Poděbrady - Poděbradský pohár, soutěž amatérských hokejistů, je u konce. Zbývá už sehrát poslední zápasy. Vítězem letošního ročníku se stalo mužstvo Tsunami Nymburk, které v Poděbradském poháru startovalo poprvé. V posledním svém zápase rozstřílelo SL Poděbrady.
Sadská, Kostelní Lhota, Písková Lhota - Bude Lhotecká cyklostezka osvětlená zatím netradičně, pomocí solární energie, nebo se projekt vrátí k osvědčené elektřině?
Poděbrady - Jak se nevyplácí nevrátit nalezenou peněženku. Tak by se mohl jmenovat příběh dvaapadesátileté ženy z Nymburska, které bylo před pár dny sděleno podezřeníz krádeže.
Olomouc - Ještě než se pořádně oteplí bude pro pěší i cyklisty mířící na koupaliště Poděbrady od Chomoutova hotova zcela nová lávka přes Mlýnský potok. Radnice plánuje i stavbu nové cyklostezky.
Velim - Fotbalisté divizní Velimi sehráli ve středu večer další přípravný zápas. Na umělé trávě v Kolíně hostily Poděbrady. A s účastníkem I. A třídy si hravě poradili. Celkem mu nastříleli sedm gólů.
Praha - Vposledním utkání třetí čtvrtiny základní části Mattoni NBL se opět vzdálilo play off poděbradským basketbalistům. Hráči Karmy se představili vhale pražských vysokoškoláků, kterým podlehli rozdílem deseti bodů.
Poděbrady - Velká rekonstrukce a modernizace Polabského muzea v Poděbradech rychle postupuje a v interiéru, kam oko kolemjdoucích zatím nedohlédne, se odehrály už velké změny.
Poděbrady - Šok zažil majitel domu v poděbradské ulici Dr. Beneše. V úterý odpoledne nachytal ve svém domě zloděje, kterého pronásledoval. Nakonec však incident s ním odnesl zraněním a lumpovi se podařilo utéct.
Uherské Hradiště – Ke kolizi mezi automobilem a cyklistou došlo ve středu 3. března v Uherském Hradišti. K dopravní nehodě došlo u železničního podjezdu na křižovatce ulic Jiřího z Poděbrad a Stojanova.
Červené Pečky - Poslední utkání turnaje vČervených Pečkách sehráli dorostenci čáslavského Zenitu. Vpřípadě výhry mohli atakovat konečnou druhou příčku, zůstalo však pouze u přání.
Poděbrady - Hloupou legraci si udělal v úterý před třetí odpoledne neznámý volající. Oznámil požár ve třetím patře domu v ulici Dr. Horákové. Na místo vyrazila těžká technika.
Nymbursko - Můžeme si zahrát soutěž „Šlápni si do svého lejna“, říkají s hořkou ironií někteří Nymburáci. Po oblevě se na veřejných prostranstvích objevila nadílka, která nevoní a nelíbí se nikomu. Co s tím?
Střední Čechy- Ani předposlední kolo Krajské soutěže hokejistů nerozhodlo o postupujícím do Krajské ligy. A tak tuto otázku rozluští až vzájemný duel dvou nejlepších týmů sezony na příbramském ledě.
Poděbrady - V noci na pondělí se zloděj vloupal do firmy ve Velkém Zboží. Drze odstranil visací zámek u drátěných vjezdových vrat a pak uvnitř řádil jako černá ruka.
Střední Čechy - Ani předposlední kolo Krajské soutěže hokejistů nerozhodlo o postupujícím do Krajské ligy. Zatímco Spartak Příbram zachraňoval své vítězství proti Dobříši až v poslední třetině, Poděbrady si snadno poradily s rezervou Benátek na jejím ledě. Vedoucí Poděbrady tak dál drží jednobodový náskok před Spartakem Příbram, proti němuž nastoupí v posledním kole v Příbrami. Právě toto utkání definitivně určí postupujícího do vyšší soutěže.
Poděbrady - Ve 32. kole Mattoni NBL zajížděli kolínští basketbalisté na palubovku nedalekých Poděbrad. A i když v obou předchozích letošních střetnutích vyhráli, v sobotu byly Poděbrady nad jejich síly. Kolín prohrál 79:90.
Strakonicko - Kapra, jehož maso by díky většímu podílu omega tři mastných kyselin prospívalo zdraví, bude už možná za dva roky možné zakoupit v obchodě.
Děčín – Další mistrovské utkání nejvyšší soutěže Mattoni NBL odehráli basketbalisté BK Děčín v sobotu na severní Moravě, kde byli hosty ostravské Nové Huti a dokonale napravili nepříjemný výpadek ze středy, kdy doma prohráli s Poděbrady.
Poděbrady - Ve 32. kole Mattoni NBL zajížděli kolínští basketbalisté na palubovku nedalekých Poděbrad. A i když v oboupředchozích letošních střetnutích vyhráli, v sobotubyly Poděbrady nad jejich síly. Kolín prohrál 79:90.
Poděbrady - V sobotuve 32. kole Mattoni NBL hostil celek Karma basket Poděbrady blízkého soupeře z Kolína, se kterým se pere o umístěné v nejlepší osmičce postupující do play-off.
Poděbrady - V sobotuve 32. kole Mattoni NBL hostil celek Karma basket Poděbrady blízkého soupeře z Kolína, se kterým se pere o umístěné v nejlepší osmičce postupující do play-off.
Štěrboholy - Fotbalisté Velimi si na zimním turnaji ve Štěrboholech zahrají o konečné 5. - 6. místo. Rozhodla o tom jejich sobotní výhra nad Čelákovicemi.
Dobšice /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE, VIDEO/ – Osm set návštěvníků přílákal do Dobšic pátý ročník Putování po dobšických sklípcích. Spokojeni byli hosté ipořadatelé.
Nymburk - Další přípravné utkání sehráli fotbalisté Polabanu Nymburk B ve sportovním centru vNymburce. Jejich soupeřem byl nováček okresního přeboru Přerov nad Labem. O vítězství favorizovaného Polabanu bylo rozhodnuto již vprvním poločase, ve kterém padly všechny čtyři branky zápasu.
Kolín - Další kolo Mattoni NBL má na programu atraktivní polabské derby, v němž se Kolín představí v sobotu od 17.30 hodin na palubovce Karmy Poděbrady.
Poděbrady /FOTOGALERIE/ - Poděbradské EKO gymnázium bylo vybráno do celorepublikového projektu Malé granty a studenti se ocitli před prezentací svého projektu, který by pro uskutečnění získal 15 tisíc korun. Kdo se s úkolem popral nejlépe?
Poděbrady - První dva týmy amatérské soutěže hokejistů Poděbradský pohár si s chutí zastřílely. Hlavně Pátek, který dal předposledním Buldokům čtrnáct branek a na třetím místě vystřídal kolínský Kopos. Ke druhé změně došlo na sedmém místě, kam se místo Brkounů posunuly Pečky. Ale jen díky lepšímu skóre.
Děčín - K velkému překvapení došlo ve třicátém prvním kole nejvyšší soutěže basketbalistů. Děčín, který usiluje o postup do vyřazovacích bojů ze čtvrtého místa, prohrál na své palubovce s týmem Karma Basket poděbrady 83:91.
Nymbursko - Za dva týdny má odstartovat fotbalový krajský přebor, I.A třída a divize. Fotbalová příprava okresních fotbalových celků proto jede na plné obrátky, týmy sehrají přátelské nebo turnajové zápasy.
Děčín - Basketbalisté Děčína se postarali o pořádný poprask. Obhájci bronzových medailí šokovali prohrou, kterou jim uštědřil jeden z nejslabších týmů NBL z Poděbrad. Severočeši se dopustili blamáže před zraky svých fanoušků a po nečekaném kiksu v utkání 31. kola se jim vzdaluje vidina postupu do play off ze čtvrtého místa, na to ztrácejí už čtyři body.