Druhá liga futsalu: postupové karty drží českolipské „Fazole“
Česká Lípa /+SPORTOVNÍ POZVÁNKY NA VÍKEND/ - Celek F.A. Zole hostí dnes večer (20.30) lídra z Olympiku Mělník. Obere ho o body?
Česká Lípa /+SPORTOVNÍ POZVÁNKY NA VÍKEND/ - Celek F.A. Zole hostí dnes večer (20.30) lídra z Olympiku Mělník. Obere ho o body?
Slaný – Trápící se basketbalisté benešovského béčka (poslední v tabulce) měli odehrát poslední dva zápasy základní částí Krajského přeboru I. na palubovkách v Králově Dvoře a ve Slaném. K sobotnímu utkání do Králova Dvora však benešovští basketbalisté vlivem nízkého počtu hráčů (pracovní povinnosti, zimní dovolená, zranění, maturitní ples) ani neodcestovali a tak zápas prohráli kontumačně. V neděli se již „osm statečných" vydalo na cestu do Slaného, kde sehráli s favoritem soutěže překvapivě vyrovnaný zápas, který nakonec prohráli o šest bodů. Teď čeká benešovské béčko play out, boj o záchranu v soutěži s týmy Čelákovic, Mělníku a Králova Dvora.
Mělník - Lidé, kteří procházeli kolem střední zdravotnické školy na mělnickém náměstí Karla IV., se nestačili divit. V podloubí školy se totiž konala výstava sdružení Stop genocidě, která se dá označit za přinejmenším kontroverzní.
Mělník – Lidé, kteří v úterý procházeli kolem střední zdravotnické školy na mělnickém náměstí Karla IV., se nestačili divit. V podloubí školy se totiž konala výstava sdružení Stop genocidě, která se dá označit za přinejmenším kontroverzní.
Mělník – Pracovníci mělnického útulku měli minulé pondělí práci. Zavolal jim totiž muž, který v Zelčíně zahlédl u silnice ležícího německého ovčáka, jenž se nemohl postavit na nohy.
Mělník – Někdo nedostal žádný hlas, více než polovina nominovaných alespoň jeden, ti nejlepší pak více než dvě stovky. Taková byla letošní anketa Mělnického deníku Fotbalista okresu 2013, ve které čtenáři téměř dva měsíce posílali hlasy svému favoritovi z šestnáctky nominovaných pečlivě vybraných z okresních klubů všech soutěžních úrovní.
Vysoké Mýto – Královská věnná města, v jejichž svazku figuruje také Vysoké Mýto, se připravují na společnou prezentaci na 15. ročníku veletrhu cestovního ruchu „Infotour a cykloturistika". Do královéhradeckého Aldisu přijdou v pátek a sobotu od rána do večera především ti, kteří hledají zajímavé tipy a materiály související s cestováním, poznáváním a relaxací, a to prakticky nejen v oblasti východních Čech.
Litoměřice - Už jen pár kol zbývá do konce II. ligy futsalu FIFA sk. západ a týmy z regionu jsou stále ohroženy sestupem. Tentokrát se lépe vedlo Radobýlu, který doma alespoň remizoval s týmem F.A. Zole Česká Lípa. Výběr Gardenline prohrál v Písku.
Mělník, Českolipsko - Loučení se zimou. To je název výstavy fotografií mělnického ornitologa a nadšeného fotografa Petra Lumpeho, která je k vidění v kavárně mělnického regionálního muzea.
Mělnicko - To číslo je dost zarážející. Podle analýzy, kterou si nechalo vypracovat ministerstvo školství, chybí každému čtvrtému učiteli v mělnickém regionu požadované vzdělání.
Chrudim - Hokejisté HC Chrudim až ve 2. kole začínají doma s KLH Vajgar Jindřichův Hradec.
Mělník – Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník byla jednou z třiašedesáti škol v republice, které v posledních dvou letech testovaly takzvané smlouvy s rodiči.
Turnov - V utkání II. futsalové ligy zvítězila liberecká Slavia TU v krajském derby nad Dalmachem Turnov. Do konce soutěže zbývají tři kola, futsalisté od Jizery proto aktuální šestou pozici nejspíše už nevylepší. Tabulku vede Mělník, druhá je právě Slavia, která ztrácí dva body.
Mělnicko – To číslo je dost zarážející. Podle analýzy, kterou si nechalo vypracovat ministerstvo školství, chybí každému čtvrtému učiteli v mělnickém regionu požadované vzdělání.
Mělnicko – Pokud usilovně hlasujete v naší anketě o Fotbalistu okresu 2013, zbývá vám už jen poslední den.
Mělník - Výstava fotografií zoologa mělnického regionálního muzea je k vidění až do konce března.
Mělnicko – Nejhůře dopadli fotbalisté Kralup, kteří dostali pětigólovou lekci od Libčic nad Vltavou.
Neratovice, Litoměřice - Smolný zápas mají za sebou futsalisté FC Démoni, kteří v důležitém utkání 19. kola ztratili tři body na palubovce ambiciózního Olympiku Mělník v Neratovicích.
Jenichov - Ve Střemech a pod ně spadajícím Jenichově si potrpí na tradice. Žádnou kulturní nebo sportovní akci tam nepořádají pouze jednou.
Mělník - Budovu mělnického okresního soudu a její nejbližší okolí policisté evakuovali.
Mělník - Deset minut před pondělní čtrnáctou hodinou do mělnické Fibichovy ulice mířilo několik policejních vozů. Anonym totiž telefonicky oznámil, že je v budově Okresního soudu v Mělníku bomba. Policisté vzápětí soudní budovu i její okolí evakuovali a uzavřeli celou ulici.
Mělník - U knih věnovaných mělnické historii, památkám, lidem nebo příběhům nejde jen o dokumentární stránku, ale i o podání, souvislosti a prožitky.
Obchodní řetězec Lidl slíbil Rákosníčkovo hřiště městu, které získá v soutěži nejvíc hlasů. Bruntál a Rýmařov vyšly naprázdno, zato Krnov se raduje z vítězství.
Liberec - Druhá liga: Futsalisté Slavie TU Liberec porazili jasně Dalmach Turnov 7:4 (4:1).
Neratovice – Tak blízko k návratu do nejvyšší soutěže ještě nebyli. Futsalisté Olympiku doma přetlačili v přímém souboji o čelo druholigové skupiny Západ Démony z České Lípy v poměru 4:3 a tři kola před koncem soutěže drží postupové karty s náskokem dvou bodů na libereckou Slavii a tří právě na ex-prvoligovou Lípu.
Mělník - U knih věnovaných mělnické historii, památkám, lidem nebo příběhům nejde jen o dokumentární stránku, ale i o podání, souvislosti a prožitky.
Mělnicko - Výsledkový servis víkendových zápasů fotbalových celků z Mělnicka.
Poděbrady – Před sezonou snili o tom, že se prokoušou do play off. To se ale nepovedlo a pro hokejisty HC Poděbrady sezona skončila hned po základní části Krajské ligy. „Z hlediska stanoveného cíle musíme sezonu považovat za neúspěšnou. Tento cíl jsme si ovšem stanovovali s tím, že byla vyhlídka odehrát závěr sezony na novém stadionu v Poděbradech. Tato domněnka se však již na podzim ukázala jako lichá," řekl mimo jiné v hodnocení sezony poděbradský trenér David Kubát.
České Budějovice - Mistr jižních Čech úspěšně vykročil za druhou ligou. V kvalifikaci zdolal prvního soupeře ze skupiny, celek Rakovníka, vysoko 8:2 (0:0, 4:0, 4:2).
Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.
Milovice - Po čase se opět na Nymbursko vrací cirkus Jo-Joo. A i tentokrát má pro diváky několik překvapení. Prvotřídní senzací programu v Milovicích bude vystoupení tygříků Freda a Valentýny.
Mělník – Hokejoví fanoušci se po nečekaném prvenství mělnických juniorů v krajské lize zápasů o ligovou soutěž nakonec nedočkají.
Mělník /ROZHOVOR/ - Teplá zima trápí české vinaře. Jaký bude ročník 2014 nelze ještě předpovídat. Jisté ale je, že poslední záchranou jsou většinou tři květnoví zmrzlí, kteří mohou révě pomoci tím, že teplotami pod nulou zahubí choroby, co je napadají. Své o tom ví také vedoucí vinařství na Školním statku v Mělníku Vojtěch Kušina.
České Budějovice – Vítězství v krajské lize je pro hokejisty David servisu vstupenkou do bojů o druhou ligu.
Mšeno - Akademičtí pracovníci by ve Mšeně mohli provádět například stavebně historické nebo architektonické průzkumy.
Milovice - Po čase se opět na Nymbursko vrací cirkus Jo – Joo. A i tentokrát má pro diváky několik překvapení.
Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - 2. liga futsalu pokračuje 19. kolem: oba českolipské kluby jedou tento týden k soupeřům.
Mělník /ROZHOVOR/ - Teplá zima trápí české vinaře. Jaký bude ročník 2014 nelze ještě předpovídat. Jisté ale je, že poslední záchranou jsou většinou tři květnoví zmrzlí, kteří mohou révě pomoci tím, že teplotami pod nulou zahubí choroby, co je napadají. Své o tom ví také vedoucí vinařství na Školním statku v Mělníku Vojtěch Kušina.
Mladá Boleslav - Měnit a zlepšovat. To chtějí studenti dětského parlamentu v Mladé Boleslavi
Turnov - Brankář Bakiu doháněl Turnov k šílenství, na severu se Krejčík a spol. prosadili jen jednou.
Horní Počernice – Osmiměsíčnímu Michálkovi Turnovi k vítězství v anketě Miminko roku 2013 mnoho nechybělo. Však měl také širokou základnu fanoušků, do hlasování se totiž zapojili i lidé, kteří ho nikdy neviděli osobně.
Tarnowske Gory (Polsko) - Konec února znamená pro Sokol Kutná Hora jediné - účast na basketbalovém turnaji v polských Tarnowskich Gorach, partnerském městě Kutné Hory.
Havlíčkův Brod – Jednoho přímého konkurenta v boji o nejvyšší příčky odklidili, další už ale čeká ve frontě.
Rakovník – Kdo by řekl, že bude k vítězství nad Mělníkem v poslední třetí sérii stačit gól ze třetí minuty. Ondra Nosek byl jediným, kdo našel místo v brance gólmana Vokurky. Po zbytek zápasu to byly velké nervy, vyrovnaný zápas rozhodlo trochu štěstí, možná snad větší bojovnost a chtíč po vítězství…
Ústí nad Labem - Dokončení Labské cyklostezky a výstavba několika úseků stezek v Krušných horách a celkový rozvoj cykloturistiky patří do strategického plánu Ústeckého kraje. Samospráva požádala o dotaci na dostavbu Labské cyklostezky. Výdaje na 21 kilometrů trasy jsou 165,4 milionu korun.
Ústecký kraj – Dokončení Labské cyklostezky a výstavba několika úseků stezek v Krušných horách a celkový rozvoj cykloturistiky patří do strategického plánu Ústeckého kraje.
Chodeč – Malá vesnička Chodeč u Vysoké má jen něco málo přes třicet čísel popisných. V sobotu, kdy se tam konal masopust, se pak maškarám otevřela vrata a dveře takřka u každého stavení, kolem kterého průvod prošel.
Mělnicko – Desítky narkomanů z Mělnicka teď asi marně shánějí své dealery, kteří je zásobovali pervitinem. Kriminalisté totiž v posledních dnech při zátahu zaměřeném na distributory drog zadrželi osm lidí.
Ústí nad Labem - Dokončení Labské cyklostezky a výstavba několika úseků stezek v Krušných horách a celkový rozvoj cykloturistiky patří do strategického plánu Ústeckého kraje. Samospráva požádala o dotaci na dostavbu Labské cyklostezky. Výdaje na 21 kilometrů trasy jsou 165,4 milionu korun.
Mělnicko - Máte zdravotní potíže, bojíte se vedlejších účinků léků, chcete se dozvědět, jak účinně bojovat s cholesterolem nebo máte jiné problémy?