KUTNÁ HORA - Předposlední mistrovský turnaj Oblastního přeboru mladších dorostenců pořádali házenkáři kutnohorské Sparty a dále se ho zúčastnily Jiskra Zruč n. S. a HC Wendy Mělník. Čtvrtý účastník soutěže – Sokol Libčice n. V. měl volno a původně pátý – Sokol Bělá p. B. svůj tým v průběhu jara ze soutěže odhlásil.
NERATOVICE - Oběma mužům zasáhla látka obličej a oči. U jednoho z nich lékaři nevylučují trvalé následky a vážné poškození zraku. Musel být transportován helikoptérou do pražské nemocnice
Kladensko - Sobotní zápasy třiadvacátého kola krajské fotbalové I. A třídy přinesly celkům našeho okresu jednu prohru a stejný počet výher.Smutnější jsou Velvary, které prohrály zápas o šest bodů v Mělníku. Alespoň trošku je potěšila Velká Dobrá, která do půle nastřílela čtyři góly a ponechala v sestupové matematice Měchenice.
HŔANICE - Ve válečné zločince se na dva dny proměnili někteří vojáci 7. mechanizované brigády Hranice. Ti se v okolí Mělníka zúčastnili taktického cvičení Opona, které svým dramatickým scénářem připomínalo akční film.
HRANICE- Ve válečné zločince se na dva dny proměnili někteří vojáci 7. mechanizované brigády Hranice. Ti se v okolí Mělníka zúčastnili taktického cvičení Opona, které svým dramatickým scénářem připomínalo akční film.
ZRUČ NAD SÁZAVOU - KUTNÁ HORA - Turnaje v miniházené, který přípravila AŠ Mladá Boleslav, se zúčastnila družstva nejmenších házenkářů Jiskry Zruč n. S. i Sparty Kutná Hora.
MEDONOSY - Motorkář, který se jel ve středu veřer projet, domů nedorazil. U Medonos mu do cesty vběhla srna, které se na poslední chvíli nestačil vyhnout
MĚLNÍK/JIŘICE - Třicet válečných zločinců, kteří uprchli cestou z jiřické věznice k mezinárodnímu soudu, se snaží dostat do bezpečné zóny v Mělníku. Jsou nebezpeční a hrají o čas.
MĚLNÍK - Na území fiktivního státu, kde jsou v mírové misi nasazeni zahraniční vojáci, je přepaden autobus převážející válečné zločince, kteří utečou. Jednotným postupem armády, policie a vězeňské služby musejí být zadrženi.
JABLONEC NAD NISOU - Švýcarský farář přijel společně s dětmi z farnosti Weinfelden na výměnný pobyt do Jablonce nad Nisou. Právě jemu patří dík za to, že děti mohou Základní katolickou školu v Jablonci navštěvovat.
NOVÉ MĚSTO -Policie na dveře zrovna lehce nezaklepala, právě naopak. Po jejím razantním vstupu do pražských bytů hledaných převaděčů bylo jasné, že další děj za dveřmi určitě nebude mít podobu naškrobeného společenského dýchánku. Sedm zadržených osob vzápětí skočilo v poutech a tím v minulých dnech skončila i policejní akce Luxor.
MĚLNÍK - Sprejera v Mělníku odhalili strážníci, kteří si všimli, jak pod šátkem skrývá sprej. Nenápadně ho sledovali až k místu, kde začal své skoro jeden metr veliké dílo tvořit na plechovou halu
NYMBURK - Letní antuková sezona je v plném proudu. Další zápasy sehráli ve svých soutěžích i tenisté Nymburka. Těm se v tomto kole dařilo. Prohráli pouze mladší žáci, ostatní týmy mohly slavit výhry.
BRNO - Nákladní lodě českých přepravců pomalu mizí z Labe, firmy pro ně hledají uplatnění v cizině. Důvod je jediný: hladina Labe často kvůli suchu klesá natolik, že se musí zastavit celá lodní doprava, především od Ústí nad Labem a dále do Německa.Rejdaři tak ztrácí zákazníky i zisky.
MĚLNÍK - Opilý muž se všemi silami snažil dostat do Azylového domu v Mělníku a nenechal se odbýt. Do budovy se snažil vkrást celkem třikrát za čtyři hodiny. Dvakrát se mu to povedlo
ZRUČ NAS SÁZAVOU/KUTNÁ HORA - Házenkářské oblastní přebory mládeže pokračovaly dalšími turnaji a do bojů o mistrovské body zasáhly i oba zástupci Kutnohorska v těchto soutěžích – Jiskra Zruč nad Sázavou a Sparta Kutná Hora.
BĚLÁ POD BEZDĚZEM - Házenkáři Sparty K. Hora v sobotu odjedou k dalšímu zápasu Společné regionální ligy. Od patnácti hodin budou v Bělá pod Bezdězem hosty tamního béčka.