
Vchod do skladu s padělky měla zamaskovat police s botami
Cheb –Práva k víc než desítce ochranných známek porušovaly padělky textilu, obuvi a opasků, které při středeční kontrole na tržnici Svatý objevili chebští celníci.
Cheb –Práva k víc než desítce ochranných známek porušovaly padělky textilu, obuvi a opasků, které při středeční kontrole na tržnici Svatý objevili chebští celníci.
Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA/ - Konečně! Po časech nekonečné zimy, nepříjemných vichrů, nenáviděných plís kanic a opravdových klimatických nočních můr přichází to vytoužené období příjemného počasí.
Praha - "Procházka" po střechách aut v podpatcích může ženu přijít draho. Škoda byla vyčíslena na desetitisíce korun. Navíc jí hrozí až roční vězení.
Praha - "Procházka" po střechách aut v podpatcích může ženu přijít draho. Škoda byla vyčíslena na desetitisíce korun. Navíc jí hrozí až roční vězení.
Příbram /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Dobrodruh a světoběžník Leoš Šimánek má toulavé boty. S manželkou a dvěma dětmi už procestoval téměř celý svět a na jejich výpravách jim šlo mnohdy i o život.
Mladá Boleslav - Pomozte v sobotu ekologům uklidit národní přírodní památku Radouč na okraji města.
Hustopeče /ROZHOVOR/ - Ve druhé půlce sezony usedl na trenérskou lavičku házenkářů Legaty Hustopeče znovu zkušený trenér Antonín Jahoda. Stejně jako v minulosti, se vrací do Hustopečí tak trochu v roli zachránce házené, které po nevýrazných výsledcích v podzimní části sezóny opět tak trochu teče do bot.
Nové Město nad Metují – Zdejší radnice ve spolupráci s Diakonií Broumov vyhlašuje na sobotu 9. dubna humanitární sbírku.
Plzeň – Téměř tisíc tanečníků z celého Plzeňského a Karlovarského kraje zaplní tuto neděli Městskou sportovní halu v Plzni. Budou tu totiž bojovat o postup do zemského kola nejmasovější taneční soutěže v České republice Topgal Dance Life Tour 2011.
Praha - Inspektoři ČOI se vydali na kontrolu obchodů a restaurací v hlavním městě. Na Malé Straně našli pochybení v 15 z 19 provozoven.
Jindřichův Hradec – Pracovnice Farní charity v Jindřichově Hradci rekapitulovaly letošní první čtvrtletí. „Naši pomoc vyhledává stále více lidí. Například v lednu jsme v poradně pro lidi v nouzi zaznamenali 63 kontaktů a v březnu už to bylo 75 kontaktů, a to většinou do 30 minut,“ vysvětlila pracovnice Farní charity Klára Hesounová Měkutová.
Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň mají další pádný důvod, proč vyhrát mistrovský titul.
Olomouc – Jeden z nejlepších hráčů bowlingu na světě, Fin Mika Koivuniemi, se v úterý večer představil publiku na exhibici v Olomouci. Diváky v bowlingovém centru Bowland chtěl svou show především pobavit, proto jim předvedl kousky ze svého umění.
Kroměřížsko – Zatímco řada cyklistů o uplynulém víkendu oprášila kola a vydala se vstříc projížďkám, turisté nazuli dobrou obuv a vyrazili za poznáváním památek. Nebylo divu, slunečné počasí a takřka jarní teploty k tomu lákaly.
Třebíč – V úterý poprvé, po zimní přestávce, otevře Oblastní charita Třebíč Šatník na Polance.
Mohelnice /FOTO/ – Policie vyhlásila pátrání po dvaatřicetiletém Luďku Purovi z Mohelnice. Muž odešel v neděli 3. dubna v 19.15 hodin ke svému kamarádovi, od té doby ho nikdo neviděl.
Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Daleko více čtení na vás čeká ve středečním vydání Boleslavského deníku.
Ústí nad Labem - Když pračlověk Janeček prohlásil, že kmen dnes půjde bažinami, mohlo se to Kopčemovi stokrát nelíbit, ale sluky jinde než v bažinách nežijí, a tak Janeček prostě otevřel svá skoro již bezzubá ústa a řekl proč do bažin.
Horní Kamenice – Na povodně, roztrhané boty, jedovaté hady a tisíce kilometrů procestovaných autobusem nebo po vlastních nohách vzpomíná třiašedesátiletý Jan Kreysa z Horní Kamenice, který v letošním roce strávil pět týdnů u protinožců v daleké Austrálii.
Praha - Inspektoři České obchodní inspekce v loňském roce našli nedostatky při každé třetí kontrole.
Ani samotného basketbalistu a veterána Milana Doksanského možná nenapadlo, že po více než dvouleté pauze znovu oblékne prvoligový dres Chomutova. Shodou okolností však nakonec v sobotním prvním semifinále proti Hradci Králové naskočil do hry. Po utkání se rozpovídal o výkonu týmu i reakcích rodiny na jeho návrat.
Praha - Již druhý měsíc po sobě překonávají tržby v maloobchodu tržní očekávání. Podle analytiků byl však růst tržeb v prvních dvou měsících dočasný.
Sušice -O Víkendu zahájil svoji sezonu také Offpark v Sušici.
Ústí nad Labem - V Národním domě proběhl ples cestovní kanceláře Ive Ria tour k desátému výročí založení společnosti.
Kladno /FOTOGALERIE/ -Devětadvacátý ročník národního mistrovství v karetní hře lóra se konal v sobotu na Sítné.
Havlíčkův Brod – Dbejte na kulturu vystupování, ale i oblékání, doporučuje městský úřad v Havlíčkově Brodě svým zaměstnancům.
Svitavy – Odstartovala jarní část městské ligy v malé kopané, která na hřišti s umělým povrchem v areálu Gymnázia Svitavy slibuje dramatický souboj o titul.
Rychnov n. K. – Dobrý skutek pro neznámé spoluobčany nejen z Broumovska mohou vykonat obyvatelé Rychnova n. K.
Svitavy – Český červený kříž ve Svitavách před časem vyzval občany, aby nosili ošacení pro sociálně slabé.
Březhrad /FOTOGALERIE/ - „Pořádáme krásný jarní hasičský svátek,“ říká starosta březhradských dobrovolných hasičů Josef Pekárek
Hlinsko /DOPLNĚNO/ - Maskovaný muž s kuklou na hlavě a nožem v ruce si na čerpadlářce vynutil v sobotu ráno tržbu z pokladny
Zase jsem slyšel názor, že víra je pro lidi pouhou berličkou v tvrdém údělu.
Zlín – Zítra oslaví Zlín 135. výročí narození Tomáše Bati st. (1876). Právě on se spolu s bratrem Antonínem ml. a sestrou Annou stal zakladatelem obuvnické firmy Baťa a odstartoval zlatou baťovskou éru.
Klatovsko – Aprílové prohlídky hradu Švihova, které tam otevírají novou turistickou sezonu, potrvají až do neděle 3. dubna.
Opava - V následujícím dotazu upozorňuje čtenářka Pavla D. na nedostatek odpadkových košů kolem řeky.
Švihov - Aprílové prohlídky hradu Švihova potrvají od pátku 1. 4. do neděle 3. 4. 2011.
Kladno -Apríl je fajn den, ovšem pokud na něj zrovna z důvodu absence kalendáře ve vašem bytě nezapomenete.
Ústí n. L. /SPORTOVNÍ TALENT/ – Parkurové skákání má v Ústí svou tradici a nejslavnějším koněm je jednadvacetiletý ryzák Arot, který dosáhl v době své slávy na nejvyšší republikové soutěžní pocty.
Zlín – Dobrá zpráva pro zlínské obyvatele rodinných domků. Ve vazbě totiž skončil muž, který jich tento měsíc vykradl čtrnáct. A co víc. Tento pětatřicetiletý zloděj přitom teprve v únoru vyšel z vězení.
Ústí nad Labem - Krásné oblečení, ještě krásnější těla českých missek i missáků, soutěže a atraktivní program. To slibuje Jarní módní show u příležitosti 500 dnů od otevření OC Forum, která se uskuteční v neděli 3. dubna.
České Budějovice - Do play off vstoupili českobudějovičtí volejbalisté vítězstvím.
Hradištko -Policisté žádají veřejnost o spolupráci. Zatím se nedaří identifikovat muže, který nemusel zemřít vlastní vinou.
Jičín – Pro všechny, kteří mají rádi tanec, jsme na sobotu 2. dubna připravili zajímavou a v Jičíně dosud zcela ojedinělou akci nazvanou „Tanec časů Valdštejnových aneb veselé tance vážné doby“.
Velké Meziříčí – Jak se správně představit do telefonu, přiměřeně se obléci nebo jak jednat s ostatními zaměstnanci. To jsou jenom některé z bodů, které naleznou pracovníci velkomeziříčské radnice v Etickém kodexu úředníka.
Jablonec n. N. – Dva dny. Dvě seniorky. Jedna napadená, druhá okradená a ležící na chodníku. Oběma je šestasedmdesát let a na začátek tohoto týdne jen tak nezapomenou.
Uherské Hradiště /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE, VIDEO/ - Kangoorobic. Název této mladé sportovní disciplíny zcela jistě není odvozen od slovního spojení „robit s kangem“, počítejte však, že se při ní minimálně stejným způsobem zpotíte. Jako já…
Nová Paka – Jak jsme včera oznámili, vynikajícího úspěchu dosáhl výborný atlet novopackého Sokola Ruda Cogan při mistrovství republiky v ultramaratonu na 100 km.
Mladá Boleslav - Sportovní deníček redaktora.
Milín – Každý, komu doma ve skříni leží nepotřebné věci, které je škoda vyhodit, může využít možnosti pomoci někomu jinému.
Hlinsko - Dvacetiletý hlinecký závodník Marek Rauchfuss byl třetí na mistrovství Evropy.