Motorkáře usměrní jen zákon
Dubá - Agresivní motorkáři, nebezpečné hazardování při přejíždění přes plnou čáru nebo hluk z výfuků. To vše už několik let trápí Dubsko, které protíná hlavní tah na Mělník - silnice I/9.
Dubá - Agresivní motorkáři, nebezpečné hazardování při přejíždění přes plnou čáru nebo hluk z výfuků. To vše už několik let trápí Dubsko, které protíná hlavní tah na Mělník - silnice I/9.
Česká Lípa - První přípravný zápas před novou sezonou ve 2. lize odehrají českolipští hokejisté dnes od 18 hodin na svém zimním stadionu. Jejich soupeřem bude celek HC Vlci Jablonec n. N.
Mladoboleslavsko - Pozvánka do hledišť hal a stadionů.
Šternberk -Hokejové soutěže by mohly být chudší o jeden z klubů, který se dá považovat za hokejový inventář. Letitý účastník 2. ligy, tým Šternberku nevylučuje, že kvůli nedostatku peněz nebude schopen odehrát další ročník.
Dubá - Agresivní motorkáři, nebezpečné hazardování při přejíždění přes plnou čáru nebo hluk z výfuků. To vše už několik let trápí Dubsko, které protíná hlavní tah na Mělník – silnice I/9.
Pardubice - Mělník přejel prvoligové Pardubice ve druhém poločase.
Šternberk /ANKETA/ - Hokejové soutěže by mohly být chudší o jeden z klubů, který se dá považovat za hokejový inventář. Letitý účastník 2. ligy tým Šternberku nevylučuje, že kvůli nedostatku peněz nebude schopen odehrát další ročník.
Dřevěnice - O uplynulém víkendu se v Dřevěnici konal již 56. ročník tradičního volejbalového turnaje, jehož se zůčastnila i rakovnická Lokomotiva.
Hořín - Stavba protipovodňové hráze v Hoříně je už několik měsíců zastavena.
Mělník - Tradiční mělnické vinobraní se blíží. Mělnický deník vám přináší kompletní program s časy vystupujících.
Nelahozeves - Dynamo Nelahozeves vyzrálo v derby na mělnickou Pšovku.
Mělník - O víkendu proběhla v Mělníku a okolí cyklistická časovka pětičlenných družstev.
Mladá Boleslav - Bakovští Slavíci skončili, pokračuje FK Mladá Boleslav.
Mělník - Skoro čtvrtina řidičů se dopsutila přestupku. Taková je statistika nedělního bezpečnostního opatření mělnických policistů a kriminalistů, které bylo podle kalendáře nazváno Romana.
Mělnicko -Rodiče dojíždějících školáků a studentů se radují. Kraj bude za jejich děti platit jízdné do míst, kde navštěvují školy.
Mělnicko - Čtyřicet policistů a kriminalistů, radary a vrtulník policejní letky.
Mělnicko - Ani mančafty z okresních soutěží o víkendu nezahálely.
Mělník - Lékařskou pohotovost v Mělníku obléhajídesítky pacientů, které pobodaly vosy, včely i další bodavý hmyz.
Neratovice - Prvoligovým futsalistům odřekli najednou dva soupeři.
Mělník - Okresní fotbalový svaz hledá nové adepty na post arbitrů.
Tábor/Bořitov - Zase bedna. Triatlonista Jan Křenek skončil v závodě českého poháru minulý týden v Mělníku druhý. V neděli si v Táboře o jedno místo pohoršil a cíl proťal jako třetí.
Mělník - Představujeme vám miminka, která se narodila v mělnické porodnici od 30. července do 6. srpna 2009.
Mělník - Lékařskou pohotovost v Mělníku obléhajídesítky pacientů, které pobodaly vosy, včely i další bodavý hmyz.
Mělník - Svatováclavskou ulicí procházely davy lidíse skleničkami s vínem v rukách.
Opava - Insportline triathlon team opět bodoval. V Ostrově nad Ohří notně čeřil hladiny konečného pořadí a dosáhl výborných výsledků. Předně Ostrov nad Ohří hostil Mistrovství ČR v terénním sprint triatlonu. To bylo součástí Xterra Czech Cupu 2009.
Mělník /ROZHOVOR/ - Karel Hejduk bude jedním z vinařů, kteří povedou v sobotu 8. srpna na Mělnickém koštu řízenou degustaci.
Mělník -Na radničním dvoře v Mělníku uzavřely 7. srpna sňatek dvazamilované páry.
Mělnicko - Po postupu Neratovic zbyly v I. A třídě dva celky.
Mělník - V Mělníku za velkého vedra byli v závodech MČR a ČP vidět i závodníci TJ Bižuterie.
Kladensko -O víkendu odstartuje nový ročník fotbalové I. A třídy, kde má ve skupině A Kladensko rekordní počet zástupců za poslední roky – čtyři. Tři celky z rakovnického směru – Velkou Dobrou, Tuchlovice a Lhotu doplní nováček z pomezí našeho a lounského okresu – Sokol Vraný.
Štětí - Při zemi zůstávají v prognózách před novou sezonou v krajském přeboru fotbalisté SK Mondi Štětí. Ti se v minulém ročníku zachraňovali na poslední chvíli. Něco podobného nechtějí znovu připustit.
Bezno /FOTOGALERIE/ - Tisíce lidí z Mladoboleslavska už nebudou muset jezdit vyřizovat smuteční rozloučení až do Mladé Boleslavi či do Mělníka.
Mělník /ROZHOVOR/ - Karel Hejduk bude jedním z vinařů, kteří povedou na soobotním Mělnickém koštu řízenou degustaci.
Mělnicko - O víkendu se naplno rozjedou krajské fotbalové soutěže.
Proboštov - Mezi podzimními posilami domácích je také uzdravený Ruszo.
Lužec n. Vltavou - Mezi nejkvalitněji obsazené fotbalové turnaje v rámci Mělnicka patřil po několik let ten v Lužci nad Vltavou, který pořádá místní AFK Eletis pod hlavičkou někdejších osobností klubu jako Memoriál J. Ježka a Z. Hrdlíka.
Holany - Mělničtí fotbalisté vyjeli za přípravou na Českolipsko.
Mělník - Pád lešení u domu na sídlišti ve Sportovní ulici, ke kterému došlo před dvěma měsíci, zavinil silný vítr.
Otice - Už sedmý ročník Ceny firmy Agrostyl v jezdeckých skokových soutěžích proběhl o víkendu v Oticích na Opavsku za přílišného vedra, přesto bylo uskutečněno 457 startů.
Holany - Jak už jsme informovali, v sobotu odehráli dorostenci Lokomotivy fotbalový turnaj v Holanech, který nese název Memoriál Stanislava Formánka. Ve velkém horku skončili na druhém místě, šampiónem se stalo družstvo Mělníka.
Mělník, Litvínov - Na soutoku Labe s Vltavou se konal další podnik Českého Poháru v triatlonu – Mělník 2009. Pro kategorie žáků a žaček to byl poslední závod Českého Poháru.
Mělník -Až do konce srpna se mohou zájemci zapojit do soutěže o nejlepší možné budoucí podoby Mělníka.
Otice - Už sedmý ročník Ceny fy Agrostyl cz v jezdeckých skokových soutěžích proběhl o víkendu v Oticích na Opavsku za přílišného vedra, přesto bylo uskutečněno 457 startů.
Mělník - Už po třech podnicích pětidílného Mistrovství České republiky v triatlonu je znám nový domácí šampion. Zlatý hattrick totiž dokonal v sobotu Filip Ospalý, jenž zvítězil na sprinterských tratích v okolí Mělníka. Hned za ním se ale drží v těsném závěru Jan Čelůstka.
Mělník - Vítěz mělnického závodu Filip Ospalý slavil po doběhnutí také zisk mistrovského titulu.
Mělník - Čtyři roky po otevření prvního babyboxu v Česku vznikne schránka záchrany pro odložené děti i v Mělníku.
Mladá Boleslav - Zašlé bílé čáry na silnicích se znovu rozzáří do okolí.
Kladensko, Slánsko - Bodový systém oslavil 1. července již třetí narozeniny. V České republice stále narůstá počet motoristů, kteří kvůli porušování předpisů přicházejí o řidičský průkaz. Podle aktuální statistiky ministerstva dopravy přišlo o ,,papíry“ kvůli překročení dvanácti trestných bodů 20 033 šoférů. Od začátku roku jich přibylo 4361.
Lužec -Velice kvalitní týmy byly v sobotu k vidění na fotbalovém turnaji v Lužci, které změřily síly v dalším ročníku Memoriálu J. Ježka a Z. Hrdlíka.
Holany - Přesvědčivého prvenství ve fotbalovém turnaji Memoriál Stanislava Formánka, jehož druhý ročník proběhl v Holanech, dosáhlo mužstvo FC Mělník, které všechny své tři turnajové zápasy s přehledem vyhrálo.