
Zloděje lákala hlavně drogérie a měl slabost pro zubní kartáčky
Karlovy Vary - Návštěvy drogérií v Karlových Varech si oblíbil šestadvacetiletý muž, z něhož ale obchodníci radost neměli.
Karlovy Vary - Návštěvy drogérií v Karlových Varech si oblíbil šestadvacetiletý muž, z něhož ale obchodníci radost neměli.
Hradec Králové - Hradečtí policisté pátrají po totožnosti zlodějů z prodejny s drogistickým zbožím na Dukelské třídě v Hradci Králové.
Jaroměř - O tom, že sprejerství je velkým problémem téměř každého města a velmi špatně se odhaluje, by mohli vyprávět i jaroměřští městští strážníci.
České Budějovice – V centru krajského města se v posledních dvou dnech ztratilo několik plastových 70litrových popelnic a kontejnerů na bioodpad.
Třebíč - Terénní motocykl někdo na počátku týdne ukradl z garáže v Táborské ulici v Třebíči. Ve stejné lokalitě se snažil dostat ještě do dalších garáží, to se mu ale nepodařilo.
Sokolov – Do zverimexu v Sokolově se vydal krást sedmadvacetiletý muž. Během provozní doby z regálu odcizil různé šampony nebo pastu na zuby pro psy.
Vyškov – 1,65 promile alkoholu měl v krvi šestadvacetiletý cizinec, kvůli kterému ve čtvrtek pozdě večer vyrazili do jednoho z vyškovských obchodních domů jak strážníci, tak i policisté. „Městská policie do prodejny vyjela, protože dostala hlášení o krádeži. Muž, který z ní byl podezřelý, byl nejen opilý, ale strážníci u něj našli několik sáčků se sušenou rostlinou, pravděpodobně marihuanou,“ přiblížila vyškovská policejní mluvčí Alice Musilová.
Sokolov – Fenu a dvě štěňata odnesl ze zahrady šestačtyřicetiletého muže o devět let mladší muž. Učinil tak prý ze msty.
Smilkov - Křovinořez, elektrická pila, vysavač, vyžínač a ovladač k televizi a set-top boxu. Všechny tyto věci ukradl zloděj, který se vloupal do neobývaného domu ve Smilkově. Případ řeší votičtí policisté.
Františkovy Lázně – Policisté už vědí, kdo stojí za prosincovým přepadením zlatnictví ve Františkových Lázních. Šperky za víc než půl milionu korun si odnesl šestadvacetiletý muž z Chebu. Kořisti, kterou odnesl, si tak příliš dlouho neužil.
Louny - Jednou si zloděj vzal kořist nepovšimnut, podruhé ho ale majitel věcí spatřil. Došlo i na pěsti.
Ústí nad Labem - Vloupal se do garáže, auta i dílny v lokalitě Neštěmic, Krásného Března a Střekova. Svou pozornost směřoval převážně na elektroniku. Řeč je o 24letém mladíkovi z Mostu, kterého policejní komisař začal stíhat pro trestný čin krádeže a poškození cizí věci.
Duchcov - U krádeže se asi pořádně zapotil zloděj, který chtěl ukrást kovový kabel.
Strakonice – Krádeže v supermarketech jsou na denním pořádku. Drzost některých lidí nezná mezí.
Střední Čechy – Odcizené auto se už našlo, přesto policisté z Brandýsa nad Labem na Praze-východ nejsou spokojeni. Pátrají ještě po tom, kdo seděl za jeho volantem. Ze dvou trestných činů – vedle neoprávněného užívání cizí věci také z poškození cizí věci – totiž zatím není koho obvinit. Policisté věří, že všímaví svědci by mohli pomoci objasnit, co se s autem značky Suzuki Samurai dělo – a tím i přispět k dopadení toho, kdo má jeho krádež na svědomí.
Těchobuz – Škodu za zhruba sedm tisíc korun způsobil dosud neznámý zloděj, který v sobotu 13. ledna odcizil kolem půl dvanácté v noci naftu z pracovního stroje v místech zvaných U Staré paní v katastrálním území obce Těchobuz.
Díky všímavým spolužákům nepřišel o kolo žák základní školy v Prakšicích. V pondělí odpoledne vycházela ze školy skupinka žáků.
Panenská Rozsíčka – Až tříletý trest odnětí svobody hrozí zatím neznámému zloději, který v minulých týdnech vykradl dílnu rekreačního objektu v Panenské Rozsíčce.
Dačicko - Pokus o vykradení chalupy na Dačicku se nevyplatil.
Horní Slavkov – Devatenáctiletého mladíka spícího v domě v Horním Slavkově okradla o deset let starší zlodějka.
Děčínsko - Příměstský tábor v děčínské zoo, nové toalety na Libverdě nebo kapela Alkehol v Besedě. Máme pro vás stručný přehled událostí na Děčínsku.
Palkovice – Hodnotné nářadí nenechal ladem doposud neznámý pachatel, který v úterý z nezajištěné garáže vedle rodinného domku odcizil úhlové brusky, motorové, přímočaré a okružní pily.
Frýdek-Místek – Jeden z hobby marketů na Frýdecko-Místecku se stal prostředkem obohacení se neznámého zloděje.
Z lupu za několik desítek tisíc se moc dlouho neradoval třiadvacetiletý výlupek z Karviné. Ten se vydal krást do rodinného domu v Těrlicku, do kterého vlezl přes střešní okno.
Pacov – Po neznámém zloději, který z bytu v Sadové ulici v Pacově odnesl peníze, pátrají v současné době policisté. Ke krádeži došlo v pondělí 15. ledna během jedné hodiny v době mezi jedenáctou hodinou dopoledne a polednem.
Větřní - Nepříjemné překvapení čekalo ráno 17. ledna na majitele VW Multivan. Dosud neznámý pachatel mu ho totiž vykradl.
Kajícnému pachateli, který řádil na vídeňských vysokých školách, senát nakonec uložil podmíněný trest.
Až dvouleté vězení hrozí zloději, který si ke krádeži vybral ne zrovna obvyklý lup. Ukradl totiž fotovoltaické panely z elektrárny u obce v jižní části Prostějovska. A to rovnou čtyři.
Lanškroun - Škodu více než dvacet tisíc korun způsobil neznámý pachatel, který v noci na úterý ukradl zpětná zrcátka z vozidla značky BMW X5.
Bílinsko - Policisté prověřují pokus krádeže, ke které nedošlo zřejmě jen díky fence, kterou má v domě mladá žena z Bílinska.
Holýšov – Pocilisté pátrají po totožnosti dvou neznámých mužů, kteří se v sobotu 13. ledna v obchodním domě v Holýšově dopustili krádeže.
Kařez – Opomenutí vyneslo řidičce dvojnásobnou škodu. Ve svém voze, zaparkovaném před rodinným domem v Kařezu, nechala žena přes noc položenou peněženku s doklady a platební kartou.
Čáslav - Hrůznou chvilku zažilo jedno z čáslavských dětí, když se dostalo do nepříjemného kontaktu s neznámým mužem. „Dosud neznámý muž měl poblíž autobusové zastávky zatahat za školní tašku, kterou mělo dítě na zádech,“ uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.
Mladá Boleslav – Boleslavští policisté pátrají po neznámém muži, který během letošního ledna tankoval pohonné hmoty do vozidla Škoda Fabia modré pastelové barvy, se kterým následně opakovaně ujížděl bez placení. Registrační značky vozidla vedeny jako odcizené.
Chebsko - Hned několik vloupání museli řešit v posledních dnech policisté na Chebsku. Několik z nich měl na svědomí šestadvacetiletý muž z Chebska, kterého policisté obvinili z pokračujících přečinů porušování domovní svobody a krádeže.
/VIDEO/ Krádež a pokus o ni vyšetřují policisté z místního oddělení v Radotíně. Oba případy se odehrály v jedné a té samé prodejně se sportovními potřebami v ulici Topasová v rozmezí necelých dvou měsíců. Muže zachytila kamera a policisté po něm pátrají.
Nymbursko - Přinášíme výběr krimi zpráv z Nymburska.
Písek - Písečtí policisté vyjížděli v pondělí 15. ledna po poledni do jednoho z místních obchodních domů, kde došlo ke krádeži peněz ze skříňky v šatně zaměstnanců.
Rychnov nad Kněžnou - V listopadu loňského roku řešili rychnovští kriminalisté krádež kabelky z nákupního košíku.
Provodov, Šonov - Po dosud neznámém pachateli krádeže vloupání do rodinného domu v Provodově-Šonově pátrají policisté na Náchodsku.
Klatovy – Dámskou bundu v hodnotě bezmála osm tisíc korun si v prodejně se sportovními potřebami v obchodním centru Škodovka v Klatovech vyhlédl pár z Plzně-jihu.
Loučná pod Klínovcem - Policie z krádeže podezírá mladého muže z Klášterce.
Velim – Policejní vrtulník s termokamerou propátrával v noci na neděli široké okolí Velimi. Policie se totiž snažila nalézt muže, kterého řidič přistihl při krádeži nafty ze zaparkovaného auta. Pachatel se dal na útěk a nedaleko bylo nalezeno jiné vozidlo, které je hlášené jako odcizené.
Zatím utajena je totožnost pachatele, který v noci na pondělí řádil v objektu drůbežárny v jedné z obcí na Morkovicku. Slepice ho ale nezajímaly, zato ukradl příruční pokladnu, ve které bylo padesát tisíc korun.
Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.
Droužkovice - Zloděj vzal věci za sedm tisíc korun. Policie podezírá 25letého mladíka.
Hradec Králové - Dokument o lidech, kteří zachraňují jídlo z kontejnerů, se promítá v úterý od 18 hodin v hradeckém ClubCafé Pessoa.
Třinec - Devětatřicetiletého muže se podařilo třineckým policistům zadržet ještě téhož dne po tom, co měl okrást nejen spícího muže, ale také svého známého v době návštěvy.
Vyškov – Do hodiny se podařilo policistům vypátrat mladíky, kteří se v sobotu po půlnoci vloupali do automatu v jednom vyškovském podniku. Strážce zákona přivolala obsluha restaurace, kde hráli takzvaný fotbálek. Z něj následně ukradli peníze.
Rudíkov - Hřbitov v Rudíkově budou hlídat kamery. Vyžádali si je obyvatelé obce, v místní anketě se pro kamery vyslovila valná většina zúčastněných, celkem asi 270 občanů.