Čermná ve Slezsku – Konec starého a začátek nového roku si každý z nás představuje jinak. Zatím neznámý zloděj využil všeobecného veselí uplynulých dní a vydal se na obhlídku chat v okolí Čermné ve Slezsku.
Týniště nad Orlicí – Svatá rodina z týnišťského betlému poněkud osiřela, jak dokládají fotografie, pořízené před a po 28. prosinci. Během tohoto dne totiž zmizelo z vyřezávaného betlému z 19. století sedm figurek.
Ostrava – Kapsáři zažívají další žně. Jejich oběťmi jsou tentokrát lidé, které do obchodů a nákupních center lákají nejrůznější výprodeje a povánoční slevy.
Liberecký kraj – Myslíte si, že práce policistů a strážníků nemůže být veselá? Že se denně probírají pouze „lidským odpadem“ a domů tudíž musí chodit s depresemi?
České Budějovice – Okresní soud rozhodoval s novým rokem o trestech šesti odsouzených, (mj.) za delikty, které s novelou trestního zákoníku přestaly být trestnými činy.
Severní Čechy – Myslíte si, že práce policistů a strážníků nemůže být veselá? Že se denně probírají pouze „lidským odpadem“ a domů tudíž musí chodit s depresemi?
Bedřichov – Téměř nemožný kousek se v minulém týdnu povedl neznámému pachateli, který odcizil vozidlo z uzamčeného parkoviště, aniž by otevřel jeho bránu.
Mostecko, Chomutovsko, Lounsko – Myslíte si, že práce policistů a strážníků nemůže být veselá? Že se denně probírají pouze „lidským odpadem“ a domů tudíž musí chodit s depresemi? Mýlíte se.
Mostecko, Chomutovsko, Lounsko – Myslíte si, že práce policistů a strážníků nemůže být veselá? Že se denně probírají pouze „lidským odpadem“ a domů tudíž musí chodit s depresemi? Mýlíte se.
Znojemsko - Drobné zlodějíčky, ale i organizovaný gang padělatelů bankovek dopadli policisté na Znojemsku v roce 2009. K soudu půjde i muž, který propagoval neonacismus.
Brno – Ostraha prodejny v Hradecké ulici v sobotu přistihla při krádeži patnáctiletou dívku. Do tajů zlodějny ji v obchodě právě zasvěcovala zkušenější žena.
Přerov – Bez větších incidentů se obešla letošní silvestrovská noc v Přerově. Dělbuchy a petardy nezavinily žádný vážnější úraz a policie zasahovala jen u několika drobných výtržností. Zraněním mladé ženy ale skončila partnerská rozepře na silvestrovském večírku v jednom z přerovských bytů.
Uherské Hradiště – Atlas, cigarety a zapalovač si chtěl z auta zaparkovaného před uherskohradišťským kostelem odnést pětadvacetiletý muž. Do automobilu se vloupal na Nový rok ráno. Zloděje si však všiml majitel auta, který právě vycházel z kostela.
Jablonec n. N. – Škodu přesahující patnáct tisíc korun způsobil neznámý pachatel vloupáním do vozidla zaparkovaného na zahradě u domu v Jablonci nad Nisou – Rýnovicích.
Chomutovsko, Mostecko, Lounsko - Žena okradená při čůrání, zloděj v masce Spidermana, či bezdomovkyně s hlavou plnou červů – to vše museli řešit strážci zákona.
Ostrava - Moravskoslezští ochránci zákona měli v letošním roce plné ruce práce, řešili řadu zločinů, mezi kterými byly i několikanásobné vraždy. Připomeňme si některé z těchto závažných případů.
Brno - Neúspěchem skončil pokus třiašedesátiletého muže, který se ve středu večer zřejmě pokusil okrást hosta kavárny v Dominikánské ulici. Incident skončil potyčkou na ulici.
Olomouc – Hned dvě loupežná přepadení museli v předvečer Silvestra řešit olomoučtí policisté. Terčem agresorů se stala žena, kterou neznámí pachatelé přepadli v parku. Lupič útočil i v olomoucké herně, kdy obsluze hrozil tím, že na ni vytáhne zbraň, když mu nedá peníze.
Ostrava- Moravskoslezští ochránci zákona měli v letošním roce plné ruce práce, řešili řadu zločinů, mezi kterými byly i několikanásobné vraždy. Připomeňme si některé ztěchto závažných případů.
Ostrava- Stovky vězňů 1. ledna opustí brány žalářů v celé České republice. V Moravskoslezském kraji se na svobodu dostane kolem devadesáti lidí. Některé činy, které až dosud byly trestné, se totiž stanou jen přestupky. Radovat se mohou například zloději-recidivisté.
Mostecko, Chomutovsko, Lounsko- Žena okradená při čůrání, zloděj v masce Spidermana, či bezdomovkyně s hlavou plnou červů – to vše museli řešit strážci zákona.
Hradec Králové - Pár zamčený na toaletách, dvanáctiletého zloděje alkoholu i zcela opilého muže na nádraží, i tyto kuriózní případy řešili první den tohoto týdne městští strážníci.
Chrudim – V pondělí před osmou hodinou zanechala 77letá žena bez dohledu svou kabelku odloženou na lavici na chodbě nemocnice a odešla do odběrové místnosti krve.
Česká Lípa - Patnáctiletý lupič přepadl ve středu večer v České Lípě dvě ženy. Mladíka se podařilo krátce po druhém incidentu dopadnout a nyní jej čeká soud pro mladistvé pro provinění na krádeži a loupeži.
Třebíčsko – Končí rok, je čas i na sčítání škod. Lesní správa Třebíč státního podniku Lesy České republiky letos přišla kvůli nájezdům zlodějů o zhruba 100 kubíků dřeva dohromady za bezmála 120 tisíc korun.