Vratné láhve byly odevzdány vícekrát
Jičín - Výborný nápad, jak snadno přijít k penězům, dostal v pondělí 6. září osmačtyřicetiletý zaměstnanec jedné z prodejen v Jičíně.
Jičín - Výborný nápad, jak snadno přijít k penězům, dostal v pondělí 6. září osmačtyřicetiletý zaměstnanec jedné z prodejen v Jičíně.
Kladno - Neuvěřitelná drzost a možná i dobrá znalost poměrů vbudově centra Středočeské záchranné služby vKladně vedla o tomto víkendu ke sledu až neuvěřitelných událostí, na jejichž konci neznámý zloděj odjel zareálu kladenské nemocnice ukradeným autem hlavní sestry záchranky.
Krnov - To, že se vyplácí komunikovat s občany a dělat besedy pro seniory, se potvrdilo policistkám z bruntálské preventivní skupiny. Až během přednášky se jim jedna seniorka svěřila, že také ji okradl zloděj.
Tanvald – Neznámý pachatel chtěl vylepšit svou finanční situaci krádeží drobných z telefonního automatu.
Zlínsko – Osmnáctiletý mladík a jeho o rok starší kamarád si vyzkoušeli, jaké je strávit noc v cele. V pondělí kolem desáté hodiny v noci kradli v obchodě s dárkovým zbožím v Napajedlích.
Kněžice - Slovenka odnesla věci za téměř 100 tisíc.
Kosmonosy - Mladý zloděj neúřadoval v areálu Budějovického Budvaru prvně.
Čáslav – Na čáslavském gymnáziu se musí potýkat i se zlodějem. Ztratil se mobil i peníze.
Domažlicko – Nafta a olej za bezmála 40 tisíc korun zmizely počátkem měsíce z areálu zemědělců.
Valašsko – Plné ruce práce měli první den tohoto pracovního týdne policisté na Valašsku. Zaměstnalo je vyšetřování hned několika trestných činů i řady přestupků v dopravě, proti majetku i občanskému soužití.
Svitavsko – Po několika měsících usilované práce se kriminalistům podařilo zadržet čtveřici nepoctivců, kteří jsou podezřelí z hospodářské trestné činnosti.
Rudice – Neobvyklý případ řešili bojkovičtí policisté. Při rekonstrukci jedné krádeže totiž usvědčili mladíka z Rudic na Uherskobrodsku také z druhé.
Holešov – Že příležitost dělá zloděje potvrdila krádež peněz z pokladny, kterou v pondělní odpoledne policistům z Holešova nahlásila pětačtyřicetiletá vedoucí tamní prodejny.
Pardubice – Během prvních zářijových dnů řešila pardubická policie několik krádeží.
Žulová – Až po čtyřech dnech nahlásili pracovníci firmy ze Žulové na Jesenicku, že jim v podniku řádila škodná. Zloděj si z podniku odnesl peníze a stravenky.
Jeseník – Na cestě z obchodu, přímo u domovních dveří, se osmapadesátiletá žena z Jeseníku stala v sobotu 4. září obětí přepadení. Krátce po sedmé ráno na ni zaútočili tři mladíci.
Čáslav - S novým školním rokem se začaly na Gymnáziu a Střední pedagogické škole v Čáslavi vyskytovat drobné krádeže.
Linec – Defekt vyhřívací lampy vyvolal v pondělí ráno požár v linecké zoo.
Letohrad – V závěru minulého týdne policisté z Letohradu vyjížděli k případu nezvané návštěvy.
Dubí - Občané Pozorky sepsali petici. Hlídky Policie ČR zafungovaly. Drogy se podařilo vytěsnit mimo hlavní ulice. „Celkově je dostat z této části města bude na dlouho,“ říká jasně starosta Dubí Petr Pípal.
Plzeň - Na svoji naivitu doplatil v neděli 79 letý muž z plzeňské čtvrti Slovany. Důchodce uvěřil vychytralému podvodníkovi a přišel o naspořenou částku 28 400 korun.
Sedlčany - Barevné kovy jsou stále oblíbeným zdrojem nekalého přivýdělku. Tentokrát pokušení neodolal zloděj ve výrobní hale v Sedlčanech. Zjistilo se, že v době od března do září zmizelo 300 kilogramů bronzových špon a 500 kilogramů hliníkových odstřižků.
Domažlice – Kvůli zloději přišla firma nejen o ovládací kabely k jeřábu.
Vyškov - Stříbrné značkové trekingové kolo, které jeho majitel nechal z noci z pátku na sobotu před vyškovským akvaparkem, druhý den ráno téměř celé zmizelo.
České Budějovice - Mladý pachatel si přišel do osobního auta pro rádio. Už ho mají.
Tučapy - Necelá půlhodina stačila dosud neznámému zloději, aby vykradl škodovku zaparkovanou na polní cestě poblíž obce Tučapy. Krádež se odehrála ve čtvrtek, ale postižení ji policii nahlásili až o den později.
Blanensko – Téměř dvou set tisícovou škodu mají na svědomí dva zloději, jejichž jména už policie zná. Muži ve věku dvaceti a dvaačtyřiceti let od dubna do června letošního roku kradli na různých místech na Blanensku elektromateriál.
Prachatice – Dodávkové vozidlo vykradl v noci neznámý zloděj ve Slámově ulici v Prachaticích.
Lužná – Domácí Sparta na zavidovské přeborníky vlítla, ale snaha o krádež prvních bodů se nekonala, protože hostující fotbalisté si svoji prozatimní stříbrnou pozici v tabulce II. okresní soutěže pohlídali.
Rapotice – Půlmilionovou škodu způsobil na sklonku právě uplynulého týdne neznámý zloděj v bývalých kasárnách v Rapoticích na východě Vysočiny v třebíčském okrese. Ukradl součásti transformátoru, který byl odložený v areálu.
Luleč - Neradostný konec minulého týdne zažili majitelé rekreačního domu v Lulči. Místo toho, aby si po příjezdu na chatu začali užívat víkendu, zjistili, že je někdo vyloupil. Zloděj do objektu vlezl oknem a odnesl si odtamtud televizor.
Prostějov – Nedělní návštěva u bývalého přítele se pro devětadvacetiletou ženu z Prostějova proměnila v hrůzné drama. Mezi ní a sedmadvacetiletým mužem totiž došlo k ostré rozepři, v jejímž závěru bývalý milenec svou expřítelkyni fyzicky napadl.
Hranice – Podnapilosti osmašedesátileté ženy využili v sobotu odpoledne neznámí zloději. Pomohli jí vstát ze země a pak se za svou ochotu sami odměnili.
Plzeň - Majitel obchodu nedovolil páru zlodějů krást, ti jej za to několikrát uděřili pěstí do obličeje a poté do něho na zemi kopali.
Královéhradecko – V červnu roku 2008 poprvé poslal hradecký krajský soud tři muže za sérii krádeží motorových vozidel do vězení. Odvolací vrchní soud rozsudek zrušil a vrátil do Hradce k dalšímu projednání případu.
Palkovice – Obvodní oddělení Policie ČR v Palkovicích zveřejnilo statistiky za první polovinu roku.
Hostomice /FOTO/ - Úmyslně zapálená auta, krádeže a řádění sprejerů. To vše děsí v posledních týdnech obyvatele Hostomic.
Rokycanští policisté vyšetřují další případ krádeže. Tentokráte se ztratila lžíce bagru
Brno – Zloděje kamerového systému za tisíce korun se policistům podařilo odhalit díky honu na zloděje řetízků. Prozradilo ho podivné chování.
Hradec Králové – V červnu roku 2008 poprvé poslal hradecký krajský soud tři muže za sérii krádeží motorových vozidel do vězení.
Havlíčkův Brod – „Tý jo, kdyby se to lano urvalo…“ ozve se z hloučku školáků, kteří sledují hasiče slaňujícího z vysokánské plošiny.
Hodonín /ZÁBĚRY Z KAMERY, AKTUALIZUJEME/ – Krádež a loupež během čtyřiceti minut. Tak řádili zločinci úterního odpoledne vHodoníně.
Mladá Boleslav - Předchozí trest mladého zlodějíčka od dalších krádeží neodradil.
Velké Karlovice – Zatím neznámý darebák se vloupal do rekreační chaty ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. Sedmašedesátiletého majitele čekaly po příjezdu na chatu vypáčené dveře.
Hradec Králové – V červnu roku 2008 poslal krajský soud tři muže za sérii krádeží do vězení.
Hradec Králové – V červnu roku 2008 poprvé poslal hradecký krajský soud tři muže za sérii krádeží motorových vozidel do vězení.
Zubří – Drzému zloději stačila jen chvilka šoféovy nepozornosti, aby se na jeho úkor stihl neoprávněně obohatit.
Krnov -Dvojici pachatelů, kteří kradli v obchodě, dokázali policisté díky své dobré znalosti poměrů v Krnově chytit už půl hodiny po vloupání.
Pardubicko - Během prvních zářijových dnů řešila pardubická policie několik krádeží. Jedna z nich může na našich tvářích vykouzlit i překvapivý úsměv.
Prostějovsko - I o víkendu se zloději opět činili. Ukradli vibrační desku, oloupili důchodkyni a z auta sebrali větší množství tabáku.