Plzeň - Na svou naivitu doplatil v noci na pondělí 41letý cizinec. „Muž stál v plzeňské Husově ulici a náhle k němu přistoupila nějaká žena a nabídla mu, že mu zařídí odvoz do hotelu,” sdělila plzeňská policejní mluvčí Simona Čejková.
Staré Město – Během pouhých čtyř dnů se podařilo policistům z Uherského Hradiště vypátrat zloděje jedenácti elektromotorů, které zmizely z bývalého skladu náhradních dílů ve Starém Městě.
Hranice – Neuzamčená ordinace hranické nemocnice se stala terčem krádeže, v úterý v odpoledních hodinách se do ní totiž pomocí šroubováku vloupal devětapadesátiletý muž.
Znojmo, Chvalovice - Muže, kterýje podezřelý z krádeže dámského prádla a obnažování na veřejnosti hledá znojemská policie. Podezřelý se měl minulý týden ukazovat ve Chvalovicích.
Borek - Závěr minulého týdne se nesl ve znamení krádeží. Na Rokycansku se pobertové dostali do Borku a Holoubkova. Místní policisté jsou oběma viníkům v patách.
Pelhřimovsko – Zloději útočí. A to ve velkém. Tentokrát si na Pelhřimovsku políčili na rodinné domy. Zatím jich vykradli 33, přičemž loni se zloději za celý rok vloupali do třiceti rodinných domů.
Sokolovsko - Do boje proti zlodějům dřeva se pustili lesníci na Sokolovsku. Ti před zimou registrují zvýšený počet krádeží v lesích. Shodují se, že jejich počet rapidně roste v souvislosti se stále rostoucími cenami energií.
Praha – Otakar T., který byl obviněn z vraždy a znásilnění devítileté Anny Janatkové, si krátce před svým zatčením vyhlédl dům, v němž žila dívka, podobná jeho oběti.
Příbramsko - Řidiče může čekat po nastartování auta nepříjemné překvapení. Z aut na Příbramsku znovu začaly mizet katalyzátory. Připomíná to situaci z letošního května, kdy policisté řešili patnáct takovýchto krádeží za jediný týden.
Zlínsko – Vykradená novostavba, dvě stavební buňky i garáž. To je spoušť, kterou po sobě zanechali neznámý zloději, kteří se o uplynulém víkendu pořádně činili na Zlínsku.
Ostrava /IDENTIKIT UVNITŘ ČLÁNKU/- Před spravedlností stále uniká neznámý mladík, který v první polovině srpna letošního roku při pokusu o krádež tašky připravil o život devětapadesátiletého muže. Během přetahování jej srazil k zemi. Oběť utrpěla vážná zranění, kterým později v nemocnici podlehla.
Bohuslavice nad Vláří – Vyřadit z provozu signalizační zařízení na vlakovém nádraží v Bohuslavicích nad Vláří na Zlínsku se v uplynulých dnech podařilo nenasytnému zloději. Z kolejiště totiž ukradl čtřicet metrů měděného kabelu a dalších sto metrů měděného lana.
Havířov – Škodu za několik stovek tisíc korun způsobili v několika případech dva recidivisté, kteří řádili v Havířově a Horní Suché. Nebyli sami, ale komplicové se zatím skrývají.
Liberecký kraj - Co dočinění se zlodějem, který vykrádá chalupy, mají v Žibřidicích na Liberecku. Od konce září navštívil zloděj už tři. Podle policie by mohlo jít o jednoho pachatele.
Přerov /FOTOGALERIE/ – Denně o podobných případech slyší ve zprávách a stejně jsou nepoučitelní. Řeč je o důvěřivých důchodcích, kteří se nechají obelstít historkami o dluzích fiktivního příbuzného, nečekané výhře či dojemným příběhem o známém, jenž potřebuje pomoci.
Bohuňovice - Víkendová krádež třiceti metrů kabelů u řeky Bystřičky v Olomouci způsobila několakadenní komplikace na frekventované trati na Šternberk. Zloděj totiž vyřadil z provozu zabezpečovací zařízení v úseku mezi Olomoucí a Bohuňovicemi.
Šumperk – Policisté dopadli třiadvacetiletého muže ze Šumperku a jeho o rok mladšího bratra z Roudnice nad Labem, kteří se v Šumperku specializovali na krádeže kol.
Krupka - Policisté z obvodního oddělení v Krupce dopadli zloděje, který se koncem září dopustil na území města několika krádeží. Jeho první obětí se stali majitelé rodinného domku, kterým ze sklepa odcizil alkohol a různé kabely v celkové hodnotě téměř 5 tisíc korun.
Most - Policie v Mostě dopadla pětici mladých mužů ve věku 21 až 28 let, kteří během září v mosteckých ulicích vykradli pět aut. Na lup chodili hlavně na sídliště Výsluní. „Motoristům zanechali škody za více než 44 tisíc korun,“ řekla mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.
Valašské Meziříčí – Z meziříčské firmy zmizelo tisíc kilogramů měděných součástek za dva a půl milionu korun. Zloděj si je ze skladu odnášel po tři měsíce bez povšimnutí.
Vlčnov /AKTUALIZOVÁNO/ – Stále se nepodařilo chytit dvaadvacetiletého kriminálníka, kterého v sobotu 8. října honili policisté po celém Vlčnově. Mladík totiž nenastoupil v řádném termínu do vězení a vysedával v jedné z tamních hospod.
Českolipsko - Z policejní svodky: Kriminalisté dopadli Poláka, který v červenci okradl v České Lípě dvě ženy. Stíhají také mladého vězně, který vyhrožuje své nevěrné partnerce
Luhačovice – Nebezpečného násilníka se podařilo dopadnout luhačovickým policistům. Muž chtěl totiž znásilnit ženu. Tu ale naštěstí zachránil pár, který slyšel její zoufalé volání o pomoc.
Chomutov - Pracovníci chomutovských technických služeb s překvapením zjistili, že na hřbitově v Beethovenově ulici mizí voda. Krádež nahlásili ve čtvrtek po čtvrté hodině.