/VIDEO/Na plavbu po Vltavě se na loďce bez vesel vydal ve středu čtyřiadvacetiletý muž. U Mánesova mostu odcizil čtyřmetrové plavidlo a vyplul, aby zachránil svou ženu před satanem. Policisté ovšem zanedlouho jeho misi překazili a bezpečně ho dopravili na břeh.
Pacov - Až dvouletý pobyt za mřížemi hrozí neznámému pachateli, který ve středu ve večerních hodinách ukradl v Pacově několik desítek litrů nafty. Neznámý pachatel tam přestřihl pletivo, vnikl na pozemek jedné z tamních firem, kde ze zaparkovaného nákladního automobilu odstranil neuzamykatelné víčko palivové nádrže. Z té následně odcizil šedesát litrů motorové nafty v hodnotě necelých tisíc sedm set korun.
Sezimovo Ústí - Policisté vyhlásili pátrání po automobilu tovární značky VW Multivan Caravelle 2,4 D, registrační značky 4C4 7323, červené barvy, roku výroby 1995.
Policisté v sobotu vyšetřují krádež cenností, která se odehrála v klenotnictví v pražské Pařížské ulici. Odhadovaná cena ukradených věcí jde údajně do milionů.
Třebechovice pod Orebem /LINKA 112 - KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Dychtivý zloděj, nebo vodák bez náčiní? Třebechovičtí policisté od poloviny tohoto týdne řeší krádež v prostorách místní třebechovické loděnice.
Krádeže hned několika kol na Kroměřížsku má podle policie na svědomí osmapadesátiletý muž z Prostějova. Začátkem září měl jeden bicykl ukrást u Domu kultury v Kroměříži, nepomohlo ani to, že jej majitelka měla zamčený.
Chrudim – Pětici chrudimských náměstí a jiných veřejných ploch teď zdobí výstava velkoformátových fotografií s tématem Národního geoparku Železné hory. Část vystavených tisků se zobrazením lomů i jiných atraktivních zákoutí krajiny na Chrudimsku už ale nenechavci stihli ukrást.
Jablonec n. N. – Minulý týden ve čtvrtek 14. září krátce po dvacáté hodině v jednom z jabloneckých barů využil devětapadesátiletý muž nepřítomnosti obsluhy.
Dolní Libochová – Rotační benzínovou sekačku ukradl zloděj v rekreační chalupě v Dolní Libochové. Majiteli tím způsobil škodu převyšující jedenáct tisíc korun.
Brno – Pětasedmdesát eur si schovala do podprsenky, zbylých dvě stě korun do kalhotek. Dvacetiletou ženu podezřelou z krádeže zadrželi policisté tento týden v jednom z klubů v centru Brna.
Kola, zboží v obchodech, potraviny. Teprve šestnáctiletý zloděj bral při krádežích v Prostějově vše, co mu přišlo pod ruku. Jeho dalším krádežím zabránili až policisté, ovšem teprve ve chvíli, kdy jich má na svém kontě nejméně třináct.
Sokolov – Nabídl čtyřiadvacetileté ženě, že ji sveze na nádraží, a při tom přišel o desítky tisíc. To je případ devětašedesátiletého seniora ze Sokolova.
Čáslav - Čáslavští policisté pátrají po totožnosti neznámého muže z fotografie z kamerového záznamu. "Hledaný muž by mohl poskytnout informace k případu krádeže peněženky v obchodu v obci Čáslav v ulici Jeníkovská, ke které došlo dopoledne 11. září," řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková.
Rozptýlit kritiku, že policie chybovala při ostraze areálu vrbětických muničních skladů poté, co odsud lidé vynášeli zbraně, přijel ve středu přímo do areálu muničních skladů v doprovodu policejního prezidenta Tomáše Tuhého, ministr vnitra Milan Chovanec.
Rozptýlit kritiku, že policie chybovala při ostraze areálu vrbětických muničních skladů poté, co odsud lidé vynášeli zbraně, přijel ve středu přímo do areálu muničních skladů v doprovodu policejního prezidenta Tomáše Tuhého, ministr vnitra Milan Chovanec.
Orlickoústecko - Co není přibité a na co nezírá oko kamery, lze rozbít, počmárat nebo ukrást. Pokřivené myšlení mají vandalové a zloději, kteří ve větší míře začali škodit městským lesům v Ústí nad Orlicí.
VIDEO / Olomoučtí policisté aktuálně pátrají po muži, který se pokusil u bankomatu na Tř. Svobody odcizit peněženku 45letému muži. Ten u bankomatu prováděl transakci.
Trutnov - Ve vazbě skončil šestačtyřicetiletý recidivista, který ve dvanácti případech na Královedvorsku a v blízkosti Trutnova násilím vnikl do objektů, ze kterých odcizil potraviny, alkohol, tabákové výrobky a oblečení. Hrozí mu tříleté vězení.
Pardubický kraj, Moravskotřebovsko - Dokázal by z jalové krávy vymámit tele. Toto přísloví se hodí na podvodníka, který okradl nejen svého spolužáka, ale i otce.
Rokycany – Piknik na chodníku je trochu zvláštností. Obzvláště v podvečer a tuto roční dobu, která mu svým studeným počasím už moc neodpovídá. A přece se jeden z nich v pondělí večer uskutečnil, i když vlastně nedobrovolně. Na Jižním předměstí v Rokycanech.
Mělnicko – Zloději drahých jízdních kol mají smůlu. Už si na ně políčili i na Mělnicku. Majitelé cenných bicyklů si totiž nově mohou nechat kolo označit forenzní identifikační značkou. Potom je kolo zaneseno do centrálního registračního systému, což usnadní jeho identifikaci po případném odcizení.
Brno – Nové důkazy předložili v úterý znalec i státní zástupce. U Krajského soudu v Brně pokračovalo řízení s Tomášem Jiříkovským. Původně podle obžaloby získal provize přes pět milionů korun v bitcoinech za obchod s drogami. V této virtuální měně měl dalších šestnáct milionů ukrást. Obžaloba ho viní také z nelegálního držení zbraní.
Lenora - Už ve druhé polovině srpna ukradl někdo z volně přístupné odstavné plochy u silnice třetí třídy v Zátoni u Lenory vibrační desku Atlas Copco LF 75, žluto-černé barvy.
Najisto musel jít neznámý pachatel v průběhu víkendu, kdy se vloupal do prodejny na ulici Mostní. Aby se dostal dovnitř, musel vytlačit okno vedoucí do skladu a vysadit kovovou mříž.
O rybářské vybavení přišel v půlce července jeho majitel v Dřevnovicích. Ale jen na čas. Krádež, k níž došlo někdy mezi 19. a 22. červencem totiž policisté objasnili.