Zloděj musel vrátit bundu, jeho partnerku „zajaly“ prodavačky
Klatovy – Dámskou bundu v hodnotě bezmála osm tisíc korun si v prodejně se sportovními potřebami v obchodním centru Škodovka v Klatovech vyhlédl pár z Plzně-jihu.
Klatovy – Dámskou bundu v hodnotě bezmála osm tisíc korun si v prodejně se sportovními potřebami v obchodním centru Škodovka v Klatovech vyhlédl pár z Plzně-jihu.
Loučná pod Klínovcem - Policie z krádeže podezírá mladého muže z Klášterce.
Velim – Policejní vrtulník s termokamerou propátrával v noci na neděli široké okolí Velimi. Policie se totiž snažila nalézt muže, kterého řidič přistihl při krádeži nafty ze zaparkovaného auta. Pachatel se dal na útěk a nedaleko bylo nalezeno jiné vozidlo, které je hlášené jako odcizené.
Zatím utajena je totožnost pachatele, který v noci na pondělí řádil v objektu drůbežárny v jedné z obcí na Morkovicku. Slepice ho ale nezajímaly, zato ukradl příruční pokladnu, ve které bylo padesát tisíc korun.
Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.
Droužkovice - Zloděj vzal věci za sedm tisíc korun. Policie podezírá 25letého mladíka.
Hradec Králové - Dokument o lidech, kteří zachraňují jídlo z kontejnerů, se promítá v úterý od 18 hodin v hradeckém ClubCafé Pessoa.
Třinec - Devětatřicetiletého muže se podařilo třineckým policistům zadržet ještě téhož dne po tom, co měl okrást nejen spícího muže, ale také svého známého v době návštěvy.
Vyškov – Do hodiny se podařilo policistům vypátrat mladíky, kteří se v sobotu po půlnoci vloupali do automatu v jednom vyškovském podniku. Strážce zákona přivolala obsluha restaurace, kde hráli takzvaný fotbálek. Z něj následně ukradli peníze.
Rudíkov - Hřbitov v Rudíkově budou hlídat kamery. Vyžádali si je obyvatelé obce, v místní anketě se pro kamery vyslovila valná většina zúčastněných, celkem asi 270 občanů.
Strunkovice nad Blanicí - Někdy v minulém týdnu se do dílny a ještě do obytných prostorů rodinného domu ve Strunkovicích vloupal neznámý zloděj.
Brno, Rajhrad /VIDEO/ – Na jihu Brna přibývá krádeží poblíž čerpacích stanic. Scénář je vždy stejný. Vytipovanému vozu na benzínce prořízne zloděj pneumatiky ve chvíli, kdy majitel auta natankuje a jde zaplatit. Když si po pár kilometrech řidič všimne, že má proříznutou pneumatiku, zastaví a jde ji opravit, neznámý muž mu z auta ukrade peněženku a další cennosti. Jednání zloděje na benzínce zachytily bezpečnostní kamery.
Nepříjemný zážitek si odnesli z návštěvy tradiční ptačí burzy, která se konala v neděli na výstavišti v Přerově, někteří návštěvníci. Nezavítali na ni totiž pouze prodávající a kupující, ale i člověk, který sem přišel s nekalým úmyslem krást.
Až z Orlové přijel do Ostravy-Poruby zájemce o užívanou, leč stále zánovní dvoudílnou válendu. Odvezl si ale pouze jednu část… jelikož druhá v mezičase zmizela z uzamčeného domu hlídaného kamerami.
Brno – O peněženku a mobil přišel šestnáctiletý chlapec, který byl ve středu 3. ledna u brněnského nákupního centra v ulici Dornych. Okrást ho měla trojice mladíků. V neděli o tom informovali policisté, kteří po pachatelích pátrali a prosili veřejnost o pomoc při jejich hledání. Chlapec nahlásil policistům, co se stalo, až druhý den.
Slunečná - Aspirantem na nejoriginálnější výmluvu před policisty by mohl být 27letý muž ze Cvikovska, kterého přistihli při pokusu o krádež vozu. Muže zákona nepřesvědčil a za přečin neoprávněné užívání cizí věci mu nyní hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.
Tanvald – Neznámý poberta se vloupal do chatky a snědl pár vajec a napil se.
Hradec Králové - Vloupání do vozidla řeší od středy hradečtí policisté. Řidička opustila auto jen na pár minut, lupič mezitím stihl rozbít okno a vzít z vozu její kabelku. Pachatele neodradilo ani to, že byl bílý den.
Velký Dřevíč, Hronov - Začátek roku 2018 jako ze špatného snu připravil dvěma sestrám-hudebnicím dosud neznámý pachatel, který o silvestrovské noci zřejmě do hlučné kulisy odpalovaných petard drze „zakomponoval“ řinčení rozbitého okna, kterým prohodil cihlu.
Klatovy – Vyučil se zedníkem, ale makat se mu nechce. „Nebaví mě to,“ řekl na rovinu Jan Svoboda (31) z Klatov tamnímu soudu, u něhož se zpovídá ze série krádeží, jimiž si měl vylepšovat rodinný rozpočet.
Před rokem se v Ostravě kradly nalepené kupony, letos podobné případy hlášeny nejsou.
Ve čtvrtek dopoledne zavolal na linku 158 osmašedesátiletý muž z Koryčan, aby oznámil, že se mu někdo vloupal do sklepa.
Sokolov – Až tři roky ve vězení může strávit šestadvacetiletý zloděj ze Sokolova, který vnikl na pozemek elektrárny na Sokolovsku.
Kynšperk nad Ohří – Policistům v Kynšperku nad Ohří se podařilo objasnit krádež, kterou má na svědomí trojice zlodějů ve věku 27, 28 a 33 let.
/VIDEO/ Policie hledá podezřelou ženu, která v trafice platila odcizenou kartou. Ta zmizela i s kabelkou pracovnici rehabilitačního centra, zatímco ona pracovala se svými klienty. Škoda byla vyčíslena na necelých 1500 korun, přesto podezřelé hrozí až dva roky za mřížemi.
Karlovarsko - Spoušť a celková škoda za více než 1,2 milionu korun zůstala po pětačtyřicetiletém muži, který nechal na Karlovarsku neoprávněně pokácet 269 vzrostlých stromů.
Dnes od 14 do 22 hodin a zítra od 8 do 14 hodin bude v našem kraji otevřeno 1306 volebních místností, do kterých v rámci prvního kola prezidentských voleb může přijít až milion voličů.
Rokycany – V pondělí zmizely v Rokycanech šperky. Policisté zadrželi přímo v bytě podezřelého muže, který byl navíc pod vlivem alkoholu.
Hradec Králové - Devětadvacetiletá žena z Hradce Králové je podezřelá ze zpronevěry. Z kasy si „vypůjčila“ několik tisíc.
Litvínov, Most - Zloději si vyhlédli obsah sklepních kójí v panelových domech. Jeden vzal zásoby potravin, další se patrně projede na Babetě.
Protivín - Mladému cizinci se za pohonné hmoty nechtělo platit.
Klatovsko – Postrach majitelů rodinných domů z Klatovska je konečně za mřížemi. Policistům se podařilo dopadnout 41letého muže z Domažlicka, který se na Klatovsku vloupal do osmi domů. Způsobil škodu přesahující čtvrt milionu korun.
Zloděje, který řádil v nemocnicích a na proslulé Stodolní ulici v centru Ostravy, zadrželi a obvinili ostravští policisté. Osmnáctiletý muž má na svědomí devatenáct majetkových deliktů. Ke zločinům docházelo od konce října loňského roku do začátku letošního ledna.
Jirkov - Pachatel řádil v jirkovské Studentské ulici. Hledá ho policie.
Potůčky - Poněkud zvláštně přistupoval ke svým pracovním povinnostem sedmačtyřicetiletý pracovník ostrahy prodejny v Perninku.
Po totožnosti dvou mužů podezřelých z krádeže elektroniky pátrají olomoučtí kriminalisté. K činu mělo dojít v sobotu 30. prosince dopoledne v Galerii Moritz v centru Olomouce.
Hradecko - Hradečtí kriminalisté v polovině týdne obvinili 32letého muže z Třebechovicka z trestných činů zanedbání povinné výživy a krádeže.
O krádež tří vozů Škoda Octavia Combi se pokusil v noci z úterý na středu ve Slavičíně zatím neznámý lapka. Dvě vozidla zmizela, třetí se mu ukradnout nepodařilo. Celková škoda se vyšplhala na 424 tisíc korun.
Z krádeže dvaceti tisíc korun je podezřelá dvaatřicetiletá žena z Přerovska.
Ani tresty z minulosti neodradily dvojici zlodějů od toho, aby se znovu vydali krást.
Velký Malahov – V neděli 7. ledna přijali policisté Obvodního oddělení Horšovský Týn oznámení, že došlo ke krádeži v prodejně potravin.
Pražští policisté vyšetřují případ krádeže v podzemní garáži jednoho z bytových domů v ulici Na Vyhlídce v polovině listopadu loňského roku. Policisté o tom informovali ve čtvrtek na svých stránkách.
Teplice - Ve vazební věznici v Teplicích skončil 27letý v minulosti třikrát trestaný muž, který se v polovině listopadu v Krupce vloupal do skladu autoservisu.
Ústí nad Labem - O pohlídání batohu požádal 58letý senior 44tiletého muže v jídelně obchodního centra.
Zlínští policisté pátrají po zloději, který v době od 17. prosince 2017 do 9. ledna 2018 vykradl ve Zlíně sedm chat. K šesti vloupáním došlo na Mladcové, k jednomu v Prštném.
Znojmo – Na nákupy bez placení se do znojemského marketu v Přímětické ulici vydala dvojice ze Slovenska. Do batohu uložili pasty na zubní náhrady, oříšky, čokoládové tyčinky – vše ve větším množství. „Pokusili se projít přes pokladnu, ale věděla o nich pracovnice ostrahy. Batoh zahodili a utekli. O pár set metrů dál jsme je pak zadrželi,“ řekla mluvčí policistů Lenka Drahokoupilová.
Příbram - Že se zločin nevyplácí, se na vlastní kůži přesvědčil dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. V pátek 5. ledna ve večerních hodinách dostal neodolatelnou chuť na cigaretu, protože u sebe právě žádnou neměl, rozhodl se nějaké cigarety ukrást. Vnikl do jedné příbramské prodejny, v té se ale nic nenacházelo, protože je uzavřená a vyklizená. Při vylézání ven rozbil skleněné dveře a způsobil tím škodu ve 60 tisíc korun.
Střední Čechy – Na bezmála čtvrt milionu korun vyčíslili kriminalisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih škodu, která vznikla krádežemi zásilek v prostorách přepravní firmy. Jako hlavní podezřelý v případu figuruje tamější 34letý zaměstnanec, který podle policejních detektivů vynášel ve svém batohu balíčky ze skladu uložených nedoručených zásilek.
Jihlava – Policisté pátrají po zatím neznámém zloději, který začátkem tohoto týdne okradl jednoho z návštěvníků nákupního centra City Park Jihlava v Hradební ulici. Z tašky muži odcizil mobilní telefon.
Rokycany – V rokycanské házenkářské hale v neděli řešili policisté krádež. Ze šatny totiž zmizela peněženka.