Zloděj odcizil sedm set kilo střešní krytiny
Kroměřížsko - Nový dům by si znakradených věcí mohl postavit čtyřiatřicetiletý muž zKroměřížska. Zloděj má totiž podle policistů na svědomí odcizení celé řádky elektroinstalačního a stavebního materiálu.
Kroměřížsko - Nový dům by si znakradených věcí mohl postavit čtyřiatřicetiletý muž zKroměřížska. Zloděj má totiž podle policistů na svědomí odcizení celé řádky elektroinstalačního a stavebního materiálu.
SOKOLOV - Na redaktory Sokolovského deníku čekaly včera ráno „vybílené“ kanceláře.
Zlínsko - Zlínským policistům během čtvrtka 28. února přibyly vevidenci další dva případy, kdy zloději využili bezbrannosti a dobrosrdečnosti seniorů. Snehoráznou drzostí dvou žen se ve čtvrtek dopoledne setkala sedmasedmdesátiletá žena zNapajedel.
Olomouc - Zloděje, který ukradl notebook v prodejně elektro na Dolním náměstí v Olomouci, zachytila bezpečnostní kamera. Policie má k dispozici jeho fotografie a prosí veřejnost o spolupráci.
Vsetín - Neobvyklou krádež vyšetřují vtěchto dnech policisté ve Vsetíně.
Slovácko - Rocková skupina Reflexy podala trestní oznámení na pachatele, který nabízí jejich pirátské DVD. Informaci zveřejnil bubeník skupiny Josef Lysoněk.
DOMAŽLICKO - Město Domažlice, jediné v regionu, hlídá deset kamerových bodů. Jednoznačně přispěly ke zlepšení bezpečnostní situace v místech, která sledují. První kamery byly pořízeny v roce 2005
Jeseník -Deset let už bdí nad bezpečností občanů Jeseníku bedlivé oči hledáčků kamerového systému.
SOKOLOV - Na redaktory Sokolovského deníku čekaly včera ráno „vybílené“ kanceláře
DOMAŽLICE - Smutné prvenství v drobné kriminalitě mezi regály si už několik let drží právě Češi
Jičín - V rámci již ukončeného programu „Partnerství“ získalo město do vlastnictví jedenáct kamer.
DOMAŽLICKO - Policejní zprávy
SUŠICE - Vlastním očím nevěřila žena z Plzně, když přijela na hřbitov do Sušice. Z rodinného hrobu totiž zbylo jen torzo.
Kutná Hora/ Kutnohorští kriminalisté důkladným operativním šetřením zjistili pachatele nočního loupežného přepadení v kutnohorské ulici Lorecká z poloviny února. Tehdy neznámý pachatel přistoupil zezadu k ženě, kterou povalil na chodník a odcizil jí kabelku. Policisté označili jako podezřelého ještě nedospělého mladíka z Kutné Hory.
České Budějovice - Jsou tak rychlí, že ani nepostřehnete, že vás okradli. Přestože incident ohlásíte na policii, valnou naději na dopadení kapsáře nemáte. Vyšetřovatelům chybí důležité vodítko – popis pachatele. A svědci se najdou málokdy.
Nové Hrady - V zámeckých zahradách v Nových Hradech na Orlickoústecku došlo k pokusu o zcizení rokokových soch.
Rokytnice v O. h. - Z trestného činu krádeže je podezřelý dvaadvacetiletý muž z Rokytnice.
Prosečné - Poněkud netradiční případ řeší policisté vobci uHostinného.
SOKOLOV - Milionová krádež nezůstala nepotrestána. Část sbírky numismatikovi zůstala
Rožnov pod Radhoštěm - Vpřímém přenosu sledovali rožnovští strážníci pokus dvaatřicetiletého muže zOstravy ovýběr peněz zbankomatu pomocí uloupených platebních karet. Zachytil jej utoho městský kamerový systém.
Hradec Králové - Kriminalista Jindřich Žabka se nemýlil. Série vloupání do bytů vkrajském městě pokračuje.
Chrudim/ Městští strážníci pátrají nyní po partě zlodějů, která kradla vsupermarketu Plus unemocnicezboží.
Znojmo - Zhruba dvakrát až třikrát denně se museli za poslední týden zabývat znojemští strážníci případy drobných krádeží v supermarketech. Většinu případů vyřeší jako přestupky na místě blokovými pokutami. Zabránili i vzniku černé skladky nebo nelegálnímu vylepování plakátů.
KLATOVY - Z krádeže včera obvinili policisté 33letou ženu z Klatov, která v Zavlekově vnikla po odstranění pletiva na oplocený areál zemědělské společnosti a odcizila dva kusy střešní konstrukce.
SOKOLOV - Milionová krádež nezůstala nepotrestána. Část sbírky numismatikovi zůstala.
Močovice/ Nečekané rozuzlení má vloupání do inseminační stanice kanců v Močovicích z poloviny února. Čáslavští policisté zjistili, že z krádeže finanční hotovosti z příruční pokladny v kanceláři jsou podezřelí tři místní mladíci, přičemž dva ještě nedosáhli plnoletosti a jeden je nezletilý. Případem se dále zabývají kutnohorští kriminalisté.
Zlínský kraj - Krátký přehled trestné činnosti ve Zlínském kraji v uplynulých dnech
Krnov - Pachatele série zlodějských kousků zadrželi krnovští policisté. Tři místní mladíky obvinili z devíti trestných činů.
Hradec Králové - Kriminalista Jindřich Žabka se nemýlil. Série vloupání do bytů vkrajském městě pokračuje.
Frýdek-Místek – Za sérii krádeží v Malenovicích rozdal v úterý frýdecko-místecký soud celkem čtyři roky vězení.
Krnov - Výtržnictví, obtěžování bezdomovci, krádeže kol a vykrádání rekreačních objektů nejvíce znepokojují občany Krnova. Z celkového pohledu ale Krnované považují své město za bezpečné.
Bojkovice - Šedesátiletý muž zadržel v pondělí 25. února v podvečer o více než generaci mladšího zloděje. Čtyřiatřicetiletého pachatele, původem ze zahraničí, chytil senior vzápětí po krádeži šesti bonboniér v bojkovické prodejně potravin.
Jičínsko - Opuštěné chaty a chalupy jsou vždy velkým lákadlem pro zloděje. Uvnitř pak kradou vše, co se dá lehce zpeněžit.
Bruntál - Strážníci bruntálské městské policie se zabývali v těchto dnech různorodými případy, krádežemi i nedovoleným stáním.
Hradec Králové - Kriminalista Jindřich Žabka se nemýlil. Série vloupání do bytů vkrajském městě pokračuje.
Nové Hrady - V pondělí před dvacátou hodinou oznámil majitel zámku v Nových Hradech, že mu neznámí pachatelé odcizují a poškozují sochy na mostě vedoucím do zámku.
Zruč nad Sázavou/ Z trestného činu krádeže jsou podezřelí dva mladíci ve věku devatenáct a dvaadvacet let ze Zruče nad Sázavou. Policisté z místního obvodního oddělení totiž zjistili, že muži mají prsty v odcizení leštěného nerezového plechu za téměř třináct tisíc korun, který se ještě před týdnem nacházel na pozemku restaurace Pallasit v Průmyslové ulici.
Rousínov - Pohodlnou cestu k lupu měl zatím neznámý zloděj v Rousínově. Zneužil otevřenou vstupní bránu do prostor tamních Městských služeb.
DOMAŽLICKO - Policejní zprávy z Domažlicka
Rynholec/ Co vedlo zloděje, který se vloupal v Rynholci do benzinky, aby ukradl jen cigarety? Jejich zdražení nebo naprostá až sebevražedná závislost?
Brno - Všichni ti, jejichž profese spočívá zejména v kancelářské práci, si mohou konečně oddechnout. Obávaný fantom brněnských a také mimobrněnských kanceláří je totiž konečně za mřížemi. Brněnští kriminalisté v noci ze soboty na neděli zadrželi osmadvacetiletého Tomáše Dvořáčka, který za zhruba půl roku stihl krádežemi v kancelářských prostorách způsobit téměř dvoumilionovou škodu.
Jičínsko - Po náročném víkendu bylo pondělí 25. února zpohledu policistů o poznání klidnější.
Kutná Hora/ Do špatného dne se probudilo několik obyvatelů na sídlišti Šipší v Kutné Hoře. Do šesti vozidel se vloupal neznámý zloděj.
TACHOVSKO - Z policejní svodky
Vsetín - Do neuzamčeného bytu ve Vsetíně se vnoci na pondělí vloupal neznámý lump. Ze stolu vkuchyni ukradl kabelku, ve které měla sedmapadesátiletá majitelka sedm set korun vhotovosti, doklady a dvě platební karty.
Litoměřicko - Policejní střípky z okresu.
Olomouc - Olomoučtí policisté zaznamenávají čím dál častěji případy krádeží navigačních systémů z motorových vozidel. Navigace GPS totiž řidiči nechávají na palubní desce a zloději jdou najisto.
Region - V těchto dnech se dostaly policistům do rukou záběry z bezpečnostní kamery z banky v Rožnově pod Radhoštěm, kde měl neznámý muž počátkem února ukrást 14 tisíc korun.
Tvarožná – Trojice zlodějů si z ukradených lahví alkoholu nestačila ani ucucnout. Osudný omyl udělali ve chvíli, kdy kolemjdoucímu dali své telefonní číslo. Policie je tak mohla rychle najít.
Uherské Hradiště - Školy na Uherskohradišťsku patří mezi oblíbené cíle zlodějů. Potvrdila to mluvčí Okresního ředitelství Policie ČR v Uherském Hradišti Jitka Zámečníková.