtek, působícímu při Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně. Stalo se tak v pátek 23. března večer na 4. ročníku benefičního koncertu pro nadační fond Krtek v uherskohradišťském kině Hvězda.
Jindřichohradecko - Ani v neděli nemusíte zůstávat doma u televize, ale můžete se vydat za zábavou třeba do kina, divadla nebo na jarmark.
Kolín – Úplně poprvé se nový český film žánru dokudramatu Poslední útěk Jeronýma Pražského zabývající se koncem života Jeronýma Pražského, souputníka Mistra Jana Husa, promítal v pátek v kolínském Kině 99. Jeho světovou premiéru před zaplněným velkým sálem doprovodila delegace tvůrců, před kinem historickou událost avizovali členové kolínské šermířské skupiny Páni z Kolína oblečeni v dobových kostýmech.
Jindřichohradecko - Sobotní nabídka kulturních tipů na Jindřichohradecku je pestrá.
Choceň – Choceňští vodáci v sobotu pořádají tradiční Vodácký den.
Písecko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Táborsko - Přinášíme přehled pátečního programu kin.
Jindřichohradecko - Konec pracovního týdne si můžete zpestřit návštěvou kina, divadla nebo zajímavé přednášky.
Plzeň – Ambiciózní snímek se točil i u nás. Do kin má přijít v roce 2019.
Písecko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.
Orlickoústecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Nenechte si v okrese ujít v nejbližší době:
V tištěném Slováckém deníku bude v pátek 23. března další díl seriálu Jak jsme žili v Československu.
/TRAILER/ Manuál, s nímž by měli odjíždět všichni nadšení manažeři putující do Ruska. To je film Petra Horkého s roztomilým titulem Švéd v žigulíku, který čeká i cesta festivaly.
Litoměřicko, Podřipsko - Vinařské Litoměřice za dveřmi, zadržení vandalové, zahájení sezony v roudnickém kině, pokračování farmářských trhů v Litoměřicích.
Táborsko - Přinášíme přehled programu kin.
Jindřichohradecko - Ve čtvrtek se můžete na Jindřichohradecku vypravit do kina, divadla, na koncert i módní přehlídku.
Snímek Úsměvy smutných mužů s Jaroslavem Duškem v hlavní roli zamíří letos v květnu do kin. Natáčelo se i ve Zlíně a okolí. Dušek si dokonce ve filmu zahrál zlínského radního, diváci tedy uvidí záběry z radnice i Baťova mrakodrapu.
Rychnovsko - Ve Vamberku se ve středu sešli místní zastupitelé na pravidelném veřejném jednání. Uskutečnilo se v sokolovně.
Milevsko - V sobotu 24. března dopoledne zaplní milevský dům kultury tradiční velikonoční trhy.
Písek - Střecha letního kina, která je z roku 1975, je ve špatném stavu a návštěvníkům nebezpečná.
Nymburk – Beseda odborníka, vedení města a obyvatel v kině o zavřené lávce nastínila řešení. Musí vzniknout nová lávka.
Rudník /FOTO, VIDEO/ - Lidé v Rudníku sami vybrali řešení, jak oživit zdevastovaný evangelický kostel z roku 1786. Před rokem upozornil na jeho žalostný stav při návštěvě obce prezident Zeman.